Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Břeclav (19. 7. 2020)

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 19.7.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 16 PB 10.79 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 82 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 19 SB 10.65 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 2 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 20 10.40 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 161 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 15 PB 10.30 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 63 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 PB 10.01 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 369 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 1 SB 09.71 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 80 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 4 SB 09.71 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 253 Hana KleiblováHana Kleiblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 SB 09.37 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 366 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 18 09.33 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 32 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 12 SB 09.18 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 354 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 17 09.17 0.00.00.00.00.00.00.0
12 179 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 14 08.88 0.00.00.00.00.00.00.0
13 159 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 11 PB 08.84 0.00.00.00.00.00.00.0
14 84 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6 SB 08.46 0.00.00.00.00.00.00.0
15 361 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 5 SB 08.32 0.00.00.00.00.00.00.0
16 220 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 10 07.65 0.00.00.00.00.00.00.0
17 186 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 8 07.38 0.00.00.00.00.00.00.0
18 212 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 7 07.27 0.00.00.00.00.00.00.0
19 1 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 9 07.09 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků