Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jeseniova Atletika

Praha - Jeseniova (8. 6. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.77
2 658 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.79
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.03
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 18.96
2 649 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.97
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.41
2 Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 20.12
3 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.39
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 20.63
2 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.90
3 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.16
4 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.37
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.36
2 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.74
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.11
4 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 23.03
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 600 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 23.38
2 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.61
3 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 23.78
4 634 Jan HerzaJan Herza 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 23.86
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.08
2 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.99
3 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.83
4 Marek BenešMarek Beneš 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 25.69
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.59
2 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.74
3 Šimon LanczŠimon Lancz 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.70
4 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.95
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 608 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.38
2 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.30
3 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.43
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 605 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.09
2 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.51
3 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.28
4 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.62
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (po, 8.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 616 Erik NuraErik Nura 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.75
2 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.12
3 Martin ŽibřidMartin Žibřid 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.71
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.77
2 658 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.79
3 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 18.96
4 649 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.97
5 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.03
6 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.41
7 Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 20.12
8 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.36
9 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.59
10 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 20.63
11 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.74
11 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.74
13 616 Erik NuraErik Nura 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.75
14 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.90
15 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.11
16 608 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.38
17 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.39
18 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.08
19 605 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.09
20 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.12
21 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.16
22 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.37
23 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.51
24 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 23.03
25 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.30
26 600 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 23.38
27 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.61
28 Šimon LanczŠimon Lancz 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.70
29 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 23.78
30 634 Jan HerzaJan Herza 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 23.86
31 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.95
32 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.99
33 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.28
34 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.43
35 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.62
36 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.83
37 Marek BenešMarek Beneš 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 25.69
38 Martin ŽibřidMartin Žibřid 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.71
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 8.6.2020 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.75
2 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.37
3 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.42
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 8.6.2020 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.02
2 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.38
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.75
2 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.02
3 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.37
4 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.42
5 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.38

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 19.97
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.15
3 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.21
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.91
2 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.02
3 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.28
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.26
2 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.43
3 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.47
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.75
2 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.32
3 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.77
4 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.96
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.91
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.43
3 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.73
4 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.79
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 21.92
2 594 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.43
3 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.50
4 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 24.68
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.40
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.83
3 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 23.52
4 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.97
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 21.39
2 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 23.77
3 Barbora UllíkováBarbora Ullíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 24.71
Veronika PolenováVeronika Polenová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 21.06
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.46
3 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.77
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.78
2 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.72
Gréta PippalováGréta Pippalová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.19
2 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.16
3 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.86
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 19.97
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.15
3 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.21
4 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.91
5 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.02
6 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 21.06
7 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.26
8 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.28
9 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 21.39
10 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.43
11 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.46
12 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.47
13 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.75
14 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.77
15 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.78
16 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.91
17 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 21.92
18 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.19
19 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.32
20 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.40
21 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.43
21 594 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.43
23 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.50
24 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.72
25 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.73
26 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.77
27 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.79
28 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.83
29 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.96
30 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.16
31 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 23.52
32 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 23.77
33 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.86
34 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.97
35 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 24.68
36 Barbora UllíkováBarbora Ullíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 24.71
Veronika PolenováVeronika Polenová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Gréta PippalováGréta Pippalová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 8.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 610 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:14.64
2 611 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:15.50
3 609 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:17.04
4 632 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:19.34
5 649 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:22.27
635 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 8.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 651 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:30.51
2 658 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:30.83
3 631 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:32.58
4 616 Erik NuraErik Nura 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:33.30
5 620 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 2:47.98
612 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 8.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 647 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:34.38
2 606 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:41.51
3 644 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:42.54
4 608 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:45.63
5 600 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 2:50.71
6 617 Matyáš ZdrhaMatyáš Zdrha 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:56.95
7 633 Adam FridrichAdam Fridrich 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:03.55
634 Jan HerzaJan Herza 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 DNS
605 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 610 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:14.64
2 611 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:15.50
3 609 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:17.04
4 632 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:19.34
5 649 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:22.27
6 651 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:30.51
7 658 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:30.83
8 631 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:32.58
9 616 Erik NuraErik Nura 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:33.30
10 647 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:34.38
11 606 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:41.51
12 644 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:42.54
13 608 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:45.63
14 620 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 2:47.98
15 600 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 2:50.71
16 617 Matyáš ZdrhaMatyáš Zdrha 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:56.95
17 633 Adam FridrichAdam Fridrich 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:03.55
635 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
612 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
634 Jan HerzaJan Herza 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 DNS
605 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 8.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 580 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 2:24.02
2 593 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:26.92
3 582 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:37.34
4 578 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:45.02
5 594 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:45.85
6 586 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:49.38
7 588 Kateřina KrálováKateřina Králová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:55.87
8 584 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10 3:00.85
9 596 Františka CuhrováFrantiška Cuhrová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:04.45
10 597 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:07.62
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 8.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 579 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:48.80
2 587 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:51.18
3 527 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:53.19
4 599 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:54.92
5 576 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:57.11
6 583 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:57.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 580 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 2:24.02
2 593 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:26.92
3 582 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:37.34
4 578 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:45.02
5 594 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:45.85
6 579 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:48.80
7 586 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:49.38
8 587 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:51.18
9 527 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:53.19
10 599 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:54.92
11 588 Kateřina KrálováKateřina Králová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:55.87
12 576 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:57.11
13 583 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:57.55
14 584 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10 3:00.85
15 596 Františka CuhrováFrantiška Cuhrová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:04.45
16 597 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:07.62

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 8.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.16
2 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.31
3 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.58
4 605 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 12.15
Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 8.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.97
2 600 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 12.01
3 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.39
4 633 Adam FridrichAdam Fridrich 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 13.40
Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 8.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.42
2 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.77
3 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.01
4 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.16
2 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.31
3 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.42
4 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.58
5 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.77
6 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.97
7 600 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 12.01
7 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.01
9 605 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 12.15
10 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.30
11 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.39
12 633 Adam FridrichAdam Fridrich 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 13.40
Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 8.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.42
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.38
3 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.75
4 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 12.67
5 Anna HavelkováAnna Havelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 13.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 8.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.36
2 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.55
3 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.45
Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 8.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erika OsičkováErika Osičková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.35
2 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.63
3 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.39
4 Ema ŠárováEma Šárová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.94
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 8.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.30
2 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.33
Gréta PippalováGréta Pippalová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.36
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.42
3 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.30
4 Erika OsičkováErika Osičková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.35
5 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.38
6 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.55
7 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.63
8 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.75
9 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.33
10 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.39
11 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.45
12 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 12.67
13 Ema ŠárováEma Šárová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.94
14 Anna HavelkováAnna Havelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 13.61
Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Gréta PippalováGréta Pippalová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 8.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.64
2 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 15.68
3 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.87
4 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.45
5 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 21.26
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 8.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 15.43
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 15.91
3 620 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 19.06
4 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 19.25
Poznámky:
0,1
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 8.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.50
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 17.70
3 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.28
4 612 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 15.43
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.64
3 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 15.68
4 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.87
5 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 15.91
6 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.50
7 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 17.70
8 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.28
9 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.45
10 612 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.00
11 620 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 19.06
12 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 19.25
13 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 21.26

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 8.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.47
2 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.03
3 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.02
4 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 18.55
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 8.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 16.37
2 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.94
3 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 17.57
4 578 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 18.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 8.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 17.15
2 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 18.17
3 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.85
Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.47
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 16.37
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.94
4 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.03
5 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 17.15
6 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 17.57
7 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.02
8 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 18.17
9 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 18.55
10 578 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 18.57
11 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.85
Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 DNS

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 1.80
2 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 1.65
3 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.65
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.30
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 20 1.65
2 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 17 1.65
3 632 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 19 1.55
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3 1.55
5 610 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 15 1.50
6 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 14 1.45
7= 609 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 18 1.45
7= Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 1.45
9 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 1.40
10 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 1.35
11 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 1.35
12 David MyškaDavid Myška
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 5 1.35
13 Daniel MarekDaniel Marek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 11 1.30
14 647 Lukáš JelenLukáš Jelen
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 10 1.25
15 644 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1 1.20
16 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 1.20
17= 606 Matěj ProcházkaMatěj Procházka
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 6 1.15
17= Daniel NovákDaniel Novák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 12 1.15
Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 13 DNS
Nicolas ŽídekNicolas Žídek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 8 NM
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 4.95 0.0
2 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2 4.73 0.0
3 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 4.28 0.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 24 4.52 0.0
2 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 23 4.38 0.0
3 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3 4.37 0.0
4 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 22 4.33 0.0
5 Michaela BlažkováMichaela Blažková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1 4.30 0.0
6 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 9 4.28 0.0
7 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 20 4.20 0.0
8 Julie KracíkováJulie Kracíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18 4.14 0.0
9 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 16 4.03 0.0
10 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 17 3.99 0.0
11 Erika OsičkováErika Osičková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 4 3.98 0.0
12 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 19 3.98 0.0
13 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 21 3.91 0.0
14 Julie PejcharováJulie Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 15 3.73 0.0
15 Klára KovaříkováKlára Kovaříková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 14 3.70 0.0
16 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 11 3.68 0.0
17 599 Tereza ŠimkováTereza Šimková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 6 3.62 0.0
18 587 Gabriela KašparováGabriela Kašparová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 2 3.61 0.0
19 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 3.55 0.0
20 Veronika PolenováVeronika Polenová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 12 3.54 0.0
21 Anna BrabačováAnna Brabačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 13 3.53 0.0
22 Karolína PetrášováKarolína Petrášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 10 3.46 0.0
23 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 3.26 0.0
Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 8 NM 0.0
Celkem 24 závodníků
Finále 02 (po, 8.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 4.65 0.0
2 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 4.58 0.0
3 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 4.47 0.0
4 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3 4.43 0.0
5 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 4.39 0.0
6 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 14 4.37 0.0
7 Dorota VeverkováDorota Veverková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 4.30 0.0
8 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 4.12 0.0
9 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 12 3.97 0.0
10 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 8 3.93 0.0
11 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 3.90 0.0
12 Nikola NovotnáNikola Novotná
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 6 3.66 0.0
13= Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 5 3.65 0.0
13= Viktorie DolistováViktorie Dolistová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 15 3.65 0.0
15 Eliška LicháEliška Lichá
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 4 3.60 0.0
16 576 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 11 3.23 0.0
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 15 10.62 0.0
2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 09.97 0.0
3 Ema ŠárováEma Šárová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 9 09.51 0.0
4 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 6 08.59 0.0
5 Barbora KaňkováBarbora Kaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 14 08.55 0.0
6 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 10 08.49 0.0
7 Barbora UllíkováBarbora Ullíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 16 08.40 0.0
8 527 Ema JankovskáEma Jankovská
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 08.05 0.0
9 Beáta BenešováBeáta Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1 08.02 0.0
10 Eliška VávrováEliška Vávrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 12 07.42 0.0
11 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 8 07.35 0.0
12 Klára BenešováKlára Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 07.20 0.0
13 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 11 07.03 0.0
14 Anna HavelkováAnna Havelková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 13 06.65 0.0
15 583 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 06.47 0.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek VáňaMarek Váňa
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 14 10.65 0.0
2 608 Jan ZitkoJan Zitko
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 8 09.36 0.0
3 633 Adam FridrichAdam Fridrich
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 11 08.32 0.0
4 Lukáš KloudaLukáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 07.78 0.0
5 Kvido SarauerKvido Sarauer
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 4 07.64 0.0
6 David StrakaDavid Straka
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 5 07.46 0.0
7 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 7 07.24 0.0
8 Jan ŠvadlenaJan Švadlena
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 6 05.86 0.0
9 Marek BenešMarek Beneš
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 9 05.69 0.0
10 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 05.42 0.0
11 Ondřej VyšínOndřej Vyšín
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 10 05.36 0.0
12 Lukáš BaradaLukáš Barada
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 1 04.65 0.0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 8.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 09.59 0.0
2 Tereza MoravcováTereza Moravcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 09.08 0.0
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 10 09.02 0.0
4 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 08.77 0.0
5 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 7 07.94 0.0
6 Kateřina BezováKateřina Bezová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 07.81 0.0
7 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 6 07.71 0.0
8 Julie KracíkováJulie Kracíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 07.54 0.0
9 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 07.10 0.0
10 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 4 05.43 0.0
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 13 11.08 0.0
2 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 9 10.66 0.0
3 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 10.32 0.0
4 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 11 09.96 0.0
5 Marek MachMarek Mach
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 12 09.80 0.0
6 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 8 09.66 0.0
7 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1 09.41 0.0
8 Matyáš PallasMatyáš Pallas
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 10 08.21 0.0
9 Kryštof BendičákKryštof Bendičák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 6 07.58 0.0
10 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3 07.28 0.0
11 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 5 07.09 0.0
12 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 7 06.90 0.0
Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10.12 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 09.41 0.0
2 David KarolDavid Karol
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 09.16 0.0
3 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 09.03 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5 28.89 0.0
2 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 6 26.79 0.0
3 Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova 2SK Jeseniova 2
05 1 26.12 0.0
4 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 23.71 0.0
5 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 23.58 0.0
6 Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 7 20.68 0.0
7 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 19.65 0.0
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 41.48 0.0
2 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 38.61 0.0
3 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4 34.67 0.0
4 635 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 34.32 0.0
5 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 33.39 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 31.34 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 39.72 0.0
2 Jakub TalašJakub Talaš
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 36.36 0.0
3 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 33.99 0.0
4 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5 32.57 0.0
5 Jan KlumparJan Klumpar
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 26.60 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (po, 8.6.2020 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 4 51.56 0.0
2 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 47.94 0.0
3 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 35.26 0.0
4 Tomáš ChrtTomáš Chrt
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 30.85 0.0
Celkem 4 závodníků