Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

KP MSK mladší žactvo

Frýdek-Místek (26. 6. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 26.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 20 59.88 0.0
2 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 19 57.06 0.0
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 16 SB 53.37 0.0
4 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 18 53.13 0.0
5 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 14 PB 51.89 0.0
6 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 13 PB 51.76 0.0
7 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 17 50.05 0.0
8 Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 3 PB 46.03 0.0
9 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 15 45.80 0.0
10 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 1 PB 44.22 0.0
11 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 11 40.84 0.0
12 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 12 38.47 0.0
13 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 5 PB 37.30 0.0
14 Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 7 PB 33.78 0.0
15 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
08 4 PB 33.68 0.0
16 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 10 32.96 0.0
17 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 30.49 0.0
18 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 PB 29.12 0.0
19 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 2 SB 26.48 0.0
20 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 8 25.19 0.0
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 26.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 29 PB 59.70 0.0
2 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 28 PB 57.96 0.0
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 2 PB 50.62 0.0
4 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 27 48.34 0.0
5 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 26 PB 46.37 0.0
6 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 24 PB 45.15 0.0
7 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 23 PB 45.09 0.0
8 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Atletický klub Hošťálkovice...
07 25 43.70 0.0
9 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 22 41.47 0.0
10 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 20 PB 41.09 0.0
11 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 21 40.35 0.0
12 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19 PB 39.69 0.0
13 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 18 PB 37.93 0.0
14 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start Havířov TJ Start Havířov
07 3 PB 37.29 0.0
15 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 16 PB 35.34 0.0
16 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 PB 35.28 0.0
17 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 13 PB 32.37 0.0
18 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 30.99 0.0
19 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 17 30.61 0.0
20 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 9 PB 30.02 0.0
21 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 11 SB 28.21 0.0
22 Vanesa HudcováVanesa Hudcová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 6 PB 25.98 0.0
23 Sofie SpurnáSofie Spurná
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 7 23.10 0.0
24 Lenka VojtkováLenka Vojtková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 12 22.77 0.0
25 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 5 21.81 0.0
26 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 10 20.71 0.0
27 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 4 PB 17.82 0.0
28 Eliška LasotováEliška Lasotová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 1 PB 16.86 0.0
29 Hana KantorováHana Kantorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 8 13.41 0.0
Celkem 29 závodníků