3.kolo OMD muži, ženy
Nýřany (12. 9. 2020)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.9.2020 - 11:55) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BauerAdam Bauer | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.56 | QA | |||||||||||||
2 | Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 11.83 | qA | |||||||||||||
3 | Michal SedlákMichal Sedlák | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 12.10 | qA | |||||||||||||
4 | Filip VetenglFilip Vetengl | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 12.73 | qB | |||||||||||||
MS | 15 | Vít HorákVít Horák | 89 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 13.37 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.9.2020 - 11:55) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch | 93 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 11.64 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | SB 12.08 | QA | |||||||||||||
3 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 12.21 | qA | |||||||||||||
4 | Šimon NovákŠimon Novák | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 13.96 | qB | |||||||||||||
5 | Tomáš LojínTomáš Lojín | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 15.70 | qB | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.9.2020 - 11:55) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | SB 11.63 | QA | |||||||||||||
MS | Jakub PetrášJakub Petráš | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | SB 11.98 | ||||||||||||||
3 | Filip RůžekFilip Růžek | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 6 | 12.33 | qB | |||||||||||||
MS | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | SB 12.36 | ||||||||||||||
5 | Martin HoudekMartin Houdek | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | SB 12.64 | qB | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BauerAdam Bauer | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.56 | QA | |||
2 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | SB 11.63 | QA | |||
3 | Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch | 93 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 11.64 | ||||
4 | Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 11.83 | qA | |||
5 | Jakub PetrášJakub Petráš | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | SB 11.98 | ||||
6 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | SB 12.08 | QA | |||
7 | Michal SedlákMichal Sedlák | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 12.10 | qA | |||
8 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 12.21 | qA | |||
9 | Filip RůžekFilip Růžek | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 6 | 12.33 | qB | |||
10 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | SB 12.36 | ||||
11 | Martin HoudekMartin Houdek | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | SB 12.64 | qB | |||
12 | Filip VetenglFilip Vetengl | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 12.73 | qB | |||
13 | 15 | Vít HorákVít Horák | 89 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 13.37 | |||
14 | Šimon NovákŠimon Novák | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 13.96 | qB | |||
15 | Tomáš LojínTomáš Lojín | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 15.70 | qB |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 12.9.2020 - 12:55) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BauerAdam Bauer | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | SB 11.56 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 11.83 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 11.93 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | SB 12.08 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Michal SedlákMichal Sedlák | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 12.19 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.31 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 12.9.2020 - 12:55) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip RůžekFilip Růžek | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 4 | SB 12.27 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Martin HoudekMartin Houdek | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | SB 12.56 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Šimon NovákŠimon Novák | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | SB 13.73 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš LojínTomáš Lojín | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 15.69 | 1.00 | |||||||||||||
Filip VetenglFilip Vetengl | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 12.9.2020 - 13:05) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 12.85 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.21 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 13.25 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.41 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | SB 13.52 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Barbora FrankováBarbora Franková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.75 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 12.9.2020 - 13:05) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SchafhauserováJana Schafhauserová | 03 | TJ Sušice, z.s. | 4 | 13.70 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 13.82 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Anna IvasienkováAnna Ivasienková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | SB 13.95 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 13.97 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 14.13 | ||||||||||||||
6 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 14.26 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.9.2020 - 12:10) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | SB 13.00 | ||||||||||||||
2 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.56 | QA | |||||||||||||
3 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | SB 14.01 | qB | |||||||||||||
4 | Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 14.78 | ||||||||||||||
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.9.2020 - 12:10) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.09 | QA | |||||||||||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | SB 13.13 | qA | |||||||||||||
MS | Viola BárkováViola Bárková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 13.57 | ||||||||||||||
MS | Anna PučelíkováAnna Pučelíková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | SB 14.07 | ||||||||||||||
5 | Nikola SedláčkováNikola Sedláčková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 14.40 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.9.2020 - 12:10) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.90 | ||||||||||||||
2 | Barbora FrankováBarbora Franková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.69 | QA | |||||||||||||
MS | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | SB 13.71 | ||||||||||||||
4 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 13.82 | qB | |||||||||||||
5 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 15.28 | ||||||||||||||
Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.9.2020 - 12:10) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 12.74 | ||||||||||||||
2 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.06 | QA | |||||||||||||
3 | Jana SchafhauserováJana Schafhauserová | 03 | TJ Sušice, z.s. | 5 | 13.68 | qB | |||||||||||||
MS | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.70 | ||||||||||||||
5 | Eliška JansováEliška Jansová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 14.10 | ||||||||||||||
Tereza SpeierlováTereza Speierlová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.9.2020 - 12:10) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | SB 12.90 | ||||||||||||||
2 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | SB 13.01 | QA | |||||||||||||
3 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 13.77 | qB | |||||||||||||
4 | Anna IvasienkováAnna Ivasienková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 13.95 | qB | |||||||||||||
5 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 14.06 | qB | |||||||||||||
Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 12.74 | ||||
2 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.90 | ||||
2 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | SB 12.90 | ||||
4 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | SB 13.00 | ||||
5 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | SB 13.01 | QA | |||
6 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.06 | QA | |||
7 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.09 | QA | |||
8 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | SB 13.13 | qA | |||
9 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.56 | QA | |||
10 | Viola BárkováViola Bárková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 13.57 | ||||
11 | Jana SchafhauserováJana Schafhauserová | 03 | TJ Sušice, z.s. | 5 | 13.68 | qB | |||
12 | Barbora FrankováBarbora Franková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.69 | QA | |||
13 | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.70 | ||||
14 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | SB 13.71 | ||||
15 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 13.77 | qB | |||
16 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 13.82 | qB | |||
17 | Anna IvasienkováAnna Ivasienková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 13.95 | qB | |||
18 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | SB 14.01 | qB | |||
19 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 14.06 | qB | |||
20 | Anna PučelíkováAnna Pučelíková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | SB 14.07 | ||||
21 | Eliška JansováEliška Jansová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 14.10 | ||||
22 | Nikola SedláčkováNikola Sedláčková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 14.40 | ||||
23 | Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 14.78 | ||||
24 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 15.28 | ||||
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||
Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS | |||||
Tereza SpeierlováTereza Speierlová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DNS | |||||
Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:55) official | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 24.30 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Michal SedlákMichal Sedlák | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 24.97 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 25.60 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 25.65 | 5.00 | |||||||||||||
Filip VetenglFilip Vetengl | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:55) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 24.76 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Filip RůžekFilip Růžek | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 6 | 25.41 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 28.14 | 3.50 | |||||||||||||
4 | Šimon NovákŠimon Novák | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 28.14 | 3.50 | |||||||||||||
Daniel BártaDaniel Bárta | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 13:55) official | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Vojtěch ChroustVojtěch Chroust | 05 | Atletika Klatovy | 5 | 24.63 | ||||||||||||||
MS | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 24.84 | ||||||||||||||
MS | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 26.42 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 24.30 | 11.00 | |||
2 | Vojtěch ChroustVojtěch Chroust | 05 | Atletika Klatovy | 5 | 24.63 | ||||
3 | Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 24.76 | 9.00 | |||
4 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 24.84 | ||||
5 | Michal SedlákMichal Sedlák | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 24.97 | 8.00 | |||
6 | Filip RůžekFilip Růžek | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 6 | 25.41 | 7.00 | |||
7 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 25.60 | 6.00 | |||
8 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 25.65 | 5.00 | |||
9 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 26.42 | ||||
10 | Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 28.14 | 3.50 | |||
10 | Šimon NovákŠimon Novák | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 28.14 | 3.50 | |||
Filip VetenglFilip Vetengl | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||
Daniel BártaDaniel Bárta | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 14:10) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | PB 26.93 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | PB 27.31 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | PB 27.97 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 28.05 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 28.31 | 5.00 | |||||||||||||
Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 14:10) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | SB 28.00 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Anna RaškováAnna Rašková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 28.54 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 28.80 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Nikola SedláčkováNikola Sedláčková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 29.86 | ||||||||||||||
5 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 32.55 | ||||||||||||||
Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 14:10) official | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška JansováEliška Jansová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 28.41 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Marcela ČadkováMarcela Čadková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 28.75 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Anna IvasienkováAnna Ivasienková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 29.38 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 06 | TJ Sušice, z.s. | 2 | 30.36 | ||||||||||||||
5 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 31.88 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 14:10) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | SB 25.76 | ||||||||||||||
MS | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | SB 25.96 | ||||||||||||||
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS | |||||||||||||||
Barbora BouzkováBarbora Bouzková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | DNS | |||||||||||||||
Hana KozlováHana Kozlová | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 12.9.2020 - 14:10) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 27.63 | ||||||||||||||
MS | Viola BárkováViola Bárková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 27.97 | ||||||||||||||
MS | Anna PučelíkováAnna Pučelíková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 28.97 | ||||||||||||||
MS | Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 30.75 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | SB 25.76 | ||||
2 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | SB 25.96 | ||||
3 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | PB 26.93 | 11.00 | |||
4 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | PB 27.31 | 9.00 | |||
5 | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 27.63 | ||||
6 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | PB 27.97 | 8.00 | |||
6 | Viola BárkováViola Bárková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 27.97 | ||||
8 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | SB 28.00 | 7.00 | |||
9 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 28.05 | 6.00 | |||
10 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 28.31 | 5.00 | |||
11 | Eliška JansováEliška Jansová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 28.41 | 4.00 | |||
12 | Anna RaškováAnna Rašková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 28.54 | 3.00 | |||
13 | Marcela ČadkováMarcela Čadková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 28.75 | 2.00 | |||
14 | Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 28.80 | 1.00 | |||
15 | Anna PučelíkováAnna Pučelíková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 28.97 | ||||
16 | Anna IvasienkováAnna Ivasienková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 29.38 | ||||
17 | Nikola SedláčkováNikola Sedláčková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 29.86 | ||||
18 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 06 | TJ Sušice, z.s. | 2 | 30.36 | ||||
19 | Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 30.75 | ||||
20 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 31.88 | ||||
21 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 32.55 | ||||
Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | |||||
Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | DNS | |||||
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS | |||||
Barbora BouzkováBarbora Bouzková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | DNS | |||||
Hana KozlováHana Kozlová | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | DNF |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek WeberMarek Weber | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 3 | 60.83 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 13 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 61.88 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 2 | SB 62.74 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 12 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | 73.74 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Radek BurešRadek Bureš | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 67.31 | 7.00 | ||||||||||||
2 | Aleš SutnarAleš Sutnar | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 68.20 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Petr NěmčákPetr Němčák | 98 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 79.57 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek WeberMarek Weber | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 3 | 60.83 | 11.00 | |||
2 | 13 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 61.88 | 9.00 | ||
3 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 2 | SB 62.74 | 8.00 | |||
4 | 30 | Radek BurešRadek Bureš | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 67.31 | 7.00 | ||
5 | Aleš SutnarAleš Sutnar | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 68.20 | 6.00 | |||
6 | 12 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | 73.74 | 5.00 | ||
7 | Petr NěmčákPetr Němčák | 98 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 79.57 | 4.00 |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 60.53 | 11.00 | |||||||||||||
MS | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 60.99 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 63.52 | 9.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 65.58 | 8.00 | |||||||||||||
MS | Aneta HavlováAneta Havlová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 66.00 | ||||||||||||||
6 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | SB 66.30 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 24 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 4:21.50 | |||||||||||||
MS | 20 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 4:23.49 | |||||||||||||
3 | 15 | Jiří ŠpirochJiří Špiroch | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | SB 4:28.50 | 11.00 | ||||||||||||
4 | 11 | Petr LillPetr Lill | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 4:33.45 | 9.00 | ||||||||||||
5 | 8 | Lukáš KopčaLukáš Kopča | 90 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 4:52.38 | 8.00 | ||||||||||||
6 | 16 | Marek RuttnerMarek Ruttner | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 5:01.86 | 7.00 | ||||||||||||
7 | 13 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | SB 5:11.84 | 6.00 | ||||||||||||
8 | 30 | Radek BurešRadek Bureš | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 12 | 5:23.89 | 5.00 | ||||||||||||
9 | 12 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 10 | SB 5:54.48 | 4.00 | ||||||||||||
10 | 44 | Jakub TurčJakub Turč | 87 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 9 | 5:59.97 | 3.00 | ||||||||||||
11 | 6 | Radmil NovákRadmil Novák | 72 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 11 | 6:09.61 | 2.00 | ||||||||||||
10 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | DNS | ||||||||||||||
19 | Ondřej VollerOndřej Voller | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 14 | DNS | ||||||||||||||
47 | Silvestr KotekSilvestr Kotek | 62 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 13 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Eliška MichálkováEliška Michálková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 5:46.58 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 33 | Aneta BeránkováAneta Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 5:50.90 | 9.00 | ||||||||||||
MS | 14 | Barbora NovákováBarbora Nováková | 06 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 5:52.61 | |||||||||||||
MS | 3 | Klára StezkováKlára Stezková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 5:52.73 | |||||||||||||
5 | 34 | Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | SB 5:55.88 | 8.00 | ||||||||||||
MS | 24 | Soňa MüllerováSoňa Müllerová | 89 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | SB 5:58.23 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | David LukášDavid Lukáš | 88 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | SB 09:52.92 | 11.00 | ||||||||||||
MS | 20 | Tomáš HlinovskýTomáš Hlinovský | 91 | Rozběháme Česko, z.ú | 7 | 09:53.67 | |||||||||||||
3 | 8 | Lukáš KopčaLukáš Kopča | 90 | TJ Baník Stříbro, spolek | 12 | 10:32.37 | 9.00 | ||||||||||||
4 | 30 | David KellnerDavid Kellner | 75 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | SB 10:35.80 | 8.00 | ||||||||||||
MS | 15 | Vít HorákVít Horák | 89 | ŠAK Chodov, z. s. | 8 | 11:59.31 | |||||||||||||
6 | 13 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | SB 12:05.99 | 7.00 | ||||||||||||
7 | 24 | Adam MärzAdam März | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 9 | 12:07.73 | 6.00 | ||||||||||||
8 | 58 | Petr NovýPetr Nový | 89 | TJ Baník Stříbro, spolek | 10 | 12:07.79 | 5.00 | ||||||||||||
9 | 55 | Ondřej PetrovičOndřej Petrovič | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 11 | 12:11.04 | 4.00 | ||||||||||||
10 | 12 | Zdeněk KvašZdeněk Kvaš | 80 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 4 | 13:44.85 | 3.00 | ||||||||||||
11 | 44 | Jakub TurčJakub Turč | 87 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | 13:55.81 | 2.00 | ||||||||||||
12 | 11 | Pavel ČechPavel Čech | 73 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | SB 14:14.74 | 1.00 | ||||||||||||
13 | 6 | Radmil NovákRadmil Novák | 72 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 13 | 14:15.34 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 19 | Kateřina KellnerováKateřina Kellnerová | 86 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 12:14.62 | |||||||||||||
MS | 3 | Kristýna ČechováKristýna Čechová | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 12:55.88 | |||||||||||||
MS | 24 | Soňa MüllerováSoňa Müllerová | 89 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 13:54.28 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 11:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 2 | PB 21.37 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Aleš SutnarAleš Sutnar | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 21.39 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš MráčekTomáš Mráček | 93 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 4 | 26.49 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan GarlíkJan Garlík | 86 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 21.72 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Marek WeberMarek Weber | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 3 | 24.78 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HašekTomáš Hašek | 89 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 2 | PB 21.37 | 11.00 | |||
2 | Aleš SutnarAleš Sutnar | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 21.39 | 9.00 | |||
3 | Jan GarlíkJan Garlík | 86 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 21.72 | 8.00 | |||
4 | Marek WeberMarek Weber | 03 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 3 | 24.78 | 7.00 | |||
5 | Tomáš MráčekTomáš Mráček | 93 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 4 | 26.49 | 6.00 |
4 x 100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soukup, Pokorný, Hardy, Soukup Soukup, Pokorný, Hardy, Soukup | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 48.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Houdek, Zeman, Rudas, Lukáš Houdek, Zeman, Rudas, Lukáš | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 48.78 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hašek, Weber, Weber, Růžek Hašek, Weber, Weber, Růžek | Plzeňská sportovní o.p.s. | 5 | 49.81 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 13 | Mrázek, Sutnar, Kraus, Weber Mrázek, Sutnar, Kraus, Weber | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 52.44 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Nedbal, Němčák, Vávra, Matúš Nedbal, Němčák, Vávra, Matúš | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 60.04 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Mráček, Kvaš, Cinterhof, Novák Mráček, Kvaš, Cinterhof, Novák | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 3 | 60.56 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Jan KociánJan Kocián
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 15 | PB 1.76 | -ooooxooxxx | ||||||||||||||
MS | 20 |
Adam MatulkaAdam Matulka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 14 | PB 1.76 | ---o-xooxxx | |||||||||||||
MS |
Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika Klatovy |
05 | 12 | PB 1.71 | -o-oxoxoxxx | ||||||||||||||
4= |
Benedikt HardyBenedikt Hardy
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 9 | PB 1.66 | ooooxoxxx | 10.00 | |||||||||||||
4= |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 6 | PB 1.66 | -oooxoxr | 10.00 | |||||||||||||
6 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 4 | PB 1.66 | oooxxoxxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
7= |
Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s. |
86 | 8 | PB 1.61 | -ooxoxxx | 6.50 | |||||||||||||
7= |
Ondřej VolfOndřej Volf
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 10 | PB 1.61 | oooxoxxx | 6.50 | |||||||||||||
9 |
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 1 | PB 1.56 | oooxxx | 5.00 | |||||||||||||
MS |
Jakub PetrášJakub Petráš
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 13 | PB 1.56 | -xooxxx | ||||||||||||||
11 |
Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
71 | 5 | PB 1.56 | xoxoxoxr | 4.00 | |||||||||||||
12 |
Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 7 | PB 1.51 | ooxxx | 3.00 | |||||||||||||
MS | 15 |
Vít HorákVít Horák
ŠAK Chodov, z. s. |
89 | 2 | PB 1.46 | oxxx | |||||||||||||
14 |
Tomáš MráčekTomáš Mráček
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
93 | 3 | PB 1.46 | xxoxr | 2.00 | |||||||||||||
Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,26 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,54 1,57 1,61 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 11 | PB 1.57 | ----ooooxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Anna RaškováAnna Rašková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 9 | PB 1.46 | --oooxxx | 9.00 | |||||||||||||
3= |
Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 10 | 1.41 | -oooxxx | 7.50 | |||||||||||||
3= |
Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 6 | 1.41 | o-ooxxx | 7.50 | |||||||||||||
5 |
Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 8 | 1.41 | ooxoxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 4 | PB 1.41 | oooxxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 3 | PB 1.36 | ooxxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Ellen BartákováEllen Bartáková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 2 | SB 1.31 | oor | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 5 | 1.31 | oxo-xxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 1 | 1.26 | oxxx | 1.00 | |||||||||||||
Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 5 | 3.10 | oxooooo-oxoxxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 2 | SB 2.90 | o-o-ooxoor | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
71 | 3 | SB 2.80 | o--oo-or | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 4 | 2.80 | ------xo-xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
74 | 1 | PB 2.50 | oooor | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 4 | PB 2.60 | --o-oo-oo-xxx | ||||||||||||||
2 |
Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ Sušice, z.s. |
03 | 3 | PB 2.30 | ----oxxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Jana HoškováJana Hošková
TJ Sušice, z.s. |
99 | 1 | NM | xr | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KundrátJan Kundrát
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 19 | PB 6.14 +1.0 m/s | 4.23 +0.8 | 5.98 +0.2 | 6.05 -0.2 | 6.05 | x | 6.14 +1.0 | - | 11.00 | |||||||
2 |
Ondřej ParuchOndřej Paruch
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 16 | PB 5.95 +1.1 m/s | 5.76 -0.2 | x | 5.95 +1.1 | 5.95 | x | x | x | 9.00 | |||||||
3 |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 13 | PB 5.73 +1.6 m/s | 5.61 -0.5 | 5.46 +0.1 | 5.03 +0.8 | 5.61 | 5.66 +0.1 | 5.73 +1.6 | 5.51 +0.8 | 8.00 | |||||||
4 |
Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 18 | PB 5.68 +1.1 m/s | 5.68 +1.1 | 5.51 +0.2 | 5.48 -0.2 | 5.68 | - | - | - | 7.00 | |||||||
5 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 15 | PB 5.59 +0.2 m/s | 5.59 +0.2 | 5.30 +0.4 | - | 5.59 | - | - | 5.42 +0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Petr BoreckýPetr Borecký
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
87 | 7 | PB 5.58 +0.7 m/s | 5.22 +0.7 | 5.23 -0.4 | 5.33 +1.5 | 5.33 | 5.37 -0.1 | 5.47 +0.8 | 5.58 +0.7 | 5.00 | |||||||
7 |
Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s. |
86 | 14 | PB 5.43 -0.2 m/s | 5.38 -0.2 | 5.22 -0.5 | 4.65 +0.6 | 5.38 | 5.43 -0.2 | - | - | 4.00 | |||||||
8 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 11 | PB 5.42 +0.6 m/s | 5.41 -0.2 | 5.35 +0.6 | 5.35 +0.7 | 5.41 | 5.42 +0.6 | x | x | 3.00 | |||||||
9 | 11 |
Petr LillPetr Lill
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 2 | PB 4.98 +1.0 m/s | 4.98 +1.0 | 4.95 +0.1 | 4.88 +0.0 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 |
Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 12 | PB 4.95 +0.6 m/s | x | 4.95 +0.6 | x | 4.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 8 | PB 4.87 +0.3 m/s | 4.87 +0.3 | 4.79 -0.2 | 4.63 +1.5 | 4.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Matyáš KubkaMatyáš Kubka
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 6 | PB 4.64 +1.3 m/s | 4.64 +1.3 | 2.48 +0.1 | x | 4.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 5 | PB 4.34 +1.3 m/s | 4.34 +1.3 | 4.25 +0.0 | 4.28 -0.3 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Lukáš VolfLukáš Volf
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 17 | PB 3.86 +0.2 m/s | x | x | 3.86 +0.2 | 3.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Tomáš LojínTomáš Lojín
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 3 | PB 3.81 +0.5 m/s | 3.81 +0.5 | 3.52 +0.2 | 3.73 -0.1 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 10 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Jan KociánJan Kocián
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 9 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 4 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 13 | PB 5.32 +0.1 m/s | 5.21 -0.5 | 5.10 -0.3 | 5.32 +0.1 | 5.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 12 | PB 4.97 -0.1 m/s | 4.87 +0.2 | 4.97 -0.1 | 4.97 +0.1 | 4.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Jana SchafhauserováJana Schafhauserová
TJ Sušice, z.s. |
03 | 11 | PB 4.61 +0.9 m/s | 4.49 +0.2 | 4.54 -0.1 | 4.44 +0.2 | 4.54 | 4.61 +0.9 | 4.41 -0.1 | 4.49 -0.2 | 11.00 | |||||||
4 |
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 9 | PB 4.52 +0.1 m/s | 4.52 +0.1 | 4.45 +0.2 | 4.45 +0.1 | 4.52 | x | x | x | 9.00 | |||||||
5 |
Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 7 | PB 4.48 +0.2 m/s | 4.08 +0.8 | 4.36 +0.4 | 4.47 -0.9 | 4.47 | 4.22 +0.2 | 4.48 +0.2 | 4.46 +0.1 | 8.00 | |||||||
6 |
Ellen BartákováEllen Bartáková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 1 | PB 4.47 +1.3 m/s | x | x | 4.10 -0.1 | 4.10 | 4.47 +1.3 | x | x | 7.00 | |||||||
7 |
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 6 | PB 4.42 +0.4 m/s | 4.42 +0.4 | x | 4.21 -0.4 | 4.42 | 4.03 +0.2 | 4.24 +0.4 | x | 6.00 | |||||||
8 |
Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 5 | PB 4.29 -0.3 m/s | 4.07 +0.4 | 4.10 +0.2 | 4.10 -0.1 | 4.10 | 4.07 +0.3 | 4.29 -0.3 | x | 5.00 | |||||||
9 |
Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s. |
05 | 10 | PB 4.28 +0.1 m/s | 4.28 +0.1 | 4.26 +0.1 | x | 4.28 | 4.28 -0.2 | x | x | 4.00 | |||||||
10 |
Jana HoškováJana Hošková
TJ Sušice, z.s. |
99 | 8 | PB 4.13 +0.1 m/s | 3.88 +0.2 | 3.99 +0.3 | 4.13 +0.1 | 4.13 | 4.02 +0.3 | x | 4.12 +0.4 | 3.00 | |||||||
11 |
Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 4 | PB 4.07 +0.1 m/s | 3.73 +0.6 | 4.07 +0.1 | 4.02 -0.2 | 4.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
12 |
Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 3 | PB 3.75 +0.8 m/s | x | 3.75 +0.8 | 3.20 +0.1 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 5 | 12.72 +0.3 m/s | 12.37 +1.5 | 12.12 +0.6 | 12.72 +0.3 | 12.72 | 12.43 +1.2 | - | 12.66 +0.5 | 11.00 | |||||||
2 | 11 |
Petr LillPetr Lill
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 3 | PB 11.69 +1.0 m/s | 11.15 +1.1 | 11.29 +1.4 | 11.69 +1.0 | 11.69 | 11.42 +0.6 | 11.51 +0.9 | 11.50 +1.0 | 9.00 | ||||||
3 |
Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
71 | 4 | 11.52 +0.6 m/s | x | 11.02 +0.6 | 11.39 +0.7 | 11.39 | x | - | 11.52 +0.6 | 8.00 | |||||||
4 |
Tomáš HašekTomáš Hašek
Plzeňská sportovní o.p.s. |
89 | 2 | PB 10.80 +1.2 m/s | 10.66 +0.8 | 10.28 +1.4 | 10.80 +1.2 | 10.80 | 10.58 +0.8 | x | x | 7.00 | |||||||
5 |
Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
74 | 1 | PB 10.55 +0.6 m/s | 10.07 +0.7 | x | 10.48 +1.3 | 10.48 | 10.55 +0.6 | x | x | 6.00 | |||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | PB 08.48 | 08.31 | 08.48 | 08.15 | 08.48 | 08.10 | 08.15 | 08.34 | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 7 | PB 10.38 | 08.71 | 09.12 | 10.38 | 10.38 | 09.86 | x | 09.26 | 11.00 | |||||||
2 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - z.s. |
98 | 1 | PB 08.83 | 07.79 | 07.75 | 07.76 | 07.79 | 08.79 | 08.62 | 08.83 | 9.00 | |||||||
3 |
Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ Sušice, z.s. |
72 | 4 | PB 08.61 | 08.04 | x | x | 08.04 | x | 08.32 | 08.61 | 8.00 | |||||||
4 |
Sabina BelayováSabina Belayová
TJ Baník Stříbro, spolek |
78 | 6 | 08.32 | 07.57 | x | 08.32 | 08.32 | 08.06 | 07.79 | 08.21 | 7.00 | |||||||
5 |
Barbora BílkováBarbora Bílková
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 5 | 08.03 | 07.87 | 08.03 | x | 08.03 | 07.87 | 07.93 | x | 6.00 | |||||||
6 |
Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 3 | PB 07.30 | 05.72 | 07.26 | 06.72 | 07.26 | 07.20 | 07.19 | 07.30 | 5.00 | |||||||
Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
82 | 11 | SB 10.53 | 09.49 | 09.83 | 10.06 | 10.06 | 10.53 | x | 09.75 | 11.00 | |||||||
2 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 13 | 10.49 | 09.67 | 10.23 | 10.15 | 10.23 | 10.12 | x | 10.49 | 9.00 | |||||||
3 |
Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 9 | SB 10.44 | 10.10 | 10.25 | 10.44 | 10.44 | 09.98 | 10.40 | 10.29 | 8.00 | |||||||
4 |
Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 8 | PB 10.38 | 10.33 | 09.66 | 10.29 | 10.33 | 10.13 | 10.38 | 10.09 | 7.00 | |||||||
5 |
Josef HošťálekJosef Hošťálek
TJ Baník Stříbro, spolek |
87 | 10 | PB 10.37 | 10.37 | 10.23 | 09.83 | 10.37 | x | x | - | 6.00 | |||||||
6 |
Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 7 | SB 10.24 | 09.97 | 09.83 | 09.64 | 09.97 | x | 10.14 | 10.24 | 5.00 | |||||||
7 |
Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
90 | 12 | 10.06 | 10.06 | 09.29 | 09.53 | 10.06 | x | x | 10.00 | 4.00 | |||||||
8 |
Matěj SoukupMatěj Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 4 | PB 09.19 | 09.19 | 09.07 | x | 09.19 | 08.11 | x | x | 3.00 | |||||||
9 |
Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA Plzeň |
53 | 6 | 09.11 | 09.11 | 08.96 | x | 09.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Martin StřelecMartin Střelec
ŠAK Chodov, z. s. |
81 | 1 | SB 08.94 | 08.44 | 08.94 | 08.75 | 08.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Petr BoreckýPetr Borecký
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
87 | 5 | PB 08.91 | 08.84 | 08.91 | x | 08.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 11 |
Pavel ČechPavel Čech
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
73 | 3 | PB 08.42 | 07.11 | 08.42 | 07.80 | 08.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 |
Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s. |
75 | 2 | 07.12 | 07.00 | 06.97 | 07.12 | 07.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 1 | PB 34.69 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 4 | PB 32.27 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 5 | PB 30.51 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 2 | PB 26.44 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 3 | PB 25.62 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | PB 18.09 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 9 | PB 32.25 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ Sušice, z.s. |
