Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS

Plzeň (20. - 21. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 10:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.35 762.00
2 194 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.65 665.00
3 187 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.66 662.00
4 175 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.84 607.00
5 179 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 07.85 604.00
6 180 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 07.92 583.00
7 192 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.97 568.00
189 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 10:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.83 610.00
2 186 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.84 607.00
3 188 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.90 589.00
4 178 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.20 503.00
5 191 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.32 470.00
6 182 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.72 369.00
7 185 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.96 313.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.35 762.00
2 194 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.65 665.00
3 187 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.66 662.00
4 195 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.83 610.00
5 175 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.84 607.00
5 186 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.84 607.00
7 179 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 07.85 604.00
8 188 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.90 589.00
9 180 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 07.92 583.00
10 192 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.97 568.00
11 178 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.20 503.00
12 191 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.32 470.00
13 182 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.72 369.00
14 185 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.96 313.00
189 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS

100 m - Muži

(so, 20.6.2020 - 13:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 701 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.02
MS 704 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.17
MS 703 Martin UlčMartin Ulč 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.20
MS 706 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.25
MS 705 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.29
MS 702 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.31
MS 707 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.42
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.95 872.00
2 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.02 856.00
3 204 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.28 799.00
4 197 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 11.53 746.00
5 210 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.73 705.00
6 198 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.07 637.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 207 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.51 750.00
2 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.82 687.00
3 196 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.89 673.00
4 203 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.24 605.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.95 872.00
2 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.02 856.00
3 204 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.28 799.00
4 207 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.51 750.00
5 197 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 11.53 746.00
6 210 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.73 705.00
7 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.82 687.00
8 196 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.89 673.00
9 198 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.07 637.00
10 203 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.24 605.00

100 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 11.04 852.00
2 217 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.36 782.00
3 214 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.69 713.00
4 213 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.79 693.00
5 212 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 11.85 681.00
6 216 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 11.91 669.00
7 218 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.80 502.00
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 20.6.2020 - 11:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.52 748.00
2 225 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 11.93 665.00
3 219 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.20 612.00
4 222 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 12.37 580.00
5 221 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.79 504.00
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.75 929.00
2 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 18.81 921.00
3 155 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.18 875.00
4 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 19.34 855.00
5 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.44 843.00
6 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 19.66 817.00
7 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.88 791.00
8 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.34 737.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.82 798.00
2 156 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.35 736.00
3 167 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 20.69 697.00
4 159 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 20.81 684.00
5 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.84 681.00
6 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20.90 674.00
7 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 20.94 670.00
8 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.99 664.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19.57 828.00
2 151 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.73 693.00
3 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.35 625.00
4 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 21.40 620.00
5 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.56 603.00
6 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.21 442.00
7 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 23.45 420.00
8 172 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.58 409.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.75 929.00
2 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 18.81 921.00
3 155 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.18 875.00
4 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 19.34 855.00
5 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.44 843.00
6 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19.57 828.00
7 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 19.66 817.00
8 164 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.82 798.00
9 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.88 791.00
10 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.34 737.00
11 156 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.35 736.00
12 167 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 20.69 697.00
13 151 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.73 693.00
14 159 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 20.81 684.00
15 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.84 681.00
16 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20.90 674.00
17 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 20.94 670.00
18 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.99 664.00
19 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.35 625.00
20 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 21.40 620.00
21 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.56 603.00
22 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.21 442.00
23 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 23.45 420.00
24 172 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.58 409.00

200 m - Ženy

Ženy 01 (so, 20.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 718 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.38
MS 717 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.65
MS 716 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.71
MS 720 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.38
MS 719 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.46
MS 715 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.31
Celkem 6 závodníků
Ženy 02 (so, 20.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 722 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.79
MS 723 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 27.88
MS 721 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.30
MS 724 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 28.52
MS 725 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 29.11
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 17:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.39 944.00
2 128 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.48 935.00
3 150 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.71 914.00
4 130 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.06 881.00
5 132 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 25.07 880.00
127 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.29 860.00
2 129 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.38 852.00
3 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 25.75 819.00
4 134 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.76 818.00
5 136 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 26.57 748.00
6 126 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 26.76 732.00
7 131 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 27.16 699.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.39 944.00
2 128 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.48 935.00
3 150 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.71 914.00
4 130 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.06 881.00
5 132 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 25.07 880.00
6 135 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.29 860.00
7 129 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.38 852.00
8 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 25.75 819.00
9 134 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.76 818.00
10 136 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 26.57 748.00
11 126 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 26.76 732.00
12 131 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 27.16 699.00
127 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 15:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 148 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.19 781.00
2 144 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.70 737.00
3 143 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.77 731.00
4 141 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.01 711.00
5 138 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.46 674.00
140 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 15:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 27.55 667.00
2 147 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 28.69 577.00
3 146 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.82 568.00
4 145 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 30.46 450.00
5 149 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.89 422.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 148 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.19 781.00
2 144 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.70 737.00
3 143 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.77 731.00
4 141 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.01 711.00
5 138 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.46 674.00
6 139 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 27.55 667.00
7 147 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 28.69 577.00
8 146 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.82 568.00
9 145 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 30.46 450.00
10 149 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.89 422.00
140 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNF

400 m - Muži

(so, 20.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 712 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 49.32
MS 713 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 50.83
MS 711 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.85
MS 705 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 51.94
MS 714 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 54.48
MS 710 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 57.53
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.28 802.00
2 208 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.21 760.00
3 207 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 53.98 640.00
4 196 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 54.81 606.00
5 198 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 60.39 400.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 52.59 699.00
2 197 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 53.82 647.00
3 203 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 54.97 600.00
4 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 55.49 579.00
5 210 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 56.00 559.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.28 802.00
2 208 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.21 760.00
3 204 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 52.59 699.00
4 197 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 53.82 647.00
5 207 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 53.98 640.00
6 196 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 54.81 606.00
7 203 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 54.97 600.00
8 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 55.49 579.00
9 210 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 56.00 559.00
10 198 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 60.39 400.00

400 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 20.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 50.64 785.00
2 214 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.75 692.00
3 217 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 53.93 642.00
4 213 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.11 635.00
5 212 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 55.54 577.00
6 216 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 56.54 538.00
7 218 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 64.39 276.00
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 20.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 54.38 624.00
2 225 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 57.12 516.00
3 219 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 58.16 478.00
4 222 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 60.74 388.00
5 221 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 65.05 258.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 131 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:18.93 838.00
