Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Trutnov (25. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 25.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.96
2 19 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.91
3 11 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.15
4 13 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.33
5 22 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.66
6 23 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.18
7 70 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 25.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 08.57
2 68 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 08.70
3 71 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.82
4 21 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 09.58
5 14 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.63
6 4 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.94
7 29 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.08
8 64 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 10.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 25.6.2020 - 15:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.10
2 10 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.71
3 31 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.80
4 1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.25
5 58 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.35
6 56 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.39
7 73 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.42
8 65 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 25.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.71
2 51 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.95
3 49 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.10
4 77 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.35
5 2 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.55
6 8 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.59
7 75 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10.18
8 47 Tomáš StolínTomáš Stolín 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 25.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.91
2 18 Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 09.08
3 3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.10
4 41 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.37
5 43 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.71
6 52 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.36
7 4 Robin HohbergRobin Hohberg 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 10.66
8 44 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 12.05
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.96
2 27 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.10
3 16 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 08.57
4 68 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 08.70
5 10 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.71
5 37 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.71
7 31 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.80
8 71 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.82
9 19 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.91
9 48 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.91
11 51 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.95
12 18 Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 09.08
13 49 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.10
13 3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.10
15 11 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.15
16 1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.25
17 13 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.33
18 58 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.35
18 77 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.35
20 41 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.37
21 56 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.39
22 73 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.42
23 2 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.55
24 21 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 09.58
25 8 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.59
26 14 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.63
27 22 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.66
28 43 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.71
29 4 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.94
30 65 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.96
31 29 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.08
32 23 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.18
32 75 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10.18
34 52 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.36
35 64 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 10.57
36 4 Robin HohbergRobin Hohberg 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 10.66
37 70 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.93
38 47 Tomáš StolínTomáš Stolín 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.96
39 44 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 12.05

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 25.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.87 11.00
2 27 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.17 9.00
3 68 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 08.55 8.00
4 37 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.59 7.00
5 10 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 08.63 6.00
6 16 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 08.66 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Pecina Adam - TJ Sokol Hradec Králové, 2. Ježek David - TJ Sokol Hradec Králové, 3. Křížek Lukáš - Spartak Vrchlabí
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 25.6.2020 - 17:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.85 4.00
2 48 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.03 3.00
3 19 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 09.04 2.00
4 51 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.11 1.00
5 18 Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 09.25
6 71 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 25.6.2020 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.39
2 208 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.43
3 193 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.50
4 147 Karolína JanusováKarolína Janusová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.61
5 185 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.86
6 81 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.27
7 195 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 25.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 08.66
2 175 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.02
3 186 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.39
4 129 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.74
5 145 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.85
6 120 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 09.94
7 160 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 25.6.2020 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.90
2 26 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.13
3 196 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.51
4 170 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.69
5 181 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.73
6 127 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.21
7 184 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 25.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.18
2 217 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.39
3 114 Barbora ČervnovskáBarbora Červnovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.69
4 207 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.70
5 20 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.76
6 136 Anežka RudolfováAnežka Rudolfová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.90
7 165 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 10.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 25.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Sabina MorkesováSabina Morkesová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.03
2 174 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.09
3 110 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.42
4 164 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.69
5 105 Laura KubelkováLaura Kubelková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 09.70
6 96 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.23
7 206 Tereza VrbatováTereza Vrbatová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 10.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 25.6.2020 - 15:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.80
2 13 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 09.52
3 27 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.58
4 91 Jindřiška MatulováJindřiška Matulová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.73
5 162 Barbora HadačováBarbora Hadačová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 10.00
6 36 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.16
7 21 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.53
8 197 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (čt, 25.6.2020 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 209 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.26
2 176 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.32
3 99 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 09.58
4 179 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.76
5 187 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.96
6 89 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.24
7 12 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 10.28
8 203 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 10.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (čt, 25.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.88
2 140 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.19
3 117 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.87
4 18 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.90
5 11 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.96
6 142 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.26
7 116 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.78
8 200 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 11.36
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.39
2 100 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 08.66
3 163 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.80
4 92 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.88
5 139 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.90
6 175 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.02
7 167 Sabina MorkesováSabina Morkesová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.03
8 174 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.09
9 26 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.13
10 118 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.18
11 140 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.19
12 209 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.26
13 176 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.32
14 186 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.39
14 217 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.39
16 110 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.42
17 208 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.43
18 193 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.50
19 196 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.51
20 13 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 09.52
21 27 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.58
21 99 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 09.58
23 147 Karolína JanusováKarolína Janusová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.61
24 170 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.69
24 114 Barbora ČervnovskáBarbora Červnovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.69
24 164 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.69
27 207 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.70
27 105 Laura KubelkováLaura Kubelková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 09.70
29 181 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.73
29 91 Jindřiška MatulováJindřiška Matulová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.73
31 129 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.74
32 20 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.76
32 179 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.76
34 145 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.85
35 185 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.86
36 117 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.87
37 136 Anežka RudolfováAnežka Rudolfová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.90
37 18 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.90
39 120 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 09.94
40 187 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.96
40 11 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.96
42 162 Barbora HadačováBarbora Hadačová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 10.00
43 160 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.03
44 36 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.16
45 127 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.21
46 165 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 10.23
46 96 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.23
48 89 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.24
49 142 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.26
50 81 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.27
51 195 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.28
51 12 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 10.28
53 206 Tereza VrbatováTereza Vrbatová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 10.41
54 184 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.53
54 21 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.53
56 197 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.57
56 203 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 10.57
58 116 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.78
59 200 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 11.36

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 25.6.2020 - 17:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.35 11.00
2 100 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.45 9.00
3 163 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.64 8.00
4 139 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.76 7.00
5 92 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.77 6.00
6 175 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.93 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Tázlerová Anna - TJ Sokol Jaroměř, 2. Davidová Adriana - TJ Dvůr Králové n. L., 3. Hauková Angelika - TJ Jilemnice
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 25.6.2020 - 17:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 08.91 4.00
2 174 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.99 3.00
3 167 Sabina MorkesováSabina Morkesová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.04 2.00
4 118 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.29 1.00
5 209 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.29
6 26 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.49
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 25.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.13 9.00
2 12 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 20.31 8.00
3 16 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 20.74 7.00
4 48 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 21.84 4.00
5 20 Jakub LieserJakub Lieser 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 22.19 1.00
6 41 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 23.39
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 25.6.2020 - 18:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 21.67 5.00
2 13 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 21.90 3.00
3 3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 21.91 2.00
4 57 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 22.78
5 40 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 23.16
6 69 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 24.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 25.6.2020 - 18:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.08 11.00
MS 80 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 20.67
3 75 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 24.15
4 65 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 25.04
5 52 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 27.43
6 70 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 30.46
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 25.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.52 6.00
2 56 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 22.94
3 54 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 23.53
4 24 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.91
5 45 Michal MatějkaMichal Matějka 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 25.69
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 25.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.72
2 58 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.32
3 14 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 24.05
4 12 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 24.26
5 78 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 25.84
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.08 11.00
2 35 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.13 9.00
3 12 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 20.31 8.00
4 80 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 20.67
5 16 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 20.74 7.00
6 37 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.52 6.00
7 68 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 21.67 5.00
8 48 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 21.84 4.00
9 13 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 21.90 3.00
10 3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 21.91 2.00
11 20 Jakub LieserJakub Lieser 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 22.19 1.00
12 72 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.72
13 57 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 22.78
14 56 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 22.94
15 40 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 23.16
16 58 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.32
17 41 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 23.39
18 54 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 23.53
19 14 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 24.05
20 75 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 24.15
21 12 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 24.26
22 69 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 24.84
23 24 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.91
24 65 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 25.04
25 45 Michal MatějkaMichal Matějka 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 25.69
26 78 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 25.84
27 52 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 27.43
28 70 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 30.46

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.6.2020 - 17:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 21.18 9.00
2 92 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.05 7.00
3 163 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 22.30 2.00
4 176 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 22.46
5 22 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 22.55
6 151 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 23.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 25.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 22.85
2 157 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 23.05
3 186 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 23.34
4 23 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 23.73
5 179 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.97
6 203 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 27.56
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 25.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 20.40 11.00
2 32 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.19 5.00
3 217 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.60
4 136 Anežka RudolfováAnežka Rudolfová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 24.15
5 20 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 24.50
6 36 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 25.48
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 25.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 175 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 21.85 8.00
2 153 Izabela NetalováIzabela Netalová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 23.15
3 208 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.23
4 114 Barbora ČervnovskáBarbora Červnovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 23.45
5 28 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 25.27
6 200 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 28.49
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 25.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 22.28 3.00
2 124 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 22.91
3 215 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.14
4 177 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 24.43
5 16 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.80
6 206 Tereza VrbatováTereza Vrbatová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 26.01
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 25.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.59
2 141 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 23.10
3 161 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 23.31
4 90 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.51
5 207 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.52
6 87 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 25.51
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 25.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.98
2 140 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 23.97
3 129 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 24.09
4 17 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 25.11
5 116 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 28.34
218 Marie VlasákováMarie Vlasáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 25.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 20.03
2 139 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.07 6.00
3 122 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.36 1.00
4 19 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 25.40
5 89 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 25.49
6 96 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 25.63
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 25.6.2020 - 17:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 22.22 4.00
2 98 Karolína VoltrováKarolína Voltrová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.10
3 4 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 23.72
4 91 Jindřiška MatulováJindřiška Matulová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 24.82
5 29 Natálie ŠtěrbováNatálie Štěrbová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 26.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 20.03
2 134 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 20.40 11.00
3 100 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 21.18 9.00
4 175 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 21.85 8.00
5 92 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.05 7.00
6 139 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.07 6.00
7 32 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.19 5.00
8 121 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 22.22 4.00
9 111 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 22.28 3.00
10 163 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 22.30 2.00
11 122 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.36 1.00
12 176 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 22.46
13 22 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 22.55
14 169 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.59
15 189 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 22.85
16 124 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 22.91
17 118 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.98
18 157 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 23.05
19 141 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 23.10
19 98 Karolína VoltrováKarolína Voltrová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.10
21 215 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.14
22 153 Izabela NetalováIzabela Netalová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 23.15
23 208 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.23
24 161 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 23.31
25 186 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 23.34
26 151 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 23.36
27 114 Barbora ČervnovskáBarbora Červnovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 23.45
28 217 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.60
29 4 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 23.72
30 23 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 23.73
31 179 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.97
31 140 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 23.97
33 129 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 24.09
34 136 Anežka RudolfováAnežka Rudolfová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 24.15
35 177 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 24.43
36 20 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 24.50
37 90 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.51
38 207 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.52
39 16 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.80
40 91 Jindřiška MatulováJindřiška Matulová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 24.82
41 17 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 25.11
42 28 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 25.27
43 19 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 25.40
44 36 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 25.48
45 89 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 25.49
46 87 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 25.51
47 96 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 25.63
48 206 Tereza VrbatováTereza Vrbatová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 26.01
49 29 Natálie ŠtěrbováNatálie Štěrbová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 26.06
50 203 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 27.56
51 116 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 28.34
52 200 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 28.49
218 Marie VlasákováMarie Vlasáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 7 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:29.86
2 2 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 2:35.01 11.00
3 1 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 2:36.24 9.00
4 6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:46.13 7.00
5 3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:48.98 6.00
MS 8 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:50.26
7 10 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 2:53.25 5.00
8 4 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 2:53.51 4.00
9 9 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:57.51 1.00
10 12 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 12 2:58.12
11 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 25.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 2:59.06
2 22 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 3:00.11
3 30 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 3:01.72
4 29 Natálie ŠtěrbováNatálie Štěrbová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 3:04.45
5 24 Tereza KošťálováTereza Košťálová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 3:04.64
6 28 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 3:07.15
7 26 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 3:09.53
8 27 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 3:09.78
9 25 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:14.41
10 21 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 3:16.70
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 25.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:44.59 8.00
2 18 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:53.70 3.00
3 13 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 2:56.83 2.00
4 20 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 3:00.71
5 12 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 3:02.12
6 11 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 3:09.36
7 14 Alena HovadováAlena Hovadová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:09.78
8 17 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 3:11.43
9 19 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 3:12.57
10 15 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 3:13.59
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:29.86
2 2 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 2:35.01 11.00
3 1 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 2:36.24 9.00
4 16 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:44.59 8.00
5 6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:46.13 7.00
6 3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:48.98 6.00
7 8 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:50.26
8 10 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 2:53.25 5.00
9 4 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 2:53.51 4.00
10 18 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:53.70 3.00
11 13 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 2:56.83 2.00
12 9 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:57.51 1.00
13 12 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 12 2:58.12
14 23 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 2:59.06
15 22 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 3:00.11
16 20 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 3:00.71
17 30 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 3:01.72
18 12 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 3:02.12
19 29 Natálie ŠtěrbováNatálie Štěrbová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 3:04.45
20 24 Tereza KošťálováTereza Košťálová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 3:04.64
21 28 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 3:07.15
22 11 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 3:09.36
23 26 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 3:09.53
24 27 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 3:09.78
24 14 Alena HovadováAlena Hovadová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:09.78
26 17 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 3:11.43
27 19 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 3:12.57
28 15 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 3:13.59
29 25 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:14.41
30 21 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 3:16.70
11 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 DNS

1000 m - Ml. žáci

(čt, 25.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 14 3:22.11 11.00
2 2 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 3:26.41 9.00
MS 10 Jiří PeterkaJiří Peterka 07 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 12 3:26.65
4 11 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 3:28.23 8.00
5 1 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 3:29.59 7.00
6 5 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 3:31.92 6.00
7 13 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 15 3:36.39 5.00
8 3 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:37.73 4.00
9 8 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 3:50.47 3.00
10 4 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 3:54.35 2.00
11 7 Johan KotykJohan Kotyk 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 9 3:58.76 1.00
12 14 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16 3:58.94
13 9 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 4:03.71
14 6 Martin KotenMartin Koten 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 4:14.92
Celkem 14 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 25.6.2020 - 16:20) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 11.39 11.00
2 53 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.29 9.00
3 24 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.72 8.00
4 14 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.92 7.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.11 9.00
2 130 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 11.26 8.00
3 149 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.35 7.00
4 88 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.45 6.00
5 121 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 11.58 5.00
6 123 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.60 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 25.6.2020 - 16:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.64 11.00
2 126 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.91 3.00
3 110 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.26 2.00
4 181 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.18
5 117 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 13.61
6 20 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 13.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 25.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Arleta Veronika CozlováArleta Veronika Cozlová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 12.74 1.00
2 178 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.38
3 177 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.42
4 120 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 14.89
5 188 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 17.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.64 11.00
2 158 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.11 9.00
3 130 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 11.26 8.00
4 149 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.35 7.00
5 88 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.45 6.00
6 121 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 11.58 5.00
7 123 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.60 4.00
8 126 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.91 3.00
9 110 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.26 2.00
10 112 Arleta Veronika CozlováArleta Veronika Cozlová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 12.74 1.00
11 181 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.18
12 178 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.38
13 177 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.42
14 117 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 13.61
15 20 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 13.76
16 120 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 14.89
17 188 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 17.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 25.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Říha, Ježek, Ježek, Pecina Říha, Ježek, Ježek, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 31.37 11.00
2 Flégr, Lieser, Kňákal, Čeřovský Flégr, Lieser, Kňákal, Čeřovský TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 34.82 9.00
3 8 Lánský, Bičiště, Šulc, Bílek Lánský, Bičiště, Šulc, Bílek Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 36.49 4.00
4 61 Kubíček, Lukáš, Palan, Schreiber Kubíček, Lukáš, Palan, Schreiber TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.23 1.00
5 57 Švorčík, Zimla, Jirman, Rydlo Švorčík, Zimla, Jirman, Rydlo SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 37.62
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 25.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Erlebach, Koldovský, Křížek, Vancl Erlebach, Koldovský, Křížek, Vancl Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 36.16 6.00
2 71 Bednařík, Havelka, Hlaváček, Prášek Bednařík, Havelka, Hlaváček, Prášek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 36.43 5.00
3 40 Allmer, Bém, Matějka, Zolman Allmer, Bém, Matějka, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 36.78 3.00
51 Mánek, Hauk, Hnik, Svatý Mánek, Hauk, Hnik, Svatý TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 25.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Imlauf, Hanák, Rybáček, Šulc Imlauf, Hanák, Rybáček, Šulc Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 34.84 8.00
2 3 Horák, Koreček, Rejsek, Vlček Horák, Koreček, Rejsek, Vlček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 35.56 7.00
3 13 Stejskal, Potměšil, Kopecký, Janeček Stejskal, Potměšil, Kopecký, Janeček SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 37.21 2.00
4 22 Boukal, Hájek, Walter, Zadrobílek Boukal, Hájek, Walter, Zadrobílek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 37.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Říha, Ježek, Ježek, Pecina Říha, Ježek, Ježek, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 31.37 11.00
2 Flégr, Lieser, Kňákal, Čeřovský Flégr, Lieser, Kňákal, Čeřovský TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 34.82 9.00
3 4 Imlauf, Hanák, Rybáček, Šulc Imlauf, Hanák, Rybáček, Šulc Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 34.84 8.00
4 3 Horák, Koreček, Rejsek, Vlček Horák, Koreček, Rejsek, Vlček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 35.56 7.00
5 65 Erlebach, Koldovský, Křížek, Vancl Erlebach, Koldovský, Křížek, Vancl Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 36.16 6.00
6 71 Bednařík, Havelka, Hlaváček, Prášek Bednařík, Havelka, Hlaváček, Prášek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 36.43 5.00
7 8 Lánský, Bičiště, Šulc, Bílek Lánský, Bičiště, Šulc, Bílek Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 36.49 4.00
8 40 Allmer, Bém, Matějka, Zolman Allmer, Bém, Matějka, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 36.78 3.00
9 13 Stejskal, Potměšil, Kopecký, Janeček Stejskal, Potměšil, Kopecký, Janeček SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 37.21 2.00
10 61 Kubíček, Lukáš, Palan, Schreiber Kubíček, Lukáš, Palan, Schreiber TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.23 1.00
11 22 Boukal, Hájek, Walter, Zadrobílek Boukal, Hájek, Walter, Zadrobílek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 37.37
12 57 Švorčík, Zimla, Jirman, Rydlo Švorčík, Zimla, Jirman, Rydlo SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 37.62
51 Mánek, Hauk, Hnik, Svatý Mánek, Hauk, Hnik, Svatý TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Čechová, Lorencová, Polívková, Hronovská Čechová, Lorencová, Polívková, Hronovská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 33.40 11.00
2 149 Kholová, Pecháčková, Štveráková, Tázlerová Kholová, Pecháčková, Štveráková, Tázlerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 34.28 9.00
3 161 Exnerová, Morkesová, Žalská, Hauková Exnerová, Morkesová, Žalská, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 35.17 6.00
4 92 Ovčariková, Frejvaldová, Dynterová, Dvořáková Ovčariková, Frejvaldová, Dynterová, Dvořáková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 36.21 1.00
5 210 Konrádová, Mládková, Jeníková, Pleskotová Konrádová, Mládková, Jeníková, Pleskotová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 36.62
6 30 Zahrádková, Besperátová, Bajerová, Kloutvorová Zahrádková, Besperátová, Bajerová, Kloutvorová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 37.66
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 25.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Krmašová, Jelenová, Vejsová, Perun Krmašová, Jelenová, Vejsová, Perun TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 34.92 7.00
2 189 Bořková, Baierová, Šturmová, Sedláčková Bořková, Baierová, Šturmová, Sedláčková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 36.06 3.00
3 175 Dohnalová, Brumlichová, Ernestová, Schusterova Dohnalová, Brumlichová, Ernestová, Schusterova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 36.13 2.00
4 114 Červnovská, Linková, Pastuszková, Pilátová Červnovská, Linková, Pastuszková, Pilátová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 36.98
5 23 Reichsteinová, Lepltová, Koudelková, Kynčlová Reichsteinová, Lepltová, Koudelková, Kynčlová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 45.77
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 25.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Andrejsová, Lžíčařová, Mrázková, Součková Andrejsová, Lžíčařová, Mrázková, Součková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 34.53 8.00
2 1 Malá, Tužová, Šišková, Tropová Malá, Tužová, Šišková, Tropová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 36.53
3 10 Plecháčová, Trejbalová, Erbenová, Čermáková Plecháčová, Trejbalová, Erbenová, Čermáková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 37.88
4 98 Voltrová, Štěrbová, Kumprechtová, Březovská Voltrová, Štěrbová, Kumprechtová, Březovská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 38.03
5 16 Petráčková, Hrochová, Horkelová, Jirásková Petráčková, Hrochová, Horkelová, Jirásková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 38.54
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 25.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Bláhová, Blažková, Hladíková, Podlešáková Bláhová, Blažková, Hladíková, Podlešáková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 35.42 5.00
2 151 Macháňová, Dvořáková, Pourová, Netalová Macháňová, Dvořáková, Pourová, Netalová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 37.32
3 124 Křoustková, Filipová, Novotná, Vomáčková Křoustková, Filipová, Novotná, Vomáčková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 37.63
4 191 Grusová, Lukášová, Erbenová, Vondroušová Grusová, Lukášová, Erbenová, Vondroušová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.75
5 206 Vrbatová, Honců, Kynčlová, Astalošová Vrbatová, Honců, Kynčlová, Astalošová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 42.56
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 25.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Pospíšilová, Vokolková, Vycpálková, Sládková Pospíšilová, Vokolková, Vycpálková, Sládková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 35.93 4.00
2 147 Janusová, Hejnová, Hovadová, Kábrtová Janusová, Hejnová, Hovadová, Kábrtová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 37.98
3 112 Cozlová, Svobodová, Zeiplová, Rudolfová Cozlová, Svobodová, Zeiplová, Rudolfová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 37.99
4 181 Krejčí, Wiesnerova, Prokopová, Kašparová Krejčí, Wiesnerova, Prokopová, Kašparová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 39.19
5 165 Malá, Hadačová, Horáčková, Řičánková Malá, Hadačová, Horáčková, Řičánková TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 39.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Čechová, Lorencová, Polívková, Hronovská Čechová, Lorencová, Polívková, Hronovská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 33.40 11.00
2 149 Kholová, Pecháčková, Štveráková, Tázlerová Kholová, Pecháčková, Štveráková, Tázlerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 34.28 9.00
3 143 Andrejsová, Lžíčařová, Mrázková, Součková Andrejsová, Lžíčařová, Mrázková, Součková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 34.53 8.00
4 123 Krmašová, Jelenová, Vejsová, Perun Krmašová, Jelenová, Vejsová, Perun TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 34.92 7.00
5 161 Exnerová, Morkesová, Žalská, Hauková Exnerová, Morkesová, Žalská, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 35.17 6.00
6 20 Bláhová, Blažková, Hladíková, Podlešáková Bláhová, Blažková, Hladíková, Podlešáková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 35.42 5.00
7 135 Pospíšilová, Vokolková, Vycpálková, Sládková Pospíšilová, Vokolková, Vycpálková, Sládková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 35.93 4.00
8 189 Bořková, Baierová, Šturmová, Sedláčková Bořková, Baierová, Šturmová, Sedláčková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 36.06 3.00
9 175 Dohnalová, Brumlichová, Ernestová, Schusterova Dohnalová, Brumlichová, Ernestová, Schusterova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 36.13 2.00
10 92 Ovčariková, Frejvaldová, Dynterová, Dvořáková Ovčariková, Frejvaldová, Dynterová, Dvořáková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 36.21 1.00
11 1 Malá, Tužová, Šišková, Tropová Malá, Tužová, Šišková, Tropová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 36.53
12 210 Konrádová, Mládková, Jeníková, Pleskotová Konrádová, Mládková, Jeníková, Pleskotová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 36.62
13 114 Červnovská, Linková, Pastuszková, Pilátová Červnovská, Linková, Pastuszková, Pilátová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 36.98
14 151 Macháňová, Dvořáková, Pourová, Netalová Macháňová, Dvořáková, Pourová, Netalová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 37.32
15 124 Křoustková, Filipová, Novotná, Vomáčková Křoustková, Filipová, Novotná, Vomáčková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 37.63
16 30 Zahrádková, Besperátová, Bajerová, Kloutvorová Zahrádková, Besperátová, Bajerová, Kloutvorová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 37.66
17 191 Grusová, Lukášová, Erbenová, Vondroušová Grusová, Lukášová, Erbenová, Vondroušová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.75
18 10 Plecháčová, Trejbalová, Erbenová, Čermáková Plecháčová, Trejbalová, Erbenová, Čermáková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 37.88
19 147 Janusová, Hejnová, Hovadová, Kábrtová Janusová, Hejnová, Hovadová, Kábrtová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 37.98
20 112 Cozlová, Svobodová, Zeiplová, Rudolfová Cozlová, Svobodová, Zeiplová, Rudolfová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 37.99
21 98 Voltrová, Štěrbová, Kumprechtová, Březovská Voltrová, Štěrbová, Kumprechtová, Březovská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 38.03
22 16 Petráčková, Hrochová, Horkelová, Jirásková Petráčková, Hrochová, Horkelová, Jirásková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 38.54
23 181 Krejčí, Wiesnerova, Prokopová, Kašparová Krejčí, Wiesnerova, Prokopová, Kašparová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 39.19
24 165 Malá, Hadačová, Horáčková, Řičánková Malá, Hadačová, Horáčková, Řičánková TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 39.49
25 206 Vrbatová, Honců, Kynčlová, Astalošová Vrbatová, Honců, Kynčlová, Astalošová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 42.56
26 23 Reichsteinová, Lepltová, Koudelková, Kynčlová Reichsteinová, Lepltová, Koudelková, Kynčlová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 45.77

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 25.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.331.361.391.421.451.481.511.531.551.57 Body
1 10 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 7 1.53 ----o-ooooo-oor 11.00
2 33 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 1.45 --o-o-ooooo-x-xx 9.00
3 20 Jakub LieserJakub Lieser
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 5 1.42 --ooooxooooxxx 8.00
4 31 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 1.42 --o-o-xoxoxoxoxxx 7.00
5 61 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 6 1.36 ---o-xxoxoxxoxxx 6.00
6 34 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 1.33 --o-o-xoxxx 5.00
7 62 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1 1.22 xxooooxxx 4.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Šulc Adam - DC Ostroměř, 2. Pecina Adam - TJ Sokol Hradec Králové, 3. Lieser Jakub - TJ Dvůr Králové nad Labem
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 25.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.241.281.321.351.381.401.421.441.461.481.501.52 Body
1 210 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 22 1.50 ----oooooooooxo-xoxxx 11.00
2 152 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 18 1.44 ----oxoooxooxoooxxx 9.00
3 212 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 21 1.40 ----oooooooxxx 8.00
4 161 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3 1.38 ooooooooxxoxxoxxx 7.00
5 82 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 16 1.35 ---oooooxoxxx 6.00
6 148 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 17 1.35 ---oooxooxoxxx 5.00
7 83 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 15 1.32 o-ooooooxxx 4.00
8 157 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 19 1.32 ----oxoxooxxx 3.00
9 131 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 20 1.32 --ooxxoooxoxxx 2.00
10 137 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 13 1.28 --oooooxxx 1.00
11 173 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 9 1.24 -oooooxxx
12 3 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 11 1.24 --ooxooxxx
13 106 Kristýna OrlíkováKristýna Orlíková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 1 1.24 --oxoxooxxx
14 130 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 13 1.24 oooooxoxxx
15 170 Eliška TropováEliška Tropová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 8 1.24 ooooxoxoxxx
16 191 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 10 1.24 oooxoxoxxoxxx
17 2 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 14 1.20 --ooxxox--xx
18= 135 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 12 1.15 ooooxxx
18= 156 Aine PourováAine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 1.15 ooooxxx
20 11 Natálie PaarováNatálie Paarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 6 1.15 oxoooxxx
21= 162 Barbora HadačováBarbora Hadačová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 4 1.15 -ooxoxxx
21= 1 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 5 1.15 -ooxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Konrádová Anežka - TJ Lokomotiva Trutnov, 2. Mrázková Anna Terézia - TJ Sokol Jaroměř, 3. Mládková Natálie - TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 25.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 30 5.01 -1.1 m/s 0.0 11.00
2 27 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 29 5.01 -0.9 m/s 0.0 9.00
3 51 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 11 4.41 +1.3 m/s 0.0 8.00
4 34 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 27 4.34 +0.5 m/s 0.0 7.00
5 21 Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 14 4.33 +2.1 m/s 0.0 6.00
6 63 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 26 4.29 -0.4 m/s 0.0 5.00
7 71 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 4 4.18 +1.3 m/s 0.0 4.00
8 57 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 25 4.16 -0.3 m/s 0.0 3.00
9 18 Adam HulíkAdam Hulík
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 7 4.12 -0.3 m/s 0.0 2.00
10 40 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2 4.10 +1.2 m/s 0.0 1.00
11 1 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 19 4.10 -2.6 m/s 0.0
12 49 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 22 3.99 -1.2 m/s 0.0
13 3 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 18 3.88 -0.1 m/s 0.0
14 72 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 24 3.87 -1.7 m/s 0.0
15 53 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 3.73 -1.3 m/s 0.0
16 77 Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 17 3.67 +1.4 m/s 0.0
17 11 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 20 3.64 -0.6 m/s 0.0
18 8 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 12 3.60 -0.5 m/s 0.0
19 38 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 21 3.58 +0.4 m/s 0.0
20 9 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 16 3.52 -1.2 m/s 0.0
21 78 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 13 3.51 +0.8 m/s 0.0
22 1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 23 3.51 +0.6 m/s 0.0
23 7 Johan KotykJohan Kotyk
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 10 3.50 +0.7 m/s 0.0
24 6 Martin KotenMartin Koten
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 9 3.42 +0.9 m/s 0.0
25 12 Michal JanečekMichal Janeček
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 8 3.40 -0.2 m/s 0.0
26 4 Robin HohbergRobin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 6 3.26 -0.3 m/s 0.0
27 64 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1 3.15 -1.0 m/s 0.0
28 29 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 15 2.62 -0.3 m/s 0.0
16 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 28 DNS 0.0
2 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 5 NM 0.0
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 25.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 113 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 40 4.89 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 210 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 41 4.73 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 158 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 39 4.54 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 155 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 37 4.35 -1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 212 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 32 4.33 +0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 122 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 23 4.31 -0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 169 Andrea ŠiškováAndrea Šišková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 27 4.13 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 174 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 30 4.13 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 123 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 35 4.02 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 98 Karolína VoltrováKarolína Voltrová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 17 4.02 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 151 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 34 3.97 -1.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 189 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 8 3.96 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13 209 Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 11 3.94 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
14 171 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 31 3.92 -0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 167 Sabina MorkesováSabina Morkesová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 13 3.90 -1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
16 150 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 36 3.88 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
17 32 Viola VokolkováViola Vokolková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 6 3.88 -0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
18 99 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 7 3.85 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
19 143 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 29 3.85 -1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
20 112 Arleta Veronika CozlováArleta Veronika Cozlová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 9 3.83 -0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
21 124 Nela KřoustkováNela Křoustková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 25 3.83 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
22 187 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 19 3.79 -1.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
23 106 Kristýna OrlíkováKristýna Orlíková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 3.78 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
24 198 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 18 3.77 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
25 178 Lucie HrochováLucie Hrochová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 33 3.72 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
26 196 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 4 3.71 -0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
27 145 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 28 3.70 -0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
28 6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 10 3.68 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
29 25 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 3.62 +0.2 m/s 3.620.00.03.620.00.00.0
30 160 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 3.60 -0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
31 10 Sára PlecháčováSára Plecháčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 14 3.56 -0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
32 185 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 24 3.49 -0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
33 105 Laura KubelkováLaura Kubelková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 2 3.46 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
34 90 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 12 3.44 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
35 193 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 21 3.35 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
36 12 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 26 3.27 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
37 197 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 15 3.14 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
38 199 Aneta AstalošováAneta Astalošová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 22 3.13 -1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
39 195 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 20 2.95 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
218 Marie VlasákováMarie Vlasáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
188 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 38 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 41 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 25.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4 11.22 0.0 11.00
2 137 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 14 10.85 0.0 9.00
3 134 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 12 10.60 0.0 8.00
4 107 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 13 10.31 0.0 7.00
5 104 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 18 08.84 0.0 6.00
6 150 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 26 07.80 0.0 5.00
7 173 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 17 07.71 0.0 4.00
8 111 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 5 07.68 0.0 3.00
9 24 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 20 07.60 0.0 2.00
10 154 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 21 07.44 0.0 1.00
11 141 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 16 07.37 0.0
12 Dominika MalinováDominika Malinová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 07.31 0.0
13 147 Karolína JanusováKarolína Janusová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 07.29 0.0
14 194 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 24 07.17 0.0
15 153 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 07.13 0.0
16 155 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 25 07.09 0.0
17 165 Adéla MaláAdéla Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 10 06.91 0.0
18 15 Ema KoudelkováEma Koudelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 9 06.72 0.0
19 198 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 15 06.69 0.0
20 190 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 19 06.63 0.0
21 164 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 7 06.61 0.0
22 143 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 22 06.43 0.0
23 148 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 23 06.17 0.0
24 199 Aneta AstalošováAneta Astalošová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 3 06.01 0.0
25 87 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 6 05.92 0.0
26 180 Petra KašparováPetra Kašparová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 8 05.16 0.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Besperátová Flora - DC Ostroměř, 2. Sládková Adéla - TJ Sokol Hradec Králové, 3. Polívková Bára - TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 25.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Jakub ŘíhaJakub Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 7 10.18 0.0 11.00
2 19 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 12 09.00 0.0 9.00
3 6 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4 08.98 0.0 8.00
4 43 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 11 08.90 0.0 7.00
5 5 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3 08.47 0.0 6.00
6 55 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 6 07.68 0.0 5.00
7 5 Michal KoldovskýMichal Koldovský
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 10 07.06 0.0 4.00
8 54 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 5 06.78 0.0 3.00
9 45 Michal MatějkaMichal Matějka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 9 06.74 0.0 2.00
10 69 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 8 05.01 0.0 1.00
11 44 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 04.01 0.0
12 47 Tomáš StolínTomáš Stolín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 02.79 0.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Říha Jakub - TJ Sokol Hradec Králové, 2. Kňákal Jakub - TJ Dvůr Králové n. L., 3. Chudoba Filip - DC Ostroměř
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 25.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 159 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 29.30 0.0 11.00
2 149 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 29.06 0.0 9.00
3 88 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3 27.52 0.0 8.00
4 194 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 16 26.40 0.0 7.00
5= 171 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 11 24.74 0.0 5.50
5= 126 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 18 24.74 0.0 5.50
7 107 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 15 23.22 0.0 4.00
8 135 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 9 22.02 0.0 3.00
9 131 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 17 20.08 0.0 2.00
10 83 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 6 18.84 0.0 1.00
11 152 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 18.68 0.0
12 190 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 14 16.68 0.0
13 215 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 8 14.72 0.0
14 191 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 13 13.20 0.0
15 81 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2 12.65 0.0
16 180 Petra KašparováPetra Kašparová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4 11.40 0.0
17 30 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 12 11.02 0.0
18 156 Aine PourováAine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 10.40 0.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Tázlerová Anna - TJ Sokol Jaroměř, 2. Kholová Eliška - TJ Sokol Jaroměř, 3. Frejvaldová Martina - SK Dobruška
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 25.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6 28.03 0.0 11.00
2 61 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 9 25.10 0.0 9.00
3 8 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 10 24.28 0.0 8.00
4 55 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 8 22.58 0.0 7.00
5 13 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 7 21.74 0.0 6.00
6 11 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 11 20.48 0.0 5.00
7 62 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1 20.38 0.0 4.00
8 73 Filip HlaváčekFilip Hlaváček
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 4 15.64 0.0 3.00
9 22 Václav BoukalVáclav Boukal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2 13.62 0.0 2.00
10 38 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 12 08.98 0.0 1.00
11 23 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3 07.17 0.0
2 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Chudoba Filip - DC Ostroměř, 2. Kubíček Matěj - TJ Sokol Dvůr Králové n. L., 3. Lánský Jakub - DC Ostroměř
Celkem 12 závodníků