Krajské přebory jednotlivců přípravek Jihočeského kraje
Jindřichův Hradec (28. 6. 2020)50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:20) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | 09.29 | |||||||||||||
2 | Matěj KovačíkMatěj Kovačík | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.34 | ||||||||||||||
3 | Jan RozumJan Rozum | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 09.64 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KořenskýVojtěch Kořenský | 10 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 10.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:20) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří TrnkaJiří Trnka | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.49 | ||||||||||||||
2 | 93 | Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 09.68 | |||||||||||||
3 | František KuklaFrantišek Kukla | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 10.26 | ||||||||||||||
4 | Martin ŠímaMartin Šíma | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 11.64 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | 09.29 | ||
2 | Matěj KovačíkMatěj Kovačík | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.34 | |||
3 | Jiří TrnkaJiří Trnka | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.49 | |||
4 | Jan RozumJan Rozum | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 09.64 | |||
5 | 93 | Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 09.68 | ||
6 | Vojtěch KořenskýVojtěch Kořenský | 10 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 10.00 | |||
7 | František KuklaFrantišek Kukla | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 10.26 | |||
8 | Martin ŠímaMartin Šíma | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 11.64 |
50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | PB 09.65 | ||||||||||||||
2 | Valerie HejmalováValerie Hejmalová | 09 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.95 | ||||||||||||||
3 | Elen AlbrechtováElen Albrechtová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 10.06 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 10 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 10.08 | |||||||||||||
2 | Kateřina KalašováKateřina Kalašová | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 10.52 | ||||||||||||||
3 | Sofie LorencováSofie Lorencová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 15.46 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČečkováTereza Čečková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 09.74 | ||||||||||||||
2 | 77 | Jolana PrixováJolana Prixová | 10 | Atletika Prachatice | 2 | 10.12 | |||||||||||||
3 | Valerie PilchováValerie Pilchová | 10 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 11.67 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | PB 09.65 | |||
2 | Tereza ČečkováTereza Čečková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 09.74 | |||
3 | Valerie HejmalováValerie Hejmalová | 09 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.95 | |||
4 | Elen AlbrechtováElen Albrechtová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 10.06 | |||
5 | 60 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 10 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 10.08 | ||
6 | 77 | Jolana PrixováJolana Prixová | 10 | Atletika Prachatice | 2 | 10.12 | ||
7 | Kateřina KalašováKateřina Kalašová | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 10.52 | |||
8 | Valerie PilchováValerie Pilchová | 10 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 11.67 | |||
9 | Sofie LorencováSofie Lorencová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 15.46 |