Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřené závody ŠSK Újezd nad Lesy pro přípravku

Praha - Újezd nad Lesy (8. 6. 2020)

200 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 8.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DobiášJan Dobiáš 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.2
MS Petr PilnýPetr Pilný 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36.3
Matyáš JelenMatyáš Jelen 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DQ
Celkem 3 závodníků

200 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 8.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 31.6
2 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 31.9
3 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 32.1
4 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 32.5
5 Vanda BurianováVanda Burianová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 33.4
6 Tereza ŠumerováTereza Šumerová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 33.8
7 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.5
8 Adriana KašparovskáAdriana Kašparovská 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36.5
MS Soňa SkoumalováSoňa Skoumalová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.5
10 Barbora SynovcováBarbora Synovcová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 38.5
11 Ema ŽemlováEma Žemlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 41.3
Karolína SmetanováKarolína Smetanová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 8.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DobiášJan Dobiáš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 3.79 0.0
2 Matyáš JelenMatyáš Jelen
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 3.11 0.0
MS Petr PilnýPetr Pilný
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3.05 0.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 8.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 3.87 0.0
2 Tina MatějkováTina Matějková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 3.60 0.0
3 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 3.57 0.0
4 Vanda BurianováVanda Burianová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 3.56 0.0
5 Eliška PupováEliška Pupová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 3.47 0.0
6 Ema PoláčkováEma Poláčková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 3.26 0.0
7 Tereza ŠumerováTereza Šumerová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 3.14 0.0
MS Soňa SkoumalováSoňa Skoumalová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 2.84 0.0
8 Barbora SynovcováBarbora Synovcová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 2.84 0.0
10 Adriana KašparovskáAdriana Kašparovská
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 2.64 0.0
11 Ema ŽemlováEma Žemlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 2.54 0.0
Karolína SmetanováKarolína Smetanová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(po, 8.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DobiášJan Dobiáš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 27.43 0.0
2 Matyáš JelenMatyáš Jelen
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 26.93 0.0
MS Petr PilnýPetr Pilný
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 25.46 0.0
Celkem 3 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(po, 8.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vanda BurianováVanda Burianová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 30.25 0.0
2 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 29.40 0.0
3 Eliška PupováEliška Pupová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 28.38 0.0
4 Ema PoláčkováEma Poláčková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 21.47 0.0
5 Tina MatějkováTina Matějková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 21.17 0.0
6 Tereza ŠumerováTereza Šumerová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 21.14 0.0
7 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 17.52 0.0
8 Karolína SmetanováKarolína Smetanová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 16.09 0.0
9 Barbora SynovcováBarbora Synovcová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 15.89 0.0
MS Soňa SkoumalováSoňa Skoumalová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 14.85 0.0
11 Adriana KašparovskáAdriana Kašparovská
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 12.52 0.0
12 Ema ŽemlováEma Žemlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 07.10 0.0
Celkem 12 závodníků