2 150 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:19.25 834.00
3 128 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:19.99 824.00
4 135 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:21.26 806.00
5 129 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:21.55 803.00
6 132 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 2:22.42 791.00
7 130 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 2:22.44 791.00
8 134 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 2:31.35 676.00
9 126 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:34.34 639.00
10 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 7 2:36.09 619.00
11 136 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:44.13 526.00
127 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
133 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 143 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:26.31 740.00
2 141 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:37.06 607.00
3 144 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:41.44 556.00
4 148 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:42.20 548.00
5 138 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:46.48 501.00
6 147 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 2:47.64 488.00
7 139 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:54.52 418.00
8 149 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:57.58 388.00
9 145 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 3:00.18 364.00
10 146 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:24.43 172.00
140 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:25.53 750.00
2 155 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:36.82 610.00
3 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:42.71 542.00
4 167 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 2:43.20 537.00
5 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:44.67 520.00
6 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:44.75 520.00
7 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 2:44.75 520.00
8 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11 2:45.11 516.00
9 151 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:45.57 511.00
10 156 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:46.72 498.00
11 164 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 9 2:49.06 473.00
12 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:54.74 416.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:42.13 549.00
2 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:42.90 540.00
3 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:43.87 529.00
4 159 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 2:45.47 512.00
5 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:52.02 443.00
6 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:53.31 430.00
7 172 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:57.65 387.00
8 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:10.28 276.00
9 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:15.36 236.00
10 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:16.51 227.00
11 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:34.52 112.00
152 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:25.53 750.00
2 155 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:36.82 610.00
3 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:42.13 549.00
4 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:42.71 542.00
5 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:42.90 540.00
6 167 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 2:43.20 537.00
7 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:43.87 529.00
8 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:44.67 520.00
9 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:44.75 520.00
9 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 2:44.75 520.00
11 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11 2:45.11 516.00
12 159 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 2:45.47 512.00
13 151 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:45.57 511.00
14 156 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:46.72 498.00
15 164 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 9 2:49.06 473.00
16 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:52.02 443.00
17 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:53.31 430.00
18 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:54.74 416.00
19 172 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:57.65 387.00
20 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:10.28 276.00
21 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:15.36 236.00
22 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:16.51 227.00
23 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:34.52 112.00
152 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

1000 m - Žáci (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 194 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:56.86 695.00
2 191 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 3:00.52 659.00
3 180 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:07.33 594.00
4 187 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:09.97 570.00
5 182 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:11.30 558.00
6 188 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:11.53 556.00
7 195 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 3:17.10 506.00
8 175 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 3:17.47 503.00
9 177 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:30.27 398.00
10 186 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:30.83 394.00
11 178 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:34.01 370.00
12 179 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 3:47.06 278.00
185 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
189 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 DNS
192 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 4:41.70 670.00
2 203 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:52.45 604.00
3 196 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 5:00.29 558.00
4 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 5:02.32 546.00
5 210 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 5:02.81 544.00
6 204 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 5:05.11 531.00
7 208 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 5:06.79 521.00
198 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
207 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 DNS
197 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 214 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:44.97 649.00
2 211 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 4:45.94 643.00
3 217 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:55.87 584.00
4 213 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 5:09.91 504.00
5 212 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 5:25.42 422.00
6 216 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 5:25.81 420.00
7 218 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 6:15.64 204.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 219 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 5:10.79 499.00
2 225 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 5:16.47 469.00
3 224 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 5:19.89 451.00
4 222 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 5:43.77 334.00
221 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.49 773.00
2 175 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.63 756.00
3 177 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 15.05 705.00
4 194 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.06 704.00
5 179 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 15.27 680.00
6 186 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.68 633.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.17 579.00
2 178 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.64 529.00
3 189 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.95 497.00
4 180 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 17.67 427.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.30 565.00
2 192 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.70 523.00
3 185 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 17.16 476.00
4 182 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.02 394.00
5 195 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.11 386.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.49 773.00
2 175 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.63 756.00
3 177 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 15.05 705.00
4 194 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.06 704.00
5 179 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 15.27 680.00
6 186 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.68 633.00
7 191 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.17 579.00
8 188 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.30 565.00
9 178 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.64 529.00
10 192 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.70 523.00
11 189 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.95 497.00
12 185 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 17.16 476.00
13 180 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 17.67 427.00
14 182 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.02 394.00
15 195 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.11 386.00

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.39 1066.0
2 128 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.41 1063.0
3 132 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 13.87 997.00
4 133 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.02 976.00
5 130 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.32 934.00
6 127 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.56 901.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.22 947.00
2 134 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.28 939.00
3 126 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 14.45 916.00
4 135 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 14.53 905.00
5 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 7 14.79 870.00
6 131 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 15.61 763.00
7 136 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 16.66 635.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.39 1066.0
2 128 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.41 1063.0
3 132 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 13.87 997.00
4 133 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.02 976.00
5 129 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.22 947.00
6 134 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.28 939.00
7 130 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.32 934.00
8 126 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 14.45 916.00
9 135 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 14.53 905.00
10 127 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.56 901.00
11 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 7 14.79 870.00
12 131 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 15.61 763.00
13 136 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 16.66 635.00

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.36 928.00
2 148 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.96 847.00
3 139 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.29 804.00
4 138 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.10 702.00
5 146 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.04 592.00
6 145 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 18.43 445.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 141 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 15.37 793.00
2 149 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 17.27 566.00
3 147 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 18.45 443.00
4 144 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.42 352.00
140 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.36 928.00
2 148 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.96 847.00
3 139 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.29 804.00
4 141 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 15.37 793.00
5 138 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.10 702.00
6 146 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.04 592.00
7 149 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 17.27 566.00
8 145 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 18.43 445.00
9 147 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 18.45 443.00
10 144 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.42 352.00
140 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNF

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.66 887.00
2 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.74 876.00
3 155 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.82 866.00
4 152 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.54 772.00
5 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.60 764.00
6 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 16.00 714.00
7 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 16.08 704.00
8 159 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 16.45 660.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.63 760.00
2 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.64 759.00
3 156 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.65 637.00
4 151 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.04 592.00
5 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 17.12 583.00
6 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.76 242.00
7 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20.80 239.00
8 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.52 127.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 11:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 16.69 632.00
2 164 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 16.89 609.00
3 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.05 483.00
4 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.13 475.00
5 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.68 421.00
6 172 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.74 324.00
7 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20.70 247.00
8 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.80 239.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.66 887.00
2 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.74 876.00
3 155 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.82 866.00
4 152 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.54 772.00
5 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.60 764.00
6 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.63 760.00
7 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.64 759.00
8 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 16.00 714.00
9 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 16.08 704.00
10 159 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 16.45 660.00
11 156 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.65 637.00
12 167 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 16.69 632.00
13 164 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 16.89 609.00
14 151 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.04 592.00
15 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 17.12 583.00
16 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.05 483.00
17 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.13 475.00
18 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.68 421.00
19 172 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.74 324.00
20 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20.70 247.00
21 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.76 242.00
22 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20.80 239.00
22 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.80 239.00
24 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.52 127.00

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.62 896.00
2 204 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.91 860.00
3 208 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.37 805.00
4 196 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 16.24 706.00
198 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.93 741.00
2 203 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.17 607.00
3 197 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 18.66 463.00
4 210 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 19.02 431.00
207 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.62 896.00
2 204 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.91 860.00
3 208 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.37 805.00
4 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.93 741.00
5 196 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 16.24 706.00
6 203 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.17 607.00
7 197 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 18.66 463.00
8 210 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 19.02 431.00
198 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
207 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 14.67 890.00
2 214 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.47 794.00
3 217 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.07 725.00
4 213 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.23 600.00
5 212 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 18.61 467.00
6 218 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 21.73 225.00
7 216 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 22.45 182.00
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 225 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 16.71 655.00
2 221 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 17.67 556.00
3 219 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.69 554.00
4 224 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 18.03 521.00
5 222 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 19.89 358.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 21.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 707 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.32
MS 701 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.92
MS Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.43
MS Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 16.22
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 20.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.07 Body
1 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 9 1.95 -----------o-oxoxoxxx 758.00
2 204 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5 1.89 ---------o-oxxooxxx 705.00
3 203 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 10 1.89 ----------oooxoxxx 705.00
4 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 4 1.86 ------ooooxooxxoxxx 679.00
5 207 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 6 1.83 -------o--ooxxx 653.00
6 208 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 1.80 ------ooxoooxxx 627.00
7 196 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 8 1.80 -----o-xooxooxxx 627.00
8 198 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
89 7 1.68 ---oooxxoxxx 528.00
9 197 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 1.68 ---o-xoxxoxxx 528.00
10 210 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 3 1.68 ---xooxoxxoxxx 528.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 20.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.07 Body
1 211 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 1.89 ---------o-o-oxxx 705.00
2 217 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 1.77 o-o-oooxoooxxx 602.00
3 213 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 1.68 oooxoxxoxxooxxx 528.00
4 212 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.62 o-xo-o-xxx 480.00
5 214 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 1.62 o-ooxoxxx 480.00
6 218 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 3 1.56 oxoxoxxx 434.00
7 216 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 1 1.53 xoxxoxxx 411.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.99 Body
1 225 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 1.60 -o-o-ooxxx 464.00
2 221 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 3 1.60 --ooxooxoxxx 464.00
3 224 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5 1.57 oxooooxoxxx 441.00
4 222 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 1.48 oooxxx 374.00
5 219 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 1.48 oxooxxx 374.00
MS 707 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 1.84 ---------oooxooxoxxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.821.851.87 Body
1 179 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 15 1.85 --------o-o-ooxooxxooxoxx- 670.00
2 175 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 12 1.66 -----o-oxooooxoxxx 512.00
3 194 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 1.63 oxo--o-xooxooxoxoxxx 488.00
4 191 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 1.60 ---oxooooooxoxxx 464.00
5 188 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 1.60 --oooooxoooxxoxxx 464.00
6 186 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 1.51 oooooooxoxxx 396.00
7 195 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 1.51 oxxoxoooooxoxxx 396.00
8 178 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 1.45 oooxooxoxxx 352.00
9 187 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.39 ooooxxx 310.00
10 177 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 1.39 oooxoxxx 310.00
11 182 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 1.33 xoxoxxx 270.00
180 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4 NM 0.00
192 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 14 DNS 0.00
185 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 8 DNS -xxx 0.00
189 Marek SzaboMarek Szabo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 DNS 0.00
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 20.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.99 Body
1 129 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 12 1.75 ------ooooxooxxx 916.00
2 132 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 1.75 ------ooooxoxoxxx 916.00
3 135 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 6 1.72 --ooxoxoxooxoooxxx 879.00
4= 150 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 13 1.72 ------ooooxxoxxx 879.00
4= 133 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 7 1.72 ------ooooxxoxxx 879.00
6 130 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 1.72 ----oooxoooxxoxxx 879.00
7 128 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 1.69 ----ooxooxoxxoxxx 842.00
8 127 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 5 1.63 ooooxooxxoxoxxx 771.00
9 136 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3 1.63 --o-ooxxoxxoxxx 771.00
10 134 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 1.60 ---ooxxoxoxxx 736.00
11 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 2 1.57 -o-oooxxx 701.00
12 131 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 1.57 oooooxxoxxx 701.00
13 126 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4 1.57 -ooxooxxoxxx 701.00
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 Body
1 143 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 1.69 -------o-o-xoxoxxoxxx 842.00
2 139 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 1.63 -----o-oxooooxxx 771.00
3 138 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10 1.63 ------ooooxoxoxxx 771.00
4 141 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 7 1.51 --ooooooxxx 632.00
5 147 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 1.51 ooooooxxooxxx 632.00
6 144 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 8 1.51 ------oxxoxxx 632.00
7= 149 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 1.48 o-oooxxooxxx 599.00
7= 140 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 1.48 oooxooxooxxx 599.00
9 146 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 1.45 o---ooxxx 566.00
10 148 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 1.45 o-ooxooxxx 566.00
11 145 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 1 1.36 oxooxxx 470.00
MS 142 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 1.45 --oooxoxxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 20.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 24 1.60 -------o-ooxooxoxxx 736.00
2 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 23 1.57 -------oooxoooxxx 701.00
3 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 22 1.54 ---ooooooxoxoxoxxx 666.00
4 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 19 1.54 --o-oooooooxxoxxx 666.00
5= 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 1.45 -ooooooxooxxx 566.00
5= 151 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 20 1.45 ----oxooooxxx 566.00
7 167 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 4 1.45 ---o-oooxoxxx 566.00
8 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 1.45 ooooxoxxoxoxxoxoxxx 566.00
9 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 1.42 ooxoooxoxooxxx 534.00
10 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 1 1.42 ooooxooxoxoxxx 534.00
11 164 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 9 1.39 ooxxoxooxoxxoxxx 502.00
12 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 21 1.36 -----xoxxx 470.00
13 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 1.36 oooxxooxoxxx 470.00
14 159 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 12 1.36 ooxoooxxoxxx 470.00
15 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.33 oxoxooxoxxx 439.00
16= 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 1.30 ooxoxoxxx 409.00
16= 156 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 1.30 oxooxoxxx 409.00
18= 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 1.27 oooxxx 379.00
18= 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 1.27 -ooxxx 379.00
20 155 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 18 1.24 -oxxx 350.00
21 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 1.24 xooxxx 350.00
22 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 1.21 xoxxx 321.00
152 Stella BöhmováStella Böhmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 NM xxx
172 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 NM xxx
Celkem 24 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 21.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.10 Body
1 204 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 4.80 ------------o-xo-xxo-xxx 849.00
2 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 10 4.60 ------------xxo-xxoxxx 790.00
3 196 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 7 4.20 ------o-oooxxx 673.00
4 210 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 8 4.00 -------oox-xx 617.00
5 203 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 3.70 oxxooxooxoxxx 535.00
6 197 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 3.60 oxo-oxoxxx 509.00
7 208 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 3.60 ooxooxxoxxx 509.00
8 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 2 3.40 xxoooxxx 457.00
198 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
89 6 DNS
207 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 1 DNS
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 21.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.603.803.904.204.404.504.60 Body
1 211 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 4.40 ----------------oo-xxx 731.00
2 212 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 3.80 ------------ooxxoxxx 562.00
3 217 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 3.30 o-----o-xooooxxx 431.00
4 214 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 3.20 ----o--ooooxxx 406.00
5 213 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 3.20 o--xooooxoxxoxoxoxx 406.00
6 216 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 1 2.50 ooxoxxoxxx 242.00
218 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 2 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 21.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.703.904.104.304.404.50 Body
1 225 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5 3.30 o---o---ooooxxx 431.00
2 221 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 3 3.30 --ooo-ooooxoxxoxxx 431.00
3 222 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 2.90 oooooooxxoxxx 333.00
4 219 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 2.60 oxooooxxx 264.00
224 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1 NM xxx
MS 707 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 4.30 xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 20.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.052.152.252.352.452.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95 Body
1 175 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 3.25 ------------o-xxx 418.00
2 194 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 2.65 o---oooxxx 275.00
3 177 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 2.55 xoxooooxoxxx 253.00
4 185 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 12 2.45 oooooxxx 231.00
5 188 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 2.45 ooooxxoxxx 231.00
6 192 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 2.25 oooxxx 189.00
7 195 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 2.25 xooxoxxx 189.00
8 180 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 11 2.25 xxoxxoxxoxxx 189.00
9 191 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 2.15 ooxxx 169.00
10 178 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 2.15 xxooxxx 169.00
11= 186 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 2.05 xoxxx 149.00
11= 182 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 2.05 xoxxx 149.00
179 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 8 NM xxx
187 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 NM xxx
189 Marek SzaboMarek Szabo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 20.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 10 7.18 +1.5 m/s 7.10  +2.0x7.18  +1.57.180.00.00.0 857.00
2 208 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 8 6.98 +1.8 m/s 6.65  +1.96.98  +1.86.74  +1.06.980.00.00.0 809.00
3 204 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 6.85 +1.4 m/s 6.51  +1.86.69  +1.76.85  +1.46.850.00.00.0 778.00
4 207 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 5 6.50 +1.6 m/s 6.32  +1.16.39  +1.46.50  +1.66.500.00.00.0 697.00
5 196 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 2 6.30 +1.2 m/s xx6.30  +1.26.300.00.00.0 652.00
6 197 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 7 6.24 +2.1 m/s 6.24  +2.1xx6.240.00.00.0 639.00
7 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 4 6.21 +1.2 m/s 6.21  +1.2xx6.210.00.00.0 632.00
8 203 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 6.16 +1.6 m/s 5.95  +1.36.02  +1.36.16  +1.66.160.00.00.0 621.00
9 198 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
89 6 5.76 +1.3 m/s 5.68  +1.15.65  +1.55.76  +1.35.760.00.00.0 535.00
10 210 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 1 5.75 +1.2 m/s 5.31  +0.85.49  +2.25.75  +1.25.750.00.00.0 533.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 20.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 211 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 7.18 +1.2 m/s 7.10  +1.77.18  +1.2x7.180.00.00.0 857.00
2 217 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 6.59 +2.2 m/s 6.49 +1.8 m/s 6.49  +1.86.49  +1.86.59  +2.26.590.00.00.0 718.00
3 214 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 6.22 +1.4 m/s 6.22  +1.4--6.220.00.00.0 635.00
4 213 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 5.88 +1.5 m/s 5.88  +1.55.80  +1.45.48  +2.15.880.00.00.0 561.00
5 212 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5 5.88 +1.9 m/s x5.88  +1.9x5.880.00.00.0 561.00
6 216 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 2 5.61 +1.1 m/s 5.61  +1.15.59  +1.25.45  +1.95.610.00.00.0 504.00
7 218 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 4.74 +1.7 m/s 4.62  +0.94.71  +1.34.74  +1.74.740.00.00.0 333.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 224 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5 6.04 +1.9 m/s 5.88  +1.05.89  +1.56.04  +1.96.040.00.00.0 595.00
2 225 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 5.89 +2.7 m/s 5.73 +1.5 m/s 5.73  +1.55.17  +2.05.89  +2.75.890.00.00.0 563.00
3 219 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 5.56 +0.8 m/s 5.44  +1.15.56  +0.85.34  +1.75.560.00.00.0 494.00
4 221 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 3 5.55 +1.4 m/s 5.55  +1.45.29  +1.95.49  +1.45.550.00.00.0 492.00
5 222 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 5.17 +1.7 m/s 4.91  +1.75.17  +1.74.98  +1.65.170.00.00.0 415.00
701 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 187 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 15 6.01 -1.2 m/s 5.69  -1.55.80  -2.16.01  -1.26.010.00.00.0 589.00
2 194 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 5.56 -1.9 m/s 5.24  -0.95.01  -3.25.56  -1.95.560.00.00.0 494.00
3 175 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 12 5.50 -1.3 m/s 5.21  -1.05.17  -1.55.50  -1.35.500.00.00.0 481.00
4 178 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 5.44 -0.6 m/s 5.20  -2.14.93  -2.65.44  -0.65.440.00.00.0 469.00
5 177 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 5.25 -2.7 m/s 5.16  -2.15.25  -2.74.30  -1.25.250.00.00.0 431.00
6 195 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 5.25 -2.6 m/s 4.72  -0.85.25  -2.64.61  -1.75.250.00.00.0 431.00
7 188 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 5.19 -1.5 m/s 5.19  -1.55.00  -2.25.08  -1.75.190.00.00.0 419.00
8 186 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 5.11 -1.9 m/s 5.11  -1.94.92  -2.64.96  -1.95.110.00.00.0 404.00
9 179 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 9 4.94 -3.0 m/s 4.84  -1.94.94  -3.04.59  -1.44.940.00.00.0 371.00
10 191 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 4.89 -1.2 m/s 4.01  -2.14.76  -3.04.89  -1.24.890.00.00.0 361.00
11 180 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 7 4.83 -1.4 m/s 4.20  -1.54.60  -3.24.83  -1.44.830.00.00.0 350.00
12 182 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 4.22 -2.2 m/s 4.22  -2.23.95  -1.23.30  -1.84.220.00.00.0 242.00
13 185 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 3.84 -1.8 m/s 3.84  -1.8--3.840.00.00.0 181.00
189 Marek SzaboMarek Szabo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
192 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 21.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 128 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 6.24 +4.0 m/s 6.00  +3.46.14  +4.46.24  +4.06.240.00.00.0 924.00
2 132 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 6.16 +3.4 m/s 5.95  +2.6x6.16  +3.46.160.00.00.0 899.00
3 135 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 7 6.10 +3.9 m/s 5.86  +2.94.22  +3.56.10  +3.96.100.00.00.0 880.00
4 130 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 6.09 +3.2 m/s 5.84  +2.76.09  +3.26.01  +3.46.090.00.00.0 877.00
5 150 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 13 5.99 +3.6 m/s 5.91  +2.6x5.99  +3.65.990.00.00.0 846.00
6 129 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5 5.96 +3.0 m/s 5.70 +2.0 m/s 5.70  +2.05.88  +3.25.96  +3.05.960.00.00.0 837.00
7 136 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 6 5.74 +3.9 m/s 5.74  +3.9xx5.740.00.00.0 771.00
8 134 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 4 5.65 +3.6 m/s 5.53  +2.45.65  +3.65.64  +2.45.650.00.00.0 744.00
9 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 3 5.44 +3.7 m/s 5.14 +1.3 m/s 5.14  +1.35.44  +3.7x5.440.00.00.0 683.00
10 126 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 2 5.14 +4.0 m/s 5.14  +4.05.08  +2.6x5.140.00.00.0 598.00
11 131 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 5.09 +1.6 m/s 5.09  +1.65.00  +5.05.00  +2.45.090.00.00.0 584.00
127 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
133 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
727 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 14 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 21.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 5.60 +2.7 m/s 5.39  +3.55.49  +2.45.60  +2.75.600.00.00.0 729.00
2 141 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10 5.34 +3.4 m/s 5.20  +4.85.34  +3.4x5.340.00.00.0 654.00
3 140 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 5.06 +4.5 m/s 4.99  +2.65.06  +4.54.94  +3.55.060.00.00.0 576.00
4 146 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 5.00 +2.0 m/s x4.98  +3.25.00  +2.05.000.00.00.0 559.00
5 148 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 4.98 +2.2 m/s 4.66 +1.2 m/s 4.66  +1.24.97  +3.64.98  +2.24.980.00.00.0 554.00
6 139 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 4.95 +2.7 m/s 4.71 +1.2 m/s 4.71  +1.24.95  +2.74.67  +2.04.950.00.00.0 546.00
7 138 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 4.86 +2.9 m/s 4.68  +3.24.86  +2.94.66  +2.54.860.00.00.0 522.00
8 144 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 7 4.77 +1.6 m/s 4.29  +1.54.59  +2.64.77  +1.64.770.00.00.0 498.00
9 147 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 4.40 +3.3 m/s 4.35 +2.0 m/s 4.19  +0.94.40  +3.34.35  +2.04.400.00.00.0 403.00
10 145 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 2 4.26 +2.3 m/s 4.04 +1.7 m/s 4.04  +1.74.26  +2.34.22  +3.54.260.00.00.0 369.00
11 149 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 3.88 +1.9 m/s 3.88  +1.93.82  +2.0x3.880.00.00.0 281.00
MS 725 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 4.54 +3.2 m/s 4.47 +1.6 m/s 4.42  +2.04.54  +3.24.47  +1.64.540.00.00.0
MS 726 Adéla KepkováAdéla Kepková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 13 3.55 +3.4 m/s 3.55  +3.43.38  +2.1x3.550.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 24 5.61 -1.0 m/s 5.49  -0.25.59  -0.65.61  -1.05.610.00.00.0 732.00
2 155 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 22 5.23 -0.7 m/s 5.23  -0.75.18  -0.8x5.230.00.00.0 623.00
3 152 Stella BöhmováStella Böhmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 23 5.03 -0.6 m/s 5.03  -0.64.99  -0.24.94  -0.55.030.00.00.0 567.00
4 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 21 5.01 -1.3 m/s 4.94  -0.85.01  -1.3x5.010.00.00.0 562.00
5 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 18 4.82 -0.8 m/s 4.51  -0.24.55  -1.04.82  -0.84.820.00.00.0 511.00
6 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 4.77 -0.6 m/s 4.73  -0.74.77  -0.62.81  -0.54.770.00.00.0 498.00
7 159 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 19 4.77 -1.5 m/s 4.77  -1.54.72  -1.3x4.770.00.00.0 498.00
8 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 4.71 -0.3 m/s 4.71  -0.34.34  -1.04.41  -0.34.710.00.00.0 482.00
9 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 15 4.64 -0.3 m/s 4.64  -0.3x4.53  -0.64.640.00.00.0 464.00
10 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 4.61 -0.5 m/s x4.54  -0.64.61  -0.54.610.00.00.0 456.00
11 151 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 4.58 -0.8 m/s 4.46  -0.94.44  -1.24.58  -0.84.580.00.00.0 448.00
12 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 20 4.53 -0.1 m/s 4.50  -0.54.37  -0.24.53  -0.14.530.00.00.0 436.00
13 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 4.48 -0.8 m/s 4.03  -2.04.05  -1.44.48  -0.84.480.00.00.0 423.00
14 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 4.46 -0.4 m/s 4.38  -0.54.31  -1.04.46  -0.44.460.00.00.0 418.00
15 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 10 4.43 -1.1 m/s 4.43  -1.13.93  -0.63.95  -0.64.430.00.00.0 411.00
16 167 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 4.39 -0.6 m/s 4.34  -0.33.34  -0.14.39  -0.64.390.00.00.0 401.00
17 156 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 4.37 -0.9 m/s 4.37  -0.94.06  -0.34.21  -0.94.370.00.00.0 396.00
18 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 17 4.22 -1.9 m/s 4.22  -1.94.22  -0.9x4.220.00.00.0 359.00
19 164 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 14 4.21 -0.9 m/s 4.21  -0.9x4.07  -0.44.210.00.00.0 357.00
20 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 4.07 -0.3 m/s 4.07  -0.33.94  -1.23.95  -1.74.070.00.00.0 324.00
21 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 4.03 -0.1 m/s 3.994.03  -0.13.95  -1.74.030.00.00.0 315.00
22 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 3.71 -0.8 m/s 3.62  -0.23.54  -0.53.71  -0.83.710.00.00.0 244.00
23 172 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 3.49 -1.0 m/s 3.35  -0.63.31  -0.53.49  -1.03.490.00.00.0 198.00
24 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 3.08 -1.1 m/s 3.08  -1.13.01  -0.9x3.080.00.00.0 121.00
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 13.33 13.3310.8512.8613.330.00.00.0 749.00
2 141 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10 10.84 10.6110.8410.6710.840.00.00.0 585.00
3 139 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 10.77 10.7710.3009.5910.770.00.00.0 580.00
4 140 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 10.63 10.6307.8110.3210.630.00.00.0 571.00
5 148 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 10.17 10.1709.2809.7310.170.00.00.0 541.00
6 146 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 09.54 09.2609.5409.0709.540.00.00.0 499.00
7 145 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 8 09.46 09.4608.8308.9309.460.00.00.0 494.00
8 138 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 09.08 08.1008.1509.0809.080.00.00.0 469.00
9 144 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3 09.01 x08.6509.0109.010.00.00.0 465.00
10 149 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 08.84 07.7808.84x08.840.00.00.0 454.00
11 147 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 5 07.75 07.0206.7607.7507.750.00.00.0 383.00
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 20.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 24 11.56 11.3311.56x11.560.00.00.0 632.00
2 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 23 11.45 10.8211.2311.4511.450.00.00.0 625.00
3 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 22 09.48 09.0909.3309.4809.480.00.00.0 495.00
4 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 20 09.42 07.9009.3309.4209.420.00.00.0 492.00
5 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 19 09.22 08.9309.2208.8509.220.00.00.0 479.00
6 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 2 08.65 08.6508.1407.9308.650.00.00.0 441.00
7 156 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 17 08.30 07.5607.2708.3008.300.00.00.0 419.00
8 167 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 21 08.22 08.2208.2208.2208.220.00.00.0 414.00
9 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 16 07.97 07.8907.9507.9707.970.00.00.0 397.00
10 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 07.66 07.6407.0207.6607.660.00.00.0 377.00
11 155 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 07.57 07.5707.5507.0807.570.00.00.0 372.00
12 164 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 13 07.43 07.0007.4307.3507.430.00.00.0 363.00
13 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 06.89 06.4106.8906.4806.890.00.00.0 328.00
14 151 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 06.88 06.8806.4906.3206.880.00.00.0 327.00
15 159 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 11 06.84 06.4206.0206.8406.840.00.00.0 325.00
16 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 15 06.83 06.2806.8306.2206.830.00.00.0 324.00
17 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 06.72 06.0506.3806.7206.720.00.00.0 317.00
18 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 06.66 x06.6606.4806.660.00.00.0 313.00
19 152 Stella BöhmováStella Böhmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 06.60 06.0106.4706.6006.600.00.00.0 309.00
20 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 06.20 05.9806.2005.9806.200.00.00.0 284.00
21 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 06.14 06.1405.9205.7106.140.00.00.0 280.00
22 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 06.07 05.7306.0705.9606.070.00.00.0 276.00
23 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 05.25 05.0705.0105.2505.250.00.00.0 224.00
24 172 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 05.19 05.1905.18x05.190.00.00.0 220.00
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 180 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 15 11.19 11.1909.4509.1711.190.00.00.0 557.00
2 187 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 14 11.16 x11.1610.5711.160.00.00.0 556.00
3 175 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 12 10.40 09.4809.0010.4010.400.00.00.0 510.00
4 177 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 10.04 10.0409.7609.2010.040.00.00.0 488.00
5 195 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 09.95 09.5809.9508.1409.950.00.00.0 483.00
6 194 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 09.28 x09.2808.6609.280.00.00.0 443.00
7 186 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 08.17 08.1508.1708.0608.170.00.00.0 376.00
8 188 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 07.79 06.9807.79x07.790.00.00.0 354.00
9 179 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 10 07.66 07.0506.8007.6607.660.00.00.0 346.00
10 191 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 07.42 x07.4207.2907.420.00.00.0 332.00
11 178 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 07.29 06.6607.2906.8907.290.00.00.0 324.00
12 182 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 06.91 06.5706.9106.5606.910.00.00.0 302.00
185 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
189 Marek SzaboMarek Szabo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
192 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 20.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 13 13.42 12.6013.4213.1813.420.00.00.0 755.00