Krajské přebory jednotlivců přípravek Jihočeského kraje
Jindřichův Hradec (28. 6. 2020)600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 28.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 1:53.77 | |||||||||||||
2 | 93 | Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | PB 1:57.21 | |||||||||||||
3 | 49 | Michal HrdoušekMichal Hrdoušek | 10 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | PB 1:58.22 | |||||||||||||
4 | 62 | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 12 | PB 2:01.88 | |||||||||||||
5 | 88 | Jan BenedaJan Beneda | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 2:02.43 | |||||||||||||
6 | 18 | Antonín BeranAntonín Beran | 11 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 9 | 2:04.98 | |||||||||||||
7 | 46 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 09 | Atletika Prachatice | 5 | SB 2:06.98 | |||||||||||||
8 | 82 | Antonín MašekAntonín Mašek | 11 | TJ Sokol Milevsko | 6 | PB 2:08.85 | |||||||||||||
9 | 5 | Štěpán VávrovskýŠtěpán Vávrovský | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 14 | 2:09.86 | |||||||||||||
10 | 80 | Viktor ŠlajsViktor Šlajs | 10 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 7 | SB 2:10.38 | |||||||||||||
11 | 45 | Karel EllederKarel Elleder | 10 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10 | 2:15.73 | |||||||||||||
12 | 40 | Jan HojdarJan Hojdar | 09 | Atletika Prachatice | 8 | 2:19.38 | |||||||||||||
13 | 44 | Šimon KopenecŠimon Kopenec | 10 | SKOK J. Hradec, z.s. | 11 | 2:22.16 | |||||||||||||
14 | 41 | Jiří RejlekJiří Rejlek | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 13 | 2:39.43 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 10 | 2:05.96 | |||||||||||||
2 | 40 | Karolína KofroňováKarolína Kofroňová | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | PB 2:06.18 | |||||||||||||
3 | 93 | Barbora PlonerováBarbora Plonerová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 2:07.18 | |||||||||||||
4 | 83 | Jana RandákováJana Randáková | 11 | Atletika Prachatice | 1 | 2:10.62 | |||||||||||||
5 | 88 | Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | PB 2:13.94 | |||||||||||||
6 | 49 | Simona PadrtováSimona Padrtová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 2:18.00 | |||||||||||||
7 | 44 | Karolína VoldřichováKarolína Voldřichová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 11 | 2:21.33 | |||||||||||||
8 | 46 | Barbora MorongováBarbora Morongová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:22.30 | |||||||||||||
9 | 62 | Eliška VšetečkováEliška Všetečková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 12 | 2:23.21 | |||||||||||||
10 | 82 | Klára PlucarováKlára Plucarová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | PB 2:23.80 | |||||||||||||
11 | 18 | Radka KomárkováRadka Komárková | 11 | SKOK J. Hradec, z.s. | 9 | 2:24.24 | |||||||||||||
12 | 80 | Viktorie MrvováViktorie Mrvová | 11 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 2:34.90 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Sofie JanowiakováSofie Janowiaková | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 1:48.08 | |||||||||||||
2 | 8 | Šimona PiskačováŠimona Piskačová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 1:54.85 | |||||||||||||
3 | 61 | Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 1:57.01 | |||||||||||||
4 | 60 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 10 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 1:58.96 | |||||||||||||
5 | 91 | Jolana HerdováJolana Herdová | 09 | TJ ČZ Strakonice | 8 | PB 2:01.73 | |||||||||||||
6 | 77 | Jolana PrixováJolana Prixová | 10 | Atletika Prachatice | 11 | PB 2:01.80 | |||||||||||||
7 | 63 | Karolína BicanováKarolína Bicanová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 2:02.60 | |||||||||||||
8 | 84 | Claudie KoukalováClaudie Koukalová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 10 | 2:04.91 | |||||||||||||
9 | 42 | Zuzana MotejlováZuzana Motejlová | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 2:06.26 | |||||||||||||
10 | 70 | Jindřiška JílkováJindřiška Jílková | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 9 | 2:06.92 | |||||||||||||
11 | 53 | Viktorie NýdlováViktorie Nýdlová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 7 | 2:07.62 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Sofie JanowiakováSofie Janowiaková | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 1:48.08 | ||
2 | 8 | Šimona PiskačováŠimona Piskačová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 1:54.85 | ||
3 | 61 | Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 1:57.01 | ||
4 | 60 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 10 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 1:58.96 | ||
5 | 91 | Jolana HerdováJolana Herdová | 09 | TJ ČZ Strakonice | 8 | PB 2:01.73 | ||
6 | 77 | Jolana PrixováJolana Prixová | 10 | Atletika Prachatice | 11 | PB 2:01.80 | ||
7 | 63 | Karolína BicanováKarolína Bicanová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 2:02.60 | ||
8 | 84 | Claudie KoukalováClaudie Koukalová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 10 | 2:04.91 | ||
9 | 45 | Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 10 | 2:05.96 | ||
10 | 40 | Karolína KofroňováKarolína Kofroňová | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | PB 2:06.18 | ||
11 | 42 | Zuzana MotejlováZuzana Motejlová | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 2:06.26 | ||
12 | 70 | Jindřiška JílkováJindřiška Jílková | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 9 | 2:06.92 | ||
13 | 93 | Barbora PlonerováBarbora Plonerová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 2:07.18 | ||
14 | 53 | Viktorie NýdlováViktorie Nýdlová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 7 | 2:07.62 | ||
15 | 83 | Jana RandákováJana Randáková | 11 | Atletika Prachatice | 1 | 2:10.62 | ||
16 | 88 | Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | PB 2:13.94 | ||
17 | 49 | Simona PadrtováSimona Padrtová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 2:18.00 | ||
18 | 44 | Karolína VoldřichováKarolína Voldřichová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 11 | 2:21.33 | ||
19 | 46 | Barbora MorongováBarbora Morongová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:22.30 | ||
20 | 62 | Eliška VšetečkováEliška Všetečková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 12 | 2:23.21 | ||
21 | 82 | Klára PlucarováKlára Plucarová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | PB 2:23.80 | ||
22 | 18 | Radka KomárkováRadka Komárková | 11 | SKOK J. Hradec, z.s. | 9 | 2:24.24 | ||
23 | 80 | Viktorie MrvováViktorie Mrvová | 11 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 2:34.90 |