Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (23. 8. 2020)

800 m - Muži

(ne, 23.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:55.57 11.00
2 176 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:56.24 9.00
3 64 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 1:58.82 8.00
4 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:58.88 7.00
5 181 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:00.73 6.00
6 71 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 2:02.84 5.00
7 191 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:06.68 4.00
8 110 Jakub ŽákJakub Žák 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 2:10.73 3.00
9 106 Martin NovotnýMartin Novotný 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 4 2:27.88 2.00
199 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 23.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 2:25.28 11.00
2 201 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 2:25.66 9.00
3 60 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:30.49 8.00
4 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:31.66 7.00
5 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:32.07 6.00
6 18 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:33.52 5.00
7 291 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:33.72 4.00
8 86 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 2:34.27 3.00
9 135 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 2:35.50 2.00
10 353 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:43.49 1.00
Celkem 10 závodníků