Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboj atletických přípravek - sk. C

Klatovy (9. 9. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 9.9.2020 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 ATKLA BATKLA B 7 10.52 27.00
2 71 Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.56 24.50
3 20 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 11.25 13.00
4 125 Jiří StrnadJiří Strnad 14 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 12.37 9.00
5 19 Maxim TarkaMaxim Tarka 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 12.48 8.00
6 22 Josef ZieglerJosef Ziegler 14 ATKLA AATKLA A 1 13.54 4.00
70 Jáchym DrnecJáchym Drnec 14 ATKLA AATKLA A 5 DNS
MS 82 Jakub LehečkaJakub Lehečka 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 12.09
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 8 10.17 30.00
2 74 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.58 23.00
3 88 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 11.11 14.00
4 73 Jakub HanušJakub Hanuš 12 ATKLA BATKLA B 4 11.44 12.00
5 78 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 ATKLA AATKLA A 3 12.26 10.00
6 87 Vojtěch OpálkoVojtěch Opálko 13 ATKLA BATKLA B 7 12.64 7.00
7 129 Vojtěch ŠpirkVojtěch Špirk 13 ATKLA BATKLA B 1 12.72 6.00
8 67 Jan BauerJan Bauer 12 ATKLA AATKLA A 5 12.89 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 9.9.2020 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 8 09.33 31.00
2 127 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 10.28 29.00
3 72 Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 10.90 20.00
4 68 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 5 10.92 19.00
5 86 Martin OlejníkMartin Olejník 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 2 10.94 18.00
6 75 Martin KocumMartin Kocum 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 10.98 17.00
7 83 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 7 11.04 16.00
8 79 Vilém KosohorskýVilém Kosohorský 14 ATKLA AATKLA A 3 14.57 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 9.9.2020 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 10.48 28.00
2 76 Vendelín KohoutVendelín Kohout 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.54 26.00
3 80 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.56 24.50
4 81 Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.75 22.00
5 69 Alex ČejkaAlex Čejka 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 5 10.88 21.00
6 90 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 11.09 15.00
7 21 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 11.47 11.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 8 09.33 31.00
2 124 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 8 10.17 30.00
3 127 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 10.28 29.00
4 89 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 10.48 28.00
5 128 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 ATKLA BATKLA B 7 10.52 27.00
6 76 Vendelín KohoutVendelín Kohout 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.54 26.00
7 71 Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.56 24.50
7 80 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.56 24.50
9 74 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.58 23.00
10 81 Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.75 22.00
11 69 Alex ČejkaAlex Čejka 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 5 10.88 21.00
12 72 Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 10.90 20.00
13 68 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 5 10.92 19.00
14 86 Martin OlejníkMartin Olejník 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 2 10.94 18.00
15 75 Martin KocumMartin Kocum 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 10.98 17.00
16 83 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 7 11.04 16.00
17 90 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 11.09 15.00
18 88 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 11.11 14.00
19 20 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 11.25 13.00
20 73 Jakub HanušJakub Hanuš 12 ATKLA BATKLA B 4 11.44 12.00
21 21 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 11.47 11.00
22 82 Jakub LehečkaJakub Lehečka 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 12.09
23 78 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 ATKLA AATKLA A 3 12.26 10.00
24 125 Jiří StrnadJiří Strnad 14 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 12.37 9.00
25 19 Maxim TarkaMaxim Tarka 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 12.48 8.00
26 87 Vojtěch OpálkoVojtěch Opálko 13 ATKLA BATKLA B 7 12.64 7.00
27 129 Vojtěch ŠpirkVojtěch Špirk 13 ATKLA BATKLA B 1 12.72 6.00
28 67 Jan BauerJan Bauer 12 ATKLA AATKLA A 5 12.89 5.00
29 22 Josef ZieglerJosef Ziegler 14 ATKLA AATKLA A 1 13.54 4.00
30 79 Vilém KosohorskýVilém Kosohorský 14 ATKLA AATKLA A 3 14.57 3.00
70 Jáchym DrnecJáchym Drnec 14 ATKLA AATKLA A 5 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 9.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 4 09.29 12.00
2 24 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.43 11.00
3 30 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 8 09.71 10.00
4 21 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 6 10.06 6.00
5 22 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 3 10.15 5.00
6 19 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 10.19 4.00
7 23 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s. AAC Domažlice, z. s. A 7 10.21 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 2 09.83 9.00
2 26 Martin NecudaMartin Necuda 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 6 09.91 8.00
3 25 Pavel KozaPavel Koza 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.00 7.00
4 27 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 3 10.24 2.00
5 28 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 7 10.51 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 4 09.29 12.00
2 24 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.43 11.00
3 30 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 8 09.71 10.00
4 29 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 2 09.83 9.00
5 26 Martin NecudaMartin Necuda 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 6 09.91 8.00
6 25 Pavel KozaPavel Koza 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.00 7.00
7 21 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 6 10.06 6.00
8 22 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 3 10.15 5.00
9 19 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 10.19 4.00
10 23 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s. AAC Domažlice, z. s. A 7 10.21 3.00
11 27 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 3 10.24 2.00
12 28 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 7 10.51 1.00

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 9.9.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Ella TesařováElla Tesařová 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 10.51 25.00
2 35 Veronika NecudováVeronika Necudová 12 ATKLA BATKLA B 6 11.15 21.00
3 39 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.34 20.00
4 33 Nela MakarovičováNela Makarovičová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.36 19.00
5 36 Alena OuřadováAlena Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.46 17.00
6 29 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.75 13.00
7 40 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková 14 TJ SušiceTJ Sušice 2 13.12 5.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Laura PaitlováLaura Paitlová 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 3 10.69 24.00
2 49 Kollerová ViktorieKollerová Viktorie 13 ATKLA AATKLA A 2 10.75 23.00
3 30 Simona KockováSimona Kocková 12 ATKLA AATKLA A 6 11.58 15.00
4 51 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s. (A)AC Domažlice, z. s. (A) 8 11.89 10.00
5 24 Nela AndrlováNela Andrlová 13 ATKLA AATKLA A 5 12.65 8.00
6 26 Eliška BoškováEliška Bošková 12 ATKLA AATKLA A 4 12.75 7.00
43 Tereza TauerováTereza Tauerová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.9.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 5 11.10 22.00
2 28 Gábina FajtováGábina Fajtová 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 4 11.48 16.00
3 32 Kamila KrálováKamila Králová 12 ATKLA BATKLA B 3 11.86 11.00
4 42 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 7 11.96 9.00
5 31 Nikola KrálováNikola Králová 13 ATKLA BATKLA B 6 13.25 3.00
6 46 Tereza VackováTereza Vacková 14 ATKLA BATKLA B 2 13.67 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 9.9.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Anna StaňkováAnna Staňková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 10.42 26.00
2 34 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 ATKLA BATKLA B 6 11.42 18.00
3 38 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 3 11.64 14.00
4 50 Bětka VolkováBětka Volková 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 2 11.82 12.00
5 23 Karolína AnderlováKarolína Anderlová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12.94 6.00
6 25 Klára BauerováKlára Bauerová 14 ATKLA AATKLA A 4 13.22 4.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Anna StaňkováAnna Staňková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 10.42 26.00
2 44 Ella TesařováElla Tesařová 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 10.51 25.00
3 37 Laura PaitlováLaura Paitlová 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 3 10.69 24.00
4 49 Kollerová ViktorieKollerová Viktorie 13 ATKLA AATKLA A 2 10.75 23.00
5 27 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 5 11.10 22.00
6 35 Veronika NecudováVeronika Necudová 12 ATKLA BATKLA B 6 11.15 21.00
7 39 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.34 20.00
8 33 Nela MakarovičováNela Makarovičová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.36 19.00
9 34 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 ATKLA BATKLA B 6 11.42 18.00
10 36 Alena OuřadováAlena Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.46 17.00
11 28 Gábina FajtováGábina Fajtová 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 4 11.48 16.00
12 30 Simona KockováSimona Kocková 12 ATKLA AATKLA A 6 11.58 15.00
13 38 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 3 11.64 14.00
14 29 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.75 13.00
15 50 Bětka VolkováBětka Volková 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 2 11.82 12.00
16 32 Kamila KrálováKamila Králová 12 ATKLA BATKLA B 3 11.86 11.00
17 51 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s. (A)AC Domažlice, z. s. (A) 8 11.89 10.00
18 42 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 7 11.96 9.00
19 24 Nela AndrlováNela Andrlová 13 ATKLA AATKLA A 5 12.65 8.00
20 26 Eliška BoškováEliška Bošková 12 ATKLA AATKLA A 4 12.75 7.00
21 23 Karolína AnderlováKarolína Anderlová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12.94 6.00
22 40 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková 14 TJ SušiceTJ Sušice 2 13.12 5.00
23 25 Klára BauerováKlára Bauerová 14 ATKLA AATKLA A 4 13.22 4.00
24 31 Nikola KrálováNikola Králová 13 ATKLA BATKLA B 6 13.25 3.00
25 46 Tereza VackováTereza Vacková 14 ATKLA BATKLA B 2 13.67 2.00
43 Tereza TauerováTereza Tauerová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.62 25.00
2 49 Lenka Van Quynh NguyenLenka Van Quynh Nguyen 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 7 09.91 20.00
3 39 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 6 10.08 18.00
4 46 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 3 10.13 17.00
5 50 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 10.45 9.00
6 60 Linda VlachováLinda Vlachová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 10.56 7.00
MS 38 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 10.73
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 09.50 26.00
2 51 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.79 24.00
3 31 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.85 23.00
4 37 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 4 10.00 19.00
5 59 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.14 16.00
6 40 Petra KotalováPetra Kotalová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.15 15.00
7 61 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 10.28 12.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Rosalie GarbováRosalie Garbová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 09.86 22.00
2 41 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.90 21.00
3 54 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.24 14.00
4 32 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 10.43 10.00
5 55 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 10.57 6.00
6 33 Zora ČástkováZora Částková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 10.70 5.00
7 43 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 7 10.98 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.25 28.00
2 42 Nikola LehečkováNikola Lehečková 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 09.26 27.00
3 65 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 2 10.27 13.00
4 66 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 8 10.42 11.00
5 56 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 3 10.52 8.00
6 53 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 6 10.84 4.00
7 57 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.91 3.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.25 28.00
2 42 Nikola LehečkováNikola Lehečková 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 09.26 27.00
3 44 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 09.50 26.00
4 36 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.62 25.00
5 51 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.79 24.00
6 31 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.85 23.00
7 35 Rosalie GarbováRosalie Garbová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 09.86 22.00
8 41 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.90 21.00
9 49 Lenka Van Quynh NguyenLenka Van Quynh Nguyen 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 7 09.91 20.00
10 37 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 4 10.00 19.00
11 39 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 6 10.08 18.00
12 46 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 3 10.13 17.00
13 59 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.14 16.00
14 40 Petra KotalováPetra Kotalová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.15 15.00
15 54 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.24 14.00
16 65 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 2 10.27 13.00
17 61 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 10.28 12.00
18 66 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 8 10.42 11.00
19 32 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 10.43 10.00
20 50 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 10.45 9.00
21 56 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 3 10.52 8.00
22 60 Linda VlachováLinda Vlachová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 10.56 7.00
23 55 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 10.57 6.00
24 33 Zora ČástkováZora Částková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 10.70 5.00
25 38 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 10.73
26 53 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 6 10.84 4.00
27 57 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.91 3.00
28 43 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 7 10.98 2.00

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 9.9.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 5 58.85 27.00
2 74 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 60.03 25.00
3 80 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 13 60.65 24.00
4 75 Martin KocumMartin Kocum 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 9 62.10 22.00
5 68 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 2 64.28 20.00
6 73 Jakub HanušJakub Hanuš 12 ATKLA BATKLA B 7 65.69 18.00
7 81 Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 65.93 17.00
8 76 Vendelín KohoutVendelín Kohout 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 10 65.96 16.00
9 83 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 16 66.78 14.00
10 71 Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 67.74 13.00
11 69 Alex ČejkaAlex Čejka 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 3 68.43 12.00
12 78 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 ATKLA AATKLA A 11 71.67 9.00
13 67 Jan BauerJan Bauer 12 ATKLA AATKLA A 1 74.88 7.00
14 79 Vilém KosohorskýVilém Kosohorský 14 ATKLA AATKLA A 12 83.31 3.00
70 Jáchym DrnecJáchym Drnec 14 ATKLA AATKLA A 4 DNS
MS 82 Jakub LehečkaJakub Lehečka 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 15 70.52
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 22 51.15 31.00
2 124 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 23 54.87 30.00
3 127 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 25 55.64 29.00
4 88 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 19 58.83 28.00
5 89 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 20 58.95 26.00
6 90 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21 61.13 23.00
7 21 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 30 63.90 21.00
8 128 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 ATKLA BATKLA B 26 64.64 19.00
9 20 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 29 66.32 15.00
10 19 Maxim TarkaMaxim Tarka 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 28 69.74 11.00
11 86 Martin OlejníkMartin Olejník 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 17 70.24 10.00
12 87 Vojtěch OpálkoVojtěch Opálko 13 ATKLA BATKLA B 18 72.19 8.00
13 125 Jiří StrnadJiří Strnad 14 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 24 76.24 6.00
14 129 Vojtěch ŠpirkVojtěch Špirk 13 ATKLA BATKLA B 27 76.32 5.00
15 22 Josef ZieglerJosef Ziegler 14 ATKLA AATKLA A 31 76.89 4.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 22 51.15 31.00
2 124 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 23 54.87 30.00
3 127 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 25 55.64 29.00
4 88 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 19 58.83 28.00
5 72 Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 5 58.85 27.00
6 89 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 20 58.95 26.00
7 74 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 60.03 25.00
8 80 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 13 60.65 24.00
9 90 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21 61.13 23.00
10 75 Martin KocumMartin Kocum 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 9 62.10 22.00
11 21 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 30 63.90 21.00
12 68 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 2 64.28 20.00
13 128 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 ATKLA BATKLA B 26 64.64 19.00
14 73 Jakub HanušJakub Hanuš 12 ATKLA BATKLA B 7 65.69 18.00
15 81 Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 65.93 17.00
16 76 Vendelín KohoutVendelín Kohout 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 10 65.96 16.00
17 20 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 29 66.32 15.00
18 83 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 16 66.78 14.00
19 71 Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 67.74 13.00
20 69 Alex ČejkaAlex Čejka 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 3 68.43 12.00
21 19 Maxim TarkaMaxim Tarka 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 28 69.74 11.00
22 86 Martin OlejníkMartin Olejník 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 17 70.24 10.00
23 82 Jakub LehečkaJakub Lehečka 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 15 70.52
24 78 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 ATKLA AATKLA A 11 71.67 9.00
25 87 Vojtěch OpálkoVojtěch Opálko 13 ATKLA BATKLA B 18 72.19 8.00
26 67 Jan BauerJan Bauer 12 ATKLA AATKLA A 1 74.88 7.00
27 125 Jiří StrnadJiří Strnad 14 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 24 76.24 6.00
28 129 Vojtěch ŠpirkVojtěch Špirk 13 ATKLA BATKLA B 27 76.32 5.00
29 22 Josef ZieglerJosef Ziegler 14 ATKLA AATKLA A 31 76.89 4.00
30 79 Vilém KosohorskýVilém Kosohorský 14 ATKLA AATKLA A 12 83.31 3.00
70 Jáchym DrnecJáchym Drnec 14 ATKLA AATKLA A 4 DNS

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 9.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 5 64.34 23.00
2 30 Simona KockováSimona Kocková 12 ATKLA AATKLA A 8 65.46 21.00
3 35 Veronika NecudováVeronika Necudová 12 ATKLA BATKLA B 13 66.22 20.00
4 32 Kamila KrálováKamila Králová 12 ATKLA BATKLA B 10 68.56 15.00
5 28 Gábina FajtováGábina Fajtová 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 6 68.64 14.00
6 29 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 69.06 13.00
7 33 Nela MakarovičováNela Makarovičová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 72.10 10.00
8 34 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 ATKLA BATKLA B 12 75.12 9.00
9 24 Nela AndrlováNela Andrlová 13 ATKLA AATKLA A 2 82.48 8.00
10 25 Klára BauerováKlára Bauerová 14 ATKLA AATKLA A 3 82.74 7.00
11 31 Nikola KrálováNikola Králová 13 ATKLA BATKLA B 9 83.95 6.00
12 26 Eliška BoškováEliška Bošková 12 ATKLA AATKLA A 4 89.51 4.00
13 23 Karolína AnderlováKarolína Anderlová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 107.77 3.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Ella TesařováElla Tesařová 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22 58.29 26.00
2 41 Anna StaňkováAnna Staňková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 19 60.61 25.00
3 49 Kollerová ViktorieKollerová Viktorie 13 ATKLA AATKLA A 24 62.10 24.00
4 50 Bětka VolkováBětka Volková 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 25 64.47 22.00
5 38 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 16 66.75 19.00
6 37 Laura PaitlováLaura Paitlová 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 15 67.52 18.00
7 39 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 17 67.53 17.00
8 51 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s. (A)AC Domažlice, z. s. (A) 26 67.61 16.00
9 36 Alena OuřadováAlena Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14 69.32 12.00
10 42 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 20 69.93 11.00
11 40 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková 14 TJ SušiceTJ Sušice 18 84.49 5.00
43 Tereza TauerováTereza Tauerová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21 DNS
46 Tereza VackováTereza Vacková 14 ATKLA BATKLA B 23 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Karolína AnderlováKarolína Anderlová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 107.77 3.00
2 44 Ella TesařováElla Tesařová 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22 58.29 26.00
3 41 Anna StaňkováAnna Staňková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 19 60.61 25.00
4 49 Kollerová ViktorieKollerová Viktorie 13 ATKLA AATKLA A 24 62.10 24.00
5 27 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 5 64.34 23.00
6 50 Bětka VolkováBětka Volková 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 25 64.47 22.00
7 30 Simona KockováSimona Kocková 12 ATKLA AATKLA A 8 65.46 21.00
8 35 Veronika NecudováVeronika Necudová 12 ATKLA BATKLA B 13 66.22 20.00
9 38 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 16 66.75 19.00
10 37 Laura PaitlováLaura Paitlová 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 15 67.52 18.00
11 39 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 17 67.53 17.00
12 51 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s. (A)AC Domažlice, z. s. (A) 26 67.61 16.00
13 32 Kamila KrálováKamila Králová 12 ATKLA BATKLA B 10 68.56 15.00
14 28 Gábina FajtováGábina Fajtová 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 6 68.64 14.00
15 29 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 69.06 13.00
16 36 Alena OuřadováAlena Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14 69.32 12.00
17 42 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 20 69.93 11.00
18 33 Nela MakarovičováNela Makarovičová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 72.10 10.00
19 34 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 ATKLA BATKLA B 12 75.12 9.00
20 24 Nela AndrlováNela Andrlová 13 ATKLA AATKLA A 2 82.48 8.00
21 25 Klára BauerováKlára Bauerová 14 ATKLA AATKLA A 3 82.74 7.00
22 31 Nikola KrálováNikola Králová 13 ATKLA BATKLA B 9 83.95 6.00
23 40 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková 14 TJ SušiceTJ Sušice 18 84.49 5.00
24 26 Eliška BoškováEliška Bošková 12 ATKLA AATKLA A 4 89.51 4.00
43 Tereza TauerováTereza Tauerová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21 DNS
46 Tereza VackováTereza Vacková 14 ATKLA BATKLA B 23 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 9.9.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 2 2:02.97 12.00
2 26 Martin NecudaMartin Necuda 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 8 2:06.98 11.00
3 29 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 11 2:07.15 10.00
4 19 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 2:08.01 9.00
5 24 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 2:11.61 8.00
6 25 Pavel KozaPavel Koza 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 2:12.40 7.00
7 28 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 10 2:12.67 6.00
8 23 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s. AAC Domažlice, z. s. A 5 2:14.16 5.00
9 21 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 3 2:15.76 4.00
10 22 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 4 2:16.60 3.00
11 27 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 9 2:17.63 2.00
12 30 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 12 2:18.60 1.00
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 9.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:02.57 28.00
2 37 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 7 2:04.26 27.00
3 41 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 2:07.95 25.00
4 44 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 14 2:11.58 23.00
5 31 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 2:12.72 22.00
6 39 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 9 2:13.25 21.00
7 32 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:15.02 19.00
8 36 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 2:15.91 18.00
9 35 Rosalie GarbováRosalie Garbová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 5 2:15.94 17.00
10 43 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 13 2:17.39 16.00
11 33 Zora ČástkováZora Částková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 2:19.49 15.00
12 42 Nikola LehečkováNikola Lehečková 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 12 2:21.70 14.00
13 40 Petra KotalováPetra Kotalová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 10 2:24.81 9.00
MS 38 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 2:21.90
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 50 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 17 2:07.72 26.00
2 51 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 18 2:09.58 24.00
3 54 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 20 2:14.82 20.00
4 65 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 27 2:22.19 13.00
5 56 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 22 2:22.98 12.00
6 49 Lenka Van Quynh NguyenLenka Van Quynh Nguyen 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 16 2:24.23 11.00
7 46 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 15 2:24.49 10.00
8 53 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 19 2:25.39 8.00
9 61 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 26 2:26.21 7.00
10 55 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21 2:26.72 6.00
11 60 Linda VlachováLinda Vlachová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 25 2:32.19 5.00
12 66 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 28 2:35.29 4.00
13 57 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23 2:35.44 3.00
59 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 24 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:02.57 28.00
2 37 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 7 2:04.26 27.00
3 50 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 17 2:07.72 26.00
4 41 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 2:07.95 25.00
5 51 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 18 2:09.58 24.00
6 44 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 14 2:11.58 23.00
7 31 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 2:12.72 22.00
8 39 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 9 2:13.25 21.00
9 54 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 20 2:14.82 20.00
10 32 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:15.02 19.00
11 36 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 2:15.91 18.00
12 35 Rosalie GarbováRosalie Garbová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 5 2:15.94 17.00
13 43 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 13 2:17.39 16.00
14 33 Zora ČástkováZora Částková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 2:19.49 15.00
15 42 Nikola LehečkováNikola Lehečková 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 12 2:21.70 14.00
16 38 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 2:21.90
17 65 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 27 2:22.19 13.00
18 56 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 22 2:22.98 12.00
19 49 Lenka Van Quynh NguyenLenka Van Quynh Nguyen 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 16 2:24.23 11.00
20 46 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 15 2:24.49 10.00
21 40 Petra KotalováPetra Kotalová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 10 2:24.81 9.00
22 53 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 19 2:25.39 8.00
23 61 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 26 2:26.21 7.00
24 55 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21 2:26.72 6.00
25 60 Linda VlachováLinda Vlachová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 25 2:32.19 5.00
26 66 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 28 2:35.29 4.00
27 57 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23 2:35.44 3.00
59 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 24 DNS

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 9.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 104 Adam SoukupAdam Soukup
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
11 22 PB 3.84 0.00.00.00.00.00.00.0 31.00
2 74 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 8 PB 3.23 0.00.00.00.00.00.00.0 30.00
3 71 Abraham FrolíkAbraham Frolík
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 6 PB 3.15 0.00.00.00.00.00.00.0 29.00
4 128 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka
ATKLA BATKLA B
11 26 PB 3.12 0.00.00.00.00.00.00.0 28.00
5 75 Martin KocumMartin Kocum
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 9 PB 3.09 0.00.00.00.00.00.00.0 27.00
6 72 Jáchym FilipJáchym Filip
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 5 PB 3.08 0.00.00.00.00.00.00.0 26.00
7= 80 Jáchym KoubaJáchym Kouba
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 13 PB 3.04 0.00.00.00.00.00.00.0 24.50
7= 127 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 25 PB 3.04 0.00.00.00.00.00.00.0 24.50
9 124 David SteidlDavid Steidl
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 23 PB 3.02 0.00.00.00.00.00.00.0 23.00
10 89 David PotužníkDavid Potužník
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 20 PB 2.97 0.00.00.00.00.00.00.0 22.00
11= 81 Radim LahvičkaRadim Lahvička
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 14 PB 2.96 0.00.00.00.00.00.00.0 20.50
11= 76 Vendelín KohoutVendelín Kohout
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 10 PB 2.96 0.00.00.00.00.00.00.0 20.50
13 83 Filip NaušFilip Nauš
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
11 16 PB 2.94 0.00.00.00.00.00.00.0 19.00
14 21 Marek VotavaMarek Votava
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 30 PB 2.89 0.00.00.00.00.00.00.0 18.00
15 86 Martin OlejníkMartin Olejník
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 17 PB 2.88 0.00.00.00.00.00.00.0 17.00
16 68 Patrik ČechPatrik Čech
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
14 2 PB 2.64 2.412.402.642.640.00.00.0 15.50
17 88 Rostislav PernicaRostislav Pernica
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 19 PB 2.64 0.00.00.00.00.00.00.0 15.50
18 73 Jakub HanušJakub Hanuš
ATKLA BATKLA B
12 7 PB 2.53 0.00.00.00.00.00.00.0 14.00
19 87 Vojtěch OpálkoVojtěch Opálko
ATKLA BATKLA B
13 18 PB 2.52 0.00.00.00.00.00.00.0 13.00
20 90 Jakub SchweinerJakub Schweiner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
12 21 PB 2.48 0.00.00.00.00.00.00.0 12.00
21 69 Alex ČejkaAlex Čejka
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 3 PB 2.45 2.452.212.232.450.00.00.0 11.00
22 20 Eliáš VlachEliáš Vlach
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 29 PB 2.36 0.00.00.00.00.00.00.0 10.00
23 78 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt
ATKLA AATKLA A
14 11 PB 2.35 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
24 125 Jiří StrnadJiří Strnad
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
14 24 PB 2.30 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
25 67 Jan BauerJan Bauer
ATKLA AATKLA A
12 1 PB 2.24 2.162.082.242.240.00.00.0 7.00
26= 129 Vojtěch ŠpirkVojtěch Špirk
ATKLA BATKLA B
13 27 PB 2.14 0.00.00.00.00.00.00.0 5.50
26= 22 Josef ZieglerJosef Ziegler
ATKLA AATKLA A
14 31 PB 2.14 0.00.00.00.00.00.00.0 5.50
28 19 Maxim TarkaMaxim Tarka
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
14 28 PB 2.11 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
29 79 Vilém KosohorskýVilém Kosohorský
ATKLA AATKLA A
14 12 PB 1.58 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
70 Jáchym DrnecJáchym Drnec
ATKLA AATKLA A
14 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS 82 Jakub LehečkaJakub Lehečka
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
13 15 PB 2.38 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 9.9.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 David CihlářDavid Cihlář
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
09 2 PB 4.19 3.033.904.194.190.00.00.0 12.00
2 21 Daniel ČechDaniel Čech
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
10 3 PB 3.55 3.263.553.533.550.00.00.0 11.00
3= 30 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
09 12 PB 3.51 x3.51x3.510.00.00.0 9.50
3= 29 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
10 11 PB 3.51 xx3.513.510.00.00.0 9.50
5 25 Pavel KozaPavel Koza
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 7 PB 3.33 x3.333.193.330.00.00.0 8.00
6 26 Martin NecudaMartin Necuda
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
09 8 PB 3.29 3.293.183.253.290.00.00.0 7.00
7 22 Matouš DrnecMatouš Drnec
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 4 PB 3.26 3.252.923.263.260.00.00.0 6.00
8 24 Štěpán FornousŠtěpán Fornous
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 6 PB 3.24 3.24x2.773.240.00.00.0 5.00
9 28 Marek RendlMarek Rendl
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 10 PB 3.04 3.013.043.013.040.00.00.0 4.00
10 23 Mikuláš FajtMikuláš Fajt
AC Domažlice, z. s. AAC Domažlice, z. s. A
10 5 PB 2.99 2.99x2.742.990.00.00.0 3.00
11 19 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 1 PB 2.95 2.92x2.952.950.00.00.0 2.00
12 27 Ondřej PitelOndřej Pitel
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 9 PB 2.85 2.752.852.402.850.00.00.0 1.00
Poznámky/pokusy:
" Bezvětří.
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 9.9.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Anna StaňkováAnna Staňková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 18 PB 3.24 3.243.183.233.240.00.00.0 26.00
2 44 Ella TesařováElla Tesařová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
11 22 PB 3.07 3.022.713.073.070.00.00.0 25.00
3 50 Bětka VolkováBětka Volková
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
11 25 PB 2.95 2.952.812.762.950.00.00.0 24.00
4 49 Kollerová ViktorieKollerová Viktorie
ATKLA AATKLA A
13 24 PB 2.93 2.902.872.932.930.00.00.0 23.00
5 34 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková
ATKLA BATKLA B
12 12 PB 2.89 2.892.582.722.890.00.00.0 22.00
6 35 Veronika NecudováVeronika Necudová
ATKLA BATKLA B
12 13 PB 2.77 2.332.432.772.770.00.00.0 21.00
7 37 Laura PaitlováLaura Paitlová
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
11 15 PB 2.76 2.482.472.762.760.00.00.0 20.00
8 27 Simona CihlářováSimona Cihlářová
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 5 PB 2.63 2.562.632.352.630.00.00.0 19.00
9 32 Kamila KrálováKamila Králová
ATKLA BATKLA B
12 9 PB 2.62 2.622.512.572.620.00.00.0 18.00
10 36 Alena OuřadováAlena Ouřadová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 14 PB 2.51 2.462.512.452.510.00.00.0 17.00
11 39 Eva PříbkováEva Příbková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 17 PB 2.48 2.482.312.462.480.00.00.0 15.50
12 51 Dorota WagnerováDorota Wagnerová
AC Domažlice, z. s. (A)AC Domažlice, z. s. (A)
13 26 PB 2.48 2.482.312.352.480.00.00.0 15.50
13 28 Gábina FajtováGábina Fajtová
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
13 6 PB 2.46 2.422.432.462.460.00.00.0 14.00
14 33 Nela MakarovičováNela Makarovičová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 11 PB 2.44 2.442.002.342.440.00.00.0 13.00
15 38 Nela PetráskováNela Petrásková
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 16 PB 2.38 2.302.382.232.380.00.00.0 12.00
16 30 Simona KockováSimona Kocková
ATKLA AATKLA A
12 8 PB 2.33 2.33x2.202.330.00.00.0 11.00
17 42 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
13 20 PB 2.28 2.202.282.222.280.00.00.0 10.00
18 26 Eliška BoškováEliška Bošková
ATKLA AATKLA A
12 4 PB 2.26 2.232.262.182.260.00.00.0 8.50
19 29 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 7 PB 2.26 2.212.262.072.260.00.00.0 8.50
20 23 Karolína AnderlováKarolína Anderlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1 PB 2.18 1.652.181.852.180.00.00.0 7.00
21 40 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková
TJ SušiceTJ Sušice
14 19 PB 2.07 2.071.981.942.070.00.00.0 6.00
22 25 Klára BauerováKlára Bauerová
ATKLA AATKLA A
14 3 PB 2.02 1.76x2.022.020.00.00.0 5.00
23 31 Nikola KrálováNikola Králová
ATKLA BATKLA B
13 10 PB 1.93 1.751.831.931.930.00.00.0 4.00
24 24 Nela AndrlováNela Andrlová
ATKLA AATKLA A
13 2 PB 1.87 1.871.831.811.870.00.00.0 3.00
25 46 Tereza VackováTereza Vacková
ATKLA BATKLA B
14 23 PB 1.71 1.711.351.481.710.00.00.0 2.00
43 Tereza TauerováTereza Tauerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 21 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odkazu.
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 9.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Petra FaitováPetra Faitová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 4 PB 3.65 3.653.553.643.650.00.00.0 28.00
2 44 Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 14 PB 3.63 3.633.333.493.630.00.00.0 27.00
3 54 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 20 PB 3.60 3.383.603.153.600.00.00.0 26.00
4 42 Nikola LehečkováNikola Lehečková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
09 12 PB 3.50 3.243.50x3.500.00.00.0 25.00
5 31 Adéla AchsováAdéla Achsová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 PB 3.41 3.313.41x3.410.00.00.0 24.00
6 51 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 18 PB 3.38 3.093.263.383.380.00.00.0 23.00
7 35 Rosalie GarbováRosalie Garbová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
09 5 PB 3.29 3.293.203.283.290.00.00.0 22.00
8 37 Lucie ChalupováLucie Chalupová
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
09 7 PB 3.19 2.762.633.193.190.00.00.0 21.00
9 32 Daniela BeranováDaniela Beranová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 2 PB 3.13 3.063.132.833.130.00.00.0 20.00
10 36 Klára HomolkováKlára Homolková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 6 PB 3.10 2.983.102.843.100.00.00.0 18.50
11 56 Tereza TóthováTereza Tóthová
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
10 22 PB 3.10 2.933.102.943.100.00.00.0 18.50
12 50 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
10 17 PB 3.06 3.062.782.873.060.00.00.0 16.50
13 65 Pavlína VozárováPavlína Vozárová
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
09 27 PB 3.06 x2.683.063.060.00.00.0 16.50
14 59 Jolana VichrováJolana Vichrová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 24 PB 3.05 2.923.052.533.050.00.00.0 15.00
15 61 Tereza VotavováTereza Votavová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 26 PB 3.04 3.042.832.613.040.00.00.0 14.00
16 33 Zora ČástkováZora Částková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
10 3 PB 3.03 x3.032.623.030.00.00.0 13.00
17 66 Lenka ZídkováLenka Zídková
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
09 28 PB 3.00 xx3.003.000.00.00.0 12.00
18 41 Eva KubecováEva Kubecová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 11 PB 2.96 x2.962.952.960.00.00.0 10.50
19 49 Lenka Van Quynh NguyenLenka Van Quynh Nguyen
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
09 16 PB 2.96 x2.892.962.960.00.00.0 10.50
20 60 Linda VlachováLinda Vlachová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
09 25 PB 2.93 2.272.932.802.930.00.00.0 9.00
21 43 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
09 13 PB 2.92 2.92x2.822.920.00.00.0 8.00
22 46 Elena MatysováElena Matysová
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 15 PB 2.91 x2.91x2.910.00.00.0 7.00
23 57 Magda VeckováMagda Vecková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 23 PB 2.90 2.902.71x2.900.00.00.0 5.50
24 53 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 19 PB 2.90 2.59x2.902.900.00.00.0 5.50
25 55 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 21 PB 2.87 2.872.572.842.870.00.00.0 4.00
26 39 Sofie KislingerováSofie Kislingerová
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
09 9 PB 2.79 2.792.752.752.790.00.00.0 2.50
27 40 Petra KotalováPetra Kotalová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 10 PB 2.79 2.70x2.792.790.00.00.0 2.50
MS 38 Lenka JanošíkováLenka Janošíková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
10 8 PB 2.83 2.832.61x2.830.00.00.0
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 9.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Jáchym FilipJáchym Filip
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 5 PB 30.10 0.0 31.00
2 75 Martin KocumMartin Kocum
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 9 PB 29.11 0.0 30.00
3 89 David PotužníkDavid Potužník
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 20 PB 29.06 0.0 29.00
4 128 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka
ATKLA BATKLA B
11 26 PB 27.26 0.0 28.00
5 71 Abraham FrolíkAbraham Frolík
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 6 PB 24.92 0.0 27.00
6 127 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 25 PB 24.20 0.0 26.00
7 74 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 8 PB 24.00 0.0 25.00
8 124 David SteidlDavid Steidl
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 23 PB 22.97 0.0 24.00
9 83 Filip NaušFilip Nauš
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
11 16 PB 22.75 0.0 23.00
10 20 Eliáš VlachEliáš Vlach
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 29 PB 21.61 0.0 22.00
11 104 Adam SoukupAdam Soukup
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
11 22 PB 20.00 0.0 21.00
12 86 Martin OlejníkMartin Olejník
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 17 PB 19.75 0.0 20.00
13 21 Marek VotavaMarek Votava
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 30 PB 19.40 0.0 19.00
14 90 Jakub SchweinerJakub Schweiner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
12 21 PB 18.26 0.0 18.00
15 73 Jakub HanušJakub Hanuš
ATKLA BATKLA B
12 7 PB 18.04 0.0 17.00
16 79 Vilém KosohorskýVilém Kosohorský
ATKLA AATKLA A
14 12 PB 17.53 0.0 16.00
17 69 Alex ČejkaAlex Čejka
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 3 PB 17.44 0.0 15.00
18 88 Rostislav PernicaRostislav Pernica
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 19 PB 16.79 0.0 14.00
19 129 Vojtěch ŠpirkVojtěch Špirk
ATKLA BATKLA B
13 27 PB 16.30 0.0 13.00
20 68 Patrik ČechPatrik Čech
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
14 2 PB 14.36 0.0 12.00
21 67 Jan BauerJan Bauer
ATKLA AATKLA A
12 1 PB 13.97 0.0 11.00
22 87 Vojtěch OpálkoVojtěch Opálko
ATKLA BATKLA B
13 18 PB 13.68 0.0 10.00
23 78 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt
ATKLA AATKLA A
14 11 PB 13.43 0.0 9.00
24 80 Jáchym KoubaJáchym Kouba
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 13 PB 13.13 0.0 8.00
25 81 Radim LahvičkaRadim Lahvička
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 14 PB 13.01 0.0 7.00
26 76 Vendelín KohoutVendelín Kohout
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 10 PB 12.98 0.0 6.00
27 22 Josef ZieglerJosef Ziegler
ATKLA AATKLA A
14 31 PB 11.41 0.0 5.00
28 19 Maxim TarkaMaxim Tarka
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
14 28 PB 09.00 0.0 4.00
29 125 Jiří StrnadJiří Strnad
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
14 24 PB 08.14 0.0 3.00
70 Jáchym DrnecJáchym Drnec
ATKLA AATKLA A
14 4 NM 0.0
MS 82 Jakub LehečkaJakub Lehečka
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
13 15 PB 16.35 0.0
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 9.9.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 David CihlářDavid Cihlář
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
09 2 PB 37.32 0.0 12.00
2 21 Daniel ČechDaniel Čech
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
10 3 PB 34.97 0.0 11.00
3 30 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
09 12 PB 30.11 0.0 10.00
4 24 Štěpán FornousŠtěpán Fornous
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 6 PB 28.70 0.0 9.00
5 29 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
10 11 PB 28.03 0.0 8.00
6 28 Marek RendlMarek Rendl
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 10 PB 26.17 0.0 7.00
7 22 Matouš DrnecMatouš Drnec
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 4 PB 22.91 0.0 6.00
8 19 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 1 PB 22.28 0.0 5.00
9 27 Ondřej PitelOndřej Pitel
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 9 PB 22.15 0.0 4.00
10 25 Pavel KozaPavel Koza
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 7 PB 22.00 0.0 3.00
11 26 Martin NecudaMartin Necuda
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
09 8 PB 21.60 0.0 2.00
12 23 Mikuláš FajtMikuláš Fajt
AC Domažlice, z. s. AAC Domažlice, z. s. A
10 5 PB 16.46 0.0 1.00
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 9.9.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Anna StaňkováAnna Staňková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 18 PB 24.37 0.0 26.00
2 50 Bětka VolkováBětka Volková
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
11 25 PB 16.17 0.0 25.00
3 39 Eva PříbkováEva Příbková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 17 PB 15.09 0.0 24.00
4 34 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková
ATKLA BATKLA B
12 12 PB 14.93 0.0 23.00
5 27 Simona CihlářováSimona Cihlářová
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 5 PB 14.91 0.0 22.00
6 29 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 7 PB 14.61 0.0 21.00
7 44 Ella TesařováElla Tesařová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
11 22 PB 14.38 0.0 20.00
8 38 Nela PetráskováNela Petrásková
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
12 16 PB 14.26 0.0 19.00
9 33 Nela MakarovičováNela Makarovičová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 11 PB 14.15 0.0 18.00
10 32 Kamila KrálováKamila Králová
ATKLA BATKLA B
12 9 PB 13.82 0.0 17.00
11= 23 Karolína AnderlováKarolína Anderlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1 PB 13.67 0.0 15.50
11= 37 Laura PaitlováLaura Paitlová
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
11 15 PB 13.67 0.0 15.50
13 36 Alena OuřadováAlena Ouřadová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 14 PB 13.28 0.0 14.00
14 30 Simona KockováSimona Kocková
ATKLA AATKLA A
12 8 PB 13.25 0.0 13.00
15 26 Eliška BoškováEliška Bošková
ATKLA AATKLA A
12 4 PB 13.20 0.0 12.00
16 49 Kollerová ViktorieKollerová Viktorie
ATKLA AATKLA A
13 24 PB 13.09 0.0 11.00
17 51 Dorota WagnerováDorota Wagnerová
AC Domažlice, z. s. (A)AC Domažlice, z. s. (A)
13 26 PB 12.97 0.0 10.00
18 28 Gábina FajtováGábina Fajtová
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
13 6 PB 12.23 0.0 9.00
19 35 Veronika NecudováVeronika Necudová
ATKLA BATKLA B
12 13 PB 11.25 0.0 8.00
20 42 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková
AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B)
13 20 PB 10.96 0.0 7.00
21 40 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková
TJ SušiceTJ Sušice
14 19 PB 10.02 0.0 6.00
22 31 Nikola KrálováNikola Králová
ATKLA BATKLA B
13 10 PB 09.77 0.0 5.00
23 46 Tereza VackováTereza Vacková
ATKLA BATKLA B
14 23 PB 08.84 0.0 4.00
24 25 Klára BauerováKlára Bauerová
ATKLA AATKLA A
14 3 PB 08.20 0.0 3.00
25 24 Nela AndrlováNela Andrlová
ATKLA AATKLA A
13 2 PB 07.52 0.0 2.00
43 Tereza TauerováTereza Tauerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 21 NM 0.0
Celkem 26 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 9.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
09 13 PB 33.31 0.0 28.00
2= 44 Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 14 PB 32.80 0.0 26.50
2= 61 Tereza VotavováTereza Votavová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 26 PB 32.80 0.0 26.50
4 51 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 18 PB 30.70 0.0 25.00
5 40 Petra KotalováPetra Kotalová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 10 PB 30.18 0.0 24.00
6 41 Eva KubecováEva Kubecová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 11 PB 29.78 0.0 23.00
7 54 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 20 PB 28.55 0.0 22.00
8 37 Lucie ChalupováLucie Chalupová
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
09 7 PB 26.68 0.0 21.00
9 32 Daniela BeranováDaniela Beranová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 2 PB 26.55 0.0 20.00
10 34 Petra FaitováPetra Faitová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 4 PB 26.23 0.0 19.00
11 65 Pavlína VozárováPavlína Vozárová
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
09 27 PB 26.22 0.0 18.00
12 50 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
10 17 PB 25.72 0.0 17.00
13 49 Lenka Van Quynh NguyenLenka Van Quynh Nguyen
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
09 16 PB 25.58 0.0 16.00
14 36 Klára HomolkováKlára Homolková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 6 PB 25.20 0.0 15.00
15 39 Sofie KislingerováSofie Kislingerová
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
09 9 PB 24.16 0.0 14.00
16 35 Rosalie GarbováRosalie Garbová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
09 5 PB 22.87 0.0 13.00
17 42 Nikola LehečkováNikola Lehečková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
09 12 PB 22.25 0.0 12.00
18 46 Elena MatysováElena Matysová
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 15 PB 21.57 0.0 11.00
19 55 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 21 PB 21.36 0.0 10.00
20 66 Lenka ZídkováLenka Zídková
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
09 28 PB 20.97 0.0 9.00
21 59 Jolana VichrováJolana Vichrová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 24 PB 20.43 0.0 8.00
22 53 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
10 19 PB 19.56 0.0 7.00
23 33 Zora ČástkováZora Částková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
10 3 PB 19.35 0.0 6.00
24 31 Adéla AchsováAdéla Achsová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 PB 19.01 0.0 5.00
25 57 Magda VeckováMagda Vecková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 23 PB 17.57 0.0 4.00
26 60 Linda VlachováLinda Vlachová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
09 25 PB 14.56 0.0 3.00
27 56 Tereza TóthováTereza Tóthová
AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B
10 22 PB 11.80 0.0 2.00
MS 38 Lenka JanošíkováLenka Janošíková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
10 8 PB 19.52 0.0
Celkem 28 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0059
1= David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0010
2 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0060
3= Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0061
3= Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0011
3= David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0029
4= Martin KocumMartin Kocum 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0062
4= Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 ATKLA BATKLA B 0027
5 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0064
6= Jakub HanušJakub Hanuš 12 ATKLA BATKLA B 0066
6= Vojtěch OpálkoVojtěch Opálko 13 ATKLA BATKLA B 0013
6= Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0024
7= Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0066
7= Vojtěch ŠpirkVojtěch Špirk 13 ATKLA BATKLA B 0013
8 Vendelín KohoutVendelín Kohout 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0066
9 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0067
10= Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0068
10= Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0022
11= Alex ČejkaAlex Čejka 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0068
11= Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 0020
12= Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 ATKLA AATKLA A 0072
12= Martin OlejníkMartin Olejník 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0020
13= Jan BauerJan Bauer 12 ATKLA AATKLA A 0075
13= Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0019
14= Vilém KosohorskýVilém Kosohorský 14 ATKLA AATKLA A 0083
14= Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0018
Jáchym DrnecJáchym Drnec 14 ATKLA AATKLA A DNS
MS Jakub LehečkaJakub Lehečka 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0071
27 Josef ZieglerJosef Ziegler 14 ATKLA AATKLA A 0011
28 Maxim TarkaMaxim Tarka 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0009
29 Jiří StrnadJiří Strnad 14 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0008
Poznámky:
Čtyřboj - 60 m, 300 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem
Celkem 31 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 0010
1= David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 0048
2 Martin NecudaMartin Necuda 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 0010
3= Pavel KozaPavel Koza 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0010
3= Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0033
4= Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 0010
4= Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 0032
5= Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 0011
5= Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 0031
8 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 0020
9 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0020
11 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s. AAC Domažlice, z. s. A 0012
Poznámky:
Čtyřboj - 60 m, 600 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem
Celkem 12 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0064
1= Anna StaňkováAnna Staňková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0024
2= Simona KockováSimona Kocková 12 ATKLA AATKLA A 0065
2= Bětka VolkováBětka Volková 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0016
3= Veronika NecudováVeronika Necudová 12 ATKLA BATKLA B 0066
3= Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0015
4 Kamila KrálováKamila Králová 12 ATKLA BATKLA B 0069
5 Gábina FajtováGábina Fajtová 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0069
6 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0069
7= Nela MakarovičováNela Makarovičová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0072
7= Ella TesařováElla Tesařová 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0014
8= Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 ATKLA BATKLA B 0075
8= Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0014
9 Nela AndrlováNela Andrlová 13 ATKLA AATKLA A 0082
10 Klára BauerováKlára Bauerová 14 ATKLA AATKLA A 0083
11= Nikola KrálováNikola Králová 13 ATKLA BATKLA B 0084
11= Laura PaitlováLaura Paitlová 11 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0014
12 Eliška BoškováEliška Bošková 12 ATKLA AATKLA A 0090
13= Alena OuřadováAlena Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0013
13= Karolína AnderlováKarolína Anderlová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0108
16 Kollerová ViktorieKollerová Viktorie 13 ATKLA AATKLA A 0013
17 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s. (A)AC Domažlice, z. s. (A) 0013
20 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s. (B)AC Domažlice, z. s. (B) 0011
21 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková 14 TJ SušiceTJ Sušice 0010
23 Tereza VackováTereza Vacková 14 ATKLA BATKLA B 0009
Tereza TauerováTereza Tauerová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
Poznámky:
Čtyřboj - 60 m, 300 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem
Celkem 26 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0010
1= Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0000
2= Lenka Van Quynh NguyenLenka Van Quynh Nguyen 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0010
2= Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 0000
3= Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0000
3= Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 0010
3= Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0004
4= Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 0010
4= Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0000
5= Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0010
5= Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0000
6= Linda VlachováLinda Vlachová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0011
6= Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0003
7 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0000
MS Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0011
9 Rosalie GarbováRosalie Garbová 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0000
10 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 0000
11= Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 0003
11= Zora ČástkováZora Částková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0000
13= Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 0003
12 Nikola LehečkováNikola Lehečková 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0000
14 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0003
13= Petra KotalováPetra Kotalová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0000
15 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0003
17 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s. BAC Domažlice, z. s. B 0003
23 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0003
24 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A 0003
25 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 0003
Poznámky:
Čtyřboj - 60 m, 600 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem
Celkem 28 závodníků