Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS

Plzeň (20. - 21. 6. 2020)

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.62 896.00
2 204 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.91 860.00
3 208 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.37 805.00
4 196 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 16.24 706.00
198 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.93 741.00
2 203 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.17 607.00
3 197 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 18.66 463.00
4 210 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 19.02 431.00
207 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.62 896.00
2 204 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.91 860.00
3 208 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.37 805.00
4 201 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.93 741.00
5 196 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 16.24 706.00
6 203 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.17 607.00
7 197 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 18.66 463.00
8 210 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 19.02 431.00
198 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
207 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 14.67 890.00
2 214 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.47 794.00
3 217 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.07 725.00
4 213 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.23 600.00
5 212 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 18.61 467.00
6 218 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 21.73 225.00
7 216 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 22.45 182.00
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 21.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 225 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 16.71 655.00
2 221 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 17.67 556.00
3 219 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.69 554.00
4 224 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 18.03 521.00
5 222 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 19.89 358.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 21.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 707 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.32
MS 701 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.92
MS Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.43
MS Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 16.22
Celkem 4 závodníků