Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (4. 7. 2020)

800 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:40.91 David RUDISHA KEN 09.08.2012 Olympic Stadium, London (GBR)
WL 1:45.38 Peter BOL AUS 29.02.2020 AIS Athletics Track, Canberra (AUS)
NR 1:44.84 Lukáš Vydra CZE 12.08.1998 Zürich
NL 1:48.42 Filip Sasínek CZE 28.06.2020 Znojmo
(so, 4.7.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 141 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:51.74 11.00
2 198 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:51.87 9.00
3 219 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 1:52.23 8.00
4 3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 1:52.40 7.00
5 207 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:52.70 6.00
6 220 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 1:53.66 5.00
7 45 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 1:54.15 4.00
8 97 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:55.12 3.00
9 132 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 1:55.47 2.00
10 122 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:55.71 1.00
MB Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 1:56.40
12 19 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 1:56.44
13 126 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 1:57.53
14 101 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:57.82
15 66 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:07.95
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400198Vystrk Tomáš (UNIBR)57.78
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:53.28 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 26.07.1983 München (GER)
WL 1:58.92 Rose Mary ALMANZA CUB 20.03.2020 Estadio Panamericano, La Habana (CUB)
NR 1:53.28 Jarmila Kratochvílová CZE 26.07.1983 München
NL 2:04.68 Diana Mezuliáníková CZE 08.06.2020 Praha - Juliska
(so, 4.7.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:07.97 11.00
2 164 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:09.14 9.00
3 96 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:09.32 8.00
4 67 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 2:09.61 7.00
5 22 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:10.63 6.00
6 155 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:10.94 5.00
7 69 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:11.08 4.00
8 102 Jana MatějkováJana Matějková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:11.66 3.00
9 128 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:13.10 2.00
10 15 Bára StýblováBára Stýblová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:13.74 1.00
11 127 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:15.14
12 199 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 2:18.94
13 151 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:20.74
14 47 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:25.97
Celkem 14 závodníků