2.kolo OMD muži, ženy
Stříbro (22. 8. 2020)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 11:55) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.68 | QA | |||||||||||||
2 | Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | PB 11.93 | qB | |||||||||||||
3 | Jakub PetrášJakub Petráš | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 12.23 | qB | |||||||||||||
4 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 12.40 | qB | |||||||||||||
5 | Martin HoudekMartin Houdek | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | PB 12.66 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 11:55) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 46 | David ŽahourDavid Žahour | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 11.98 | QA | ||||||||||||
2 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 12.31 | qB | |||||||||||||
3 | Petr KuřákPetr Kuřák | 04 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | SB 12.46 | ||||||||||||||
Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | DNF | |||||||||||||||
Vojtěch RoutVojtěch Rout | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 11:55) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.74 | QA | |||||||||||||
2 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 11.93 | qA | |||||||||||||
3 | Jakub DaněkJakub Daněk | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | PB 12.40 | qB | |||||||||||||
4 | Tomáš ZemanTomáš Zeman | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 12.42 | ||||||||||||||
5 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 12.43 | ||||||||||||||
Adam FliegelAdam Fliegel | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 22.8.2020 - 11:55) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 47 | Adam BauerAdam Bauer | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 11.70 | QA | ||||||||||||
2 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 11.88 | qA | |||||||||||||
3 | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 12.03 | qB | |||||||||||||
4 | Matěj SoukupMatěj Soukup | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 12.47 | ||||||||||||||
5 | Michal NovákMichal Novák | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 13.17 | ||||||||||||||
Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.68 | QA | |||
2 | 47 | Adam BauerAdam Bauer | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 11.70 | QA | ||
3 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.74 | QA | |||
4 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 11.88 | qA | |||
5 | Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | PB 11.93 | qB | |||
5 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 11.93 | qA | |||
7 | 46 | David ŽahourDavid Žahour | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 11.98 | QA | ||
8 | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 12.03 | qB | |||
9 | Jakub PetrášJakub Petráš | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 12.23 | qB | |||
10 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 12.31 | qB | |||
11 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 12.40 | qB | |||
11 | Jakub DaněkJakub Daněk | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | PB 12.40 | qB | |||
13 | Tomáš ZemanTomáš Zeman | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 12.42 | ||||
14 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 12.43 | ||||
15 | Petr KuřákPetr Kuřák | 04 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | SB 12.46 | ||||
16 | Matěj SoukupMatěj Soukup | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 12.47 | ||||
17 | Martin HoudekMartin Houdek | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | PB 12.66 | ||||
18 | Michal NovákMichal Novák | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 13.17 | ||||
Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | DNF | |||||
Vojtěch RoutVojtěch Rout | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | DNS | |||||
Adam FliegelAdam Fliegel | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | DNS | |||||
Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DNS |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 22.8.2020 - 12:55) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | SB 11.49 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | SB 11.64 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 47 | Adam BauerAdam Bauer | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 11.75 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 11.98 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 12.00 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 46 | David ŽahourDavid Žahour | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 12.02 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:55) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 11.99 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 12.07 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | SB 12.22 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Jakub PetrášJakub Petráš | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 12.30 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 12.47 | ||||||||||||||
Jakub DaněkJakub Daněk | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 22.8.2020 - 13:05) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | SB 13.08 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.12 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | SB 13.35 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 13.52 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jana SchafhauserováJana Schafhauserová | 03 | TJ Sušice, z.s. | 2 | 13.68 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 14.23 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 22.8.2020 - 13:05) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | SB 14.01 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 14.07 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | SB 14.21 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Lucie JandováLucie Jandová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 14.71 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Adéla AlblováAdéla Alblová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 14.73 | ||||||||||||||
6 | Polina HavrylovskáPolina Havrylovská | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 15.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 12:10) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.72 | QA | |||||||||||||
2 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 14.08 | QA | |||||||||||||
3 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 14.22 | qB | |||||||||||||
4 | Polina HavrylovskáPolina Havrylovská | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 14.92 | qB | |||||||||||||
5 | Olívia MuchováOlívia Muchová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 16.74 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 12:10) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.09 | QA | |||||||||||||
2 | Jana SchafhauserováJana Schafhauserová | 03 | TJ Sušice, z.s. | 5 | SB 13.66 | QA | |||||||||||||
3 | Lucie JandováLucie Jandová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | PB 14.43 | qB | |||||||||||||
4 | Adéla AlblováAdéla Alblová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 14.57 | qB | |||||||||||||
MS | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 13.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 12:10) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.34 | QA | |||||||||||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 13.41 | QA | |||||||||||||
3 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 14.06 | qB | |||||||||||||
4 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | PB 14.18 | qB | |||||||||||||
5 | Martina RoubalováMartina Roubalová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 15.48 | ||||||||||||||
Tereza ŠangrikováTereza Šangriková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.09 | QA | |||
2 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.34 | QA | |||
3 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 13.41 | QA | |||
4 | Jana SchafhauserováJana Schafhauserová | 03 | TJ Sušice, z.s. | 5 | SB 13.66 | QA | |||
5 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.72 | QA | |||
6 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 13.81 | ||||
7 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 14.06 | qB | |||
8 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 14.08 | QA | |||
9 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | PB 14.18 | qB | |||
10 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 14.22 | qB | |||
11 | Lucie JandováLucie Jandová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | PB 14.43 | qB | |||
12 | Adéla AlblováAdéla Alblová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 14.57 | qB | |||
13 | Polina HavrylovskáPolina Havrylovská | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 14.92 | qB | |||
14 | Martina RoubalováMartina Roubalová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 15.48 | ||||
15 | Olívia MuchováOlívia Muchová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 16.74 | ||||
Tereza ŠangrikováTereza Šangriková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:15) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VšetičkaTomáš Všetička | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | PB 23.60 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | SB 23.92 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 24.48 | 7.00 | |||||||||||||
4 | 46 | David ŽahourDavid Žahour | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 25.01 | 6.00 | ||||||||||||
33 | Adam MärzAdam März | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:15) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 23.75 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 25.57 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 4 | Jiří ŠpirochJiří Špiroch | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | PB 26.22 | 4.00 | ||||||||||||
43 | Ondřej PetrovičOndřej Petrovič | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | DNS | ||||||||||||||
76 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VšetičkaTomáš Všetička | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | PB 23.60 | 11.00 | |||
2 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 23.75 | 9.00 | |||
3 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | SB 23.92 | 8.00 | |||
4 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 24.48 | 7.00 | |||
5 | 46 | David ŽahourDavid Žahour | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 25.01 | 6.00 | ||
6 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 25.57 | 5.00 | |||
7 | 4 | Jiří ŠpirochJiří Špiroch | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | PB 26.22 | 4.00 | ||
33 | Adam MärzAdam März | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | DNS | ||||
43 | Ondřej PetrovičOndřej Petrovič | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | DNS | ||||
76 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 27.16 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 27.37 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 75 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 27.74 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 27.88 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 28.89 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 28.59 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 28.86 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 29.91 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Martina OudováMartina Oudová | 02 | TJ Sušice, z.s. | 2 | 30.34 | 1.00 | |||||||||||||
Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | PB 29.70 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 31.15 | ||||||||||||||
3 | Olga MeiserováOlga Meiserová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 32.56 | ||||||||||||||
4 | Olívia MuchováOlívia Muchová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 35.76 | ||||||||||||||
Anna ŠimandlováAnna Šimandlová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 27.16 | 11.00 | |||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 27.37 | 9.00 | |||
3 | 75 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 27.74 | 8.00 | ||
4 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 27.88 | 7.00 | |||
5 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 28.59 | 6.00 | |||
6 | Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 28.86 | 5.00 | |||
7 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 28.89 | 4.00 | |||
8 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | PB 29.70 | 3.00 | |||
9 | Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 29.91 | 2.00 | |||
10 | Martina OudováMartina Oudová | 02 | TJ Sušice, z.s. | 2 | 30.34 | 1.00 | |||
11 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 31.15 | ||||
12 | Olga MeiserováOlga Meiserová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 32.56 | ||||
13 | Olívia MuchováOlívia Muchová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 35.76 | ||||
Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | DNS | |||||
Anna ŠimandlováAnna Šimandlová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | DNS |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 58.73 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Marek WeberMarek Weber | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 3 | SB 59.00 | 9.00 | |||||||||||||
MS | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | PB 55.62 | ||||||||||||||
MS | 12 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | PB 59.20 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 4 | 68.52 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 64 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | SB 73.73 | 7.00 | ||||||||||||
16 | Radek BurešRadek Bureš | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:Bureš - DQ - běh v drahách |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | PB 55.62 | ||||
2 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 58.73 | 11.00 | |||
3 | Marek WeberMarek Weber | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 3 | SB 59.00 | 9.00 | |||
4 | 12 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | PB 59.20 | |||
5 | 30 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 4 | 68.52 | 8.00 | ||
6 | 64 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | SB 73.73 | 7.00 | ||
16 | Radek BurešRadek Bureš | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | DQ |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 66.44 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tereza PoncováTereza Poncová | 99 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 68.48 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Olga MeiserováOlga Meiserová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 74.06 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina VránkováKateřina Vránková | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 75.05 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 2:07.24 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 79 | Ondřej VollerOndřej Voller | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 2:09.71 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 4 | Jiří ŠpirochJiří Špiroch | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | PB 2:13.26 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Marek RuttnerMarek Ruttner | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:18.62 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 16 | Radek BurešRadek Bureš | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 8 | SB 2:23.66 | 4.00 | ||||||||||||
6 | 13 | Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 2:24.29 | 3.00 | ||||||||||||
MS | 77 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 2:10.24 | |||||||||||||
MS | 12 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 2:22.58 | |||||||||||||
MS | 18 | Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch | 08 | TJ Baník Stříbro, spolek | 9 | 2:34.73 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 2:16.68 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 28 | Ondřej HonzíkOndřej Honzík | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 2:23.65 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 33 | Adam MärzAdam März | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:29.97 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 43 | Ondřej PetrovičOndřej Petrovič | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | PB 2:42.01 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 39 | Petr NěmčákPetr Němčák | 98 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 3:09.81 | |||||||||||||
90 | Jakub TurčJakub Turč | 87 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 8 | DNS | ||||||||||||||
92 | Miloslav ZítkaMiloslav Zítka | 63 | ŠAK Chodov, z. s. | 9 | DNS | ||||||||||||||
64 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
30 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 2:07.24 | 11.00 | ||
2 | 79 | Ondřej VollerOndřej Voller | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 2:09.71 | 9.00 | ||
3 | 77 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 2:10.24 | |||
4 | 4 | Jiří ŠpirochJiří Špiroch | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | PB 2:13.26 | 8.00 | ||
5 | 32 | Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 2:16.68 | 7.00 | ||
6 | 3 | Marek RuttnerMarek Ruttner | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:18.62 | 6.00 | ||
7 | 12 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 2:22.58 | |||
8 | 28 | Ondřej HonzíkOndřej Honzík | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 2:23.65 | 5.00 | ||
9 | 16 | Radek BurešRadek Bureš | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 8 | SB 2:23.66 | 4.00 | ||
10 | 13 | Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 2:24.29 | 3.00 | ||
11 | 33 | Adam MärzAdam März | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:29.97 | 2.00 | ||
12 | 18 | Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch | 08 | TJ Baník Stříbro, spolek | 9 | 2:34.73 | |||
13 | 43 | Ondřej PetrovičOndřej Petrovič | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | PB 2:42.01 | 1.00 | ||
14 | 39 | Petr NěmčákPetr Němčák | 98 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 3:09.81 | |||
90 | Jakub TurčJakub Turč | 87 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 8 | DNS | ||||
92 | Miloslav ZítkaMiloslav Zítka | 63 | ŠAK Chodov, z. s. | 9 | DNS | ||||
64 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 3 | DNS | ||||
30 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 1 | DNS |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | PB 2:24.08 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 83 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | PB 2:25.36 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 72 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 2:57.38 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 73 | Ivana KvasničkováIvana Kvasničková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 3:06.84 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 74 | Lucie KoubkováLucie Koubková | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 3:16.79 | 6.00 | ||||||||||||
MS | 80 | Lucie KubecováLucie Kubecová | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 1 | 2:27.29 | |||||||||||||
MS | 85 | Andrea ŠleisováAndrea Šleisová | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 3 | 2:38.54 | |||||||||||||
71 | Jana KozákováJana Kozáková | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 4 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Eliška HostkováEliška Hostková | 04 | TJ Sušice, z.s. | 4 | SB 11:53.26 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 48 | Kristýna ČechováKristýna Čechová | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 12:54.44 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 51 | Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | PB 13:13.63 | 8.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Petr LillPetr Lill | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 18:25.66 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 55 | David KellnerDavid Kellner | 75 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | SB 18:31.55 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 69 | Jan SedláčekJan Sedláček | 78 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 18:49.36 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 67 | Petr NovýPetr Nový | 89 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 21:12.78 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 92 | Miloslav ZítkaMiloslav Zítka | 63 | ŠAK Chodov, z. s. | 10 | 22:08.96 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 90 | Jakub TurčJakub Turč | 87 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 9 | 23:18.82 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 62 | Pavel ČechPavel Čech | 73 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 24:28.82 | 4.00 | ||||||||||||
MS | 53 | Vítek FialaVítek Fiala | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 16:56.90 | |||||||||||||
63 | Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | DNS | ||||||||||||||
64 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | DNF | ||||||||||||||
Poznámky:Kvaš - DNF - 4.200 m - mylně informován o konci závodu |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 5 | 74.39 | 11.00 | ||||||||||||
2 | Zdeněk WeberZdeněk Weber | 71 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 1 | 75.24 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Marek WeberMarek Weber | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 2 | 76.40 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jan GarlíkJan Garlík | 86 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 76.51 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Aleš SutnarAleš Sutnar | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 76.96 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 90 | Jakub TurčJakub Turč | 87 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 88.17 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ben Othmene, Terč, Kundrát, Bauer Ben Othmene, Terč, Kundrát, Bauer | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 3:46.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Soukup, Houdek, Ruttner, Žahour Soukup, Houdek, Ruttner, Žahour | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 3:58.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 16 | Bureš, Lochschmidt, Tonhauser, Lill Bureš, Lochschmidt, Tonhauser, Lill | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 4:23.34 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Weber, Weber, Weber, Hašek Weber, Weber, Weber, Hašek | Plzeňská sportovní o.p.s. | 5 | 4:43.83 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Jan KociánJan Kocián
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 11 | 1.66 | oooooxxx | 10.00 | |||||||||||||
1= |
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s. |
89 | 9 | PB 1.66 | --oooxxx | 10.00 | |||||||||||||
3 |
Benedikt HardyBenedikt Hardy
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 6 | PB 1.66 | oooxxoxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s. |
86 | 7 | PB 1.56 | --oxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Ondřej VolfOndřej Volf
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 8 | PB 1.51 | ooxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Jakub PetrášJakub Petráš
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 10 | 1.51 | oxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
71 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
13 |
Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 4 | DNS | |||||||||||||||
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš MráčekTomáš Mráček
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
93 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s. |
03 | 2 | 1.36 | oxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 3 | 1.36 | xoxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 1 | 1.31 | xxor | 8.00 | |||||||||||||
MS |
Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolek |
06 | 4 | 1.41 | oooxxx | ||||||||||||||
Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolek |
06 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s. |
89 | 2 | PB 3.40 | -----xxo-xooo-ooo-o-xx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 6 | PB 3.20 | ---------o-xxo-xor | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 5 | PB 3.10 | ---o-o--oxxoxxooxxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 1 | PB 2.70 | ---o-xo-ooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
71 | 4 | PB 2.40 | o----xo-xxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 3 | 2.20 | oooox | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s. |
05 | 2 | PB 2.80 | -----ooooxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ Sušice, z.s. |
06 | 1 | PB 2.10 | o-oxxx | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 21 | PB 6.23 +0.4 m/s | 6.02 +0.2 | 5.87 +0.2 | 4.73 -0.6 | 6.02 | 5.95 -0.3 | 6.23 +0.4 | 6.13 -0.1 | 11.00 | |||||||
2 |
Jan KundrátJan Kundrát
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 20 | PB 6.00 -0.5 m/s | x | 6.00 -0.5 | x | 6.00 | x | 5.92 +0.2 | x | 9.00 | |||||||
3 |
Ondřej ParuchOndřej Paruch
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 14 | PB 5.87 -0.5 m/s | 5.68 -0.5 | 5.44 +0.2 | 5.61 -0.3 | 5.68 | 5.76 -0.3 | x | 5.87 -0.5 | 8.00 | |||||||
4 | 47 |
Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 16 | PB 5.73 -0.1 m/s | x | 4.55 -0.6 | 5.55 +0.1 | 5.55 | 5.73 -0.1 | 5.70 -1.2 | x | 7.00 | ||||||
5 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 18 | PB 5.73 -0.5 m/s | 5.73 -0.5 | 5.63 +0.5 | 5.62 -0.4 | 5.73 | 5.56 -0.9 | - | 5.49 -0.5 | 6.00 | |||||||
6 |
Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 19 | PB 5.65 -0.4 m/s | 5.42 +0.6 | 4.88 -0.6 | 5.65 -0.4 | 5.65 | x | x | 5.57 -0.7 | 5.00 | |||||||
7 |
Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s. |
86 | 17 | PB 5.51 +0.3 m/s | 5.51 +0.3 | 5.10 -0.3 | 4.43 +0.0 | 5.51 | - | - | - | 4.00 | |||||||
8 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 12 | 5.38 +0.2 m/s | 4.74 +0.4 | 4.96 -0.4 | 5.38 +0.2 | 5.38 | x | 5.35 -0.2 | 5.17 -0.6 | 3.00 | |||||||
9 |
Tomáš VšetičkaTomáš Všetička
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 2 | PB 5.37 +0.4 m/s | 5.37 +0.4 | 5.28 +0.3 | 5.05 -0.7 | 5.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Jan KociánJan Kocián
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 8 | 5.28 -0.4 m/s | 5.26 -0.2 | 5.28 -0.4 | 4.93 -0.3 | 5.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 6 | PB 5.27 +0.1 m/s | 5.27 +0.1 | 4.80 -0.5 | 4.58 -0.3 | 5.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 13 | 5.26 -0.3 m/s | 5.26 -0.3 | 5.26 -0.6 | 5.08 -0.6 | 5.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 5 | PB 5.23 -0.7 m/s | 5.13 +0.6 | 5.23 -0.7 | x | 5.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s. |
04 | 11 | PB 5.18 -0.4 m/s | 5.18 -0.4 | 4.88 +0.1 | 5.15 +0.5 | 5.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 10 | 5.17 +0.6 m/s | 5.16 +0.1 | 5.17 +0.6 | 5.17 +0.4 | 5.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 15 | 5.15 +0.1 m/s | 5.15 +0.1 | 5.13 -0.3 | 5.00 -0.2 | 5.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Petr BoreckýPetr Borecký
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
87 | 1 | PB 5.14 -0.6 m/s | 5.10 +0.4 | 4.79 +0.2 | 5.14 -0.6 | 5.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Ondřej VolfOndřej Volf
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 9 | PB 4.92 +0.0 m/s | 4.92 +0.0 | 4.77 -0.4 | 4.60 +0.4 | 4.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 | 28 |
Ondřej HonzíkOndřej Honzík
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 4 | 4.66 +0.9 m/s | 4.66 +0.9 | 4.42 -0.4 | 4.62 -0.7 | 4.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Vojtěch RoutVojtěch Rout
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 7 | DNS | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 3 | DNS | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s. |
99 | 9 | 4.84 +0.5 m/s | 4.83 +0.6 | 4.81 +0.2 | 4.84 +0.5 | 4.84 | 4.55 -0.8 | 4.73 -0.6 | 4.76 +1.1 | 11.00 | |||||||
2 |
Eliška AugustováEliška Augustová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 8 | 4.80 -0.4 m/s | 4.44 +0.3 | 4.72 +0.9 | 4.62 +1.6 | 4.72 | 4.80 -0.4 | x | 4.47 +1.1 | 9.00 | |||||||
3 |
Jana SchafhauserováJana Schafhauserová
TJ Sušice, z.s. |
03 | 7 | PB 4.79 -0.5 m/s | 4.56 +1.4 | 4.40 -0.8 | 4.69 +1.6 | 4.69 | 4.44 +1.5 | 4.79 -0.5 | 4.75 +1.1 | 8.00 | |||||||
4 |
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 4 | SB 4.57 +0.5 m/s | x | 4.33 +0.5 | 4.46 +0.9 | 4.46 | 4.41 -0.1 | 4.31 -0.5 | 4.57 +0.5 | 7.00 | |||||||
5 |
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | SB 4.46 +1.4 m/s | x | 4.46 +1.4 | x | 4.46 | 4.43 +0.6 | 4.12 -0.3 | x | 6.00 | |||||||
6 |
Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 3 | 4.35 -0.4 m/s | 4.19 +1.3 | 4.25 +0.9 | 3.18 +1.1 | 4.25 | 4.28 +0.3 | 4.35 -0.4 | 4.11 +0.5 | 5.00 | |||||||
7 |
Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 5 | 4.32 -0.9 m/s | 4.11 +0.2 | 4.32 -0.9 | 4.13 +1.4 | 4.32 | 4.32 -0.1 | - | 4.30 -0.9 | 4.00 | |||||||
8 |
Lucie JandováLucie Jandová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 6 | 4.14 -0.2 m/s | 3.70 +1.4 | 4.14 -0.2 | x | 4.14 | x | x | x | 3.00 | |||||||
9 |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s. |
03 | 2 | 4.03 +0.9 m/s | 4.03 +0.9 | 3.82 +0.1 | 3.93 +0.8 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 5 | PB 10.20 | 09.74 | x | 10.20 | 10.20 | 10.08 | x | 09.85 | 11.00 | |||||||
2 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - z.s. |
98 | 4 | 08.45 | 08.36 | 08.42 | 07.63 | 08.42 | 08.45 | 07.88 | - | 9.00 | |||||||
3 |
Sabina BelayováSabina Belayová
TJ Baník Stříbro, spolek |
78 | 1 | PB 08.44 | 08.04 | x | 07.39 | 08.04 | 07.38 | 08.44 | 08.01 | 8.00 | |||||||
4 |
Barbora BílkováBarbora Bílková
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 2 | 07.91 | 07.21 | 07.91 | x | 07.91 | x | 07.76 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s. |
03 | 3 | 07.78 | x | x | 07.78 | 07.78 | 07.09 | x | 07.67 | 6.00 | |||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s. |
78 | 13 | PB 13.58 | 12.59 | x | 12.80 | 12.80 | x | 13.30 | 13.58 | 11.00 | |||||||
2 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s. |
95 | 14 | PB 13.45 | x | 12.81 | 12.82 | 12.82 | 13.20 | 13.45 | 12.66 | 9.00 | |||||||
3 |
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s. |
89 | 11 | PB 10.83 | 10.83 | x | 10.80 | 10.83 | - | - | - | 8.00 | |||||||
4 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 12 | PB 10.65 | 10.57 | x | x | 10.57 | 10.65 | x | x | 7.00 | |||||||
5 |
Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
90 | 4 | PB 10.55 | 09.86 | 10.55 | 10.07 | 10.55 | 09.52 | 10.02 | 09.47 | 6.00 | |||||||
6 |
Josef HošťálekJosef Hošťálek
TJ Baník Stříbro, spolek |
87 | 2 | SB 10.36 | 10.36 | 10.00 | x | 10.36 | 10.02 | - | - | 5.00 | |||||||
7 |
Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 3 | PB 10.26 | 09.62 | 09.94 | 10.02 | 10.02 | 10.02 | 10.01 | 10.26 | 4.00 | |||||||
8 |
Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 10 | PB 10.21 | 09.93 | 10.21 | 10.15 | 10.21 | 09.31 | 09.78 | - | 3.00 | |||||||
9 |
Petr BoreckýPetr Borecký
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
87 | 1 | PB 09.32 | x | 09.32 | x | 09.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 9 | 09.24 | 08.66 | 09.24 | x | 09.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA Plzeň |
53 | 8 | 08.84 | 07.89 | x | 08.84 | 08.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 62 |
Pavel ČechPavel Čech
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
73 | 6 | SB 08.72 | 07.76 | 08.45 | 08.72 | 08.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 |
Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s. |
75 | 5 | PB 06.80 | 06.80 | 06.78 | x | 06.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Matěj SoukupMatěj Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 7 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - z.s. |
98 | 1 | PB 25.97 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Barbora BílkováBarbora Bílková
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 3 | SB 20.60 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Sabina BelayováSabina Belayová
TJ Baník Stříbro, spolek |
78 | 4 | 18.83 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s. |
99 | 2 | SB 16.68 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 1 | PB 38.92 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Benedikt HardyBenedikt Hardy
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 1 | SB 30.67 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s. |
78 | 14 | PB 37.25 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s. |
95 | 13 | PB 35.46 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s. |
89 | 1 | PB 31.16 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 12 | 30.48 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 3 | PB 29.41 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 11 | PB 28.69 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 10 | PB 25.71 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 8 | PB 24.67 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 7 | PB 23.22 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 9 | 22.86 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Matěj SoukupMatěj Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 6 | PB 20.05 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s. |
75 | 5 | PB 16.04 | 0.0 | ||||||||||||||
Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
90 | 4 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
79 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora BílkováBarbora Bílková
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 3 | 25.63 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Martina OudováMartina Oudová
TJ Sušice, z.s. |
02 | 5 | PB 23.70 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 1 | PB 22.48 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Sabina BelayováSabina Belayová
TJ Baník Stříbro, spolek |
78 | 2 | 20.87 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
MS |
Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 4 | 23.32 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 22.8.2020 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Nick VránekNick Vránek
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 8 | PB 53.66 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef HošťálekJosef Hošťálek
TJ Baník Stříbro, spolek |
87 | 3 | PB 38.67 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s. |
78 | 13 | PB 34.96 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 1 | PB 30.52 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 4 | PB 29.76 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 12 | SB 29.59 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Tomáš HirschnerTomáš Hirschner
Plzeňská sportovní o.p.s. |
74 | 2 | PB 28.43 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s. |
95 | 5 | PB 28.18 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Ivan LiškaIvan Liška
AK ŠKODA Plzeň |
65 | 11 | 27.55 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 10 | 22.36 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 7 | PB 22.07 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s. |
75 | 9 | PB 17.37 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 6 | PB 15.46 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | SB 26.98 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 3 | 29.57 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 2 | 24.50 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - z.s. |
98 | 1 | SB 21.27 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 22.8.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš WeberLukáš Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
01 | 2 | PB 45.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s. |
95 | 6 | PB 42.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
90 | 1 | PB 41.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 47 |
Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 7 | PB 40.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | ||||||
5 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 5 | PB 38.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
74 | 3 | SB 34.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 |
Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
79 | 4 | PB 34.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
MS |
Dominik DanielDominik Daniel
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 8 | PB 33.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |