Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (23. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 23.8.2020 - 11:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.15
2 128 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 11.37
3 203 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 11.55
4 208 Václav KrauerVáclav Krauer 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 11.99
5 288 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 12.03
MS Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 12.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 23.8.2020 - 11:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.38
2 231 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 11.53
3 185 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 12.02
4 41 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.03
5 62 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.06
6 206 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 23.8.2020 - 11:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.28
2 182 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.69
3 58 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.17
4 44 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 PB 12.18
126 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ 162/5
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.15
2 168 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.28
3 128 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 11.37
4 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.38
5 231 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 11.53
6 203 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 11.55
7 182 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.69
8 208 Václav KrauerVáclav Krauer 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 11.99
9 185 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 12.02
10 288 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 12.03
10 41 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.03
12 62 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.06
13 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 12.11
14 58 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.17
15 44 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 PB 12.18
16 206 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.38
126 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 23.8.2020 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 SB 11.05 11.00
2 168 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 11.18 9.00
3 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 SB 11.26 8.00
4 128 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 11.27 7.00
5 231 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 SB 11.31 6.00
6 182 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.71 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.8.2020 - 12:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 11.53 4.00
2 185 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.80 3.00
3 41 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.00 2.00
4 208 Václav KrauerVáclav Krauer 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 12.00 1.00
5 58 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 12.11
6 44 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.12
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 23.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 SB 12.64
2 317 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 12.85
3 144 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.88
4 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 SB 13.23
5 351 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 13.97
6 129 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 6 14.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 23.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 12.62
2 79 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 12.80
3 178 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 2 13.29
4 126 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 PB 13.46
5 163 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 13.55
6 222 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 14.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 23.8.2020 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.81
2 78 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.85
3 155 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.40
4 289 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.89
5 183 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 14.25
6 169 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 23.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 12.34
2 158 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.13
3 288 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.55
4 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.68
5 167 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 14.07
6 367 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 14.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 12.34
2 54 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 12.62
3 278 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 SB 12.64
4 79 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 12.80
5 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.81
6 317 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 12.85
6 78 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.85
8 144 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.88
9 158 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.13
10 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 SB 13.23
11 178 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 2 13.29
12 155 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.40
13 126 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 PB 13.46
14 163 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 13.55
14 288 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.55
16 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.68
17 289 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.89
18 351 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 13.97
19 167 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 14.07
20 367 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 14.12
21 183 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 14.25
22 222 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 14.30
23 169 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.57
24 129 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 6 14.77

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 23.8.2020 - 12:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 SB 12.43 11.00
2 54 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 SB 12.65 9.00
3 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.74 8.00
4 79 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 SB 12.76 7.00
5 278 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.84 6.00
6 317 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.95 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.8.2020 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.85 4.00
2 144 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.95 3.00
3 158 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.22 2.00
4 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 13.26 1.00
5 155 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.28
178 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 2 DQ
Poznámky:
DQ 162/5
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 22.35 11.00
2 45 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.39 9.00
3 203 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 22.93 8.00
4 168 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.13 7.00
5 231 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 23.14 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 14:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.51 5.00
2 217 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 SB 23.76 4.00
3 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.78 3.00
4 62 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 24.68 1.00
5 191 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 23.8.2020 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 24.23 2.00
MS Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 24.66
3 3 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 3 26.90
4 277 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 27.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 22.35 11.00
2 45 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.39 9.00
3 203 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 22.93 8.00
4 168 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.13 7.00
5 231 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 23.14 6.00
6 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.51 5.00
7 217 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 SB 23.76 4.00
8 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.78 3.00
9 185 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 24.23 2.00
10 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 24.66
11 62 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 24.68 1.00
12 191 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.70
13 3 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 3 26.90
14 277 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 27.68

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 14:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 25.28 11.00
2 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.06 9.00
3 78 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.35 8.00
4 16 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.49 6.00
5 278 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 26.89 2.00
6 95 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 27.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 14:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 26.38 7.00
2 56 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 26.59 4.00
3 356 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 27.03 1.00
4 158 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.19
5 145 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 27.46
6 54 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 23.8.2020 - 14:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 26.56 5.00
2 144 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 26.69 3.00
3 126 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.74
4 200 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 27.86
5 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 28.59
317 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DQ
Poznámky:
DQ 165/2
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 23.8.2020 - 14:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 27.38
2 310 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.93
3 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 28.46
4 289 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 29.18
52 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ 165/2
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 23.8.2020 - 14:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 18 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.77
MS 167 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 29.34
MS 129 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 4 29.73
MS Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 30.06
MS 169 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 30.44
MS Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 30.86
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 25.28 11.00
2 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.06 9.00
3 78 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.35 8.00
4 79 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 26.38 7.00
5 16 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.49 6.00
6 66 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 26.56 5.00
7 56 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 26.59 4.00
8 144 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 26.69 3.00
9 278 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 26.89 2.00
10 356 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 27.03 1.00
11 95 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 27.05
12 158 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.19
13 178 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 27.38
14 145 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 27.46
15 126 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.74
16 54 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.85
17 200 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 27.86
18 310 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.93
19 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 28.46
20 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 28.59
21 18 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.77
22 289 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 29.18
23 167 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 29.34
24 129 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 4 29.73
25 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 30.06
26 169 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 30.44
27 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 30.86
317 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DQ
52 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DQ

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 52.01 11.00
2 217 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 52.35 9.00
3 231 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 52.62 8.00
4 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 52.92 6.00
61 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 54.89 5.00
2 44 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 57.11 4.00
3 1 Petr JuračkaPetr Juračka 99 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 57.88 3.00
4 282 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 PB 59.03 1.00
54 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 23.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 52.71 7.00
2 110 Jakub ŽákJakub Žák 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 PB 58.54 2.00
3 106 Martin NovotnýMartin Novotný 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 4 63.24
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 52.01 11.00
2 217 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 52.35 9.00
3 231 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 52.62 8.00
4 135 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 52.71 7.00
5 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 52.92 6.00
6 288 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 54.89 5.00
7 44 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 57.11 4.00
8 1 Petr JuračkaPetr Juračka 99 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 57.88 3.00
9 110 Jakub ŽákJakub Žák 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 PB 58.54 2.00
10 282 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 PB 59.03 1.00
11 106 Martin NovotnýMartin Novotný 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 4 63.24
61 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
54 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 58.78 11.00
2 95 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 59.54 9.00
3 16 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 59.59 8.00
4 65 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 60.48 7.00
5 200 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 63.05 5.00
6 60 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 68.03 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 62.29 6.00
2 310 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 63.93 4.00
3 155 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 64.07 3.00
4 291 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 64.26 2.00
251 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNF
355 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 58.78 11.00
2 95 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 59.54 9.00
3 16 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 59.59 8.00
4 65 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 60.48 7.00
5 260 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 62.29 6.00
6 200 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 63.05 5.00
7 310 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 63.93 4.00
8 155 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 64.07 3.00
9 291 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 64.26 2.00
10 60 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 68.03 1.00
251 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNF
355 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNF

800 m - Muži

(ne, 23.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:55.57 11.00
2 176 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:56.24 9.00
3 64 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 1:58.82 8.00
4 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:58.88 7.00
5 181 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:00.73 6.00
6 71 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 2:02.84 5.00
7 191 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:06.68 4.00
8 110 Jakub ŽákJakub Žák 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 2:10.73 3.00
9 106 Martin NovotnýMartin Novotný 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 4 2:27.88 2.00
199 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 2:25.28 11.00
2 201 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 2:25.66 9.00
3 60 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:30.49 8.00
4 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:31.66 7.00
5 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:32.07 6.00
6 18 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:33.52 5.00
7 291 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:33.72 4.00
8 86 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 2:34.27 3.00
9 135 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 2:35.50 2.00
10 353 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:43.49 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 23.8.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 176 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 4:02.29 11.00
2 53 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 4:03.54 9.00
3 179 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:17.44 8.00
4 47 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 PB 4:18.52 7.00
5 237 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 4:25.72 6.00
6 280 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 11 PB 4:27.60 5.00
7 129 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 PB 4:28.26 4.00
8 278 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 4:29.05 3.00
9 279 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 10 PB 4:40.48 2.00
10 3 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 7 5:54.39 1.00
11 8 Martin BezdíčekMartin Bezdíček 73 ASK BlanskoASK Blansko 8 6:02.93
54 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 201 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 5:11.60 11.00
2 59 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 5:16.16 9.00
3 2 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 PB 5:16.88 8.00
MS 1 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:16.90
5 139 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 4 5:30.30 7.00
6 130 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 5:32.47 6.00
7 300 Eliška BártováEliška Bártová 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 PB 5:33.77 5.00
8 73 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 5:35.21 4.00
9 214 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 16 5:36.72 3.00
10 359 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 5:39.39 2.00
11 199 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 5:53.02 1.00
12 30 Radka GrecRadka Grec 84 Orel VyškovOrel Vyškov 8 PB 5:56.63
13 29 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 13 6:10.18
209 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 DNS
33 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 11 DNS
257 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 15 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 23.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 237 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09:19.29 11.00
2 180 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09:22.00 9.00
3 134 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 09:22.05 8.00
4 131 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 09:30.42 7.00
5 278 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 9 PB 09:33.13 6.00
6 48 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 10:00.64 5.00
7 188 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 10:12.33 4.00
8 2 Jiří PotůčekJiří Potůček 88 ASK BlanskoASK Blansko 10 10:40.70 3.00
MS Petr MotálekPetr Motálek 61 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11:59.09
276 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 DNS
159 Stanislav ChadimStanislav Chadim 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 206 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 PB 11:21.48 11.00
2 373 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16 PB 11:22.39 9.00
3 1 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 11:27.61 8.00
4 175 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 PB 11:30.56 7.00
5 208 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 11:41.67 6.00
6 139 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 7 PB 11:49.21 5.00
7 58 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18 12:02.59 4.00
8 318 Patricie PitrunováPatricie Pitrunová 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 14 12:27.99 3.00
9 30 Radka GrecRadka Grec 84 Orel VyškovOrel Vyškov 5 PB 12:40.98 2.00
10 160 Michaela MatoušováMichaela Matoušová 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 PB 12:43.61 1.00
11 184 Daniela KulheimováDaniela Kulheimová 04 JAC BrnoJAC Brno 9 12:44.86
12 29 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 4 PB 13:05.08
13 31 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 13:15.11
14 264 Veronika KoutnáVeronika Koutná 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 13:19.40
15 33 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 17 13:57.72
16 209 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 14:20.87
Celkem 16 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 12:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.90 11.00
2 154 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 16.44 9.00
3 132 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 PB 16.79 8.00
4 207 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 17.33 7.00
5 251 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 17.45 6.00
152 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 17.62 5.00
2 202 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 17.65 3.50
3 146 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.80 2.00
4 149 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 SB 17.97 1.00
5 136 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 2 18.45
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 23.8.2020 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 365 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 17.65 3.50
2 362 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 SB 18.55
3 257 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.86
4 204 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.08
5 252 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 19.28
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.90 11.00
2 154 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 16.44 9.00
3 132 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 PB 16.79 8.00
4 207 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 17.33 7.00
5 251 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 17.45 6.00
6 187 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 17.62 5.00
7 202 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 17.65 3.50
7 365 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 17.65 3.50
9 146 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.80 2.00
10 149 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 SB 17.97 1.00
11 136 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 2 18.45
12 362 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 SB 18.55
13 257 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.86
14 204 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.08
15 252 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 19.28
152 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNF

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 257 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 SB 16.70 11.00
2 68 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 18.03 9.00
3 7 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 18.64 8.00
4 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.87 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 18.87 7.00
2 243 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19.36 6.00
MS Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.26
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 257 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 SB 16.70 11.00
2 68 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 18.03 9.00
3 7 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 18.64 8.00
4 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 18.87 7.00
5 243 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19.36 6.00
6 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.26
7 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.87 5.00

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 60.19 9.00
2 183 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 60.63 8.00
3 173 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 62.22 7.00
4 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.80 5.00
5 7 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 65.94 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 57.84 11.00
2 284 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 PB 63.06 6.00
3 283 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 66.25 3.00
4 206 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 70.76 2.00
5 1 Petr JuračkaPetr Juračka 99 ASK BlanskoASK Blansko 5 73.95 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 57.84 11.00
2 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 60.19 9.00
3 183 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 60.63 8.00
4 173 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 62.22 7.00
5 284 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 PB 63.06 6.00
6 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.80 5.00
7 7 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 65.94 4.00
8 283 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 66.25 3.00
9 206 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 70.76 2.00
10 1 Petr JuračkaPetr Juračka 99 ASK BlanskoASK Blansko 5 73.95 1.00

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 67.97 11.00
2 200 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 69.43 9.00
3 207 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 72.07 7.00
4 312 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 75.31 2.00
5 146 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 3 75.90
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 70.67 8.00
2 154 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 73.30 6.00
3 257 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 74.34 5.00
4 351 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 74.53 4.00
5 325 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 77.21
204 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 23.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 74.73 3.00
2 70 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 75.33 1.00
3 362 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 75.82
4 365 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 77.10
5 149 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 80.29
206 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 67.97 11.00
2 200 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 69.43 9.00
3 152 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 70.67 8.00
4 207 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 72.07 7.00
5 154 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 73.30 6.00
6 257 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 74.34 5.00
7 351 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 74.53 4.00
8 202 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 74.73 3.00
9 312 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 75.31 2.00
10 70 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 75.33 1.00
11 362 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 75.82
12 146 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 3 75.90
13 365 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 77.10
14 325 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 77.21
15 149 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 80.29
204 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
206 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Sychra, Pražák, Dočkal, Holub Sychra, Pražák, Dočkal, Holub TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 44.41 11.00
2 44 Žitný, Ondráček, Bix, Sivila Žitný, Ondráček, Bix, Sivila TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 44.65 9.00
3 58 Prokeš, Smutný, Pernica, Lípa Prokeš, Smutný, Pernica, Lípa Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 46.46 7.00
177 Hajzler, Petečel, Derka, Kalous Hajzler, Petečel, Derka, Kalous Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNF
226 Březka, Hudeček, Šando, Kolář Březka, Hudeček, Šando, Kolář Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Nikodem, Kružík, Vrzal, Střelec Nikodem, Kružík, Vrzal, Střelec Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 45.26 8.00
2 134 Dolák, Kaválek, Vorálek, Dreisig Dolák, Kaválek, Vorálek, Dreisig Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 48.21 6.00
3 1 Juračka, Zukal, Loula, Bezdíček Juračka, Zukal, Loula, Bezdíček ASK BlanskoASK Blansko 2 51.90 5.00
283 Vlasák, Tuček, Hort, Bulíček Vlasák, Tuček, Hort, Bulíček TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNF
206 Habr, Krauer, Bogner, Šulc Habr, Krauer, Bogner, Šulc AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ 1731
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Sychra, Pražák, Dočkal, Holub Sychra, Pražák, Dočkal, Holub TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 44.41 11.00
2 44 Žitný, Ondráček, Bix, Sivila Žitný, Ondráček, Bix, Sivila TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 44.65 9.00
3 128 Nikodem, Kružík, Vrzal, Střelec Nikodem, Kružík, Vrzal, Střelec Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 45.26 8.00
4 58 Prokeš, Smutný, Pernica, Lípa Prokeš, Smutný, Pernica, Lípa Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 46.46 7.00
5 134 Dolák, Kaválek, Vorálek, Dreisig Dolák, Kaválek, Vorálek, Dreisig Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 48.21 6.00
6 1 Juračka, Zukal, Loula, Bezdíček Juračka, Zukal, Loula, Bezdíček ASK BlanskoASK Blansko 2 51.90 5.00
177 Hajzler, Petečel, Derka, Kalous Hajzler, Petečel, Derka, Kalous Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNF
226 Březka, Hudeček, Šando, Kolář Březka, Hudeček, Šando, Kolář Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNF
283 Vlasák, Tuček, Hort, Bulíček Vlasák, Tuček, Hort, Bulíček TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNF
206 Habr, Krauer, Bogner, Šulc Habr, Krauer, Bogner, Šulc AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 DQ

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.8.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Mašková, Horňáková, Hlavinková, Kordulíková Mašková, Horňáková, Hlavinková, Kordulíková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 50.93 11.00
2 73 Kolegarová, Hanzalíková, Zemánková, Musilová Kolegarová, Hanzalíková, Zemánková, Musilová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 51.34 8.00
3 9 Staňková, Kühwegová, Všetečková, Spoustová Staňková, Kühwegová, Všetečková, Spoustová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 51.81 6.00
4 146 Skoumalová, Hlaváčková, Poláčková, Jánošíková Skoumalová, Hlaváčková, Poláčková, Jánošíková ASK BlanskoASK Blansko 6 52.57 5.00
5 200 Fiantová, Provazníková, Lusková, Balúchová Fiantová, Provazníková, Lusková, Balúchová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 55.16
151 Vrzalová, Vejvarová, Kousalová, Aubrechtová Vrzalová, Vejvarová, Kousalová, Aubrechtová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ TP 1731
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.8.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 54 Grzybová, Piškulová, Osičková, Mihalíková Grzybová, Piškulová, Osičková, Mihalíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.26
2 309 Floriánová, Juřenčáková, Tichá, Šmerdová Floriánová, Juřenčáková, Tichá, Šmerdová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 51.19 9.00
3 154 Koubková, Plzáková, Sobotková, Vodičková Koubková, Plzáková, Sobotková, Vodičková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 52.68 4.00
4 260 Petrželová, Pátková, Vašíčková, Daňková Petrželová, Pátková, Vašíčková, Daňková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 52.93 3.00
5 363 Samohýlová, Kuchmister, Buršíková, Drábková Samohýlová, Kuchmister, Buršíková, Drábková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 52.96 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 23.8.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Staňková, Láníková, Fialová, Dobešová Staňková, Láníková, Fialová, Dobešová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 51.78 7.00
2 289 Báňová, Malcová, Švihálková, Švandová Báňová, Malcová, Švihálková, Švandová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 54.23 1.00
3 Pekařová, Machovcová, Bartoňová, Smolíková Pekařová, Machovcová, Bartoňová, Smolíková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 55.41
4 130 Dobrovská, Šebková, Zukalová, Jandáková Dobrovská, Šebková, Zukalová, Jandáková ASK BlanskoASK Blansko 4 55.68
5 164 Dvořáková, Pecinová, Řeháková, Hodásová Dvořáková, Pecinová, Řeháková, Hodásová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 56.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Grzybová, Piškulová, Osičková, Mihalíková Grzybová, Piškulová, Osičková, Mihalíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.26
2 79 Mašková, Horňáková, Hlavinková, Kordulíková Mašková, Horňáková, Hlavinková, Kordulíková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 50.93 11.00
3 309 Floriánová, Juřenčáková, Tichá, Šmerdová Floriánová, Juřenčáková, Tichá, Šmerdová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 51.19 9.00
4 73 Kolegarová, Hanzalíková, Zemánková, Musilová Kolegarová, Hanzalíková, Zemánková, Musilová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 51.34 8.00
5 6 Staňková, Láníková, Fialová, Dobešová Staňková, Láníková, Fialová, Dobešová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 51.78 7.00
6 9 Staňková, Kühwegová, Všetečková, Spoustová Staňková, Kühwegová, Všetečková, Spoustová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 51.81 6.00
7 146 Skoumalová, Hlaváčková, Poláčková, Jánošíková Skoumalová, Hlaváčková, Poláčková, Jánošíková ASK BlanskoASK Blansko 6 52.57 5.00
8 154 Koubková, Plzáková, Sobotková, Vodičková Koubková, Plzáková, Sobotková, Vodičková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 52.68 4.00
9 260 Petrželová, Pátková, Vašíčková, Daňková Petrželová, Pátková, Vašíčková, Daňková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 52.93 3.00
10 363 Samohýlová, Kuchmister, Buršíková, Drábková Samohýlová, Kuchmister, Buršíková, Drábková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 52.96 2.00
11 289 Báňová, Malcová, Švihálková, Švandová Báňová, Malcová, Švihálková, Švandová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 54.23 1.00
12 200 Fiantová, Provazníková, Lusková, Balúchová Fiantová, Provazníková, Lusková, Balúchová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 55.16
13 Pekařová, Machovcová, Bartoňová, Smolíková Pekařová, Machovcová, Bartoňová, Smolíková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 55.41
14 130 Dobrovská, Šebková, Zukalová, Jandáková Dobrovská, Šebková, Zukalová, Jandáková ASK BlanskoASK Blansko 4 55.68
15 164 Dvořáková, Pecinová, Řeháková, Hodásová Dvořáková, Pecinová, Řeháková, Hodásová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 56.29
151 Vrzalová, Vejvarová, Kousalová, Aubrechtová Vrzalová, Vejvarová, Kousalová, Aubrechtová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DQ

skok vysoký - Muži

(ne, 23.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.651.711.751.791.821.851.881.911.941.972.002.01 Body
1 128 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 9 PB 1.97 -o-ooo-oooxxox 11.00
2 253 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 1.91 ----oxo-oxxoxx 9.00
3 251 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 11 1.88 ---ooo-oxxx 8.00
4 184 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 8 1.82 -ooooxo-x-xx 7.00
5 281 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 7 1.75 -ooxxoxxx 6.00
6 260 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3 PB 1.75 oxxooxxoxxx 5.00
7 243 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 1 SB 1.71 ooxoxxx 4.00
8 43 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 5 1.65 ooxxx 3.00
9 205 Robert GondaRobert Gonda
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 4 1.65 xoxoxxx 2.00
70 Jakub RůžičkaJakub Růžička
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 2 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.381.431.461.491.521.551.571.591.611.631.65 Body
1 182 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 20 PB 1.57 ooooooooxxx 11.00
2 131 Kateřina FialováKateřina Fialová
ASK BlanskoASK Blansko
20 17 PB 1.57 ---ooxoxxooxxx 9.00
3 153 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 10 PB 1.52 ooooooxxx 8.00
4 4 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 21 PB 1.52 -oxooooxxx 7.00
MS 17 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 14 PB 1.52 -oooxoxoxxx
5 187 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 15 PB 1.52 -ooxooxoxxx 6.00
7 288 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 16 PB 1.49 oooxooxxx 5.00
8 64 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 18 PB 1.46 ooooxxoxxx 4.00
9 214 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 PB 1.46 oxoooxxx 3.00
10 68 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 8 PB 1.46 ooxxoxoxx 2.00
11 165 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 13 PB 1.46 oxoxxoxxoxxx 1.00
12 277 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 12 PB 1.43 ooxoxxx
13= 279 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 9 PB 1.38 ooxxx
13= 282 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 7 PB 1.38 ooxxx
15= 141 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 4 PB 1.38 oxoxxx
15= 200 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 19 PB 1.38 oxoxx
15= 205 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 11 PB 1.38 oxoxxx
18 119 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 5 PB 1.38 oxxoxxx
19 255 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 6 PB 1.32 oxxx
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 23.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.372.522.672.772.872.973.073.173.273.373.473.573.723.924.104.22 Body
1 178 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 15 PB 4.10 ---------o-oxooxo- 11.00
2 251 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 11 PB 3.37 ---o-oooooxx- 9.00
3 133 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 10 PB 3.07 -oooxoooxx 8.00
4 183 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 8 PB 2.97 -oooooxxx 7.00
5 276 Karel KonečnýKarel Konečný
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
70 7 PB 2.87 oooooxxx 6.00
6 242 Adam ŠandoAdam Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 9 PB 2.87 -xoooxo 5.00
7 199 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 PB 2.77 oxxoxxoxxoxxx 4.00
8 284 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
04 2 PB 2.67 ooxoxxx 3.00
9 227 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 5 PB 2.52 ooxx 2.00
219 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 1 DNS
177 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 16 NM ---------------xxx
78 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 13 NM --------xx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.052.212.342.462.582.682.732.782.832.882.933.01 Body
1 119 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 10 PB 2.93 --xoxoxoxooxoooxoxxx 11.00
2 259 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 12 PB 2.88 --oooxooxoooxx 9.00
3 63 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 8 PB 2.78 -o-ooxoxooxx 8.00
4 204 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 14 2.73 ---xoxoxoxxoxxx 7.00
5 116 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 11 2.68 ---oooxxx 6.00
6 202 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 7 2.58 ---xooxxx 5.00
7 153 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 13 2.46 --xxooxxx 4.00
8 13 Pavlína KonečnáPavlína Konečná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 PB 2.21 ooxxx 3.00
9= 262 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 PB 2.21 xxooxxx 1.50
9= 68 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 2.21 xxooxxx 1.50
11 61 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 2.21 xoxoxxx
12 258 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4 2.05 oxxx
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 23.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 22 PB 6.58 +0.7 m/s 6.58  +0.76.58  +0.9-6.58--- 11.00
2 257 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 16 PB 6.35 -0.3 m/s 5.98  +1.36.10  -1.16.23  -0.66.236.14  +0.96.35  -0.35.84  +0.6 9.00
3 68 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 18 PB 6.19 -1.4 m/s 6.06  +1.3-4.59  -0.76.06-5.98  -0.26.19  -1.4 8.00
4 205 Robert GondaRobert Gonda
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 20 PB 6.17 +1.2 m/s 5.99  +1.26.15  +1.4x6.156.17  +1.2xx 7.00
5 56 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 21 PB 6.16 +1.7 m/s 5.93  -0.5x5.98  -0.75.985.93  -1.66.16  +1.76.05  -0.2 6.00
6 182 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 19 PB 6.04 -1.3 m/s 5.77  -0.55.99  -0.45.93  +1.55.995.69  -0.74.49  -1.36.04  -1.3 5.00
7 260 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 PB 5.91 -2.9 m/s x5.91  -2.9x5.915.57  +0.75.60  +1.4x 4.00
8 55 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 12 PB 5.76 -4.0 m/s x5.76  -4.05.64  +0.85.76x5.73  -1.1x 3.00
9 43 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 17 PB 5.75 -0.7 m/s x5.36  -2.35.75  -0.75.750.00.00.0 2.00
10 133 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 13 PB 5.73 -1.5 m/s 5.46  -2.6x5.73  -1.55.730.00.00.0 1.00
11 208 Václav KrauerVáclav Krauer
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 8 PB 5.55 -0.7 m/s 4.69  -1.05.36  -0.35.55  -0.75.550.00.00.0
12 132 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 11 PB 5.52 -1.4 m/s 5.35  -0.65.52  -1.40.05.520.00.00.0
13 289 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
97 1 PB 5.38 +0.7 m/s 5.24  +1.45.38  +0.75.31  +2.55.380.00.00.0
14 58 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 5 PB 5.34 -0.4 m/s 5.34  -0.44.90  -1.15.32  -1.05.340.00.00.0
15 70 Jakub RůžičkaJakub Růžička
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 6 PB 5.33 +0.5 m/s x5.33  +0.55.22  -0.35.330.00.00.0
16 242 Adam ŠandoAdam Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 PB 4.95 -0.8 m/s x4.95  -0.8x4.950.00.00.0
17 283 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 4 PB 4.87 +0.7 m/s 4.73  +3.04.87  +0.7x4.870.00.00.0
281 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
206 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 9 NM xxx0.00.00.00.0
177 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 15 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 18 PB 5.17 -3.3 m/s x5.17  -3.3x5.175.03  +1.1x4.88  -0.2 11.00
2 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 19 PB 5.15 +1.0 m/s 4.98  +0.34.74  +0.4x4.985.09  -0.45.15  +1.05.06  +0.4 9.00
3 259 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 7 PB 5.15 +1.9 m/s 5.15  +1.95.07  +0.8-5.15--r 8.00
4 132 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
00 5 PB 5.02 -2.6 m/s 4.86  +2.14.96  +1.65.02  -2.65.024.91  -0.74.92  +0.34.81  +0.6 7.00
5 66 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 10 PB 4.97 +1.0 m/s 4.43  +1.34.81  +1.14.74  +1.94.814.97  +1.04.42  +0.4x 6.00
6 52 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 17 PB 4.96 -1.4 m/s x4.35  -1.24.96  -1.44.964.06  -1.04.29  +1.14.20  -0.2 5.00
7 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 12 PB 4.87 -1.5 m/s 4.71  +1.34.84  +0.54.87  -1.54.870.00.00.0 4.00
8 200 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 2 PB 4.84 +2.0 m/s 4.63  +0.94.65  +0.44.84  +2.04.840.00.00.0 3.00
9 7 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 PB 4.80 +0.7 m/s 4.72  +1.14.72  -1.24.80  +0.74.800.00.00.0 2.00
10 154 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 6 PB 4.74 +1.2 m/s 4.74  +1.2--4.740.00.00.0 1.00
11 8 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 PB 4.68 +0.7 m/s x4.53  +0.64.68  +0.74.680.00.00.0
12 20 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 9 PB 4.65 -0.8 m/s 4.53  +2.74.65  -0.84.54  +1.04.650.00.00.0
13 65 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 14 PB 4.63 -0.6 m/s 4.62  +0.44.60  -0.34.63  -0.64.630.00.00.0
14 68 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 PB 4.56 +0.8 m/s 4.56  +0.8xx4.560.00.00.0
15 122 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 1 PB 4.55 -0.6 m/s x4.33  +1.24.55  -0.64.550.00.00.0
16 64 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 PB 4.52 -1.5 m/s 4.34  +0.34.52  -1.54.44  -0.24.520.00.00.0
17 165 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 11 PB 4.39 +0.5 m/s 4.15  +1.74.32  -1.94.39  +0.54.390.00.00.0
17 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 23.8.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 15 13.88 +1.3 m/s 13.21  +1.0x13.88  +1.313.8813.61  +1.2-- 11.00
2 68 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 12 SB 13.50 +1.1 m/s 12.77  -0.213.13  +0.813.31  +1.313.31-12.11  +1.513.50  +1.1 9.00
3 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 14 13.13 +0.0 m/s 12.73  +0.413.05  +0.912.85  +0.813.05xx13.13  +0.0 8.00
4 257 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 7 SB 13.02 -0.9 m/s 11.96  +1.212.36  +0.213.02  -0.913.0212.40  +1.011.63  +0.212.75  -0.6 7.00
5 251 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 8 SB 12.91 -0.6 m/s 12.34  +0.412.54  -3.1x12.5412.59  +1.612.75  -1.112.91  -0.6 6.00
6 153 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13 12.70 +1.0 m/s 12.69  +0.012.65  -0.312.53  +0.312.6912.70  +1.0x12.55  -0.2 5.00
7 56 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 10 12.44 -0.4 m/s 11.96  -0.3x12.32  -0.412.32x12.44  -0.411.50  -0.3 4.00
8 205 Robert GondaRobert Gonda
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 1 PB 12.42 -3.3 m/s 12.01  -2.312.22  -0.512.42  -3.312.4211.76  +0.4x11.99  -0.5 3.00
9 243 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 9 12.24 +1.4 m/s 12.24  +1.412.16  +1.8-12.240.00.00.0 2.00
10 182 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 6 12.03 -1.2 m/s 11.92  +1.712.00  -0.212.03  -1.212.030.00.00.0 1.00
11 58 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 11 11.75 +0.3 m/s 11.75  +0.311.56  -1.1-11.750.00.00.0
12 173 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 11.62 +1.3 m/s 11.60  +2.3-11.62  +1.311.620.00.00.0
13 227 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3 PB 11.44 +2.0 m/s 11.44  +2.011.25  +1.3x11.440.00.00.0
242 Adam ŠandoAdam Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 356 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 12 11.83 -0.9 m/s x11.60  +1.1x11.6011.51  +1.510.55  +1.511.83  -0.9 11.00
2 182 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 11 11.79 -1.8 m/s -11.62  -1.1x11.6211.79  -1.811.46  +0.210.17  +1.9 9.00
3 132 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
00 9 11.15 +2.2 m/s 10.93 -0.5 m/s x10.93  -0.511.15  +2.211.1510.92  +0.510.87  +0.310.05  -1.1 8.00
4 187 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 8 PB 10.92 -0.5 m/s 10.42  -2.010.39  +1.910.41  -1.810.4210.51  +0.9x10.92  -0.5 7.00
5 259 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 10 10.86 -0.8 m/s -10.86  -0.8-10.860.00.00.0 6.00
MS 17 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 7 10.19 -2.5 m/s 09.70  +2.210.19  -2.509.74  -2.610.190.00.00.0
7 363 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 6 PB 10.11 +0.2 m/s 09.89  +2.110.11  +0.209.71  -1.410.1109.80  +2.109.91  -2.609.89  -1.1 5.00
8 141 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 4 PB 09.97 -2.1 m/s 09.78  +0.909.40  +1.609.68  -2.309.7809.92  +0.409.48  -2.409.97  -2.1 4.00
9 255 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 1 PB 09.64 +0.9 m/s 09.33  -1.609.64  +0.9x09.6409.53  -0.709.61  +1.2x 3.00
10 252 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 3 09.39 +1.4 m/s 09.39  +1.4--09.390.00.00.0 2.00
11 183 Natálie SkácelováNatálie Skácelová
JAC BrnoJAC Brno
04 5 00.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 1 SB 11.22 x10.5511.2211.2210.2810.81x 11.00
2 156 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 20 PB 10.96 10.9610.3510.5910.96x10.5610.94 9.00
3 11 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 4 SB 10.29 09.5409.3009.8909.89x10.1910.29 8.00
4 82 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 18 10.28 09.9610.2809.0310.28xxx 7.00
5 34 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Orel VyškovOrel Vyškov
95 5 SB 10.08 x10.01x10.01x10.08x 6.00
6 10 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 19 09.94 09.72x09.9209.9209.7309.94x 5.00
7 40 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 11 SB 09.55 09.4409.2409.3209.4409.2109.5509.23 4.00
8 63 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 16 09.46 08.2709.46-09.460.00.00.0 3.00
9 161 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 17 09.28 x09.2808.9109.280.00.00.0 2.00
10 80 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 14 09.24 08.8008.7909.2409.240.00.00.0 1.00
11 354 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 15 08.89 07.8308.7508.8908.890.00.00.0
12 179 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 12 08.64 08.64x08.3708.640.00.00.0
13 361 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 7 SB 08.48 x08.4807.7708.480.00.00.0
14 159 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 10 08.33 08.3307.9208.1808.330.00.00.0
15 84 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 8 08.22 07.9408.1508.2208.220.00.00.0
16 265 Beáta KolářováBeáta Kolářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
68 9 08.01 07.89x08.0108.010.00.00.0
17 211 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 6 07.47 07.2007.2707.4707.470.00.00.0
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 23.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 216 Karel ŠulaKarel Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 22 PB 15.07 15.07x14.6715.07x13.070.0 11.00
2 69 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 21 PB 13.06 11.94x12.8612.8613.0313.06x 9.00
3 52 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 18 PB 12.14 11.6411.6511.4811.65x12.140.0 8.00
4 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 19 PB 11.88 11.47x11.7511.7511.88x11.72 7.00
5 166 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 16 PB 11.31 x11.31x11.31xxx 6.00
6 289 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
97 1 PB 11.28 11.28xx11.2811.2610.8909.14 5.00
7 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 17 PB 11.05 x11.05x11.05xxx 4.00
8 232 Jan KolářJan Kolář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
02 13 PB 10.90 10.2610.90x10.90xxx 3.00
9 215 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 11 PB 10.09 09.5110.0510.0910.090.00.00.0 2.00
10 241 Adam SkácelAdam Skácel
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
01 8 PB 10.07 09.2008.6410.0710.070.00.00.0 1.00
11 101 Martin BrachtlMartin Brachtl
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
94 5 PB 09.94 08.8609.6209.9409.940.00.00.0
12 105 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
85 9 PB 09.27 09.25x09.2709.270.00.00.0
13 189 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
71 7 PB 09.27 08.75x09.2709.270.00.00.0
14 230 Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
88 3 PB 09.06 09.0309.06x09.060.00.00.0
15 60 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 10 PB 08.53 08.53x0.008.530.00.00.0
16 111 Richard OpatřilRichard Opatřil
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
88 2 PB 07.14 x06.5207.1407.140.00.00.0
262 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
256 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
261 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 23 38.95 x33.25x33.25x38.2038.95 11.00
2 253 Hana KleiblováHana Kleiblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 22 33.34 33.34xx33.34x29.12x 9.00
3 10 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 21 32.24 x32.2430.8132.24x30.3831.39 8.00
4 156 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 20 32.24 x32.2431.0232.2430.30x31.23 7.00
5 11 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 3 PB 31.23 24.6029.1330.3030.3026.5827.2431.23 6.00
6 256 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
02 16 PB 29.03 28.47x22.3028.47x26.2029.03 5.00
7 34 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Orel VyškovOrel Vyškov
95 5 SB 27.48 27.48xx27.48x27.43x 4.00
8 12 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 15 24.52 19.9824.52x24.5224.4221.9123.62 3.00
9 137 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 24.21 24.2124.0821.3124.210.00.00.0 2.00
10 172 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 13 23.25 23.25x23.1223.250.00.00.0 1.00
11 361 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 4 SB 22.68 18.2822.6821.4822.680.00.00.0
12 354 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 17 22.67 x22.6718.6322.670.00.00.0
13 40 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 12 22.53 21.4822.5322.4422.530.00.00.0
14 203 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 14 22.52 x22.2322.5222.520.00.00.0
15 164 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 10 22.03 20.9620.4522.0322.030.00.00.0
16 179 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 11 21.19 xx21.1921.190.00.00.0
17 14 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 8 20.07 17.78x20.0720.070.00.00.0
18 352 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 9 19.66 16.7119.6618.9919.660.00.00.0
19 74 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 1 SB 17.40 x17.40x17.400.00.00.0
Celkem 19 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 23.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 216 Karel ŠulaKarel Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 25 40.16 35.1836.89x36.8940.16xx 11.00
2 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 23 34.97 22.3634.72x34.7234.0234.97x 9.00
3 52 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 22 34.64 31.50x33.0033.0034.6433.7833.90 8.00
4 241 Adam SkácelAdam Skácel
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
01 16 PB 34.60 x33.7534.6034.60xxx 7.00
5 166 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 20 33.90 33.9031.8333.3233.90x33.06x 6.00
6 285 Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
76 24 33.19 29.2632.7532.9232.9233.19x32.12 5.00
7 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 21 32.42 31.01x32.4232.4231.2331.1432.32 4.00
8 235 Lukáš KrálLukáš Král
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 14 PB 31.28 25.5529.8131.2831.2826.97x27.58 3.00
9 69 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 15 30.19 28.5126.2630.1930.190.00.00.0 2.00
10 128 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 19 28.35 28.35xx28.350.00.00.0 1.00
11 230 Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
88 17 28.27 x28.27-28.270.00.00.0
12 60 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 8 26.82 26.82xx26.820.00.00.0
13 232 Jan KolářJan Kolář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
02 4 SB 26.78 25.4426.7824.6926.780.00.00.0
14 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 12 26.38 25.5626.3426.3826.380.00.00.0
15 193 Roman WeiterRoman Weiter
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
75 10 24.80 23.78x24.8024.800.00.00.0
16 226 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 11 22.81 22.81--22.810.00.00.0
164 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
261 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
262 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 18 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Lenka VrbováLenka Vrbová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 19 40.93 40.9337.89x40.93xxx 11.00
2 82 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 18 40.10 38.32x35.8938.3240.1035.5238.33 9.00
3 34 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Orel VyškovOrel Vyškov
95 3 SB 36.33 x30.3133.9533.9536.3329.5934.94 8.00
4 84 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 16 SB 36.16 33.1934.20x34.20x36.1636.12 7.00
5 117 Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
87 14 35.13 x27.7335.1335.13xx33.77 6.00
6 80 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 15 34.20 28.6632.4132.3032.4134.0031.4734.20 5.00
7 203 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 12 31.44 31.01xx31.01x31.4430.46 4.00
8 213 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 11 28.81 26.4428.81x28.81x21.1223.07 3.00
9 76 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 1 SB 27.69 24.2827.6923.2427.690.00.00.0 2.00
10 354 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 13 25.12 25.1224.0224.2525.120.00.00.0 1.00
11 161 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 9 PB 24.98 22.89x24.9824.980.00.00.0
12 352 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 10 24.75 24.75xx24.750.00.00.0
13 211 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 8 20.00 20.00xx20.000.00.00.0
14 12 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 5 19.59 19.2119.4619.5919.590.00.00.0
15 212 Lenka LudrovanováLenka Ludrovanová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 4 14.72 x14.7213.2914.720.00.00.0
159 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 6 NM xxx0.00.00.00.0
11 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 23.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 16 PB 54.36 50.0352.3652.9652.9652.1254.36x 11.00
2 86 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 13 PB 43.23 x43.23x43.2333.30x35.80 9.00
MS Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 PB 42.39 39.6340.7942.3942.390.00.00.0
4 286 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
96 12 PB 38.33 33.7135.1337.6837.6838.1138.3331.88 8.00
5 164 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 10 PB 34.64 33.1033.6234.6434.6434.47x33.41 7.00
6 210 Libor NovotnýLibor Novotný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
63 8 PB 34.49 34.0433.0633.4934.04x34.49x 6.00
7 285 Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
76 14 PB 33.42 xx33.4233.42xxx 5.00
8 256 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 7 PB 30.60 30.60xx30.60--- 4.00
9 218 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 5 PB 30.45 30.45x30.2130.45x29.75x 3.00
MS Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 29.91 26.5227.1829.9129.910.00.00.0
11 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 6 PB 29.56 27.6029.56x29.560.00.00.0 2.00
12 193 Roman WeiterRoman Weiter
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
75 3 PB 24.77 24.77xx24.770.00.00.0 1.00
13 189 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
71 2 PB 21.52 x17.6021.5221.520.00.00.0
81 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 15 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 21 39.54 39.5435.3638.2339.5437.0135.9938.80 11.00
2 63 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 20 37.52 31.9033.6235.5535.5535.5037.5237.36 9.00
3 361 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 18 SB 35.83 34.7932.97-34.7931.3035.8335.02 8.00
4 10 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 15 PB 34.97 27.4634.4134.9734.9732.6829.7731.73 7.00
5 16 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 19 34.78 34.78x31.3134.78--- 6.00
6 161 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 13 32.74 32.7430.6230.1332.7429.4931.2027.80 5.00
7 253 Hana KleiblováHana Kleiblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 16 32.34 29.4232.3431.6732.34x-- 4.00
8 159 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 14 31.38 31.38xx31.38x28.2128.19 3.00
9 179 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 12 31.19 31.19x29.5731.190.00.00.0 2.00
10 20 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 PB 30.15 30.0330.0830.1530.150.00.00.0 1.00
11 137 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 11 28.58 27.0728.5827.6628.580.00.00.0
12 9 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 17 27.82 27.82x27.6527.820.00.00.0
13 265 Beáta KolářováBeáta Kolářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
68 4 PB 27.12 22.9027.12x27.120.00.00.0
14 40 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 6 SB 26.66 26.0625.4726.6626.660.00.00.0
15 61 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 8 26.54 26.54xx26.540.00.00.0
16 12 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10 24.92 24.9221.3623.7224.920.00.00.0
17 3 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 9 23.25 22.82x23.2523.250.00.00.0
18 256 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
02 2 PB 22.82 22.82xx22.820.00.00.0
19 211 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 5 22.59 x20.5822.5922.590.00.00.0
20 254 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
01 3 21.19 20.9719.9921.1921.190.00.00.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 23.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 226 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 12 54.65 54.65--54.65--x 11.00
2 69 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 10 51.98 51.9848.5248.0651.9849.65x50.50 9.00
3 235 Lukáš KrálLukáš Král
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 9 51.67 44.7851.6751.0151.67xx50.26 8.00
4 81 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 11 51.60 51.18x51.6051.60x48.6747.45 7.00
5 60 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 8 PB 50.03 50.03x43.6950.03x45.97x 6.00
6 289 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
97 1 SB 48.47 42.3445.63x45.63x42.1448.47 5.00
7 126 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 7 46.85 xx45.0245.0246.8544.4444.51 4.00
8 166 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 2 SB 45.51 41.2144.4745.5145.51x42.40x 3.00
9 56 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 6 43.18 43.1843.04x43.180.00.00.0 2.00
10 130 Tomáš KaválekTomáš Kaválek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 5 40.40 37.1235.8740.4040.400.00.00.0 1.00
11 132 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 4 39.46 38.9636.4539.4639.460.00.00.0
12 52 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 3 34.87 34.87xx34.870.00.00.0
Celkem 12 závodníků

10 km chůze - Muži

(ne, 23.8.2020 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
244 Milan ŠvehlaMilan Švehla 78 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. NM 11.00
276 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B NM 9.00
175 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice NM 8.00
Celkem 3 závodníků

10 km chůze - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
33 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel VyškovOrel Vyškov NM 11.00
37 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov NM 9.00
38 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov NM 8.00
35 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov NM 7.00
Poznámky:
1.8.2020 Olomouc
Celkem 4 závodníků