72 | 2 | PB 25.18 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
3 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - z.s. |
98 | 7 | PB 25.03 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
4 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 4 | PB 21.03 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 6 | PB 20.86 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
6 |
Sabina BelayováSabina Belayová
TJ Baník Stříbro, spolek |
78 | 3 | PB 19.00 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
7 |
Barbora BílkováBarbora Bílková
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 5 | PB 18.12 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 8 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | PB 43.56 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Benedikt HardyBenedikt Hardy
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 16 | PB 36.06 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
82 | 13 | SB 32.12 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 11 | PB 31.17 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 14 | 30.78 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 12 | SB 29.91 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 15 | 29.36 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Martin StřelecMartin Střelec
ŠAK Chodov, z. s. |
81 | 3 | SB 27.31 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Josef HošťálekJosef Hošťálek
TJ Baník Stříbro, spolek |
87 | 1 | PB 26.82 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 2 | PB 26.47 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
90 | 4 | SB 25.56 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolek |
79 | 10 | 25.22 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 8 | 20.88 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Lukáš WeberLukáš Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
01 | 5 | PB 20.24 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Matěj SoukupMatěj Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 7 | PB 20.01 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s. |
75 | 6 | SB 17.53 | 0.0 | ||||||||||||||
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 9 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 4 | PB 44.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 1 | PB 36.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 2 | PB 34.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 3 | PB 29.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
Atletika Klatovy |
05 | 5 | PB 29.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 5 | PB 46.60 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | PB 27.15 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Aneta HradskáAneta Hradská
Atletický klub Sokolov, spolek |
04 | 2 | PB 34.27 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ Sušice, z.s. |
03 | 5 | PB 30.48 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
3 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 7 | PB 30.08 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
4 |
Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 6 | PB 25.86 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
MS |
Kristina DelormeKristina Delorme
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 9 | PB 23.91 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - z.s. |
98 | 1 | PB 22.36 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
7 |
Pavla SvejkovskáPavla Svejkovská
TJ Sušice, z.s. |
03 | 4 | PB 16.45 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 8 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb - z.s. |
04 | 3 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Michal SedlákMichal Sedlák
AK ŠKODA Plzeň |
04 | PB 34.45 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 4 | PB 46.46 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 13 | PB 45.07 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
3 |
Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s. |
02 | 14 | PB 43.40 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
4 |
Lukáš WeberLukáš Weber
Plzeňská sportovní o.p.s. |
01 | 15 | PB 41.60 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 11 | PB 41.26 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
6 |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 8 | PB 39.98 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
7 |
Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
90 | 12 | PB 39.29 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
8 |
Martin StřelecMartin Střelec
ŠAK Chodov, z. s. |
81 | 3 | PB 37.56 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
9 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 10 | PB 36.74 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
10 |
Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
74 | 7 | PB 35.45 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
11 |
Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
82 | 2 | PB 34.18 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
12 |
Dominik DanielDominik Daniel
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 6 | PB 33.50 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
79 | 9 | PB 26.34 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s. |
75 | 1 | PB 17.25 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |