Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Břeclav (19. 7. 2020)

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.7.2020 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 264 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 16.87 11.00
2 156 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 17.72 8.00
3 68 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.99 7.00
4 251 Ondřej StolínOndřej Stolín 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 18.00 6.00
5 163 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 20.02 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.7.2020 - 10:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 255 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 17.22 9.00
2 7 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 18.94 5.00
3 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 19.47 4.00
4 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.65 3.00
1 Petr JuračkaPetr Juračka 99 ASK BlanskoASK Blansko 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 264 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 16.87 11.00
2 255 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 17.22 9.00
3 156 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 17.72 8.00
4 68 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.99 7.00
5 251 Ondřej StolínOndřej Stolín 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 18.00 6.00
6 7 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 18.94 5.00
7 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 19.47 4.00
8 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.65 3.00
9 163 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 20.02 2.00
1 Petr JuračkaPetr Juračka 99 ASK BlanskoASK Blansko 5 DNF