Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (4. 7. 2020)

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 20 PB 39.88 39.8836.8835.9939.8837.3236.3236.16 11.00
2 161 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 3 PB 32.93 32.6232.9331.1132.93x32.2432.77 9.00
3 253 Hana KleiblováHana Kleiblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 17 32.92 30.71x32.9232.9229.36x31.74 8.00
4 8 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 16 32.84 32.8430.8230.5832.8429.7031.27x 7.00
5 159 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 15 32.20 32.2030.55x32.2029.56x27.73 6.00
6 179 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 19 32.14 29.8328.7331.6631.6628.3432.1430.82 5.00
7 10 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 31.88 29.84x31.8831.8831.33xx 4.00
8 137 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 6 PB 31.27 28.8631.09x31.0929.1229.6031.27 3.00
9 40 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 10 PB 30.72 26.5730.7230.0930.720.00.00.0 2.00
10 4 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 18 30.40 24.4330.4020.1830.400.00.00.0 1.00
11 354 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 13 29.83 29.83x28.4629.830.00.00.0
12 366 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 11 29.51 29.51x29.2629.510.00.00.0
13 156 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 21 29.43 29.43x28.4529.430.00.00.0
14 61 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 PB 27.52 x27.52x27.520.00.00.0
15 7 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 9 26.71 22.9724.6326.7126.710.00.00.0
16 14 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 8 25.94 24.3325.9422.9125.940.00.00.0
17 127 Radka BrychtováRadka Brychtová
ASK BlanskoASK Blansko
91 2 SB 25.93 23.8525.9325.1825.930.00.00.0
18 28 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 12 25.75 25.7523.61x25.750.00.00.0
19 131 Kateřina FialováKateřina Fialová
ASK BlanskoASK Blansko
20 7 24.26 23.4124.2621.1124.260.00.00.0
20 220 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 5 23.90 23.8023.90x23.900.00.00.0
21 146 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 4 SB 22.57 x22.4122.5722.570.00.00.0
Celkem 21 závodníků