Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK mladší žactvo

Frýdek-Místek (26. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.15
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.39
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.45
4 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 08.49
5 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 PB 08.55
6 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.87
7 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.97
8 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.03
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 PB 08.89
2 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.97
3 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.15
4 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.16
5 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.30
6 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.37
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.61
8 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.65
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 26.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 08.74
2 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.29
3 Adam NowakAdam Nowak 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 09.31
4 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.48
5 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.93
6 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 09.99
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 26.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 09.02
2 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.37
3 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.68
4 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 10.46
Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.15
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.39
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.45
4 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 08.49
5 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 PB 08.55
6 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 PB 08.74
7 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.87
8 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 PB 08.89
9 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.97
9 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.97
11 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 09.02
12 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.03
13 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.15
14 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.16
15 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.29
16 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.30
17 Adam NowakAdam Nowak 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 09.31
18 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.37
18 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.37
20 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.48
21 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.61
22 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.65
23 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.68
24 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.93
25 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 09.99
26 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 10.46
Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 08.20
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.48
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.53
4 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.69
5 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 08.78
6 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.79
7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 08.86
8 Agata MartynkováAgata Martynková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 08.88
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 PB 08.62
2 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.87
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.98
4 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09.02
5 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.11
6 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 09.29
7 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.37
8 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.38
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 26.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma KronEmma Kron 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.03
2 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.15
3 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.20
4 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.33
5 Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 PB 09.40
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.44
7 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 09.53
8 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.60
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 26.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.23
2 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09.26
3 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09.49
4= Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 09.81
4= Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.81
6 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 09.83
7 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.01
8 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.30
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 26.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.54
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.58
3 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.71
4 Karolína DrgováKarolína Drgová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.77
5 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 10.25
6 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.37
7 Eliška LasotováEliška Lasotová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.54
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 26.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.98
2 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 09.33
3 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 PB 09.35
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.46
5 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.48
Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 08.20
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.48
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.53
4 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 PB 08.62
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.69
6 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 08.78
7 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.79
8 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 08.86
9 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.87
10 Agata MartynkováAgata Martynková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 08.88
11 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.98
11 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.98
13 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09.02
14 Emma KronEmma Kron 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.03
15 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.11
16 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.15
17 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.20
18 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.23
19 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09.26
20 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 09.29
21 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.33
21 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 09.33
23 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 PB 09.35
24 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.37
25 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.38
26 Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 PB 09.40
27 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.44
28 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.46
29 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.48
30 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09.49
31 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 09.53
32 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.54
33 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.58
34 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.60
35 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.71
36 Karolína DrgováKarolína Drgová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.77
37 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 09.81
37 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.81
39 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 09.83
40 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.01
41 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 10.25
42 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.30
43 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.37
44 Eliška LasotováEliška Lasotová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.54
Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 DNS