Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Třinec (23. 8. 2020)

trojskok - Muži

(ne, 23.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 11 13.93 -0.4 m/s 13.74  -0.113.59  -0.913.85  -0.513.8513.69  +0.013.93  -0.413.93  -1.5 11.00
2 379 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 13.89 -0.5 m/s x13.23  -0.613.89  -0.513.89x13.79  +0.3x 9.00
3 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 8 PB 13.05 -0.3 m/s 12.89  +0.513.05  -0.312.52  -1.313.05-12.33  -0.4- 8.00
4 445 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4 SB 12.70 -0.5 m/s 12.23  -0.212.55  +1.312.20  -1.212.5512.62  -0.512.70  -0.512.64  -0.4 7.00
5 441 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 10 12.63 +0.1 m/s 12.63  +0.112.30  -0.312.62  -0.612.6312.07  -0.512.13  -0.612.06  -1.4 6.00
6 426 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6 SB 12.56 -0.2 m/s 12.56  -0.2x12.17  -2.012.56x12.34  -0.812.55  -1.6 5.00
7 160 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 9 12.39 +0.1 m/s 12.39  +0.112.14  -0.111.89  -1.612.3911.82  -0.812.00  -0.8x 4.00
8 443 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 SB 12.32 -0.6 m/s 11.71  -0.711.90  +1.112.32  -0.612.3211.72  -1.011.94  -0.512.05  +0.3 3.00
427 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
380 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 NM xxx0.00.00.00.0
123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 1 NM xxx0.00.00.00.0
77 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 314 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 9 PB 12.03 +0.1 m/s 11.70  +0.012.03  +0.111.88  +0.412.03xx11.96  +0.0
2 126 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 PB 11.43 -1.2 m/s 10.90  -0.211.43  -1.211.01  +0.011.4311.22  +1.011.35  +0.411.25  +0.2 11.00
3 279 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 5 PB 10.83 +0.3 m/s 10.71  -0.510.22  -0.610.66  +0.210.7110.42  +1.2x10.83  +0.3 9.00
4 316 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 PB 10.75 +0.5 m/s 10.35  -1.010.69  -0.110.48  -0.310.6910.62  +1.110.63  +1.310.75  +0.5 8.00
5 130 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 PB 10.70 +0.6 m/s 10.10  -1.6x10.39  -0.110.3910.26  +0.610.70  +0.610.35  +0.5 7.00
6 121 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 PB 10.60 +0.8 m/s 10.35  -0.210.49  -1.4x10.49x10.60  +0.8x 6.00
7 131 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 PB 10.26 -1.0 m/s xx10.26  -1.010.26x10.12  -0.5x 5.00
8 132 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 PB 10.25 -0.3 m/s 10.12  +0.110.25  -0.3x10.25x10.03  +1.1x 4.00
318 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 NM xx-0.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků