Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva

Stříbro (13. 6. 2020)
60 m - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 5 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 07.33
2 4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.45
3= 88 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Atletický klub Sokolov, spolek Atletický klub Sokolov, spolek 07.49
3= 152 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 07.49
60 m - Ml. žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 213 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.13
2 92 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 08.29
3 132 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s. SKP Union Cheb - z.s. 08.52
60 m - Žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 43 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 07.85
2 166 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 07.99
3 137 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s. SKP Union Cheb - z.s. 08.29
60 m - Ml. žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 144 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s. SKP Union Cheb - z.s. 08.38
2 218 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.49
3 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolek Atletický klub Sokolov, spolek 08.52
300 m - Ml. žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 46.90
2 132 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s. SKP Union Cheb - z.s. 48.29
3 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 49.39
800 m - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 4 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2:06.38
2 43 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:18.18
3 44 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2:21.50
800 m - Ml. žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 1 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:25.08
2 9 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:29.44
3 29 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2:35.64
1500 m - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 19 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4:30.26
2 18 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4:40.54
3 5 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4:48.25
1500 m - Ml. žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 12 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:49.22
2 11 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5:49.87
3 10 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6:02.06
1500 m - Žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 4 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:28.01
2 13 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5:40.90
3 2 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:42.35
1500 m - Ml. žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 30 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 5:38.74
2 27 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 5:46.12
3 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:50.47
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s. SKP Union Cheb - z.s. 27.19
2 1 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 30.59
3 2 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 30.81
4 x 60 m - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 28 Skala, Daněk, Severa, Fleisig Skala, Daněk, Severa, Fleisig AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 28.60
2 5 Kučera, Krbec, Ševčík, Škarda Kučera, Krbec, Ševčík, Škarda TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 29.31
3 187 Zeman, Štrunc, Houdek, Daněk Zeman, Štrunc, Houdek, Daněk TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.53
4 x 300 m - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 36 Zajíc, Vetengl, Szabo, Soukup Zajíc, Vetengl, Szabo, Soukup AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:38.09
2 46 Sochůrek, Klíček, Surovec, Kučera Sochůrek, Klíček, Surovec, Kučera TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.93
3 19 Pergler, Houžvička, Honzík, Fliegel Pergler, Houžvička, Honzík, Fliegel TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2:45.66