Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Břeclav (19. 7. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.7.2020 - 13:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.32 11.00
2 40 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.42 9.00
3 231 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 23.20 8.00
4 168 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 23.26 7.00
5 126 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 23.42 5.00
6 203 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 23.53 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.7.2020 - 13:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 23.42 6.00
2 62 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 SB 23.57 3.00
3 239 Aleš RyškaAleš Ryška 95 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 23.59 2.00
4 217 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 23.93 1.00
5 284 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 PB 24.15
6 191 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 24.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.7.2020 - 13:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 196 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 24.30
2 182 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 24.62
3 245 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 25.12
4 70 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 25.59
5 3 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 6 27.38
6 66 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 28.55
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 19.7.2020 - 13:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 PB 24.95
2 72 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 25.21
3 278 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 27.40
214 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 DNS
48 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DNS
240 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.32 11.00
2 40 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.42 9.00
3 231 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 23.20 8.00
4 168 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 23.26 7.00
5 126 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 23.42 5.00
5 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 23.42 6.00
7 203 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 23.53 4.00
8 62 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 SB 23.57 3.00
9 239 Aleš RyškaAleš Ryška 95 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 23.59 2.00
10 217 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 23.93 1.00
11 284 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 PB 24.15
12 196 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 24.30
13 191 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 24.53
14 182 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 24.62
15 102 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 PB 24.95
16 245 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 25.12
17 72 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 25.21
18 70 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 25.59
19 3 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 6 27.38
20 278 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 27.40
21 66 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 28.55
214 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 DNS
48 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DNS
240 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.7.2020 - 13:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 25.94 11.00
2 8 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 25.97 9.00
3 78 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 26.16 8.00
4 158 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 26.69 6.00
5 190 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 26.78 5.00
6 70 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 SB 27.09 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.7.2020 - 13:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 SB 27.04 3.00
2 145 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 27.10 1.00
3 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 27.21
4 178 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 2 SB 27.54
5 54 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.72
6 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.82
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.7.2020 - 13:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 27.54
2 316 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 28.02
3 307 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 28.07
4 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.24
5 52 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 28.42
6 169 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 29.66
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 19.7.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 26.49 7.00
2 126 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 26.93 4.00
3 85 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 28.50
4 320 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.77
5 251 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 29.05
6 129 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 3 PB 29.25
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 19.7.2020 - 13:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 27.11
MS 66 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 27.23
MS Timea MorávkováTimea Morávková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.65
MS 136 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 6 PB 28.93
MS 143 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 1 PB 29.90
MS 71 Nicola BrandisováNicola Brandisová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 30.60
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 25.94 11.00
2 8 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 25.97 9.00
3 78 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 26.16 8.00
4 95 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 26.49 7.00
5 158 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 26.69 6.00
6 190 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 26.78 5.00
7 126 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 26.93 4.00
8 155 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 SB 27.04 3.00
9 70 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 SB 27.09 2.00
10 145 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 27.10 1.00
11 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 27.11
12 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 27.21
13 66 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 27.23
14 178 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 2 SB 27.54
14 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 27.54
16 Timea MorávkováTimea Morávková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.65
17 54 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.72
18 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.82
19 316 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 28.02
20 307 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 28.07
21 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.24
22 52 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 28.42
23 85 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 28.50
24 320 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.77
25 136 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 6 PB 28.93
26 251 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 29.05
27 129 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 3 PB 29.25
28 169 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 29.66
29 143 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 1 PB 29.90
30 71 Nicola BrandisováNicola Brandisová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 30.60