Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK mladší žactvo

Frýdek-Místek (26. 6. 2020)

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 26.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 PB 4.73 +1.2 m/s 4.38  +2.14.57  +0.64.72  -0.34.724.73  +1.24.53  +1.04.57  +1.0
2 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 20 PB 4.66 +0.7 m/s 4.61  -0.74.60  +0.34.55  +0.44.614.66  +0.7x4.43  +0.4
3 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 12 PB 4.63 +0.5 m/s 4.28  +1.13.65  +1.13.87  +1.24.282.88  +0.74.37  +0.44.63  +0.5
4 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 22 4.58 +1.2 m/s 4.44  +2.94.41  +0.24.58  +1.24.584.58  +1.54.49  +0.94.56  +0.2
5 Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 19 4.55 +1.4 m/s 4.45  +1.04.53  +0.84.55  +1.44.554.15  +3.04.05  +0.74.47  +0.7
6 Oliver SysloOliver Syslo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 21 4.55 +0.8 m/s 4.34  +1.54.52  -0.24.43  +0.24.524.32  +1.44.55  +0.84.04  +0.4
7 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 PB 4.55 +1.1 m/s 4.27  +1.14.52  -0.54.38  +1.74.523.87  +0.54.41  +0.34.55  +1.1
8 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 18 PB 4.50 +1.6 m/s 4.15  +0.33.96  -0.13.72  +1.34.15x4.10  +1.54.50  +1.6
9 Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 PB 4.12 +1.0 m/s 4.12  +1.04.03  +1.13.86  +0.74.120.00.00.0
10 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 13 PB 4.09 +1.6 m/s 4.09  +1.63.95  -1.04.00  -0.64.090.00.00.0
11 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 4.09 +1.4 m/s 3.70  +0.83.89  +0.74.09  +1.44.090.00.00.0
12 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 PB 4.04 +0.2 m/s 3.34  +0.84.04  +0.23.64  +0.54.040.00.00.0
13 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 3.99 -1.0 m/s 3.74  +1.33.99  -1.03.98  +0.43.990.00.00.0
14 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 8 PB 3.88 +0.5 m/s 3.88  +0.53.67  -0.23.40  +0.33.880.00.00.0
15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 PB 3.87 -0.6 m/s 3.78  +2.23.49  +0.93.87  -0.63.870.00.00.0
16 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 11 3.83 +0.6 m/s 3.68  +2.03.83  +0.63.18  +0.73.830.00.00.0
17 Lukáš WolfLukáš Wolf
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4 PB 3.69 +0.3 m/s 3.69  +0.33.39  -0.13.10  +0.53.690.00.00.0
18 Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 3 PB 3.69 -0.2 m/s x3.69  -0.2x3.690.00.00.0
19 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 1 PB 3.63 -0.2 m/s x3.63  -0.23.63  +0.73.630.00.00.0
20 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 5 PB 3.57 +0.2 m/s 3.57  +0.23.49  +0.23.39  +0.03.570.00.00.0
21 Radek PinkasRadek Pinkas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 PB 3.56 +0.2 m/s 3.46  +1.33.56  +0.23.36  -1.23.560.00.00.0
22 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 SB 3.13 -0.2 m/s 3.11  +0.33.13  -0.23.02  +0.23.130.00.00.0
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 26.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 36 PB 4.75 -1.0 m/s 4.14  +1.04.43  +1.14.59  +0.34.594.75  -1.0xx
2 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 38 4.64 +1.3 m/s 4.64  +1.34.26  +0.74.31  -0.44.644.24  -1.04.58  -0.44.23  -1.6
3 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 37 4.50 +0.1 m/s 4.46  +1.14.25  +1.04.50  +0.14.50x4.32  -0.2x
4 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 33 PB 4.48 -1.5 m/s 4.26  +0.34.33  +0.14.43  -0.34.434.11  -0.9x4.48  -1.5
5 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 34 4.42 -0.8 m/s x4.06  +0.74.39  -0.14.394.42  -0.8-4.23  -1.5
6 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 22 PB 4.39 +0.5 m/s 4.08  +0.94.39  +0.53.92  +1.04.390.00.00.0
7 Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 2 PB 4.32 -0.1 m/s 4.26  +1.34.19  +0.84.32  -0.14.324.24  -0.84.17  -0.83.98  -0.6
8 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 29 SB 4.29 +1.3 m/s 4.21  +1.54.25  +0.54.29  +1.34.29x4.01  -0.54.27  -1.3
9 Emma KronEmma Kron
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 30 4.16 +0.1 m/s x4.16  +0.14.08  +1.34.16x3.34  -0.73.90  -0.9
10 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 35 4.15 -0.1 m/s 4.06  +1.14.15  -0.14.10  +0.44.150.00.00.0
11 Barbora ŠímováBarbora Šímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25 PB 4.11 +0.5 m/s 4.11  +0.54.09  +0.3x4.110.00.00.0
12 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 27 PB 4.10 +0.5 m/s 3.61  +1.74.10  +0.5x4.100.00.00.0
13 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 24 PB 4.09 +0.6 m/s 4.09  +0.6xx4.090.00.00.0
14 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 23 PB 4.08 +0.8 m/s 3.88  +1.42.97  +0.64.08  +0.84.080.00.00.0
15 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 31 4.03 +0.3 m/s xx4.03  +0.34.030.00.00.0
16 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 PB 4.00 +1.1 m/s 3.91  +0.24.00  +1.13.93  +0.04.000.00.00.0
17 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 28 3.99 +1.3 m/s 3.73  +0.63.98  +0.13.99  +1.33.990.00.00.0
18 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 PB 3.98 +0.5 m/s 3.37  +0.63.98  +0.5x3.980.00.00.0
19 Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 32 3.90 +0.3 m/s x3.90  +0.33.72  -0.43.900.00.00.0
20 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 20 3.76 +0.9 m/s 3.75  +0.23.60  +1.13.76  +0.93.760.00.00.0
21 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 PB 3.75 +1.2 m/s 3.75  +1.2x0.03.750.00.00.0
22 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 3.68 +1.5 m/s 3.59  +0.13.68  +1.53.62  +1.23.680.00.00.0
23 Michaela TakáčováMichaela Takáčová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 19 3.68 +0.9 m/s 3.68  +0.93.51  +1.03.46  +0.73.680.00.00.0
24 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 14 PB 3.63 +0.9 m/s 3.01  -0.43.47  +0.63.63  +0.93.630.00.00.0
25 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 15 PB 3.61 -0.2 m/s 3.61  -0.2x3.50  -0.33.610.00.00.0
26 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 18 3.50 +1.4 m/s 2.96  -0.1x3.50  +1.43.500.00.00.0
27 Klára OlivíkováKlára Olivíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 PB 3.49 +0.7 m/s 3.05  +0.63.15  +0.83.49  +0.73.490.00.00.0
28 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 12 PB 3.48 +0.9 m/s 3.48  +0.9xx3.480.00.00.0
29 Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 26 3.46 +0.7 m/s 3.34  +0.83.46  +0.73.07  +0.23.460.00.00.0
30 Tereza JanečkováTereza Janečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 PB 3.45 -0.1 m/s 3.45  -0.13.39  -0.13.14  +0.43.450.00.00.0
31 Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 PB 3.42 -0.6 m/s 3.00  +0.23.42  -0.63.26  +0.13.420.00.00.0
32 Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 4 PB 3.40 +0.1 m/s x3.40  +0.1x3.400.00.00.0
33 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 8 SB 3.35 +0.1 m/s 3.24  -0.8x3.35  +0.13.350.00.00.0
34 Lenka VojtkováLenka Vojtková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 PB 3.31 +0.2 m/s xx3.31  +0.23.310.00.00.0
35 Eliška LasotováEliška Lasotová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 13 3.21 -0.4 m/s 2.99  +0.32.97  +1.33.21  -0.43.210.00.00.0
36 Aneta BabincováAneta Babincová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 SB 3.19 +1.2 m/s 3.19  +1.23.15  +0.92.93  +0.83.190.00.00.0
37 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 9 3.18 -0.1 m/s x3.18  -0.13.18  -0.43.180.00.00.0
38 Marie KoelblováMarie Koelblová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 3.11 -0.3 m/s 3.11  -0.3x2.71  +0.43.110.00.00.0
39 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 5 3.10 +0.6 m/s 3.04  +1.13.02  +0.33.10  +0.63.100.00.00.0
40 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 21 2.92 +0.2 m/s x2.92  +0.2x2.920.00.00.0
Celkem 40 závodníků