Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B

Frýdek-Místek (13. 9. 2020)

1500 m - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:53.69 11.00
2 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 SB 5:20.96 9.00
3 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:21.27 8.00
MS Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 5:26.03
5 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:31.87 7.00
6 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 5:47.90 6.00
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 6:05.81 5.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 5:04.52 11.00
2 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 5:07.81 9.00
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 5:10.55 8.00
4 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 5:20.09 7.00
5 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 PB 5:21.09 6.00
6 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 5:21.84 5.00
7 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:32.38 4.00
8 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 5:36.93 3.00
9 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 5:45.16 2.00
10 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 5:52.23 1.00
11 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 PB 6:05.77
Celkem 11 závodníků