Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva

Stříbro (13. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.40 q
2 207 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.99
3 34 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.07
4 Jakub SmolíkJakub Smolík 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 08.15
5 180 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 88 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 07.52 q
2 187 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.75
3 179 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.97
4 94 Vratislav MeisnerVratislav Meisner 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.35
Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.52 q
2 5 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.82
3 30 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.09
4 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.83
5 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 113 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 07.57 q
2 130 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.83
3 93 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.11
4 87 Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 08.27
5 6 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.68
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 152 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.57 q
2 19 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.63 q
3 186 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.07
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.37
5 20 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.34
182 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.71
2 2 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.72
3 72 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.48
4 154 Adam MärzAdam März 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.48
5 183 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.69
6 185 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.40 q
2 88 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 07.52 q
2 4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.52 q
4 113 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 07.57 q
4 152 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.57 q
6 19 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.63 q
7 3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.71
8 2 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.72
9 187 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.75
10 5 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.82
11 130 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.83
12 179 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.97
13 207 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.99
14 34 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.07
14 186 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.07
16 30 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.09
17 93 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.11
18 Jakub SmolíkJakub Smolík 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 08.15
19 87 Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 08.27
20 94 Vratislav MeisnerVratislav Meisner 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.35
21 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.37
22 180 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.40
23 72 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.48
23 154 Adam MärzAdam März 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.48
25 6 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.68
26 183 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.69
27 20 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.34
28 185 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.53
29 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.83
30 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.91
Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
182 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.33
2 4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.45
3= 88 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 07.49
3= 152 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 07.49
5 113 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 07.55
6 19 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.60
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.13
2 92 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.29
3 132 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.52
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.54
5 3 Jakub PivoňkaJakub Pivoňka 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.57
6 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 11:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.11 q
2 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.63
3 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.65
4 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.60
5 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 11:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.37 q
2 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.75
3 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.20
4 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.84
5 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 11:40) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Jakub PivoňkaJakub Pivoňka 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.49 q
2 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.62 q
3 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.83
4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.29
5 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.89
6 Damian VálekDamian Válek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 11:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.54 q
2 132 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.62 q
3 12 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.19
4 124 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.58
5 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.06
6 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.34
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.11 q
2 92 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.37 q
3 3 Jakub PivoňkaJakub Pivoňka 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.49 q
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.54 q
5 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.62 q
5 132 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.62 q
7 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.63
8 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.65
9 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.75
10 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.83
11 12 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.19
12 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.20
13 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.29
14 124 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.58
15 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.84
16 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.89
17 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.06
18 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.34
19 Damian VálekDamian Válek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.35
20 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.43
21 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.60
22 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.82

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 176 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.12 q
2 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.48
3 14 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.54
4 15 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.01
5 202 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 166 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.05 q
2 103 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.42
3 200 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.69
4 16 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.96
5 5 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 78 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.31 q
2 138 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.87
3 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.01
4 116 Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.20
5 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.28
6 Klára ŠetlíkováKlára Šetlíková 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.28 q
2 Sofie RendlováSofie Rendlová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.35
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.53
4 142 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.70
5 127 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.18
6 Tereza HolubováTereza Holubová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.28 q
2 63 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.44
3 41 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.49
4 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.63
5 Nikola KřížováNikola Křížová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.70
6 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.03 q
2 219 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.73
3 143 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.73
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 08.75
5 14 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.99
52 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.32
2 60 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.61
3 141 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.69
4 5 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.78
5 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.85
6 42 Tereza BláhováTereza Bláhová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.04
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.03 q
2 166 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.05 q
3 176 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.12 q
4 137 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.28 q
4 54 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.28 q
6 78 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.31 q
7 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.32
8 Sofie RendlováSofie Rendlová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.35
9 103 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.42
10 63 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.44
11 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.48
12 41 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.49
13 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.53
14 14 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.54
15 60 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.61
16 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.63
17 200 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.69
17 141 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.69
19 142 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.70
19 Nikola KřížováNikola Křížová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.70
21 219 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.73
21 143 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.73
23 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 08.75
24 5 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.78
25 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.85
26 138 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.87
27 16 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.96
28 15 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.01
28 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.01
30 42 Tereza BláhováTereza Bláhová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.04
31 127 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.18
32 116 Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.20
33 Tereza HolubováTereza Holubová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.21
34 202 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.25
35 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.28
36 5 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.39
36 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.39
38 Klára ŠetlíkováKlára Šetlíková 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.59
39 14 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.99
52 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 13:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.85
2 166 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.99
3 137 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.29
4 78 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 08.34
5 54 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.34
176 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 13:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 144 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.38
2 218 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.49
3 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 08.52
4 102 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.53
5 75 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 08.66
6 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.74
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 218 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.53 q
2 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.25
3 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.44
4 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.37
5 29 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 144 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.34 q
2 168 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.96
3 Barbora MachálkováBarbora Machálková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.20
4 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.67
5 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 08.47 q
2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.32
3 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.40
4 Adéla ŠrachtováAdéla Šrachtová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.63
5 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.85
6 Nikola NetrvalováNikola Netrvalová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.80
2 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 09.27
3 20 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 09.31
4 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.40
5 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.75
123 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.76
2 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.11
3 120 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.19
4 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.43
5 Lucie HolečkováLucie Holečková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.52
6 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.66 q
2 129 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.90
3 7 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.20
4 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 09.29
5 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.59
6 Eva MužíkováEva Mužíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.81
2 216 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.83
3 190 Sofia CristanchoSofia Cristancho 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.19
4 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.38
5 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.39
6 Lucie TomanováLucie Tomanová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.84
2 79 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.22
3 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.38
4 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.66
5 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.86
6 128 Markéta TvrdkováMarkéta Tvrdková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 75 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.67 q
2 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.17
3 Tereza BohmováTereza Bohmová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.51
4 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.56
5 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 10.41
Alžběta PetráňováAlžběta Petráňová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.78
2 117 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.98
3 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.10
4 15 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.49
5 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.53
6 28 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 102 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.48 q
2 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.79
3 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.08
4 Kateřina BlažkováKateřina Blažková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.44
5 197 Anna PeleškováAnna Pelešková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.87
6 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 148 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.81
2 83 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.97
3 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.41
4 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.48
5 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.55
6 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.71
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 144 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.34 q
2 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 08.47 q
3 102 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.48 q
4 218 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.53 q
5 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.66 q
6 75 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.67 q
7 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.76
8 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.78
9 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.79
10 106 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.80
11 25 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.81
11 148 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.81
13 216 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.83
14 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.84
15 129 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.90
16 168 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.96
17 83 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.97
18 117 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.98
19 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.08
20 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.10
21 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.11
22 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.17
23 120 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.19
23 190 Sofia CristanchoSofia Cristancho 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.19
25 Barbora MachálkováBarbora Machálková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.20
25 7 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.20
27 79 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.22
28 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.25
29 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 09.27
30 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 09.29
31 20 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 09.31
32 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.32
33 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.38
33 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.38
35 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.39
36 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.40
36 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.40
38 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.41
39 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.43
40 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.44
40 Kateřina BlažkováKateřina Blažková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.44
42 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.48
43 15 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.49
44 Tereza BohmováTereza Bohmová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.51
45 Lucie HolečkováLucie Holečková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.52
46 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.53
47 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.55
48 Lucie StöckelmayrováLucie Stöckelmayrová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.56
49 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.59
50 Adéla ŠrachtováAdéla Šrachtová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.63
51 Eva MužíkováEva Mužíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.65
51 Lucie TomanováLucie Tomanová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.65
53 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.66
54 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.67
55 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.71
56 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.75
57 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.85
58 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.86
58 28 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.86
60 197 Anna PeleškováAnna Pelešková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.87
61 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.88
62 128 Markéta TvrdkováMarkéta Tvrdková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 10.20
63 Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.37
64 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 10.41
65 29 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.53
66 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.60
67 Nikola NetrvalováNikola Netrvalová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.96
68 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.98
123 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 1 DNS
Alžběta PetráňováAlžběta Petráňová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS