Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen

Meziboří (20. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 14:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.26 487.00
2 2 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 08.28 481.00
3 40 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 08.61 396.00
4 17 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.78 354.00
5 56 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 08.80 350.00
6 75 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 08.95 315.00
7 62 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.15 272.00
8 52 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 10.17 97.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 14:10) official Vítr: +5.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.44 439.00
2 7 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 8 08.52 418.00
3 55 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 08.73 366.00
4 14 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.90 327.00
5 58 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1 09.09 285.00
6 1 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 09.22 257.00
7 24 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 3 09.28 245.00
8 54 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 09.81 149.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 14:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.97 311.00
2 21 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 09.25 251.00
3 19 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 2 09.63 180.00
4 35 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 7 09.71 166.00
5 37 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 1 09.74 161.00
6 64 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.84 145.00
7 28 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 8 10.26 85.00
8 50 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.11 10.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 14:10) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 1 09.18 266.00
2 63 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 09.35 231.00
3 70 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.47 208.00
4 57 Tomáš KózlTomáš Kózl 08 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 5 09.69 169.00
5 33 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 6 10.26 85.00
6 74 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.28 83.00
7 12 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 3 10.49 59.00
8 11 Jan KrencJan Krenc 08 AK MostAK Most 2 10.97 18.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 14:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.20 788.00
2 86 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 08.69 648.00
3 108 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 2 08.87 600.00
4 91 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 7 08.89 595.00
5 100 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.91 589.00
6 129 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.01 564.00
7 93 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 1 09.07 548.00
8 117 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 09.21 513.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 14:50) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 7 08.80 618.00
2 101 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.99 569.00
3 125 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.00 566.00
4 81 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 8 09.02 561.00
5 139 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.13 533.00
6 90 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 6 09.20 516.00
7 103 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 4 09.23 509.00
8 143 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.26 501.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 14:50) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.17 523.00
2 142 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.19 518.00
3 134 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 09.39 470.00
4 99 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.47 451.00
5 123 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 09.57 428.00
6 121 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 09.60 422.00
7 106 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 7 09.67 406.00
8 112 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina 2 09.73 393.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 14:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 4 09.16 526.00
2 110 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 5 09.52 440.00
3 128 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 09.80 378.00
4 124 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.95 346.00
5 107 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 2 10.07 322.00
6 119 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 10.15 306.00
7 104 Vendulka GýnováVendulka Gýnová 08 AK BílinaAK Bílina 8 10.31 276.00
8 85 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 1 10.76 198.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 14:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.75 632.00
2 146 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.61 419.00
3 96 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 5 10.29 280.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 09.08 287.00
2 66 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.14 274.00
3 25 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 6 09.18 266.00
4 36 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 4 09.29 243.00
5 22 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 2 09.40 222.00
6 78 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 09.43 216.00
7 76 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 09.47 208.00
8 30 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 8 09.49 205.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 09.17 268.00
2 77 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 09.42 218.00
3 67 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.48 207.00
4 29 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 AK BílinaAK Bílina 7 09.53 197.00
5 44 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 09.89 137.00
6 38 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 3 10.02 117.00
7 69 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.35 74.00
8 18 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 1 10.41 67.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 09.96 126.00
2 16 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.10 106.00
3 72 Jáchym PatzlJáchym Patzl 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 10.15 99.00
4 6 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 10.15 99.00
5 47 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 10.29 81.00
6 68 Radek FuchsigRadek Fuchsig 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.46 62.00
7 39 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 10.70 38.00
8 10 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 4 10.87 25.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Denis AlinčeDenis Alinče 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 09.45 212.00
2 13 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 2 09.83 146.00
3 43 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 09.92 132.00
4 48 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.02 117.00
5 34 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK BílinaAK Bílina 1 10.42 66.00
6 5 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 10.43 65.00
7 51 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 11.16 8.00
8 8 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 3 11.25 4.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.11 538.00
2 153 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.44 458.00
3 132 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.46 454.00
4 127 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.46 454.00
5 105 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.48 449.00
6 156 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 09.60 422.00
7 94 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 2 09.92 353.00
8 109 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 8 10.18 300.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.25 504.00
2 150 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.53 438.00
3 147 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.61 419.00
4 126 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.72 395.00
5 102 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 8 09.99 338.00
6 111 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 7 10.08 320.00
7 79 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 10.20 297.00
8 87 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 3 10.64 218.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 145 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.20 516.00
2 148 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.58 426.00
3 82 Lucie MajerováLucie Majerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 09.78 382.00
4 135 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.97 342.00
5 84 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 10.13 310.00
6 130 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 8 10.34 270.00
7 133 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 10.57 229.00
8 80 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 10.65 216.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 09.27 499.00
2 118 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 09.44 458.00
3 136 Ema EkrtováEma Ekrtová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.78 382.00
4 131 Victoria SlabáVictoria Slabá 09 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.88 361.00
5 152 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.15 306.00
6 122 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 10.27 283.00
7 154 Nella VondráčkováNella Vondráčková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 10.53 236.00
8 89 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 3 10.79 193.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Kateřina KonopkováKateřina Konopková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 09.69 402.00
2 116 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 10.01 334.00
3 140 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 10.34 270.00
4 97 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 3 10.80 192.00
5 83 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 7 11.36 112.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 22.24
2 23 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 22.34
3 71 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 22.52
4 15 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.06
5 59 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 23.48
6 27 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 1 23.66
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 23.34
2 60 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 23.96
3 53 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.15
4 26 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 2 24.90
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy

(so, 20.6.2020 - 11:05) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 25.81
2 141 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 27.41
3 115 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 30.62
Celkem 3 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 5 2:09.48 378.00
2 39 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 2:10.57 364.00
3 44 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 2:11.95 347.00
4 10 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 4 2:12.59 339.00
5 5 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 2:19.40 261.00
6 34 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK BílinaAK Bílina 10 2:21.12 243.00
7 8 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 3 2:27.08 184.00
8 13 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 8 2:31.91 143.00
9 51 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 2:34.88 119.00
10 18 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 1 2:34.90 119.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 2:06.04 423.00
2 49 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:07.67 402.00
3 48 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 2:13.74 325.00
4 72 Jáchym PatzlJáchym Patzl 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:14.33 318.00
5 30 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 10 2:16.61 292.00
6 6 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 2:17.17 286.00
7 47 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11 2:18.61 270.00
8 29 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 AK BílinaAK Bílina 9 2:24.92 205.00
9 43 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 2:31.04 150.00
10 69 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:40.28 82.00
11 68 Radek FuchsigRadek Fuchsig 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 3:01.10 2.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 2:06.99 411.00
2 78 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 8 2:07.55 403.00
3 45 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 2:09.08 383.00
4 77 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 2:10.96 359.00
5 25 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 5 2:14.40 317.00
6 67 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:17.01 287.00
7 22 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 4 2:18.26 273.00
8 46 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10 2:19.76 257.00
9 76 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 2:21.02 244.00
10 4 Denis AlinčeDenis Alinče 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 2:32.54 138.00
11 66 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 2:39.96 84.00
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 6 2:13.26 331.00
2 133 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:17.37 283.00
3 97 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 11 2:18.26 273.00
4 135 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:19.63 259.00
5 140 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:19.64 258.00
6 87 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 5 2:20.34 251.00
7 94 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 10 2:21.69 237.00
8 83 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 12 2:23.48 219.00
9 154 Nella VondráčkováNella Vondráčková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 2:23.87 215.00
10 109 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 7 2:26.38 191.00
11 122 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 9 2:26.68 188.00
12 80 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:26.84 187.00
13 130 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 8 2:32.95 134.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 126 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 2:04.50 444.00
2 105 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 5 2:19.11 264.00
3 148 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:19.60 259.00
4 136 Ema EkrtováEma Ekrtová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:20.28 252.00
5 84 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 12 2:21.82 236.00
6 82 Lucie MajerováLucie Majerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 9 2:22.40 230.00
7 102 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 1 2:23.09 223.00
8 137 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:23.69 217.00
9 79 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:27.74 178.00
10 131 Victoria SlabáVictoria Slabá 09 ASK LovosiceASK Lovosice 11 2:28.28 174.00
11 116 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10 2:30.43 155.00
12 152 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:40.35 82.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 153 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:04.24 448.00
2 111 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 8 2:06.93 411.00
3 127 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:08.12 396.00
4 138 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:11.21 356.00
5 120 Kateřina KonopkováKateřina Konopková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:12.16 344.00
6 150 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:13.75 325.00
7 132 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 10 2:14.59 315.00
8 156 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 2:15.31 307.00
9 118 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11 2:16.10 298.00
10 145 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 2:23.88 215.00
11 147 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 2:29.42 164.00
98 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:58.32 232.00
2 12 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 6 3:04.47 188.00
3 52 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 3:13.53 130.00
4 54 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 3:16.47 113.00
5 37 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 1 3:18.51 103.00
6 28 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 5 3:20.81 91.00
7 57 Tomáš KózlTomáš Kózl 08 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3 3:21.10 89.00
8 33 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 10 3:29.53 53.00
9 50 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 3:55.54 0.00
11 Jan KrencJan Krenc 08 AK MostAK Most 4 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 9 2:50.30 297.00
2 70 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:51.97 283.00
3 3 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 10 2:54.74 260.00
4 21 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 2 3:02.10 204.00
5 24 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 5 3:04.02 191.00
6 1 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 3:05.99 177.00
7 63 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 3:15.07 121.00
8 64 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 3:16.36 114.00
9 35 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 11 3:17.12 110.00
10 19 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 1 3:18.39 103.00
75 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:28.17 512.00
2 2 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 7 2:30.83 483.00
3 40 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 8 2:38.18 408.00
4 62 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:40.34 387.00
5 20 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 2 2:43.47 358.00
6 17 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11 2:50.20 298.00
7 14 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:50.43 296.00
8 56 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 10 2:50.51 295.00
9 42 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 2:56.55 246.00
10 73 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:56.88 243.00
11 7 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 3 3:17.02 111.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 93 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 8 2:56.95 394.00
2 103 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 2:57.68 387.00
3 124 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 3:05.57 315.00
4 119 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 3:11.51 266.00
5 96 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 11 3:11.68 264.00
6 85 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 1 3:16.24 229.00
7 112 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina 12 3:18.47 213.00
8 121 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10 3:19.49 205.00
9 128 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 3:21.50 191.00
10 104 Vendulka GýnováVendulka Gýnová 08 AK BílinaAK Bílina 4 3:21.52 191.00
11 107 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 6 3:33.73 116.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 146 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 2:53.65 426.00
2 117 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 2:54.10 422.00
3 123 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 2:57.36 390.00
4 110 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 11 3:00.39 362.00
5 92 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 9 3:00.64 359.00
6 99 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 3:04.08 328.00
7 125 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 3:07.97 295.00
8 90 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 6 3:11.43 266.00
9 139 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 3:34.44 112.00
143 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNS
106 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 5 DNF
134 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 8 2:34.65 636.00
2 155 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:39.11 583.00
3 95 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 11 2:41.97 550.00
4 101 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 2:52.14 442.00
5 86 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 1 2:55.70 406.00
6 151 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:55.73 406.00
7 129 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:57.67 387.00
8 81 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 2:58.49 379.00
9 114 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 2:58.55 379.00
10 108 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 7 3:10.77 272.00
11 142 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 3:12.65 257.00
12 100 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 3:27.79 150.00
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.43 463.00
2 40 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 4 10.67 421.00
3 62 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 10.79 402.00
4 7 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 2 10.88 387.00
5 20 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 6 11.76 258.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 10.63 428.00
2 55 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 10.79 402.00
3 73 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.52 166.00
4 24 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 6 12.66 152.00
5 70 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.07 112.00
6 74 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.39 86.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.74 144.00
2 21 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 13.15 105.00
3 19 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 4 13.58 71.00
4 28 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 6 13.79 57.00
5 33 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 7 14.89 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 12.64 154.00
2 35 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 5 12.82 136.00
3 58 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 4 13.26 96.00
4 57 Tomáš KózlTomáš Kózl 08 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 7 13.68 64.00
5 37 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 6 13.75 60.00
6 50 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 15.57 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.36 184.00
2 2 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 12.38 182.00
3 1 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 13.27 95.00
4 54 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 14.78 10.00
5 11 Jan KrencJan Krenc 08 AK MostAK Most 4 16.18 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 11.11 351.00
2 17 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 11.63 275.00
3 3 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 13.50 77.00
4 52 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 13.95 47.00
5 12 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 5 14.36 26.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 4 10.21 673.00
2 101 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.09 522.00
3 143 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.40 473.00
4 106 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 7 11.55 450.00
5 99 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 11.82 410.00
6 110 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 3 11.92 395.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 5 12.49 318.00
2 112 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina 6 12.91 265.00
3 86 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2 13.03 251.00
4 103 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 3 13.69 180.00
5 92 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 4 13.72 177.00
6 104 Vendulka GýnováVendulka Gýnová 08 AK BílinaAK Bílina 7 15.02 70.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.33 652.00
2 129 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 11.35 480.00
3 134 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 11.96 389.00
4 93 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 13.23 228.00
5 123 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 13.43 207.00
6 119 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 13.58 191.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 11.89 399.00
2 142 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.46 321.00
3 125 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 12.60 303.00
4 117 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 13.21 231.00
5 139 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 13.40 210.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 10.83 565.00
2 146 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 12.84 274.00
3 90 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 3 14.11 140.00
4 85 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 5 14.40 115.00
5 107 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 6 14.96 74.00
6 96 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 2 15.06 67.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 11.16 511.00
2 155 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 11.23 499.00
3 91 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 12.04 378.00
4 121 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 13.58 191.00
5 128 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 13.92 157.00
6 124 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 14.34 120.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK BílinaAK Bílina
07 14 4.57 +1.0 m/s 4.35  +1.9x4.57  +1.04.570.00.00.0 303.00
2 7 Jan GerthnerJan Gerthner
AK MostAK Most
07 16 4.40 +1.1 m/s 4.25  +1.04.40  +1.14.25  -0.94.400.00.00.0 273.00
3 55 Dan KačurDan Kačur
ASK LovosiceASK Lovosice
07 9 4.24 -0.9 m/s 4.19  +2.3x4.24  -0.94.240.00.00.0 245.00
4 17 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 11 4.24 +2.8 m/s 4.04 +1.3 m/s 3.85  -0.44.04  +1.34.24  +2.84.240.00.00.0 245.00
5 14 Jan BarátJan Barát
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 4 3.95 -1.9 m/s 3.93  +0.5x3.95  -1.93.950.00.00.0 198.00
6 58 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 13 3.95 +0.9 m/s 3.86  -1.2x3.95  +0.93.950.00.00.0 198.00
7 62 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 8 3.94 +0.6 m/s 3.79  +1.43.63  -0.43.94  +0.63.940.00.00.0 196.00
8 73 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 12 3.90 +1.2 m/s 3.80  +0.43.90  +1.23.63  -0.33.900.00.00.0 190.00
9 75 Lukáš LaurichLukáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
07 15 3.69 +1.9 m/s 3.64  +2.03.48  +0.43.69  +1.93.690.00.00.0 158.00
10 24 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík
AK BílinaAK Bílina
08 6 3.67 +1.4 m/s 3.67  +1.4x3.42  -0.73.670.00.00.0 155.00
11 40 Marek PeterkaMarek Peterka
ASK DěčínASK Děčín
07 10 3.63 +1.8 m/s 3.02  +1.63.63  +1.83.63  -1.03.630.00.00.0 149.00
12 64 Tomáš RichterTomáš Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 2 3.54 +1.6 m/s 3.40  -1.23.02  +2.53.54  +1.63.540.00.00.0 136.00
13 28 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna
AK BílinaAK Bílina
08 7 3.35 +2.8 m/s 3.23 +0.7 m/s 3.23  +0.73.35  +2.83.13  -1.93.350.00.00.0 110.00
14 37 Tomáš FilipTomáš Filip
ASK DěčínASK Děčín
08 1 3.24 -0.4 m/s 3.24  -0.42.82  +0.73.23  +0.13.240.00.00.0 95.00
15 70 Václav HraběVáclav Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 5 3.20 +0.0 m/s 3.20  +0.03.17  +0.63.04  +0.03.200.00.00.0 90.00
16 52 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 3.04 +1.3 m/s 3.04  +1.32.64  +0.02.94  +0.03.040.00.00.0 70.00
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 42 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 16 4.46 +1.7 m/s 3.72  -0.14.46  +1.74.37  -2.44.460.00.00.0 283.00
2 2 Sam NeumayerSam Neumayer
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
07 3 4.25 +0.0 m/s x4.25  +0.0x4.250.00.00.0 247.00
3 63 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 4 3.90 +0.0 m/s 3.83  +0.63.90  +0.03.68  -1.23.900.00.00.0 190.00
4 56 Jan SoukupJan Soukup
ASK LovosiceASK Lovosice
07 15 3.78 +1.2 m/s 3.72  -3.0x3.78  +1.23.780.00.00.0 171.00
5 35 Jakub ŽaludJakub Žalud
AK BílinaAK Bílina
07 11 3.78 +0.0 m/s 3.26  +0.53.59  +2.73.78  +0.03.780.00.00.0 171.00
6 3 David TvrdíkDavid Tvrdík
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
07 5 3.76 +0.0 m/s 3.76  +0.03.50  +1.13.48  +0.73.760.00.00.0 168.00
7 54 Lukáš SlabýLukáš Slabý
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 9 3.68 +0.0 m/s xx3.68  +0.03.680.00.00.0 156.00
8 19 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 13 3.49 +0.0 m/s 3.35  +0.53.32  +0.53.49  +0.03.490.00.00.0 129.00
9 1 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
07 1 3.40 -0.5 m/s 3.40  -0.53.29  -2.43.04  +0.03.400.00.00.0 116.00
10 57 Tomáš KózlTomáš Kózl
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
08 8 3.35 +1.4 m/s 3.35  +1.43.10  -1.1x3.350.00.00.0 110.00
11 21 Denis CiprijánDenis Cipriján
AK BílinaAK Bílina
07 12 3.30 +1.2 m/s 3.30  +1.23.04  +1.33.21  +0.23.300.00.00.0 103.00
12 12 Šimon PetrákŠimon Petrák
AK MostAK Most
07 7 3.28 -0.4 m/s x3.11  -2.53.28  -0.43.280.00.00.0 100.00
13 33 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 14 3.26 +2.1 m/s 3.25 +0.0 m/s x3.26  +2.13.25  +0.03.260.00.00.0 98.00
14 74 Josef SteineckerJosef Steinecker
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 10 2.75 +1.2 m/s 2.72  +0.02.75  +1.22.54  -0.32.750.00.00.0 39.00
15 11 Jan KrencJan Krenc
AK MostAK Most
08 2 2.69 +0.2 m/s x2.69  +0.2x2.690.00.00.0 33.00
16 50 Miroslav KafkaMiroslav Kafka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 6 2.54 +0.0 m/s 2.50  -0.82.54  +0.02.30  +1.32.540.00.00.0 20.00
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 114 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 18 4.36 -0.1 m/s 4.28  +1.74.21  +0.04.36  -0.14.360.00.00.0 393.00
2 151 Veronika ErbenováVeronika Erbenová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 17 4.23 +1.2 m/s 4.16  +0.64.23  +1.24.10  -0.14.230.00.00.0 362.00
3 86 Barbora DavídkováBarbora Davídková
AK MostAK Most
07 11 4.17 +0.7 m/s 3.77  -2.43.68  -0.14.17  +0.74.170.00.00.0 347.00
4 129 Barbora FibichováBarbora Fibichová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 4 4.16 -0.3 m/s 3.91  -2.13.97  +0.94.16  -0.34.160.00.00.0 345.00
5 100 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 5 4.15 +0.0 m/s 3.97  -1.64.15  +0.03.97  +0.04.150.00.00.0 343.00
6 91 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
AK MostAK Most
07 8 4.08 +0.1 m/s 3.86  -1.73.94  +0.04.08  +0.14.080.00.00.0 326.00
7 146 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 16 4.03 -0.4 m/s 3.79  +0.73.60  +0.04.03  -0.44.030.00.00.0 315.00
8 142 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 12 3.93 +0.0 m/s x3.93  +0.0x3.930.00.00.0 292.00
9 106 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 15 3.87 -1.7 m/s 3.62  +0.03.84  -1.23.87  -1.73.870.00.00.0 279.00
10 95 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK MostAK Most
08 3 3.84 +0.9 m/s 3.80  +0.83.27  +0.03.84  +0.93.840.00.00.0 272.00
11 155 Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 14 3.82 +0.4 m/s 3.82  +0.43.63  +0.03.69  +1.13.820.00.00.0 267.00
12 92 Karolína PaterováKarolína Paterová
AK MostAK Most
07 2 3.76 +0.6 m/s xx3.76  +0.63.760.00.00.0 254.00
13 108 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
AK BílinaAK Bílina
07 9 3.75 +1.0 m/s 3.53  +0.03.41  +1.63.75  +1.03.750.00.00.0 252.00
14 110 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK BílinaAK Bílina
07 13 3.61 +0.3 m/s xx3.61  +0.33.610.00.00.0 223.00
15 93 Ema RýpalováEma Rýpalová
AK MostAK Most
07 7 3.59 +2.1 m/s 3.41 +0.1 m/s 3.59  +2.13.32  +0.03.41  +0.13.590.00.00.0 218.00
16 112 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 6 3.26 +0.0 m/s 3.26  +0.03.03  -0.52.98  +0.03.260.00.00.0 153.00
17 85 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 1 3.07 +0.0 m/s 3.06  -2.13.06  -1.03.07  +0.03.070.00.00.0 119.00
143 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (so, 20.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 18 4.29 +0.9 m/s 4.02  +0.34.29  +0.94.13  +1.04.290.00.00.0 376.00
2 101 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 6 4.22 +0.0 m/s 3.74  +0.84.22  +0.03.89  +0.04.220.00.00.0 359.00
3 139 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 17 4.16 +1.3 m/s 3.86  +0.14.16  +1.33.34  +0.04.160.00.00.0 345.00
4 90 Martina MaštalířováMartina Maštalířová
AK MostAK Most
07 3 3.87 +1.6 m/s 3.70  +0.03.54  -0.83.87  +1.63.870.00.00.0 279.00
5 103 Klára ČervenkováKlára Červenková
AK BílinaAK Bílina
07 11 3.84 +0.6 m/s 3.57  +0.03.84  +0.6x3.840.00.00.0 272.00
6 125 Lucie HurtováLucie Hurtová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 16 3.72 -1.6 m/s 3.72  -1.63.66  +0.63.51  -2.93.720.00.00.0 246.00
7 123 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 1 3.71 -0.8 m/s 3.71  -0.8x3.68  +0.03.710.00.00.0 244.00
8 134 Natálie DundrováNatálie Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 14 3.69 +0.7 m/s 3.66  -0.43.23  +0.03.69  +0.73.690.00.00.0 239.00
9 117 Zuzana NovákováZuzana Nováková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 4 3.56 -1.5 m/s x3.55  +0.03.56  -1.53.560.00.00.0 212.00
10 121 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 10 3.53 +0.9 m/s 3.53  +0.93.15  +0.03.31  +2.23.530.00.00.0 206.00
11 99 Linda NovotnáLinda Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 12 3.50 -2.5 m/s 3.50  -2.5x3.45  +0.63.500.00.00.0 200.00
12 107 Linda LéblováLinda Léblová
AK BílinaAK Bílina
08 8 3.41 -0.4 m/s 3.37  +0.63.21  -0.63.41  -0.43.410.00.00.0 182.00
13 124 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 2 3.40 +1.4 m/s 3.40  +1.43.01  -0.63.08  +2.13.400.00.00.0 180.00
14 128 Michaela RacíkováMichaela Racíková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 5 3.25 +0.0 m/s 3.25  +0.03.03  +0.03.15  +0.13.250.00.00.0 151.00
15 119 Ema HomolkováEma Homolková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 13 3.19 +0.4 m/s 3.19  +0.42.73  -2.03.18  +0.23.190.00.00.0 140.00
16 96 Klára TicháKlára Tichá
AK MostAK Most
08 7 3.12 -0.3 m/s 3.12  -0.3x3.05  -1.93.120.00.00.0 128.00
17 104 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 15 2.96 -0.8 m/s 2.90  +0.7x2.96  -0.82.960.00.00.0 100.00
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Denis AlinčeDenis Alinče
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 2 3.67 +4.2 m/s 3.45 +0.0 m/s 3.67  +4.23.51  +2.73.45  +0.03.670.00.00.0 155.00
2 25 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 16 3.58 +2.0 m/s 3.58  +2.0x3.57  +0.73.580.00.00.0 142.00
3 76 Tomáš LaurichTomáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 15 3.54 -0.8 m/s 3.51  +0.83.45  +0.73.54  -0.83.540.00.00.0 136.00
4 36 Dominik BubníkDominik Bubník
ASK DěčínASK Děčín
09 3 3.43 +0.0 m/s x3.43  +0.03.32  -1.33.430.00.00.0 121.00
5 48 Vít DoležalVít Doležal
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 4 3.30 +0.8 m/s 3.30  +0.8xx3.300.00.00.0 103.00
6 22 Martin HakalaMartin Hakala
AK BílinaAK Bílina
09 14 3.19 +1.1 m/s 2.86  -1.23.00  +0.93.19  +1.13.190.00.00.0 89.00
7 6 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 13 3.14 +2.0 m/s 3.14  +2.02.96  +2.42.86  -0.93.140.00.00.0 83.00
8 67 Petr DrahovzalPetr Drahovzal
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 12 3.03 +1.1 m/s 2.91  -2.43.03  +1.1x3.030.00.00.0 69.00
9 49 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 5 3.03 +2.9 m/s 2.74 +0.0 m/s 3.03  +2.9x2.74  +0.03.030.00.00.0 69.00
10 18 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl
AK BílinaAK Bílina
10 1 2.99 +2.7 m/s 1.94 +1.2 m/s 2.99  +2.7x1.94  +1.22.990.00.00.0 65.00
11 69 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 7 2.87 +2.7 m/s 2.81 +0.8 m/s 2.81  +0.82.77  -0.92.87  +2.72.870.00.00.0 51.00
12 68 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 6 2.84 +0.3 m/s 2.84  +0.3x2.82  -2.32.840.00.00.0 48.00
13 38 Matyáš KuricMatyáš Kuric
ASK DěčínASK Děčín
09 10 2.60 +2.1 m/s 2.31 +0.8 m/s 2.31  +0.8x2.60  +2.12.600.00.00.0 25.00
14 10 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský
AK MostAK Most
09 9 2.60 +1.7 m/s 2.30  +0.02.60  +1.7x2.600.00.00.0 25.00
15 8 David HolýDavid Holý
AK MostAK Most
09 8 2.59 -0.3 m/s 2.59  -0.32.46  +1.72.58  +2.12.590.00.00.0 24.00
16 5 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 11 2.54 -1.6 m/s 2.14  -0.42.54  -1.62.44  -0.82.540.00.00.0 20.00
Celkem 16 závodníků
Skupina 02 (so, 20.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 16 3.96 +0.1 m/s 3.79  +0.43.96  +0.13.88  +1.73.960.00.00.0 199.00
2 46 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 13 3.75 +3.2 m/s 3.48 -0.7 m/s x3.48  -0.73.75  +3.23.750.00.00.0 167.00
3 30 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 15 3.67 +3.3 m/s 3.64 +1.9 m/s 3.67  +3.33.54  +2.43.64  +1.93.670.00.00.0 155.00
4 77 Jakub ParkmanJakub Parkman
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 14 3.63 +1.3 m/s 3.57  +2.43.63  +1.33.53  +1.73.630.00.00.0 149.00
5 78 Matěj SmetanaMatěj Smetana
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 7 3.51 +0.8 m/s 3.51  +0.83.41  +1.93.42  +0.03.510.00.00.0 132.00
6 43 Matyáš SeckýMatyáš Secký
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 5 3.42 +1.8 m/s 2.96  +2.63.23  +0.73.42  +1.83.420.00.00.0 119.00
7 29 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler
AK BílinaAK Bílina
09 11 3.25 +0.3 m/s 3.19  +0.03.25  +0.32.48  +5.63.250.00.00.0 96.00
8 47 Jakub WeisJakub Weis
