1.kolo OMD muži, ženy
Plzeň (11. 7. 2020)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.7.2020 - 11:55) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 11.63 | QA | |||||||||||||
2 | Petr ErnstPetr Ernst | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 12.52 | QA | |||||||||||||
3 | Martin HoudekMartin Houdek | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 12.68 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 12.73 | ||||||||||||||
5 | Tomáš MoučekTomáš Mouček | 02 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 2 | 12.74 | ||||||||||||||
6 | Jakub BednářJakub Bednář | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.13 | ||||||||||||||
7 | Roman RehakRoman Rehak | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 8 | 13.27 | ||||||||||||||
8 | Adam MärzAdam März | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 13.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.7.2020 - 11:55) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 11.63 | QA | |||||||||||||
2 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 11.77 | QA | |||||||||||||
3 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 11.83 | qB | |||||||||||||
4 | Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 12.02 | qB | |||||||||||||
5 | Antonín VrbaAntonín Vrba | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 12.03 | qB | |||||||||||||
6 | Kryštof NedělaKryštof Neděla | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 12.18 | qB | |||||||||||||
7 | Tadeáš ZímaTadeáš Zíma | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 12.57 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 11.7.2020 - 11:55) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 11.77 | QA | |||||||||||||
2 | Jonáš FleisigJonáš Fleisig | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.80 | QA | |||||||||||||
3 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.94 | qB | |||||||||||||
4 | David ŽahourDavid Žahour | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 12.15 | qB | |||||||||||||
5 | Jakub DaněkJakub Daněk | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 12.44 | ||||||||||||||
6 | Ondřej PetrovičOndřej Petrovič | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 14.44 | ||||||||||||||
Jan RollJan Roll | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 11.7.2020 - 11:55) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Ondřej MíkaOndřej Míka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | SB 11.28 | ||||||||||||||
MS | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 11.35 | ||||||||||||||
MS | Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma | 02 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 11.42 | ||||||||||||||
MS | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 11.47 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 11.60 | ||||||||||||||
MS | Hynek HousarHynek Housar | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.76 | ||||||||||||||
MS | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 12.20 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 11.7.2020 - 12:55) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 11.71 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jonáš FleisigJonáš Fleisig | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 11.83 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 11.87 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 11.99 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 12.41 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Petr ErnstPetr Ernst | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 12.81 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 11.7.2020 - 12:55) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 11.76 | 4.00 | |||||||||||||
2 | David ŽahourDavid Žahour | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 11.90 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.91 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 11.98 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Antonín VrbaAntonín Vrba | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 12.09 | ||||||||||||||
6 | Kryštof NedělaKryštof Neděla | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 12.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.7.2020 - 12:10) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SchafhauserováJana Schafhauserová | 03 | TJ Sušice, z.s. | 7 | 13.91 | QA | |||||||||||||
2 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 14.14 | QA | |||||||||||||
3 | Natálie LehockáNatálie Lehocká | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 14.46 | qB | |||||||||||||
4 | Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 14.49 | qB | |||||||||||||
Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.7.2020 - 12:10) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 13.03 | QA | |||||||||||||
2 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.33 | QA | |||||||||||||
3 | Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 14.19 | qB | |||||||||||||
4 | Polina HavrylovskáPolina Havrylovská | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 14.73 | qB | |||||||||||||
Lenka ŠikováLenka Šiková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adéla KepkováAdéla Kepková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 11.7.2020 - 12:10) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.36 | QA | |||||||||||||
2 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 13.48 | QA | |||||||||||||
3 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.84 | qB | |||||||||||||
4 | Marie RajchartováMarie Rajchartová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 14.40 | qB | |||||||||||||
5 | Nikola PolákováNikola Poláková | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 14.81 | ||||||||||||||
6 | Zuzana TomáškováZuzana Tomášková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 14.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 11.7.2020 - 12:10) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 12.69 | ||||||||||||||
MS | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | SB 12.86 | ||||||||||||||
MS | Adéla KošátkováAdéla Košátková | 06 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 13.08 | ||||||||||||||
MS | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | SB 13.70 | ||||||||||||||
MS | Eva VokáčováEva Vokáčová | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | SB 14.41 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 11.7.2020 - 13:05) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 12.93 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 13.39 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.55 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.58 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jana SchafhauserováJana Schafhauserová | 03 | TJ Sušice, z.s. | 7 | 13.99 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 14.30 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 11.7.2020 - 13:05) official | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.58 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Natálie LehockáNatálie Lehocká | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 14.08 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Marie RajchartováMarie Rajchartová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 14.18 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 14.23 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 14.39 | ||||||||||||||
6 | Polina HavrylovskáPolina Havrylovská | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 14.66 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 11.7.2020 - 13:55) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 23.91 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 24.01 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 24.92 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Tadeáš ZímaTadeáš Zíma | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 25.11 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Adam MärzAdam März | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 28.47 | ||||||||||||||
6 | Ondřej PetrovičOndřej Petrovič | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 29.13 | ||||||||||||||
Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 11.7.2020 - 13:55) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŽahourDavid Žahour | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 24.45 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Jakub PetrášJakub Petráš | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 24.70 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Jonáš FleisigJonáš Fleisig | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 25.09 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš MoučekTomáš Mouček | 02 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 6 | 25.74 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 25.97 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch RoutVojtěch Rout | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 26.16 | 1.00 | |||||||||||||
7 | Michal NovákMichal Novák | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 26.89 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 11.7.2020 - 13:55) official | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 22.29 | ||||||||||||||
MS | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 22.59 | ||||||||||||||
MS | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 22.82 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 22.99 | ||||||||||||||
Ondřej MíkaOndřej Míka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 11.7.2020 - 13:55) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Hynek HousarHynek Housar | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | SB 23.42 | ||||||||||||||
MS | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 24.07 | ||||||||||||||
MS | 400 | Marek SzaboMarek Szabo | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 25.46 | |||||||||||||
Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma | 02 | AC Domažlice, z. s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 11.7.2020 - 14:10) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 27.27 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 27.41 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 27.65 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 28.59 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 29.39 | 1.00 | |||||||||||||
Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 11.7.2020 - 14:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana OpichalováHana Opichalová | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 28.42 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 28.77 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Kristina KůtkováKristina Kůtková | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 29.34 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 30.09 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 30.60 | ||||||||||||||
6 | Natálie LehockáNatálie Lehocká | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 30.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 11.7.2020 - 14:10) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 26.39 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 28.33 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 30.05 | ||||||||||||||
4 | Nikola PolákováNikola Poláková | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 30.47 | ||||||||||||||
5 | Vanessa DerkováVanessa Derková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 34.54 | ||||||||||||||
Lenka ŠikováLenka Šiková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 11.7.2020 - 14:10) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | SB 26.53 | ||||||||||||||
MS | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 26.90 | ||||||||||||||
MS | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 27.05 | ||||||||||||||
MS | Adéla KošátkováAdéla Košátková | 06 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 27.10 | ||||||||||||||
MS | Barbora BouzkováBarbora Bouzková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | SB 27.36 | ||||||||||||||
MS | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | SB 28.13 | ||||||||||||||
MS | Marie BuňatováMarie Buňatová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | SB 28.14 | ||||||||||||||
MS | Eva VokáčováEva Vokáčová | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 30.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 11.7.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 53.36 | 10.00 | |||||||||||||
2 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 53.36 | 10.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 57.01 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 112 | Daniel HrabákDaniel Hrabák | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 60.47 | 6.00 | ||||||||||||
5 | Petr NovákPetr Novák | 82 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 7 | 69.36 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 11.7.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek WeberMarek Weber | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 3 | 59.44 | 7.00 | |||||||||||||
2 | 419 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 61.84 | 5.00 | ||||||||||||
3 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 5 | 63.06 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 313 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 4 | 75.26 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 11.7.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 50.65 | ||||||||||||||
MS | Tomáš ŠkodaTomáš Škoda | 91 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 51.22 | ||||||||||||||
MS | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 52.89 | ||||||||||||||
MS | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 53.88 | ||||||||||||||
MS | Martin BarákMartin Barák | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 54.36 | ||||||||||||||
Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 11.7.2020 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 61.28 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 61.35 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Hana OpichalováHana Opichalová | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 65.24 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 66.34 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Tereza PoncováTereza Poncová | 99 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 67.33 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Vanessa DerkováVanessa Derková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 75.83 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 11.7.2020 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 60.03 | ||||||||||||||
MS | Nela ProcházkováNela Procházková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 61.07 | ||||||||||||||
MS | Anna PučelíkováAnna Pučelíková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | SB 64.58 | ||||||||||||||
MS | Veronika HavlováVeronika Havlová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 64.72 | ||||||||||||||
MS | Aneta HavlováAneta Havlová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 65.88 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Muži
(so, 11.7.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 322 | Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | SB 4:09.67 | |||||||||||||
MS | 157 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 1 | SB 4:11.40 | |||||||||||||
3 | 179 | Petr LillPetr Lill | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 12 | 4:30.84 | 11.00 | ||||||||||||
4 | 112 | Daniel HrabákDaniel Hrabák | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 4:32.66 | 9.00 | ||||||||||||
MS | 46 | Radek SochůrekRadek Sochůrek | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 16 | 4:53.78 | |||||||||||||
6 | 16 | Marek RuttnerMarek Ruttner | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 15 | 4:55.04 | 8.00 | ||||||||||||
7 | 107 | David KellnerDavid Kellner | 75 | TJ Baník Stříbro, spolek | 9 | 4:55.50 | 7.00 | ||||||||||||
MS | 400 | Marek SzaboMarek Szabo | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 4:57.73 | |||||||||||||
MS | 408 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | SB 5:03.14 | |||||||||||||
10 | 419 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13 | 5:18.31 | 6.00 | ||||||||||||
11 | 17 | Ondřej HonzíkOndřej Honzík | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 5:22.82 | 5.00 | ||||||||||||
12 | 382 | Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | SB 5:23.60 | 4.00 | ||||||||||||
13 | 407 | Adam FliegelAdam Fliegel | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 5:46.14 | 3.00 | ||||||||||||
14 | 181 | Jakub TurčJakub Turč | 87 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 17 | 5:49.74 | 2.00 | ||||||||||||
15 | 313 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 11 | 5:56.50 | 1.00 | ||||||||||||
16 | 159 | Radmil NovákRadmil Novák | 72 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 14 | 6:09.40 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Ženy
(so, 11.7.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 100 | Aneta SchwarczováAneta Schwarczová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 5:13.18 | |||||||||||||
2 | 354 | Eliška MichálkováEliška Michálková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 5:38.25 | 11.00 | ||||||||||||
3 | 174 | Aneta BeránkováAneta Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 5:41.14 | 9.00 | ||||||||||||
168 | Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3000 m - Muži
(so, 11.7.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 500 | David LukášDavid Lukáš | 88 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 09:55.29 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 447 | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 11 | 10:27.34 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 175 | Martin HonlMartin Honl | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 10:39.23 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 107 | David KellnerDavid Kellner | 75 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 10:39.92 | 7.00 | ||||||||||||
MS | 499 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 11:14.82 | |||||||||||||
6 | 191 | Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 7 | 11:17.40 | 6.00 | ||||||||||||
7 | 176 | Radek BurešRadek Bureš | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 11:20.19 | 5.00 | ||||||||||||
8 | 419 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 9 | 12:38.06 | 4.00 | ||||||||||||
9 | 313 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 13:31.79 | 3.00 | ||||||||||||
10 | 181 | Jakub TurčJakub Turč | 87 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 12 | 13:35.42 | 2.00 | ||||||||||||
11 | 476 | Pavel ČechPavel Čech | 73 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 14:17.34 | 1.00 | ||||||||||||
159 | Radmil NovákRadmil Novák | 72 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 10 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Ženy
(so, 11.7.2020 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 | Eliška HostkováEliška Hostková | 04 | TJ Sušice, z.s. | 1 | 12:06.85 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 20 | Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 13:55.91 | 9.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy
(so, 11.7.2020 - 11:15) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 15.96 | ||||||||||||||
2 | Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 16.49 | 11.00 | |||||||||||||
3 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | SB 17.61 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži
(so, 11.7.2020 - 11:00) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 15.83 | ||||||||||||||
2 | Aleš SutnarAleš Sutnar | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 21.40 | 11.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 5 | 21.62 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Muži
(so, 11.7.2020 - 10:30) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 27.25 | ||||||||||||||
2 | Kryštof SkalaKryštof Skala | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 27.36 | ||||||||||||||
3 | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 28.21 | ||||||||||||||
4 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 28.29 | ||||||||||||||
5 | Jonáš FleisigJonáš Fleisig | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 28.66 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Ženy
(so, 11.7.2020 - 10:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 28.36 | ||||||||||||||
2 | Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 28.86 | ||||||||||||||
3 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 30.15 | ||||||||||||||
4 | Viktorie UlčováViktorie Ulčová | 06 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 31.65 | ||||||||||||||
5 | Daniela DolejšováDaniela Dolejšová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 32.53 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 33.58 | ||||||||||||||
7 | Jana HoškováJana Hošková | 99 | TJ Sušice, z.s. | 2 | 34.05 | ||||||||||||||
8 | Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 41.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 100 m - Muži
(so, 11.7.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drmela, Neděla, Pokorný, Vostatek Drmela, Neděla, Pokorný, Vostatek | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 46.62 | 11.00 | ||||||||||||||
MS | Ben Othmene, Volf, Terč, Kundrát Ben Othmene, Volf, Terč, Kundrát | ŠAK Chodov, z. s. | 7 | 47.54 | |||||||||||||||
3 | Soukup, Soukup, Lukáš, Žahour Soukup, Soukup, Lukáš, Žahour | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 47.93 | 9.00 | ||||||||||||||
4 | Houdek, Štrunc, Zeman, Daněk Houdek, Štrunc, Zeman, Daněk | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 48.13 | 8.00 | ||||||||||||||
5 | Ernst, Gurban, Rehák, Bauer Ernst, Gurban, Rehák, Bauer | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 49.11 | 7.00 | ||||||||||||||
6 | 419 | Mrázek, Ruttner, Sutnar, Weber Mrázek, Ruttner, Sutnar, Weber | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 51.36 | 6.00 | |||||||||||||
7 | Weber, Hašek, Mouček, Jaššo Weber, Hašek, Mouček, Jaššo | Plzeňská sportovní o.p.s. | 6 | 52.01 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Ženy
(so, 11.7.2020 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Babyncová, Šebestová, Poncová, Speierlová Babyncová, Šebestová, Poncová, Speierlová | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 53.11 | 11.00 | ||||||||||||||
MS | Hejdová, Peterková, Lojdová, Mašková Hejdová, Peterková, Lojdová, Mašková | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 53.45 | |||||||||||||||
MS | Šmídová, Maršálková, Benešová, Maršálková Šmídová, Maršálková, Benešová, Maršálková | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 55.58 | |||||||||||||||
4 | Augustová, Kůtková, Derková, Farářová Augustová, Kůtková, Derková, Farářová | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 56.58 | 9.00 | ||||||||||||||
Zvěřinová, Jánská, Jindrová, Beránková Zvěřinová, Jánská, Jindrová, Beránková | AK ŠKODA Plzeň | 6 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 11.7.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,78 1,80 1,82 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KociánJan Kocián
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 10 | 1.80 | ooxooxxoxoxooxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jakub PetrášJakub Petráš
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 9 | 1.71 | ooxxoxxoxxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3= |
Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 1 | 1.66 | ooooxxx | 7.50 | |||||||||||||
3= |
Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s. |
86 | 7 | 1.66 | ooooxxx | 7.50 | |||||||||||||
5 |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 4 | 1.61 | ooxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 6 | 1.56 | xxooxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 5 | 1.51 | oxxx | 4.00 | |||||||||||||
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
71 | 3 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 11.7.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 13 | PB 1.56 | --oooxxx | ||||||||||||||
2 |
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 8 | PB 1.56 | ooooxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
3 |
Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolek |
06 | 9 | PB 1.51 | oooo-xxx | 9.00 | |||||||||||||
MS |
Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolek |
06 | 12 | PB 1.51 | oxoxoxo-xxx | ||||||||||||||
5 |
Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 5 | PB 1.41 | ooxxx | 8.00 | |||||||||||||
MS |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 10 | PB 1.41 | oxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s. |
03 | 4 | PB 1.36 | oxxx | 7.00 | |||||||||||||
8= |
Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 7 | PB 1.36 | xoxxx | 5.00 | |||||||||||||
8= |
Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 3 | PB 1.36 | xoxxx | 5.00 | |||||||||||||
8= |
Kristina StibůrkováKristina Stibůrková
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 2 | PB 1.36 | xoxxx | 5.00 | |||||||||||||
Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s. |
05 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 11.7.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 8 | PB 3.30 | -----o-o-ooxx- | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 5 | PB 3.10 | ooooxoxxooxoxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 4 | PB 2.80 | ooooooxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
71 | 6 | PB 2.70 | oooooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 2 | PB 2.40 | oxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | PB 2.20 | oxxx | 5.00 | |||||||||||||
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 11.7.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s. |
05 | 1 | NM | x- | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 11.7.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 22 | PB 6.85 +0.5 m/s | 6.85 +0.5 | 6.57 +0.2 | x | 6.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Jan KundrátJan Kundrát
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 20 | PB 6.10 +1.6 m/s | 5.83 +0.4 | 5.87 -1.2 | 6.10 +1.6 | 6.10 | 5.77 +1.1 | x | 6.03 +1.7 | 11.00 | |||||||
3 |
Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 18 | PB 6.10 +0.4 m/s | 5.90 +0.7 | 5.79 +0.1 | x | 5.90 | 5.95 +0.1 | x | 6.10 +0.4 | 9.00 | |||||||
4 |
Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 21 | PB 6.09 +1.1 m/s | 6.09 +1.1 | - | 5.66 +2.0 | 6.09 | 5.42 +1.1 | 5.63 +2.0 | 5.86 +1.3 | 8.00 | |||||||
5 |
Lukáš VolfLukáš Volf
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 16 | PB 5.96 +1.0 m/s | 4.70 +0.9 | 5.45 +0.9 | 5.96 +1.0 | 5.96 | - | 5.58 +2.7 | - | 7.00 | |||||||
6 |
Antonín VrbaAntonín Vrba
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 19 | PB 5.96 -0.2 m/s | x | 5.96 -0.2 | x | 5.96 | - | 4.52 +1.8 | 4.11 +1.5 | 6.00 | |||||||
7 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 2 | PB 5.95 +0.4 m/s | 5.95 +0.4 | 5.82 +2.1 | - | 5.95 | 5.64 -0.2 | - | - | 5.00 | |||||||
8 |
Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s. |
86 | 11 | PB 5.93 +1.8 m/s | 5.74 +0.5 | 5.65 -0.7 | 5.65 +0.3 | 5.74 | 5.63 -0.1 | 5.75 +0.3 | 5.93 +1.8 | 4.00 | |||||||
9 |
Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 17 | PB 5.83 +1.1 m/s | 5.70 +0.6 | 5.31 +0.9 | x | 5.70 | 5.83 +1.1 | x | 5.77 +0.4 | 3.00 | |||||||
10 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 14 | PB 5.63 +0.0 m/s | 5.23 +0.7 | 5.54 +0.3 | 5.63 +0.0 | 5.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
11 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 15 | PB 5.49 +1.4 m/s | x | 5.49 +1.4 | x | 5.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
12 |
Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 10 | PB 5.48 -0.1 m/s | 5.42 +0.5 | 5.28 +0.2 | 5.48 -0.1 | 5.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 12 | PB 5.41 +0.0 m/s | 5.02 +0.5 | - | 5.41 +0.0 | 5.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Vojtěch RoutVojtěch Rout
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 7 | PB 5.21 +0.3 m/s | 5.21 +0.3 | 5.19 +0.8 | 5.01 -1.0 | 5.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Jan KociánJan Kocián
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 9 | PB 5.18 +0.3 m/s | 5.18 +0.3 | 4.73 -0.7 | 4.14 -0.4 | 5.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 6 | PB 5.15 +1.1 m/s | x | 5.15 +1.1 | x | 5.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Jakub PetrášJakub Petráš
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 8 | PB 5.13 -1.0 m/s | x | x | 5.13 -1.0 | 5.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 | 17 |
Ondřej HonzíkOndřej Honzík
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 5 | PB 4.87 +0.6 m/s | 4.86 +0.8 | 4.87 +0.6 | 4.72 -0.2 | 4.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
19 | 407 |
Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 4 | PB 4.80 -0.1 m/s | 4.58 +0.6 | 4.70 +0.6 | 4.80 -0.1 | 4.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
20 | 382 |
Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 3 | PB 4.21 +0.6 m/s | 4.02 +0.4 | 4.21 +0.6 | 4.14 +0.6 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Jakub BednářJakub Bednář
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 13 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 11.7.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 15 | PB 5.67 +1.3 m/s | 5.67 +1.3 | 5.45 +0.5 | 5.30 -0.8 | 5.67 | 5.49 +0.5 | x | 5.50 -0.1 | 11.00 | |||||||
MS |
Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 16 | PB 5.18 +0.1 m/s | x | 5.18 +0.1 | 5.12 +0.1 | 5.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 14 | PB 5.01 +0.1 m/s | 5.00 +1.8 | x | 3.47 +0.1 | 5.00 | 5.01 +0.1 | 4.93 +0.8 | 3.55 +0.6 | 9.00 | |||||||
4 |
Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s. |
99 | 10 | PB 4.93 +1.1 m/s | 4.84 +1.0 | 4.93 +1.1 | 4.91 +0.3 | 4.93 | 4.78 -0.5 | 4.79 +0.8 | 4.82 +0.8 | 8.00 | |||||||
5 |
Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 9 | PB 4.86 -0.3 m/s | 4.72 +1.0 | 4.67 +1.1 | 4.71 +0.3 | 4.72 | 4.86 -0.3 | 3.90 +0.5 | 4.39 +0.3 | 7.00 | |||||||
6 |
Jana SchafhauserováJana Schafhauserová
TJ Sušice, z.s. |
03 | 11 | PB 4.85 +0.2 m/s | 4.48 +1.1 | 4.40 -0.4 | 4.47 +0.0 | 4.48 | 4.85 +0.2 | 4.68 +0.0 | 4.82 +0.4 | 6.00 | |||||||
7 |
Eliška AugustováEliška Augustová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 13 | PB 4.74 +0.7 m/s | x | x | 4.63 +0.8 | 4.63 | 4.40 -0.4 | 4.74 +0.7 | x | 5.00 | |||||||
8 |
Daniela DolejšováDaniela Dolejšová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 12 | PB 4.60 +1.2 m/s | 4.60 +1.2 | 4.30 +0.9 | 4.44 +0.4 | 4.60 | 4.46 -0.8 | 4.55 +1.0 | 4.39 +0.0 | 4.00 | |||||||
9 |
Jana HoškováJana Hošková
TJ Sušice, z.s. |
99 | 1 | PB 4.57 +0.6 m/s | 4.28 +1.3 | 4.57 +0.6 | 4.55 +0.3 | 4.57 | 4.24 +0.5 | 4.49 +0.7 | 4.56 +0.2 | 3.00 | |||||||
10 |
Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 8 | PB 4.41 +0.4 m/s | 4.36 +1.0 | 4.17 +0.7 | 4.41 +0.4 | 4.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
11 |
Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 4 | PB 4.40 +0.7 m/s | 3.88 +0.4 | 4.40 +0.7 | x | 4.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
12 |
Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 2 | PB 4.38 +0.6 m/s | 4.15 +1.1 | 4.38 +0.6 | 4.35 +0.5 | 4.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s. |
03 | 6 | PB 4.31 +1.4 m/s | 4.25 +0.7 | 4.31 +1.4 | 4.28 +1.0 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Adéla KepkováAdéla Kepková
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 5 | PB 4.27 +0.8 m/s | 4.07 +1.0 | 4.27 +0.8 | 2.55 +0.3 | 4.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 3 | PB 4.25 +0.5 m/s | 4.12 +0.6 | 4.18 +1.2 | 4.25 +0.5 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s. |
03 | 7 | PB 4.18 +0.7 m/s | 4.18 +0.7 | 4.18 +1.0 | 4.14 +0.3 | 4.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 11.7.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 5 | 13.11 +1.2 m/s | x | 13.03 -0.6 | x | 13.03 | - | x | 13.11 +1.2 | 11.00 | |||||||
2 |
Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
71 | 6 | 11.96 -0.1 m/s | 11.78 +0.9 | 11.96 -0.1 | - | 11.96 | 11.72 -0.2 | - | x | 9.00 | |||||||
3 | 179 |
Petr LillPetr Lill
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 4 | 11.57 +0.0 m/s | 10.92 +0.7 | 11.42 +0.1 | 11.57 +0.0 | 11.57 | 11.22 -0.1 | 11.30 +0.5 | 10.96 +0.8 | 8.00 | ||||||
4 |
Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 9 | 11.50 +1.0 m/s | 11.19 +0.0 | 11.29 +0.0 | 10.94 +0.0 | 11.29 | 11.32 +0.2 | x | 11.50 +1.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 8 | 11.49 -0.2 m/s | 11.33 +0.2 | 11.01 +0.1 | 11.49 -0.2 | 11.49 | 11.13 +0.2 | x | 11.43 +0.3 | 6.00 | |||||||
6 |
Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s. |
86 | 7 | 11.16 +0.1 m/s | 10.31 +0.8 | 11.16 +0.1 | 11.07 -0.2 | 11.16 | 10.86 +0.1 | x | 10.96 +0.4 | 5.00 | |||||||
7 |
Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
99 | 3 | 10.86 +0.2 m/s | 10.86 +0.2 | x | - | 10.86 | x | 09.40 +0.5 | - | 4.00 | |||||||
8 |
Tomáš HašekTomáš Hašek
Plzeňská sportovní o.p.s. |
89 | 2 | 10.69 -0.2 m/s | 10.00 +0.3 | 10.05 +0.1 | x | 10.05 | 10.69 -0.2 | x | 09.96 +0.7 | 3.00 | |||||||
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 11.7.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - z.s. |
98 | 1 | 09.60 -0.1 m/s | 09.51 -0.4 | 09.56 +0.1 | 09.60 -0.1 | 09.60 | x | 09.54 +0.4 | 09.53 +0.8 | 11.00 | |||||||
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s. |
99 | 2 | NM | x | x | x | 0.0 | x | x | x | |||||||||
Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 4 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 11.7.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 15 | PB 11.29 | 11.24 | 11.16 | 11.29 | 11.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 11.7.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 2 | PB 10.67 | 10.12 | 10.67 | 10.53 | 10.67 | x | x | x | 11.00 | |||||||
2 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 7 | PB 09.74 | 09.74 | 09.29 | 08.89 | 09.74 | x | 09.30 | 09.51 | 9.00 | |||||||
3 |
Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
AK ŠKODA Plzeň |
80 | 6 | PB 08.93 | x | 08.93 | x | 08.93 | 08.53 | x | x | 8.00 | |||||||
4 |
Marie RajchartováMarie Rajchartová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 11 | PB 08.78 | 07.61 | - | 08.46 | 08.46 | 08.78 | 08.77 | 08.75 | 7.00 | |||||||
5 |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s. |
03 | 3 | PB 08.74 | 07.86 | 08.18 | 08.13 | 08.18 | 08.19 | 08.74 | 08.56 | 6.00 | |||||||
6 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - z.s. |
98 | 12 | PB 08.51 | 08.44 | 08.01 | 08.02 | 08.44 | 08.51 | 07.87 | 07.84 | 5.00 | |||||||
7 |
Barbora BílkováBarbora Bílková
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 9 | PB 08.38 | 08.38 | 08.03 | x | 08.38 | x | 07.87 | - | 4.00 | |||||||
8 |
Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 4 | PB 07.78 | 07.56 | 07.52 | 07.78 | 07.78 | - | - | - | 3.00 | |||||||
9 |
Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 8 | PB 07.64 | x | 07.58 | 07.64 | 07.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Sabina BelayováSabina Belayová
TJ Baník Stříbro, spolek |
78 | 10 | PB 07.52 | 07.52 | 07.43 | 07.28 | 07.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
AK ŠKODA Plzeň |
82 | 5 | PB 06.99 | x | 06.56 | 06.99 | 06.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Denisa BenešováDenisa Benešová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 1 | PB 06.77 | 06.77 | 06.67 | x | 06.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 11.7.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s. |
95 | 8 | PB 13.88 | 12.26 | x | x | 12.26 | 12.23 | 12.71 | 13.88 | 11.00 | |||||||
MS |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 18 | PB 12.79 | 12.38 | 12.79 | x | 12.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s. |
78 | 6 | PB 12.63 | 12.04 | 12.63 | 12.48 | 12.63 | 12.46 | 12.51 | x | 9.00 | |||||||
4 |
Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
Plzeňská sportovní o.p.s. |
73 | 4 | PB 11.58 | x | 11.58 | x | 11.58 | - | - | - | 8.00 | |||||||
5 |
Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
99 | 17 | PB 11.39 | 10.56 | 10.81 | 11.26 | 11.26 | 11.07 | 11.39 | 11.37 | 7.00 | |||||||
6 |
Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
82 | 9 | PB 10.49 | 10.10 | 09.77 | 09.77 | 10.10 | 09.49 | 09.46 | 10.49 | 6.00 | |||||||
7 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 13 | PB 10.33 | 10.33 | x | 10.29 | 10.33 | - | - | - | 5.00 | |||||||
8 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 16 | PB 10.18 | x | 09.76 | 09.98 | 09.98 | 09.94 | 10.18 | x | 4.00 | |||||||
9 |
Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 15 | PB 10.16 | 10.16 | 09.53 | 08.79 | 10.16 | 09.34 | 09.41 | 09.65 | 3.00 | |||||||
10 |
Benedikt HardyBenedikt Hardy
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 5 | PB 09.49 | 09.32 | 09.03 | 09.49 | 09.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
MS |
Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA Plzeň |
53 | 3 | PB 09.33 | 09.33 | 09.03 | 09.19 | 09.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Karel PítaKarel Píta
ŠAK Chodov, z. s. |
91 | 10 | PB 08.97 | 08.75 | 08.97 | 08.77 | 08.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
13 |
Matěj SoukupMatěj Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 11 | PB 08.85 | x | 08.33 | 08.85 | 08.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 2 | PB 08.70 | 08.61 | x | 08.70 | 08.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 12 | PB 08.45 | 07.99 | 08.45 | 06.89 | 08.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 | 476 |
Pavel ČechPavel Čech
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
73 | 1 | PB 07.72 | 07.33 | 07.72 | 07.39 | 07.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
17 |
Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s. |
75 | 14 | PB 06.90 | 06.74 | 06.81 | 06.90 | 06.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 11.7.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 13 | PB 31.00 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 9 | PB 30.67 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 10 | PB 20.58 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Kristina StibůrkováKristina Stibůrková
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 12 | PB 16.76 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 14 | PB 16.59 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 11.7.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 8 | PB 36.82 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
4 |
Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
AK ŠKODA Plzeň |
80 | 5 | PB 30.55 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
5 |
Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 3 | PB 21.18 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
MS |
Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 11 | PB 20.72 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Denisa BenešováDenisa Benešová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 1 | PB 20.09 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
9 |
Kateřina KošátkováKateřina Košátková
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 2 | PB 18.26 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
10 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 6 | PB 17.82 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
11 |
Sabina BelayováSabina Belayová
TJ Baník Stříbro, spolek |
78 | 7 | PB 17.48 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
13 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
AK ŠKODA Plzeň |
82 | 4 | PB 16.69 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 11.7.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 16 | PB 41.63 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 11.7.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 18 | PB 39.58 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s. |
78 | 8 | PB 38.74 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
4 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s. |
95 | 10 | PB 37.58 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
5 |
Benedikt HardyBenedikt Hardy
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 4 | PB 32.12 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
6 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 6 | PB 31.52 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
7 |
Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
82 | 11 | PB 31.36 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
8 |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 3 | PB 28.35 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
9 |
Karel PítaKarel Píta
ŠAK Chodov, z. s. |
91 | 12 | PB 26.97 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
10 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 5 | PB 25.22 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
11 |
Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 2 | PB 23.71 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
12 |
Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 14 | PB 21.55 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
13 |
Matěj SoukupMatěj Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 13 | PB 17.95 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s. |
75 | 1 | PB 17.27 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 15 | PB 15.12 | 0.0 | ||||||||||||||
Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
99 | 7 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 11.7.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 12 | PB 39.92 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 14 | PB 36.40 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 10 | PB 31.55 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 9 | PB 30.00 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 13 | PB 20.24 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 11.7.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 447 |
Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 15 | PB 29.66 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 11.7.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 15 | PB 33.39 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 7 | PB 29.77 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
3 |
Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 8 | PB 29.62 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
4 |
Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 4 | PB 28.87 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 6 | PB 27.75 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
MS |
Nela ProcházkováNela Procházková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 11 | PB 23.88 | 0.0 | ||||||||||||||
7 | 20 |
Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | PB 23.86 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
8 |
Kateřina KošátkováKateřina Košátková
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 3 | PB 19.60 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
9 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
AK ŠKODA Plzeň |
82 | 5 | PB 18.98 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
10 |
Denisa BenešováDenisa Benešová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 2 | PB 15.88 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 11.7.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s. |
81 | 16 | PB 53.60 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 13 | PB 43.15 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
3 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s. |
95 | 6 | PB 42.91 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
4 |
Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s. |
78 | 4 | PB 40.01 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 11 | PB 39.60 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
6 |
Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 12 | PB 39.17 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
7 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 8 | PB 38.22 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
8 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 2 | PB 37.72 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
9 | 179 |
Petr LillPetr Lill
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 9 | PB 34.02 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
10 |
Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
74 | 3 | PB 32.31 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
11 |
Karel PítaKarel Píta
ŠAK Chodov, z. s. |
91 | 7 | PB 28.98 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
12 |
Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
79 | 10 | PB 28.62 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Dominik DanielDominik Daniel
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 1 | PB 26.66 | 0.0 | ||||||||||||||
Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 14 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |