Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Třinec (23. 8. 2020)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 60.28 11.00
2 255 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 60.62 9.00
3 101 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 61.84 8.00
4 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 62.96 7.00
5 367 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 63.46 6.00
6 359 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 64.70 4.00
14 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.70
2 248 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 63.77 5.00
3 100 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 SB 65.06 3.00
4 132 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 67.50 2.00
5 157 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 72.92 1.00
6 356 Daniel HudecDaniel Hudec 04 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 76.58
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.70
2 159 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 60.28 11.00
3 255 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 60.62 9.00
4 101 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 61.84 8.00
5 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 62.96 7.00
6 367 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 63.46 6.00
7 248 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 63.77 5.00
8 359 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 64.70 4.00
9 100 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 SB 65.06 3.00
10 132 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 67.50 2.00
11 157 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 72.92 1.00
12 356 Daniel HudecDaniel Hudec 04 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 76.58
14 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 65.21 11.00
2 125 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 66.28 9.00
3 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 SB 68.42 8.00
4 18 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 68.82 7.00
5 161 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 70.61 6.00
6 38 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 70.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 71.86 4.00
2 278 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 73.55 3.00
3 124 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 77.33 2.00
4 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 SB 79.99 1.00
5 69 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 SB 80.32
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 65.21 11.00
2 125 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 66.28 9.00
3 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 SB 68.42 8.00
4 18 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 68.82 7.00
5 161 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 70.61 6.00
6 38 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 70.84 5.00
7 147 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 71.86 4.00
8 278 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 73.55 3.00
9 124 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 77.33 2.00
10 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 SB 79.99 1.00
11 69 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 SB 80.32