Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva

Stříbro (13. 6. 2020)
skok vysoký - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1.74
2 Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1.71
3 5 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1.68
skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1.50
2 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 1.50
3 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1.50
skok vysoký - Žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 217 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.64
2 64 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1.58
3 173 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1.55
skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 102 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1.54
2= Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1.31
2= 84 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 1.31
skok o tyči - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 19 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2.60
2 2 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2.40
3 182 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2.20
skok o tyči - Žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 2.70
2 76 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2.40
3 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 2.00
skok daleký - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 28 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6.00
2 88 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Atletický klub Sokolov, spolek Atletický klub Sokolov, spolek 5.80
3 187 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.72
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 213 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.50
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s. SKP Union Cheb - z.s. 4.45
3 33 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4.42
skok daleký - Žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.73
2 66 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5.10
3 43 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5.06
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 61 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5.05
2 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolek Atletický klub Sokolov, spolek 4.76
3 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4.68
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Laura PichlíkováLaura Pichlíková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.67
2 8 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.25
3 21 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.95
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 10.10
2 92 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 10.04
3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 09.75
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 66 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 12.10
2 103 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 11.50
3 67 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 10.18
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 3 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 14.71
2 211 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.63
3 Martin ZáhořMartin Záhoř 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 09.36
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 49 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 32.33
2 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 31.73
3 67 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 30.20
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 3 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 29.77
2 Martin ZáhořMartin Záhoř 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 28.26
3 17 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 23.89
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 67 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 28.62
2 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 27.38
3 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 25.66
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel VondrašDaniel Vondraš 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 28.54
2 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek 06 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 27.61
3 37 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 26.51
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 49 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 37.90
2 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 36.19
3 107 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 32.77
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 36 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 40.77
2 211 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 37.56
3= Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 33.11
3= 27 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 33.11
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 55.22
2 Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 51.63
3 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 51.59
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 44.30
2 8 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 42.77
3 163 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 40.27