Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo OMD muži, ženy

Nýřany (12. 9. 2020)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 24 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:21.50
MS 20 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:23.49
3 15 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 SB 4:28.50 11.00
4 11 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 4:33.45 9.00
5 8 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 4:52.38 8.00
6 16 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:01.86 7.00
7 13 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 SB 5:11.84 6.00
8 30 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 12 5:23.89 5.00
9 12 Zdeněk KvašZdeněk Kvaš 80 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10 SB 5:54.48 4.00
10 44 Jakub TurčJakub Turč 87 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 9 5:59.97 3.00
11 6 Radmil NovákRadmil Novák 72 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 11 6:09.61 2.00
10 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 DNS
19 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 DNS
47 Silvestr KotekSilvestr Kotek 62 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 5:46.58 11.00
2 33 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 5:50.90 9.00
MS 14 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 5:52.61
MS 3 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 5:52.73
5 34 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 5:55.88 8.00
MS 24 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 5:58.23
Celkem 6 závodníků