Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody a víceboje na Kotlářce

Praha - Kotlářka (13. - 14. 6. 2020)
skok vysoký - Muži (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.82
2 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.70
3 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.61
skok vysoký - Muži (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 1.37 297.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 30 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.91 723.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.52
2 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.43
skok vysoký - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.67 818.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1.52 644.00
2 3 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.49 610.00
skok o tyči - Muži (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 2.41 222.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 30 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2.91 335.00
skok daleký - Muži (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 4.84 352.00
skok daleký - Muži (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6.20
2 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.46
skok daleký - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 30 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6.49 695.00
skok daleký - Ženy (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5.15
2 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5.11
3 3 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5.10
skok daleký - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4.67 472.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4.93 540.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.52 498.00
2 18 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.35 487.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karoline Ann NessmithKaroline Ann Nessmith 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.63
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.13
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.23 350.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.64
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 30 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 14.16 738.00
vrh koulí 6kg - Muži (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 09.92 481.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková 80 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 30.03
hod diskem 1,5kg - Muži (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 26.89 404.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 30 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 33.04 525.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 21.45
2 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 18.27
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora TlustáBarbora Tlustá 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 25.12
2 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 21.72
3 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 16.66
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 28.87 455.00
2 18 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 24.04 364.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 28.83
2 Sabina KloudováSabina Kloudová 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 23.80
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.51
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 16.73 228.00
hod oštěpem 700g - Muži (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 35.60 379.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 30 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 50.75 600.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 56.74
2 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 41.71
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 35.63