Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Břeclav (19. 7. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Myrmusová, Jana 91 Atletický klub Hodonín,z.s. 29,00
2 Březka, Ivo 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 28,00
3 Škarková, Tereza 03 Atletika Jihlava z.s. 27,00
4 Bix, David 02 TJ Znojmo, z.s. 24,00
5 Pernica, Adam 97 Atletický klub Hodonín,z.s. 23,00
6 Svoboda, Tomáš 96 TJ Znojmo, z.s. 22,00
7 Sivila, Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. 22,00
8 Ondráček, Jan Václav 03 TJ Znojmo, z.s. 22,00
9 Šula, Karel 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 22,00
10 Pavlidu, Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 22,00
11 Urban, Ladislav 82 TJ Sokol Velké Meziříčí 22,00
12 Hanzalíková, Miroslava 01 TJ Lokomotiva Břeclav 21,00
13 Mitevová, Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 20,00
14 Peričová, Denisa 03 Atletika Holešov, z.s. 20,00
15 Remešová, Eva 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 20,00
16 Nikodem, František 95 Atletika Jihlava z.s. 20,00
17 Jakusidisová, Veronika 05 ASK Blansko 19,00
18 Lípa, Lukáš 83 Atletický klub Hodonín,z.s. 19,00
19 Hlavinková, Natálie 03 Atletický klub Hodonín,z.s. 19,00
20 Neužilová, Adéla 02 JAC Brno 19,00
21 Střelec, Mikuláš 01 Atletika Jihlava z.s. 19,00
22 Mrlík, Jakub 00 TJ Jiskra Otrokovice 19,00
23 Šmerdová, Veronika 01 SK Speed Brno, spolek 19,00
24 Vejvarová, Gabriela 02 Atletika Jihlava z.s. 19,00
25 Bogner, Tomáš 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 18,00
26 Kleiblová, Hana 03 Atletika Holešov, z.s. 18,00
27 Foltýnová, Kateřina 88 TJ Jiskra Otrokovice 18,00
28 Stolín, Ondřej 88 TJ Sokol Velké Meziříčí 17,00
29 Hudeček, Petr 01 Atletika Holešov, z.s. 17,00
30 Holub, Martin 02 TJ Jiskra Otrokovice 17,00
31 Vomela, Josef 76 TJ Spartak Třebíč, spolek B 17,00
32 Všetečková, Kristýna 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 16,00
33 Sasínek, Patrik 97 Atletický klub Hodonín,z.s. 16,00
34 Čepák, Viktor 90 Atletický klub Hodonín,z.s. 15,00
35 Pražák, Marian 02 TJ Jiskra Otrokovice 15,00
36 Kühwegová, Aneta 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 15,00
37 Hošek, Martin 85 Atletický klub Hodonín,z.s. 15,00
38 Konečný, Karel 70 TJ Spartak Třebíč, spolek B 15,00
39 Horňáková, Zuzana 04 Atletický klub Hodonín,z.s. 15,00
40 Sychra, Adam 03 TJ Jiskra Otrokovice 14,00
41 Koudelková, Dagmar 91 ASK Blansko 14,00
42 Mikuláček, Petr 95 TJ Jiskra Otrokovice 13,00
43 Hubáčková, Denisa 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 13,00
44 Hanzlík, Jakub 01 TJ Jiskra Otrokovice 13,00
45 Skoumalová, Michaela 03 ASK Blansko 13,00
46 Aubrechtová, Šárka 04 Atletika Jihlava z.s. 13,00
47 Kuchmister, Victoria 03 TJ Jiskra Otrokovice 12,00
48 Vicher, Jaroslav 87 TJ Jiskra Otrokovice 12,00
49 Koubková, Lenka 00 Atletika Jihlava z.s. 12,00
50 Zemánková, Tereza 02 TJ Lokomotiva Břeclav 12,00
51 Musilová, Nikol 97 TJ Lokomotiva Břeclav 12,00
52 Vácha, Václav 93 Atletika Jihlava z.s. 12,00
53 Škabrahová, Sylva 91 Atletický klub Hodonín,z.s. 12,00
54 Běhounek, Kamil 91 TJ Sokol Velké Meziříčí 11,00
55 Březka, Vojtěch 98 Atletika Holešov, z.s. 11,00
56 Pirochta, Tomáš 97 TJ Sokol Velké Meziříčí 11,00
57 Zukal, Šimon 02 ASK Blansko 11,00
58 Břečka, Filip 03 Atletický klub Hodonín,z.s. 11,00
59 Kalous, Marek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 11,00
60 Prudká, Johana 00 TJ Jiskra Otrokovice 11,00
61 Hlaváčková, Martina 00 ASK Blansko 11,00
62 Hajzler, Sebastian 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 11,00
63 Mazlová, Tereza 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 11,00
64 Klobásková, Marta 03 JAC Brno 11,00
65 Osičková, Kateřina 03 TJ Lokomotiva Břeclav 11,00
66 Mihalíková, Leona 03 TJ Lokomotiva Břeclav 11,00
67 Dočkal, Petr 03 TJ Jiskra Otrokovice 11,00
68 Budík, Ondřej 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 11,00
69 Kratochvíl, Jakub 03 AC Čejkovice 11,00
70 Hřebačka, Matěj 03 Atletický klub Hodonín,z.s. 11,00
71 Vrbová, Lenka 87 Atletický klub Hodonín,z.s. 11,00
72 Vránková, Ivana 74 Orel Vyškov 11,00
73 Záhončík, Ján 65 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11,00
74 Bezdíčková, Dominika 06 ASK Blansko 10,00
75 Podhajský, Martin 76 TJ Jiskra Otrokovice 10,00
76 Slavíčková, Tereza 04 JAC Brno 10,00
77 Šimeková, Maria 03 TJ Lokomotiva Břeclav 10,00
78 Derka, Jakub 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 9,00
79 Fiantová, Sabina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 9,00
80 Maradová, Anna 02 AC Čejkovice 9,00
81 Bárek, Jakub 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 9,00
82 Mrázková, Natálie 00 TJ Lokomotiva Břeclav 9,00
83 Vrzalová, Patricie 04 Atletika Jihlava z.s. 9,00
84 Grzybová, Eliška 05 TJ Lokomotiva Břeclav 9,00
85 Sedláček, Ladislav 05 AC Čejkovice 9,00
86 Láníková, Renata 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 9,00
87 Málková, Anna 63 Orel Vyškov 9,00
88 Dvořáková, Dagmar 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 9,00
89 Karafiát, Jan 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 9,00
90 Nováková, Petra 99 Atletika Holešov, z.s. 8,00
91 Prudká, Adéla 91 TJ Jiskra Otrokovice 8,00
92 Navrátil, Tomáš 88 Atletika Holešov, z.s. 8,00
93 Janoušek, Jiří 51 TJ Jiskra Otrokovice 8,00
94 Němeček, Jiří 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 8,00
95 Kraisová, Šárka 76 Orel Vyškov 8,00
96 Majzlíková, Hana 87 AC Čejkovice 8,00
97 Maradová, Lenka 87 Atletický klub Hodonín,z.s. 8,00
98 Zachariášová, Alice 87 TJ Lokomotiva Břeclav 8,00
99 Salčáková, Dominika 04 JAC Brno 8,00
100 Popelková, Veronika 01 TJ Lokomotiva Břeclav 8,00
101 Čamlíková, Kateřina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 8,00
102 Opluštil, Kryštof 02 AC Čejkovice 8,00
103 Šulc, Matěj 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8,00
104 Holzer, Metoděj 06 TJ Znojmo, z.s. 7,50
105 Eliáš, Matěj 03 Atletika Holešov, z.s. 7,00
106 Krejčí, Karolína 03 Atletika Jihlava z.s. 7,00
107 Zelinková, Natálie 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 7,00
108 Mihulová, Soňa 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 7,00
109 Ryška, Aleš 95 Atletika Holešov, z.s. 7,00
110 Nejedlý, Michal 96 TJ Spartak Třebíč, spolek B 7,00
111 Wünsche, Dominik 96 TJ Znojmo, z.s. 7,00
112 Král, Lukáš 99 Atletika Holešov, z.s. 7,00
113 Mlečka, Radim 03 TJ Znojmo, z.s. 7,00
114 Urbánek, Jakub 03 Atletický klub Hodonín,z.s. 7,00
115 Zukalová, Anežka 03 ASK Blansko 7,00
116 Kružík, Tomáš 04 Atletika Jihlava z.s. 7,00
117 Smutný, Vojtěch 02 Atletický klub Hodonín,z.s. 7,00
118 Štofková, Kristýna 01 Orel Vyškov 7,00
119 Zabloudilová, Eva 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 7,00
120 Hrachovská, Simona 01 TJ Jiskra Otrokovice 7,00
121 Račanská, Tereza 04 Orel Vyškov 7,00
122 Drápalová, Zuzana 04 JAC Brno 7,00
123 Süsenbek, Damián 05 TJ Znojmo, z.s. 7,00
124 Potůček, Jiří 88 ASK Blansko 7,00
125 Staňková, Kateřina 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 7,00
126 Petrželová, Michaela 06 Atletika Holešov, z.s. 6,00
127 Staňková, Vendula 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 6,00
128 Novák, René 71 TJ Jiskra Otrokovice 6,00
129 Široký, Stanislav 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 6,00
130 Široká, Eliška 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 6,00
131 Jedličková, Marie 01 SK Speed Brno, spolek 6,00
132 Průša, Kryštof 02 TJ Spartak Třebíč, spolek B 6,00
133 Daňková, Justýna 02 Atletika Holešov, z.s. 6,00
134 Maláník, Oldřich 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 6,00
135 Fišer, Tomáš 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 6,00
136 Pevná, Daniela 74 Orel Vyškov 6,00
137 Uhříčková, Veronika 03 TJ Jiskra Otrokovice 6,00
138 Hrubý, Josef 92 TJ Znojmo, z.s. 5,00
139 Gonda, Robert 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5,00
140 Remešová, Dominika 96 TJ Jiskra Otrokovice 5,00
141 Maňásek, Filip 04 TJ Jiskra Otrokovice 5,00
142 Baránková, Julie 03 TJ Lokomotiva Břeclav 5,00
143 Plzáková, Markéta 03 Atletika Jihlava z.s. 5,00
144 Kousalová, Klára 03 Atletika Jihlava z.s. 5,00
145 Dostálová, Michaela 03 TJ Jiskra Otrokovice 5,00
146 Ježková, Kristýna 04 JAC Brno 5,00
147 Bulíček, Lukáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolek B 5,00
148 Novotný, Libor 63 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5,00
149 Glosová, Romana 06 AC Čejkovice 4,00
150 Baška, Marek 76 TJ Jiskra Otrokovice 4,00
151 Švihálková, Vendula 04 TJ Sokol Velké Meziříčí 4,00
152 Koutný, Jan 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4,00
153 Machovcová, Julie 05 Atletika Jihlava z.s. 4,00
154 Jašíček, Filip 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4,00
155 Trojancová, Iveta 03 Orel Vyškov 4,00
156 Prokeš, Štěpán 02 Atletický klub Hodonín,z.s. 4,00
157 Havlíček, Jakub 95 TJ Sokol Velké Meziříčí 4,00
158 Pitrunová, Patricie 05 SK Speed Brno, spolek 4,00
159 Konečná, Kateřina 05 ASK Blansko 4,00
160 Čech, Šimon 04 TJ Sokol Velké Meziříčí 3,50
161 Nekorancová, Kateřina 04 TJ Jiskra Otrokovice 3,00
162 Baránková, Simona 06 TJ Lokomotiva Břeclav 3,00
163 Derka, Michal 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 3,00
164 Samohýlová, Nicol 05 TJ Jiskra Otrokovice 3,00
165 Neužilová, Eliška 06 JAC Brno 3,00
166 Lenomar, Pavel 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 3,00
167 Chaloupka, Milan 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 3,00
168 Vrzal, Sebastian 02 Atletika Jihlava z.s. 3,00
169 Vlasáková, Gabriela 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
170 Goišová, Nela 03 TJ Jiskra Otrokovice 3,00
171 Buršíková, Barbora 04 TJ Jiskra Otrokovice 3,00
172 Novotný, Martin 00 Atletika Holešov, z.s. 3,00
173 Skácelová, Natálie 04 JAC Brno 2,00
174 Chadim, Stanislav 91 TJ Jiskra Otrokovice 2,00
175 Špéra, Václav 04 Atletický klub Hodonín,z.s. 2,00
176 Juračka, Petr 99 ASK Blansko 2,00
177 Sedláčková, Anna 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 2,00
178 Pecinová, Romana 02 Atletika Jihlava z.s. 2,00
179 Neduchalová, Romana 06 AC Čejkovice 2,00
180 Pleva, Tomáš 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2,00
181 Hajzlerová, Magdaléna 73 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2,00
182 Vlasák, David 68 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2,00
183 Loupal, Ondřej 06 TJ Spartak Třebíč, spolek B 2,00
184 Zahrádková, Denisa 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 2,00
185 Řezníčková, Ema 05 Atletika Jihlava z.s. 2,00
186 Nováková, Natálie 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2,00
187 Jánošíková, Adéla 04 ASK Blansko 1,00
188 Konečná, Pavlína 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 1,00
189 Piškulová, Jana 05 TJ Lokomotiva Břeclav 1,00
190 Budín, Ondřej 05 TJ Znojmo, z.s. 1,00
191 Svobodová, Tereza 06 Orel Vyškov 1,00
192 Poláčková, Natálie 06 ASK Blansko 1,00
193 Matelová, Lenka 02 Atletika Holešov, z.s. 1,00
194 Kaválek, Tomáš 03 Atletika Jihlava z.s. 1,00
195 Lusková, Tereza 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 1,00
196 Martinec, Matěj 04 AC Čejkovice 1,00
197 Ryndová, Adéla 00 JAC Brno 1,00
198 Habr, Ondřej 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1,00
199 Bouček, Martin 94 TJ Sokol Velké Meziříčí 1,00
200 Bukáčková, Nikola 06 SK Speed Brno, spolek 1,00
201 Loula, Josef 01 ASK Blansko 1,00