Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KMD starší žáci, žákyně

Klatovy (25. 6. 2020)

skok daleký - Žáci

(čt, 25.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 PB 6.01 +0.3 m/s 5.84  +1.15.76  +0.95.99  +1.25.995.98  +0.45.79  +0.46.01  +0.3 11.00
2 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 6 5.44 +0.7 m/s 5.05  +1.15.30  +2.15.44  +0.75.445.32  +0.15.32  +0.45.30  +0.5 9.00
3 Pavel FroněkPavel Froněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 5.39 +0.0 m/s 5.18  +0.74.94  +1.34.86  +0.45.184.86  +0.4x5.39  +0.0 8.00
4 Kryštof FišeraKryštof Fišera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 5.33 +0.6 m/s 5.33  +0.65.00  +2.74.89  +0.55.335.04  +0.74.70  +1.84.65  +0.1 7.00
5 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 5.11 +0.9 m/s xxx0.04.84  +0.54.72  +1.55.11  +0.9 6.00
6 2 Dominik KučeříkDominik Kučeřík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1 PB 4.58 +0.8 m/s 4.58  +0.8x4.33  +1.44.584.45  +1.64.16  +0.7x 5.00
Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 25.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 10 5.55 +0.4 m/s x5.54  +0.9-5.545.53  +0.55.55  +0.45.55  +1.3 11.00
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 9 PB 5.53 +0.7 m/s 4.93  -0.35.24  +1.05.22  +1.65.245.00  +0.02.57  +0.75.53  +0.7 9.00
3 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 6 4.72 +0.0 m/s 4.61  -0.94.72  +0.04.71  +0.34.724.56  +0.04.72  +0.34.64  -0.7 8.00
4 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 7 4.70 -0.8 m/s 4.61  +0.54.55  +1.14.70  -0.84.704.70  +0.44.68  +1.04.59  +1.7 7.00
5 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 8 4.67 +0.9 m/s 4.59  +0.44.51  +0.94.42  +1.14.594.64  +0.64.63  +0.84.67  +0.9 6.00
6 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 5 PB 4.38 +0.8 m/s 4.32  +0.44.32  +0.2x4.324.38  +0.84.00  +1.0x 5.00
7 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 3 PB 4.08 +0.2 m/s 4.06  -0.14.05  -0.34.06  +1.94.064.01  +0.64.08  +0.2x 4.00
8 Anna JindrováAnna Jindrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 1 PB 3.89 +0.4 m/s 3.50  +1.13.68  +0.73.12  +0.03.68x3.89  +0.43.82  +0.8 3.00
9 Andrea NushartováAndrea Nushartová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 2 SB 3.58 +1.2 m/s 3.53  +0.43.42  +0.33.58  +1.23.580.00.00.0 2.00
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků