Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B

Frýdek-Místek (13. 9. 2020)

800 m - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:06.46 11.00
2 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 2:08.39 9.00
3 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:11.67 8.00
4 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 2:13.08 7.00
5 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 PB 2:13.40 6.00
6 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:21.24 5.00
7 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:23.70 4.00
8 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 2:25.49 3.00
9 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:31.32 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:19.46 11.00
2 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 2:23.71 9.00
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:26.79 8.00
4 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:30.27 7.00
5 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:35.11 5.00
6 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:39.35 3.00
7 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:48.15
8 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:02.59
Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 2:32.39 6.00
2 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:37.93 4.00
3 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:40.68 2.00
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 2:43.30 1.00
5 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:45.03
6 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:45.77
7 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:54.79
8 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 3:06.84
9 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 3:18.10
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:19.46 11.00
2 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 2:23.71 9.00
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:26.79 8.00
4 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:30.27 7.00
5 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 2:32.39 6.00
6 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:35.11 5.00
7 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:37.93 4.00
8 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:39.35 3.00
9 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:40.68 2.00
10 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 2:43.30 1.00
11 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:45.03
12 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:45.77
13 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:48.15
14 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:54.79
15 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:02.59
16 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 3:06.84
17 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 3:18.10
Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNF