Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva

Stříbro (13. 6. 2020)

skok daleký - Žáci

(so, 13.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 28 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 6.00 -0.4 m/s 5.25  +0.85.35  +0.75.60  -0.75.605.92  +1.06.00  -0.45.37  -0.7
2 88 Antonín VrbaAntonín Vrba
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
05 12 5.80 +0.7 m/s 5.80  +0.75.37  +0.95.56  -0.35.80--x
3 187 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 5 5.72 +1.2 m/s 5.42  -1.45.55  +0.1x5.555.72  +1.25.24  -0.75.37  -0.5
4 32 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 5.58 -0.1 m/s 5.28  +1.25.58  -0.15.31  +0.55.585.26  +0.55.25  -0.55.30  +2.2
5 5 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 6 5.36 -0.9 m/s x5.10  +1.05.36  -0.95.36xxx
6 1 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 10 5.35 -0.5 m/s x5.35  -0.5x5.35xx5.20  -0.3
7 Kryštof FišeraKryštof Fišera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 5.23 -0.5 m/s x5.11  -0.54.94  -1.65.115.23  -0.54.38  +0.74.92  +0.4
8 37 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 5.22 -0.1 m/s x5.08  -0.35.03  +0.55.085.22  -0.1x4.89  -0.6
9 87 Ondřej VolfOndřej Volf
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
05 7 5.08 -0.2 m/s 4.89  +0.65.08  -0.24.86  -0.65.080.00.00.0
10 203 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1 5.05 -0.5 m/s 5.05  -0.54.79  +0.34.67  +0.25.050.00.00.0
11 Jakub SmolíkJakub Smolík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 3 4.66 -1.3 m/s 4.66  -1.34.55  -0.24.56  -2.04.660.00.00.0
12 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 2 4.36 +0.4 m/s 4.25  -0.54.05  +0.44.36  +0.44.360.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 13.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 213 František TrávníkFrantišek Trávník
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 13 4.50 +0.0 m/s 4.50  +0.0x-4.50x--
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 12 4.45 -1.6 m/s 4.24  -0.63.20  -0.84.27  -1.44.274.45  -1.6x4.30  -1.1
3 33 Oliver VeselýOliver Veselý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 14 4.42 -0.2 m/s 4.37  -0.64.42  -0.24.07  -1.14.424.39  -1.04.14  -0.60.0
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 11 4.37 -1.0 m/s 4.21  -0.54.32  -0.14.37  -1.04.373.39  -0.53.76  -0.63.57  -0.9
5 Kryštof KotišKryštof Kotiš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 9 4.33 -0.4 m/s 4.33  -0.44.18  -0.94.11  -0.64.334.10  -0.83.26  -1.14.09  -0.3
6 Radim ŠvajnerRadim Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 8 4.13 -1.0 m/s 4.13  -1.03.94  -0.83.93  -0.84.134.03  -0.5x3.94  -0.6
7 Petr PelnářPetr Pelnář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 10 4.06 -0.6 m/s 3.85  -0.14.06  -0.63.82  -0.54.063.93  -0.83.84  -0.7x
8 3 Jakub PivoňkaJakub Pivoňka
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 7 3.89 -0.5 m/s 3.89  -0.5x3.82  -0.93.89x3.74  -0.7x
9 25 Václav ZubVáclav Zub
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 5 3.86 +0.0 m/s 3.86  +0.03.68  -0.63.77  -0.53.860.00.00.0
10 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 4 3.86 -1.2 m/s 2.59  -0.8x3.86  -1.23.860.00.00.0
11 Boris PikaliBoris Pikali
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 6 3.69 -0.2 m/s 3.69  -0.2x3.53  -0.43.690.00.00.0
12 124 Jan SzalayJan Szalay
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 1 3.67 -0.6 m/s 2.95  -0.63.37  -0.63.67  -0.63.670.00.00.0
13 4 Adam ŠnircAdam Šnirc
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 2 3.46 -0.5 m/s 3.46  -0.52.93  -1.23.44  -0.33.460.00.00.0
14 10 Aleš HendrichAleš Hendrich
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 3 3.40 -0.9 m/s 3.18  -0.33.19  -0.73.40  -0.93.400.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 18 5.73 +0.1 m/s 5.57  +0.15.28  -1.55.59  +1.35.595.62  +0.75.73  +0.15.56  -0.7
2 66 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 5.10 +2.1 m/s 5.00 +0.7 m/s 4.75  -1.75.10  +2.1x5.103.37  -0.1x5.00  +0.7
3 43 Stella BöhmováStella Böhmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 5.06 +0.1 m/s 5.06  +0.15.04  -1.05.03  +0.15.06xx4.99  +0.5
4 217 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 16 4.96 -0.1 m/s 4.70  +0.74.72  -2.2x4.724.96  -0.13.10  +0.52.92  +0.8
5 214 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 7 4.87 +0.9 m/s 4.58  -0.24.55  -1.84.59  +0.44.594.64  +0.14.80  +0.24.87  +0.9
6 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 6 4.76 -0.2 m/s 4.43  +0.74.67  -0.54.62  +0.44.674.76  -0.2xx
7 78 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 12 4.66 -0.1 m/s 4.50  -0.34.53  -0.64.49  -1.24.534.41  -0.84.66  -0.14.27  -0.3
8 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 10 4.54 +0.3 m/s 4.20  -0.44.54  +0.34.27  -0.74.544.48  -0.44.14  +1.6x
9 173 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 15 4.50 -2.2 m/s 4.46  -0.74.50  -2.24.39  -1.04.500.00.00.0
10 76 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 14 4.39 +0.2 m/s 4.39  +0.24.39  -1.74.35  -1.44.390.00.00.0
11 Nikola KřížováNikola Křížová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 4.26 -0.7 m/s x4.26  -0.73.89  -0.34.260.00.00.0
12 200 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 4.25 +0.5 m/s 4.10  +0.73.68  +0.64.25  +0.54.250.00.00.0
13 221 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4 4.14 +0.3 m/s 4.03  +0.94.04  +0.84.14  +0.34.140.00.00.0
14 50 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 4.12 -1.0 m/s -4.12  -1.03.94  -0.64.120.00.00.0
15 44 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 4.10 -0.8 m/s -4.10  -0.83.85  -0.74.100.00.00.0
16 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 8 4.03 -0.7 m/s 3.91  -0.74.03  -0.73.43  -0.74.030.00.00.0
17 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 2 3.91 +0.8 m/s x3.91  +0.83.71  -0.23.910.00.00.0
18 127 Amálie KošinováAmálie Košinová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
06 3 3.76 +0.2 m/s 2.81  +1.13.66  +0.23.76  +0.23.760.00.00.0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 13.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 61 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 19 5.05 +1.2 m/s 4.42  -0.45.05  +1.24.07  +1.05.054.90  +0.7x4.82  +0.2
2 Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
07 20 4.76 +0.5 m/s 4.66  -1.3xx4.664.76  +0.5x4.71  +0.0
3 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 18 4.68 +0.2 m/s 4.62  -1.24.54  +1.2x4.624.44  -0.14.64  +0.24.68  +0.2
4 115 Alice ČesákováAlice Česáková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 16 4.64 +0.9 m/s 4.21  -1.44.05  +1.34.34  +1.34.344.02  +0.24.37  +1.04.64  +0.9
5 102 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 10 4.48 +1.1 m/s 4.45  +1.44.48  +1.14.29  +0.84.48x4.40  -1.74.45  +0.5
6 Anna LegnerováAnna Legnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 12 4.41 -0.6 m/s 4.41  -0.64.13  -0.83.97  -0.34.413.70  -0.63.94  -0.44.09  +2.9
7 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 11 4.36 +1.1 m/s 2.42  +1.74.36  +1.14.28  -0.34.364.15  +0.94.07  -0.9x
8 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 14 4.32 +0.4 m/s 4.14  -1.94.00  +0.54.32  +0.44.32-4.22  -0.44.27  +0.3
9 129 Jana ZávodnáJana Závodná
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 4 4.23 +0.1 m/s 3.78  +0.14.05  +0.14.23  +0.14.230.00.00.0
10 19 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 17 4.13 +1.1 m/s xx4.13  +1.14.130.00.00.0
11 106 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 5 4.04 +0.2 m/s 3.65  -0.43.59  +0.64.04  +0.24.040.00.00.0
12 83 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 6 3.98 +0.2 m/s 3.86  -1.43.96  +0.33.98  +0.23.980.00.00.0
13 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 13 3.94 +0.2 m/s 3.74  -1.13.94  +0.23.85  +0.23.940.00.00.0
14 140 Michaela KastlováMichaela Kastlová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 7 3.89 +0.1 m/s 3.52  -0.33.89  +0.13.47  +0.03.890.00.00.0
15 17 Adéla ReichováAdéla Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 3.88 +1.1 m/s 3.64  +0.13.88  +1.13.69  +0.03.880.00.00.0
16 Lenka PařízkováLenka Pařízková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 9 3.87 +1.7 m/s 3.87  +1.73.73  +0.13.66  +0.33.870.00.00.0
17 Anna CvalínováAnna Cvalínová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3 3.87 +0.6 m/s x3.68  -0.83.87  +0.63.870.00.00.0
18 190 Sofia CristanchoSofia Cristancho
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 3.76 -0.2 m/s 3.51  -0.13.72  -0.83.76  -0.23.760.00.00.0
30 Jana KozákováJana Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 15 DNS ---0---
125 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 8 NM xx-0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků