Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B

Frýdek-Místek (13. 9. 2020)

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaněk, Kavan, Borunský, Ceplý Vaněk, Kavan, Borunský, Ceplý TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:49.21 11.00
2 Bok, Pupík, Malota, Fojtík Bok, Pupík, Malota, Fojtík TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:54.28 5.00
3 Boďa, Martinkevič, Žurovec, Podešva Boďa, Martinkevič, Žurovec, Podešva Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:57.11 4.00
Hrbáček, Kremser, Kubesa, Podveský Hrbáček, Kremser, Kubesa, Podveský SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jordán, Polášek, Babiuch, Dvořák Jordán, Polášek, Babiuch, Dvořák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:49.38 9.00
2 Valík, Urbánek, Ozaniak, Borovský Valík, Urbánek, Ozaniak, Borovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:50.05 8.00
3 Bojko, Folwarczny, Kowala, Szczerba Bojko, Folwarczny, Kowala, Szczerba TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:50.34 7.00
4 Matula, Holub, Hejčl, Markivsky Matula, Holub, Hejčl, Markivsky TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:52.86 6.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaněk, Kavan, Borunský, Ceplý Vaněk, Kavan, Borunský, Ceplý TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:49.21 11.00
2 Jordán, Polášek, Babiuch, Dvořák Jordán, Polášek, Babiuch, Dvořák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:49.38 9.00
3 Valík, Urbánek, Ozaniak, Borovský Valík, Urbánek, Ozaniak, Borovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:50.05 8.00
4 Bojko, Folwarczny, Kowala, Szczerba Bojko, Folwarczny, Kowala, Szczerba TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:50.34 7.00
5 Matula, Holub, Hejčl, Markivsky Matula, Holub, Hejčl, Markivsky TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:52.86 6.00
6 Bok, Pupík, Malota, Fojtík Bok, Pupík, Malota, Fojtík TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:54.28 5.00
7 Boďa, Martinkevič, Žurovec, Podešva Boďa, Martinkevič, Žurovec, Podešva Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:57.11 4.00
Hrbáček, Kremser, Kubesa, Podveský Hrbáček, Kremser, Kubesa, Podveský SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bystřičanová, Kubajurová, Vilčková, Výmolová Bystřičanová, Kubajurová, Vilčková, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:56.21 11.00
2 Vavrečková, Válková, Gruberová, Krchňáková Vavrečková, Válková, Gruberová, Krchňáková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:59.49 9.00
3 Fajkusová, Finsterlová, Kubicová, Olšinová Fajkusová, Finsterlová, Kubicová, Olšinová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:07.14 7.00
4 Fusková, Fusková, Kolajová, Škrabalová Fusková, Fusková, Kolajová, Škrabalová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 3:07.84 6.00
5 Lamošová, Ščepánová, Valeriánová, Kalčíková Lamošová, Ščepánová, Valeriánová, Kalčíková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:07.97 5.00
6 Kočvarová, Matějová, Zychová, Ondová Kočvarová, Matějová, Zychová, Ondová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:17.88
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václavíková, Míčková, Kolčářová, Hájková Václavíková, Míčková, Kolčářová, Hájková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 3:05.44 8.00
2 Bajčíková, Boková, Rýdlová, Ježová Bajčíková, Boková, Rýdlová, Ježová TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 3:07.99 4.00
3 Gleňová, Kadlčáková, Bienieková, Válková Gleňová, Kadlčáková, Bienieková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:11.26 3.00
4 Cetlová, Esslerová, Slaninová, Holasová Cetlová, Esslerová, Slaninová, Holasová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:17.23 1.00
5 Vavrušová, Valenčinová, Rohlová, Picmausová Vavrušová, Valenčinová, Rohlová, Picmausová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:22.99
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 13.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoňová, Kokořová, Kožuchová, Zahradníková Bartoňová, Kokořová, Kožuchová, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:14.48 2.00
2 Schlischková, Hábová, Přibylová, Štěbrová Schlischková, Hábová, Přibylová, Štěbrová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:23.22
3 Králová, Stryková, Keberlová, Krchová Králová, Stryková, Keberlová, Krchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:25.74
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bystřičanová, Kubajurová, Vilčková, Výmolová Bystřičanová, Kubajurová, Vilčková, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:56.21 11.00
2 Vavrečková, Válková, Gruberová, Krchňáková Vavrečková, Válková, Gruberová, Krchňáková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:59.49 9.00
3 Václavíková, Míčková, Kolčářová, Hájková Václavíková, Míčková, Kolčářová, Hájková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 3:05.44 8.00
4 Fajkusová, Finsterlová, Kubicová, Olšinová Fajkusová, Finsterlová, Kubicová, Olšinová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:07.14 7.00
5 Fusková, Fusková, Kolajová, Škrabalová Fusková, Fusková, Kolajová, Škrabalová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 3:07.84 6.00
6 Lamošová, Ščepánová, Valeriánová, Kalčíková Lamošová, Ščepánová, Valeriánová, Kalčíková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:07.97 5.00
7 Bajčíková, Boková, Rýdlová, Ježová Bajčíková, Boková, Rýdlová, Ježová TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 3:07.99 4.00
8 Gleňová, Kadlčáková, Bienieková, Válková Gleňová, Kadlčáková, Bienieková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:11.26 3.00
9 Bartoňová, Kokořová, Kožuchová, Zahradníková Bartoňová, Kokořová, Kožuchová, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:14.48 2.00
10 Cetlová, Esslerová, Slaninová, Holasová Cetlová, Esslerová, Slaninová, Holasová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:17.23 1.00
11 Kočvarová, Matějová, Zychová, Ondová Kočvarová, Matějová, Zychová, Ondová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:17.88
12 Vavrušová, Valenčinová, Rohlová, Picmausová Vavrušová, Valenčinová, Rohlová, Picmausová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:22.99
13 Schlischková, Hábová, Přibylová, Štěbrová Schlischková, Hábová, Přibylová, Štěbrová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:23.22
14 Králová, Stryková, Keberlová, Krchová Králová, Stryková, Keberlová, Krchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:25.74