Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B

Frýdek-Místek (13. 9. 2020)
skok vysoký - Žáci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 1.77 11.00
2 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. PB 1.74 9.00
3 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 1.70 8.00
skok vysoký - Žákyně (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.60 11.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... SB 1.57 9.00
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.57 8.00
skok o tyči - Žáci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 4.23 11.00
2 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 3.33 9.00
3 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 3.13 8.00
skok o tyči - Žákyně (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2.93 11.00
2 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 2.93 9.00
3 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 2.43 8.00
skok daleký - Žáci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 6.41 11.00
2 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6.24 9.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 6.05 8.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 5.22 11.00
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 4.84 9.00
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 4.83 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.84 11.00
2 Viktorie StaškováViktorie Stašková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 12.67 9.00
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.68 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 14.72 11.00
2 Petr BílskýPetr Bílský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 14.42 9.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 13.14 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 35.32 11.00
2 Viktorie StaškováViktorie Stašková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 32.19 9.00
3 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 29.60 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.44 11.00
2 Simon RycheckýSimon Rychecký 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 48.42 9.00
3 Martin FrýzaMartin Frýza 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice PB 36.44 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 44.81 11.00
2 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 44.62 9.00
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 58.59 11.00
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.67 9.00
3 Simon RycheckýSimon Rychecký 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 45.28 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 38.01 11.00
2 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.10 9.00
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 31.89 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 54.98 11.00
2 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 45.99 9.00
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 43.69 8.00