Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS

Plzeň (20. - 21. 6. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Doubek, František 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7666,00
2 Kopecký, Ondřej 98 AC Pardubice 7575,00
3 Rykl, Radoš 95 TJ Sokol Hradec Králové 6988,00
4 Urbánek, Petr 98 AK ŠKODA Plzeň 6749,00
5 Krejča, Pavel 93 TJ Sokol Kolín-atletika 6439,00
6 Korel, Vojtěch 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6385,00
7 Termer, David 02 AK ŠKODA Plzeň 6143,00
8 Bešta, Jiří 97 Atletika Klatovy 6017,00
9 Cachová, Kateřina 90 Univerzitní sportovní klub Praha 5978,00
10 Dvořáková, Kateřina 97 Univerzitní sportovní klub Praha 5727,00
11 Novotná, Jana 99 Univerzitní sportovní klub Praha 5672,00
12 Skřivanová, Dorota 98 TJ Slavoj BANES Pacov 5667,00
13 Šínová, Tereza Elena 01 Atletika Jižní Město z.s. 5558,00
14 Nový, Tomáš 02 AK ŠKODA Plzeň 5513,00
15 Majerová, Denisa 97 AK ŠKODA Plzeň 5465,00
16 Zach, Adam 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5361,00
17 Olivová, Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 5322,00
18 Dressler, Vojtěch 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5261,00
19 Zatloukalová, Barbora 97 Univerzitní sportovní klub Praha 5232,00
20 Lukeš, Ondřej 02 AK ŠKODA Plzeň 5119,00
21 Vopařil, Vojtěch 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5107,00
22 Hykeš, Radek 90 Školní atletický klub Slaný 4925,00
23 Frontzová, Kamila 01 AK Bílina 4842,00
24 Zajíc, Vojtěch 05 AK ŠKODA Plzeň 4838,00
25 Bažoutová, Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 4695,00
26 Baxa, Kryštof 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4632,00
27 Čermáková, Kateřina 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4621,00
28 Buchta, Martin 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. 4606,00
29 Chrastinová, Emílie 04 SK Sporting Příbram, Z.S. 4579,00
30 Salcmanová, Kateřina 05 AK ŠKODA Plzeň 4530,00
31 Duchoslavová, Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. 4423,00
32 Schejbalová, Tereza 00 AK ŠKODA Plzeň 4410,00
33 Davídková, Markéta 04 AK ŠKODA Plzeň 4402,00
34 Sýkorová, Viktorie 03 AK ŠKODA Plzeň 4247,00
35 Svoboda, Dominik 03 ŠAK Chodov, z. s. 4202,00
36 Fleisig, Jonáš 06 AK ŠKODA Plzeň 4181,00
37 Soukup, Vojtěch 02 AC Domažlice, z. s. 4133,00
38 Terč, Josef 03 ŠAK Chodov, z. s. 4121,00
39 Marko, Patrik 04 Školní atletický klub Slaný 4079,00
40 Skala, Kryštof 05 AK ŠKODA Plzeň 4051,00
41 Dzurová, Valerie 05 AK ŠKODA Plzeň 4010,00
42 Košátková, Adéla 06 TJ Baník Stříbro, spolek 3968,00
43 Zvěřinová, Emma 05 AK ŠKODA Plzeň 3953,00
44 Bouzková, Barbora 03 AK ŠKODA Plzeň 3907,00
45 Ulčová, Viktorie 06 TJ Baník Stříbro, spolek 3903,00
46 Hellmayerová, Magdaléna 05 AK ŠKODA Plzeň 3866,00
47 Jindrová, Valentýna 06 AK ŠKODA Plzeň 3792,00
48 Hejda, Lukáš 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3753,00
49 Zíma, Tadeáš 06 AK ŠKODA Plzeň 3681,00
50 Pacltová, Kristýna 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3675,00
51 Severa, Jan 06 AK ŠKODA Plzeň 3621,00
52 Froněk, Pavel 05 AC Domažlice, z. s. 3605,00
53 Škarban, Jan 06 AK ŠKODA Plzeň 3591,00
54 Kalousová, Tereza 05 Školní atletický klub Slaný 3577,00
55 Soukup, Oliver 06 AK ŠKODA Plzeň 3559,00
56 Franková, Barbora 06 AK ŠKODA Plzeň 3525,00
57 Králová, Anežka 06 AKM Viktoria Plzeň 3482,00
58 Janáková, Helena 06 AKM Viktoria Plzeň 3468,00
59 Vadlejch, Lucia 88 Univerzitní sportovní klub Praha 3443,00
60 Benešová, Veronika 06 AK ŠKODA Plzeň 3402,00
61 Matoušková, Adriana 05 AK ŠKODA Plzeň 3379,00
62 Ptáčníková, Adéla 03 AK ŠKODA Plzeň 3364,00
63 Tonhauser, Martin 01 ŠAK Chodov, z. s. 3263,00
64 Paverová, Kateřina 05 AK ŠKODA Plzeň 3202,00
65 Rašková, Anna 04 AC Domažlice, z. s. 3170,00
66 Tauer, Jan 95 AC Domažlice, z. s. 3150,00
67 Ivasienková, Anna 06 AK ŠKODA Plzeň 3141,00
68 Fric, Tobiáš 06 AK ŠKODA Plzeň 3127,00
69 Vápeníková, Sarah 04 AK ŠKODA Plzeň 3061,00
70 Šmídová, Martina 06 AK ŠKODA Plzeň 3043,00
71 Poláková, Nikola 04 TJ Baník Stříbro, spolek 2971,00
72 Böhmová, Stella 05 AK ŠKODA Plzeň 2881,00
73 Honl, Martin 06 AK ŠKODA Plzeň 2708,00
74 Sýkorová, Anna 05 AK ŠKODA Plzeň 2638,00
75 Jirovec, Jan 89 ŠAK Chodov, z. s. 2621,00
76 Lobovská, Ludmila 06 AK ŠKODA Plzeň 2593,00
77 Čadková, Marcela 06 AK ŠKODA Plzeň 2446,00
78 Husáková, Adéla 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2314,00
79 Dvořáková, Barbora 97 Univerzitní sportovní klub Praha 2313,00
80 Kolínková, Magdalena 06 AK ŠKODA Plzeň 2261,00
81 Trnčák, Jakub 05 AK ŠKODA Plzeň 1932,00
82 Janečková, Terezie 06 AK ŠKODA Plzeň 1914,00
83 Neumayer, Matyáš 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1812,00
84 Tůmová, Lucie 06 AK ŠKODA Plzeň 1538,00
85 Szabo, Marek 05 AK ŠKODA Plzeň 1172,00