1. kolo OMD mladší žáci, žákyně - sk. B
Stříbro (9. 6. 2020)600 m - Ml. žáci
(út, 9.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 1:44.78 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 11 | Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch | 08 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 1:49.12 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Leonard MastnýLeonard Mastný | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 1:49.66 | 4.00 | ||||||||||||
MS | 2 | Ondřej KuglerOndřej Kugler | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 1:56.22 | |||||||||||||
5 | 12 | Václav BouberleVáclav Bouberle | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 1 | 2:05.18 | 3.00 | ||||||||||||
MS | 4 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 2:20.18 | |||||||||||||
7 | 6 | Martin DubovýMartin Dubový | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 2:24.47 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 9.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Andrea ŠleisováAndrea Šleisová | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 9 | 1:48.33 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 39 | Stela KořínkováStela Kořínková | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 7 | 1:55.32 | 9.00 | ||||||||||||
MS | 13 | Nela ČížkováNela Čížková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 1 | 1:56.01 | |||||||||||||
4 | 28 | Lucie DanielováLucie Danielová | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 5 | 1:56.76 | 8.00 | ||||||||||||
5 | 50 | Tereza HůrkováTereza Hůrková | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 6 | 1:57.13 | 7.00 | ||||||||||||
MS | 14 | Agáta SkalováAgáta Skalová | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 2 | 1:59.52 | |||||||||||||
7 | 38 | Karolína CibulkováKarolína Cibulková | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 4 | 2:19.00 | |||||||||||||
MS | 18 | Barbora ŠatrováBarbora Šatrová | 10 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B | 3 | 2:22.03 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Adéla MatouškováAdéla Matoušková | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 5 | 1:58.85 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 30 | Eliška LhotákováEliška Lhotáková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 9 | 2:06.50 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 32 | Aneta MatúškováAneta Matúšková | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 6 | 2:06.72 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 43 | Sofie SoukupováSofie Soukupová | 09 | AKM Viktoria Plzeň | 7 | 2:06.84 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 45 | Adriana WürknerováAdriana Würknerová | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 8 | 2:07.06 | 2.00 | ||||||||||||
6 | 40 | Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 2:08.16 | 1.00 | ||||||||||||
MS | 21 | Sára ČížkováSára Čížková | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 2 | 2:09.35 | |||||||||||||
MS | 44 | Denisa DvořákováDenisa Dvořáková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 3 | 2:09.81 | |||||||||||||
MS | 24 | Ema MaškováEma Mašková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 4 | 2:31.46 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Andrea ŠleisováAndrea Šleisová | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 9 | 1:48.33 | 11.00 | ||
2 | 39 | Stela KořínkováStela Kořínková | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 7 | 1:55.32 | 9.00 | ||
3 | 13 | Nela ČížkováNela Čížková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 1 | 1:56.01 | |||
4 | 28 | Lucie DanielováLucie Danielová | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 5 | 1:56.76 | 8.00 | ||
5 | 50 | Tereza HůrkováTereza Hůrková | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 6 | 1:57.13 | 7.00 | ||
6 | 49 | Adéla MatouškováAdéla Matoušková | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 5 | 1:58.85 | 6.00 | ||
7 | 14 | Agáta SkalováAgáta Skalová | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 2 | 1:59.52 | |||
8 | 30 | Eliška LhotákováEliška Lhotáková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 9 | 2:06.50 | 5.00 | ||
9 | 32 | Aneta MatúškováAneta Matúšková | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 6 | 2:06.72 | 4.00 | ||
10 | 43 | Sofie SoukupováSofie Soukupová | 09 | AKM Viktoria Plzeň | 7 | 2:06.84 | 3.00 | ||
11 | 45 | Adriana WürknerováAdriana Würknerová | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 8 | 2:07.06 | 2.00 | ||
12 | 40 | Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 2:08.16 | 1.00 | ||
13 | 21 | Sára ČížkováSára Čížková | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 2 | 2:09.35 | |||
14 | 44 | Denisa DvořákováDenisa Dvořáková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 3 | 2:09.81 | |||
15 | 38 | Karolína CibulkováKarolína Cibulková | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek A | 4 | 2:19.00 | |||
16 | 18 | Barbora ŠatrováBarbora Šatrová | 10 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B | 3 | 2:22.03 | |||
17 | 24 | Ema MaškováEma Mašková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 4 | 2:31.46 |