Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS

Plzeň (20. - 21. 6. 2020)

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.75 929.00
2 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 18.81 921.00
3 155 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.18 875.00
4 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 19.34 855.00
5 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.44 843.00
6 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 19.66 817.00
7 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.88 791.00
8 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.34 737.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.82 798.00
2 156 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.35 736.00
3 167 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 20.69 697.00
4 159 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 20.81 684.00
5 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.84 681.00
6 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20.90 674.00
7 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 20.94 670.00
8 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.99 664.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19.57 828.00
2 151 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.73 693.00
3 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.35 625.00
4 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 21.40 620.00
5 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.56 603.00
6 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.21 442.00
7 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 23.45 420.00
8 172 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.58 409.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.75 929.00
2 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 18.81 921.00
3 155 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.18 875.00
4 169 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 19.34 855.00
5 161 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.44 843.00
6 163 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19.57 828.00
7 174 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 19.66 817.00
8 164 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.82 798.00
9 173 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.88 791.00
10 166 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.34 737.00
11 156 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.35 736.00
12 167 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 20.69 697.00
13 151 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.73 693.00
14 159 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 20.81 684.00
15 165 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.84 681.00
16 158 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20.90 674.00
17 157 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 20.94 670.00
18 168 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.99 664.00
19 153 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.35 625.00
20 170 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 21.40 620.00
21 171 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.56 603.00
22 162 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.21 442.00
23 160 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 23.45 420.00
24 172 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.58 409.00