Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva

Stříbro (13. 6. 2020)

1500 m - Žáci

(so, 13.6.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 19 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 4:30.26
2 18 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 4:40.54
3 5 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 4:48.25
4 6 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 1 4:49.78
5 8 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 5:06.18
6 3 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 5:25.80
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 13.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 5:49.22
2 11 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 14 5:49.87
3 10 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 6:02.06
4 9 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 6:58.98
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 5:28.01
2 13 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 5:40.90
3 2 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 5:42.35
4 14 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 6:00.66
5 7 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 6:09.33
6 34 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 6:17.71
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 13.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 30 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 5 5:38.74
2 27 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 4 5:46.12
3 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 5:50.47
4 3 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 6:05.02
5 22 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 11 6:10.22
6 26 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 6:19.74
7 25 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 6:21.72
8 23 Kateřina SobotováKateřina Sobotová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 10 6:29.32
9 28 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 6:31.64
10 29 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 7:33.53
24 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 9 DNF
Celkem 11 závodníků