Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KMD starší žáci, žákyně

Klatovy (25. 6. 2020)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 25.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Severa, Zajíc, Daněk, Fleisig Severa, Zajíc, Daněk, Fleisig AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.43 11.00
2 5 Ruttner, Štrunc, Houdek, Daněk Ruttner, Štrunc, Houdek, Daněk TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 30.56 9.00
3 Zitterbart, Macán, Rada, Švígler Zitterbart, Macán, Rada, Švígler AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 31.47 7.00
4 Fliegel, Honzík, März, Pergler Fliegel, Honzík, März, Pergler TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 32.25 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 25.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Szabo, Honl, Škarban, Soukup Szabo, Honl, Škarban, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 30.76 8.00
2 Meisner, Fridrich, Tuhý, Matoušek Meisner, Fridrich, Tuhý, Matoušek Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 33.25 5.00
3 5 Petrovič, Steinbrücker, Špiroch, Kučeřík Petrovič, Steinbrücker, Špiroch, Kučeřík TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 33.88 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Severa, Zajíc, Daněk, Fleisig Severa, Zajíc, Daněk, Fleisig AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.43 11.00
2 5 Ruttner, Štrunc, Houdek, Daněk Ruttner, Štrunc, Houdek, Daněk TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 30.56 9.00
3 8 Szabo, Honl, Škarban, Soukup Szabo, Honl, Škarban, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 30.76 8.00
4 Zitterbart, Macán, Rada, Švígler Zitterbart, Macán, Rada, Švígler AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 31.47 7.00
5 Fliegel, Honzík, März, Pergler Fliegel, Honzík, März, Pergler TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 32.25 6.00
6 Meisner, Fridrich, Tuhý, Matoušek Meisner, Fridrich, Tuhý, Matoušek Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 33.25 5.00
7 5 Petrovič, Steinbrücker, Špiroch, Kučeřík Petrovič, Steinbrücker, Špiroch, Kučeřík TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 33.88 4.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beránková, Böhmová, Moravcová, Dzurová Beránková, Böhmová, Moravcová, Dzurová AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 31.40 11.00
2 Korandová, Hezinová, Procházková, Prokopová Korandová, Hezinová, Procházková, Prokopová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 32.74 9.00
3 Holečková, Karlíková, Rybová, Matoušková Holečková, Karlíková, Rybová, Matoušková TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 33.05 7.00
4 Štampachová, Vozárová, Begerl, Klepalová Štampachová, Vozárová, Begerl, Klepalová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 34.79 3.00
5 8 Burlová, Vránková, Švábková, Löblová Burlová, Vránková, Švábková, Löblová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 35.01 2.00
6 Vecková, Šetlíková, Kučerová, Martínková Vecková, Šetlíková, Kučerová, Martínková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 35.07 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 25.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Franková, Lobovská, Matoušková Černá, Franková, Lobovská, Matoušková AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 32.91 8.00
2 Jindrová, Tomášková, Tlačilová, Beková Jindrová, Tomášková, Tlačilová, Beková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 33.52 6.00
3 Raušová, Ransdorfová, Králová, Mikulíková Raušová, Ransdorfová, Králová, Mikulíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 33.97 5.00
4 Ivasienková, Jansová, Juhásová, Šmídová Ivasienková, Jansová, Juhásová, Šmídová AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 34.00 4.00
5 Mužíková, Křížová, Nováková, Záveská Mužíková, Křížová, Nováková, Záveská TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 36.11
6 10 Beránková, Kolínková, Paverová, Michálková Beránková, Kolínková, Paverová, Michálková AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 36.33
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beránková, Böhmová, Moravcová, Dzurová Beránková, Böhmová, Moravcová, Dzurová AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 31.40 11.00
2 Korandová, Hezinová, Procházková, Prokopová Korandová, Hezinová, Procházková, Prokopová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 32.74 9.00
3 Černá, Franková, Lobovská, Matoušková Černá, Franková, Lobovská, Matoušková AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 32.91 8.00
4 Holečková, Karlíková, Rybová, Matoušková Holečková, Karlíková, Rybová, Matoušková TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 33.05 7.00
5 Jindrová, Tomášková, Tlačilová, Beková Jindrová, Tomášková, Tlačilová, Beková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 33.52 6.00
6 Raušová, Ransdorfová, Králová, Mikulíková Raušová, Ransdorfová, Králová, Mikulíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 33.97 5.00
7 Ivasienková, Jansová, Juhásová, Šmídová Ivasienková, Jansová, Juhásová, Šmídová AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 34.00 4.00
8 Štampachová, Vozárová, Begerl, Klepalová Štampachová, Vozárová, Begerl, Klepalová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 34.79 3.00
9 8 Burlová, Vránková, Švábková, Löblová Burlová, Vránková, Švábková, Löblová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 35.01 2.00
10 Vecková, Šetlíková, Kučerová, Martínková Vecková, Šetlíková, Kučerová, Martínková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 35.07 1.00
11 Mužíková, Křížová, Nováková, Záveská Mužíková, Křížová, Nováková, Záveská TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 36.11
12 10 Beránková, Kolínková, Paverová, Michálková Beránková, Kolínková, Paverová, Michálková AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 36.33