Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo OMD muži, ženy

Stříbro (22. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 11:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.68 QA
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 11.93 qB
3 Jakub PetrášJakub Petráš 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.23 qB
4 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 12.40 qB
5 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 11:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.98 QA
2 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.31 qB
3 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 SB 12.46
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNF
Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 11:55) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.74 QA
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.93 qA
3 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.40 qB
4 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.42
5 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.43
Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.8.2020 - 11:55) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.70 QA
2 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.88 qA
3 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.03 qB
4 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.47
5 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 13.17
Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.68 QA
2 47 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.70 QA
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.74 QA
4 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.88 qA
5 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 11.93 qB
5 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.93 qA
7 46 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.98 QA
8 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.03 qB
9 Jakub PetrášJakub Petráš 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.23 qB
10 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.31 qB
11 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 12.40 qB
11 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.40 qB
13 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.42
14 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.43
15 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 SB 12.46
16 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.47
17 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.66
18 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 13.17
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNF
Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 12:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 SB 11.49 11.00
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 SB 11.64 9.00
3 47 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.75 8.00
4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.98 7.00
5 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.00 6.00
6 46 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.02 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:55) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 11.99 4.00
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.07 3.00
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 12.22 2.00
4 Jakub PetrášJakub Petráš 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.30 1.00
5 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.47
Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 13:05) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 SB 13.08 11.00
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.12 9.00
3 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 SB 13.35 8.00
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.52 7.00
5 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 13.68 6.00
6 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 14.23 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 13:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 SB 14.01 4.00
2 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.07 3.00
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 SB 14.21 2.00
4 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.71 1.00
5 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.73
6 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 15.08
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 12:10) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.72 QA
2 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.08 QA
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.22 qB
4 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.92 qB
5 Olívia MuchováOlívia Muchová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 12:10) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.09 QA
2 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 SB 13.66 QA
3 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 14.43 qB
4 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.57 qB
MS Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 12:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.34 QA
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.41 QA
3 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.06 qB
4 Eliška AugustováEliška Augustová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 14.18 qB
5 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 15.48
Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.09 QA
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.34 QA
3 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.41 QA
4 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 SB 13.66 QA
5 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.72 QA
6 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.81
7 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.06 qB
8 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.08 QA
9 Eliška AugustováEliška Augustová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 14.18 qB
10 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.22 qB
11 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 14.43 qB
12 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.57 qB
13 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.92 qB
14 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 15.48
15 Olívia MuchováOlívia Muchová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.74
Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS