Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KMD starší žáci, žákyně

Klatovy (25. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 25.6.2020 - 16:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.74
2 Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.74
3 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 07.95
4 Adam MärzAdam März 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.55
5 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.47
MS Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 25.6.2020 - 16:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.74
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 SB 08.11
3 Vratislav MeisnerVratislav Meisner 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 08.31
4 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.82
5 4 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 25.6.2020 - 16:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.85
2 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.08
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.09
4 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.75
5 2 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.83
Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 25.6.2020 - 16:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.57
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.68
3 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 08.32
4 David RadaDavid Rada 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.32
5 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.86
6 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.57
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.68
3 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.74
3 Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.74
3 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.74
6 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.85
7 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 07.95
8 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.08
9 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.09
10 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 SB 08.11
11 Vratislav MeisnerVratislav Meisner 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 08.31
12 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 08.32
12 David RadaDavid Rada 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.32
14 Adam MärzAdam März 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.55
15 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.75
16 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.82
17 2 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.83
18 4 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.03
19 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.47
20 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.69
21 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.86
22 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.39
Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 25.6.2020 - 17:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 07.42 QA 11.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 07.67 qA 9.00
3 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.73 qA 8.00
4 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.75 qA 7.00
5 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 07.77 qA 6.00
6 Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.80 qA 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 25.6.2020 - 17:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 07.90 qB 4.00
2 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 08.07 qB 3.00
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.11 qB 2.00
4 Vratislav MeisnerVratislav Meisner 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 SB 08.24 qB 1.00
5 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 SB 08.28 qB
Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 25.6.2020 - 17:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.05 qA 11.00
2 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.15 qA 9.00
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 SB 08.16 qA 8.00
4 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 SB 08.18 qA 7.00
5 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 SB 08.50 qB 6.00
6 11 Sofie RendlováSofie Rendlová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.69 qB 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 25.6.2020 - 17:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 08.43 qB 4.00
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 08.44 qB 3.00
3 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 SB 08.53 qB 2.00
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 SB 08.53 qB 1.00
5 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 SB 08.53 qB
6 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 08.67 qB
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 25.6.2020 - 16:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.20
2 11 Sofie RendlováSofie Rendlová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.47
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.52
4 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.53
5 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.57
6 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 25.6.2020 - 16:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 PB 08.54
2 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.54
3 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 SB 08.61
4 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 08.62
5 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.71
6 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.78
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 25.6.2020 - 16:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.76
2 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 SB 08.77
3 Lucie KaufnerováLucie Kaufnerová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.87
4 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.96
5 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.18
6 Romana KučerováRomana Kučerová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.25
7 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 25.6.2020 - 16:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Karolína KolbekováKarolína Kolbeková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 09.06
2 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 09.14
3 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.34
4 Simona ŠrámováSimona Šrámová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.39
5 3 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 SB 09.64
6 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.73
Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 25.6.2020 - 16:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.26
2 Ida KlepalováIda Klepalová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.31
3 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.53
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 PB 09.82
Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (čt, 25.6.2020 - 16:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 PB 07.99
2 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.14
3 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 08.60
4 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 PB 07.99
2 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.14
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.20
4 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.26
5 11 Sofie RendlováSofie Rendlová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.47
6 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 08.52
7 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.53
8 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 PB 08.54
8 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.54
10 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.57
11 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.58
12 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 08.60
13 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 SB 08.61
14 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 08.62
15 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.71
16 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.76
17 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 SB 08.77
18 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.78
18 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.78
20 Lucie KaufnerováLucie Kaufnerová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.87
21 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.96
22 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 09.06
23 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 09.14
24 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.18
25 Romana KučerováRomana Kučerová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.25
26 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.27
27 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.30
28 Ida KlepalováIda Klepalová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.31
29 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.34
30 Simona ŠrámováSimona Šrámová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.39
31 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.53
32 3 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 SB 09.64
33 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.73
34 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 PB 09.82
Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 DNS