Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (4. 7. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 20 6.56 -1.6 m/s 6.47  -0.7-6.49  +0.96.496.46  +0.26.45  -0.56.56  -1.6 11.00
2 154 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 18 SB 6.49 -0.7 m/s 6.49  -0.76.48  +0.06.37  -1.16.49--- 9.00
3 56 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 19 6.34 -0.7 m/s 6.15  -0.76.09  +1.1-6.156.03  +0.06.34  -0.76.30  +0.0 8.00
4 205 Robert GondaRobert Gonda
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 15 6.12 -1.1 m/s 6.12  -1.15.84  -0.6-6.126.02  +1.26.02  -0.56.00  +0.2 7.00
5 255 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 12 5.95 -0.7 m/s 5.85  -1.15.65  -0.24.15  -0.75.85xx5.95  -0.7 6.00
6 133 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 10 PB 5.93 +0.1 m/s 5.80  -0.44.60  +0.3x5.805.72  -1.45.67  -1.15.93  +0.1 5.00
7 260 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 13 5.84 -0.1 m/s 5.66  -0.65.84  -0.15.23  -0.95.844.99  -1.9-- 4.00
8 132 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 8 5.74 +0.3 m/s 5.53  -0.35.74  +0.35.50  +0.15.745.72  -1.45.72  -0.95.73  +0.0 3.00
9 187 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 16 5.66 -0.8 m/s x5.66  -0.84.23  -0.35.660.00.00.0 2.00
10 243 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 2 SB 5.63 +0.0 m/s 5.58  +0.65.63  +0.0x5.630.00.00.0 1.00
11 208 Václav KrauerVáclav Krauer
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 9 5.60 +0.4 m/s 5.57  -0.75.60  +0.4x5.600.00.00.0
12 63 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 17 5.57 +0.1 m/s 5.26  -0.65.57  +0.15.37  +1.05.570.00.00.0
13 55 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 7 5.54 +0.3 m/s 5.54  +0.3x5.47  +0.65.540.00.00.0
14 198 Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 14 5.47 +0.0 m/s 5.08  -0.75.47  +0.0x5.470.00.00.0
15 152 Petr BártekPetr Bártek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4 5.43 +0.0 m/s 5.43  +0.04.30  +0.0-5.430.00.00.0
16 155 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 5 5.32 +0.2 m/s 5.32  +0.25.19  -0.1-5.320.00.00.0
17 206 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 11 5.20 -0.4 m/s 5.20  -0.44.91  -0.35.18  +0.15.200.00.00.0
58 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 3 NM xxx0.00.00.00.0
284 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
285 Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 4.7.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 358 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 18 PB 5.39 -1.1 m/s 4.92  -0.2xx4.92x5.39  -1.1x 11.00
2 66 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1 PB 5.04 -0.8 m/s x5.04  -0.84.56  +0.45.04x-- 9.00
3 11 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 PB 4.99 -0.3 m/s 3.33  -0.64.80  -0.54.88  +1.44.884.47  -0.54.89  -0.84.99  -0.3 8.00
4 64 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 14 PB 4.97 -0.5 m/s 4.95  -0.34.93  -0.5x4.95x4.97  -0.5- 7.00
5 261 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 7 PB 4.96 -0.9 m/s 4.89  +0.34.90  +0.64.39  +0.14.904.66  -0.54.96  -0.94.93  +0.4 6.00
6 68 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10 PB 4.93 -0.1 m/s 4.64  +0.34.56  +0.14.79  -1.34.794.65  +0.04.93  -0.1- 5.00
7 12 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 PB 4.91 -1.1 m/s 4.75  -0.44.91  -1.1x4.914.70  -0.74.62  -0.5- 4.00
8 155 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 17 PB 4.80 +0.0 m/s xx4.80  +0.04.80-4.54  -0.6- 3.00
9 286 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 16 PB 4.78 -0.6 m/s x4.78  -0.6x4.780.00.00.0 2.00
10 65 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 9 PB 4.77 +0.6 m/s 4.75  -0.34.77  +0.64.72  -2.14.770.00.00.0 1.00
11 154 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 4 PB 4.74 +0.1 m/s 4.62  +0.54.67  +0.44.74  +0.14.740.00.00.0
12 316 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
02 8 PB 4.61 -0.3 m/s 4.61  -0.3x4.39  +0.04.610.00.00.0
13 9 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 PB 4.60 +0.7 m/s 4.60  +0.74.53  -1.04.50  +0.04.600.00.00.0
14 122 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 19 PB 4.54 +0.1 m/s 4.47  -0.54.30  +0.84.54  +0.14.540.00.00.0
15 3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 11 PB 4.53 -0.2 m/s 4.50  +0.84.53  -0.2x4.530.00.00.0
16 187 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 6 PB 4.50 +0.5 m/s 4.24  +0.54.33  +0.04.50  +0.54.500.00.00.0
17 126 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 5 PB 4.43 +0.6 m/s 4.29  +0.34.43  +0.6x4.430.00.00.0
18 276 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3 PB 4.39 +0.4 m/s xx4.39  +0.44.390.00.00.0
19 200 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 13 PB 4.33 -0.5 m/s 4.13  -1.94.33  -0.54.12  +0.54.330.00.00.0
20 136 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 20 PB 4.24 -1.1 m/s 3.98  -0.74.22  +0.04.24  -1.14.240.00.00.0
Celkem 20 závodníků