Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Třinec (23. 8. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 22.17 11.00
2 13 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 22.58 9.00
3 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 22.91 7.00
4 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.10 6.00
5 384 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.46 3.00
6 368 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.69 1.00
383 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
14 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 14:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 371 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 23.23 5.00
2 34 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 23.26 4.00
3 241 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 SB 23.68 2.00
4 41 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 23.70
5 367 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.72
6 65 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.88
7 349 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 24.71
8 74 Petr ČešlaPetr Češla 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 25.38
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 23.8.2020 - 14:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 422 Mário HanicMário Hanic 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 SB 22.77 8.00
2 437 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 SB 23.78
3 106 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 25.42
4 250 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 26.04
5 73 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 27.16
6 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 30.44
17 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 22.17 11.00
2 13 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 22.58 9.00
3 422 Mário HanicMário Hanic 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 SB 22.77 8.00
4 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 22.91 7.00
5 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.10 6.00
6 371 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 23.23 5.00
7 34 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 23.26 4.00
8 384 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.46 3.00
9 241 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 SB 23.68 2.00
10 368 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.69 1.00
11 41 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 23.70
12 367 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.72
13 437 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 SB 23.78
14 65 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.88
15 349 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 24.71
16 74 Petr ČešlaPetr Češla 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 25.38
17 106 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 25.42
18 250 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 26.04
19 73 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 27.16
20 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 30.44
383 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
14 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
17 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.84 11.00
2 286 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 26.41 8.00
3 303 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 26.50 7.00
4 73 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.93 6.00
5 272 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 27.07 5.00
6 1 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 27.40 2.00
7 214 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 28.25
8 148 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 29.20
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 14:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 27.10 4.00
2 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 28.11 1.00
3 307 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 28.42
4 313 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 28.86
5 217 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 28.87
6 189 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 28.98
7 127 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.07
8 301 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 29.11
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 23.8.2020 - 14:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 26.32 9.00
2 275 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 27.20 3.00
3 79 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 29.05
4 304 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 29.87
5 78 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 30.04
6 284 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 30.32
7 33 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 31.85
8 155 Karolína KonderlováKarolína Konderlová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 PB 31.93
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.84 11.00
2 8 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 26.32 9.00
3 286 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 26.41 8.00
4 303 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 26.50 7.00
5 73 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.93 6.00
6 272 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 27.07 5.00
7 94 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 27.10 4.00
8 275 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 27.20 3.00
9 1 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 27.40 2.00
10 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 28.11 1.00
11 214 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 28.25
12 307 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 28.42
13 313 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 28.86
14 217 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 28.87
15 189 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 28.98
16 79 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 29.05
17 127 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.07
18 301 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 29.11
19 148 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 29.20
20 304 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 29.87
21 78 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 30.04
22 284 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 30.32
23 33 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 31.85
24 155 Karolína KonderlováKarolína Konderlová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 PB 31.93