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 9 3.16 -1.5 m/s 3.16  -1.52.99  -0.32.93  -2.03.160.00.00.0 85.00
9 72 Jáchym PatzlJáchym Patzl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 2 3.10 +3.0 m/s 2.97 +1.2 m/s x3.10  +3.02.97  +1.23.100.00.00.0 78.00
10 16 Jan NovotnýJan Novotný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 10 3.10 +0.0 m/s 3.10  +0.02.81  +0.02.58  -0.83.100.00.00.0 78.00
11 39 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník
ASK DěčínASK Děčín
09 1 3.00 +1.5 m/s 3.00  +1.52.71  +0.4x3.000.00.00.0 66.00
12 44 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 6 2.99 +1.7 m/s 2.47  +0.32.95  +0.92.99  +1.72.990.00.00.0 65.00
13 34 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil
AK BílinaAK Bílina
09 8 2.85 -0.5 m/s x2.85  -0.52.83  +0.62.850.00.00.0 49.00
14 13 Karel PrůšaKarel Průša
AK MostAK Most
10 4 2.80 +4.7 m/s 2.71 +0.0 m/s 2.80  +4.72.44  +1.62.71  +0.02.800.00.00.0 44.00
15 66 Tim VaňkátTim Vaňkát
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 12 2.62 +3.1 m/s xx2.62  +3.12.620.00.00.0 26.00
16 51 Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 3 2.61 +2.0 m/s x2.61  +2.02.50  +1.92.610.00.00.0 25.00
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 153 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 19 3.80 -0.1 m/s 3.80  -0.13.59  -0.73.67  +0.83.800.00.00.0 263.00
2 120 Kateřina KonopkováKateřina Konopková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 8 3.52 -1.1 m/s 3.52  -1.1x3.35  +0.83.520.00.00.0 204.00
3 137 Barbora KalašováBarbora Kalašová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 7 3.45 -2.5 m/s 3.45  -2.53.34  +0.63.09  +0.73.450.00.00.0 190.00
4 150 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 17 3.44 -1.7 m/s 3.25  +1.63.29  -1.23.44  -1.73.440.00.00.0 188.00
5 148 Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 2 3.32 -0.8 m/s 3.05  -0.93.16  +0.83.32  -0.83.320.00.00.0 165.00
6 105 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 13 3.25 +1.0 m/s 3.25  +1.03.14  -1.43.08  -2.43.250.00.00.0 151.00
7 126 Lucie KubášováLucie Kubášová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
09 14 3.24 +0.0 m/s 3.13  -0.12.94  -2.13.24  +0.03.240.00.00.0 150.00
8 80 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 16 3.20 -1.6 m/s 2.90  -0.23.20  -1.63.04  -0.73.200.00.00.0 142.00
9 136 Ema EkrtováEma Ekrtová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
10 4 3.14 -0.1 m/s 3.10  -1.4x3.14  -0.13.140.00.00.0 131.00
10 79 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 5 3.14 -0.9 m/s x3.14  -0.92.84  -2.13.140.00.00.0 131.00
11 133 Klára DundrováKlára Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 15 3.12 -0.9 m/s 3.12  -0.9x2.82  +3.53.120.00.00.0 128.00
12 82 Lucie MajerováLucie Majerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 10 3.10 +0.0 m/s 2.10  -3.22.96  -0.53.10  +0.03.100.00.00.0 124.00
13 135 Lucie EisnerováLucie Eisnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 12 3.10 -1.3 m/s 3.10  -1.32.95  -0.8x3.100.00.00.0 124.00
14 152 Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 9 3.07 -1.1 m/s 3.01  +0.62.28  -0.53.07  -1.13.070.00.00.0 119.00
15 102 Hana BeránkováHana Beránková
AK BílinaAK Bílina
09 1 2.87 +0.0 m/s 2.87  +0.02.64  -0.12.71  -2.02.870.00.00.0 86.00
16 89 Linda MaráškováLinda Marášková
AK MostAK Most
09 11 2.80 -0.5 m/s 2.80  -0.52.70  -0.92.59  -0.42.800.00.00.0 75.00
17 87 Jana JestřábkováJana Jestřábková
AK MostAK Most
10 6 2.77 +0.6 m/s 2.77  +0.62.57  -1.62.44  -0.12.770.00.00.0 70.00
18 140 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 3 2.72 -1.3 m/s 2.52  +1.32.57  +1.02.72  -1.32.720.00.00.0 63.00
98 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 18 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků
Skupina 02 (so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 17 3.87 +0.0 m/s 3.41  +0.93.10  -0.33.87  +0.03.870.00.00.0 279.00
2 145 Adriana ŘímsováAdriana Římsová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 16 3.59 -0.6 m/s 3.59  -0.63.45  +0.23.42  +0.03.590.00.00.0 218.00
3 138 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 18 3.56 +0.0 m/s 3.55  +0.03.56  +0.03.44  +0.23.560.00.00.0 212.00
4 127 Claudie PolákováClaudie Poláková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
09 15 3.46 +0.7 m/s 3.46  +0.73.22  -0.2x3.460.00.00.0 192.00
5 118 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 5 3.43 +0.0 m/s 3.13  -2.03.02  +0.03.43  +0.03.430.00.00.0 186.00
6 111 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 10 3.36 +0.0 m/s 3.36  +0.03.33  +0.93.25  -1.93.360.00.00.0 172.00
7 84 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 9 3.25 -0.1 m/s 3.25  -0.1x2.96  -1.33.250.00.00.0 151.00
8 131 Victoria SlabáVictoria Slabá
ASK LovosiceASK Lovosice
09 3 3.24 +0.3 m/s 3.24  +0.32.90  +0.93.24  -0.53.240.00.00.0 150.00
9 147 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 14 3.15 +0.0 m/s 2.87  -2.83.07  +1.53.15  +0.03.150.00.00.0 133.00
10 156 Barbora PelánováBarbora Pelánová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 12 3.06 -0.8 m/s 2.71  +0.03.06  -0.8x3.060.00.00.0 117.00
11 116 Tereza NosováTereza Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 2 3.01 +0.0 m/s 2.99  +0.03.01  +0.02.68  +0.03.010.00.00.0 109.00
12 97 Markéta TicháMarkéta Tichá
AK MostAK Most
10 7 2.98 -0.5 m/s 2.85  -0.72.98  -0.52.93  +0.02.980.00.00.0 104.00
13 94 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK MostAK Most
09 6 2.92 -1.3 m/s 2.67  -1.32.91  -2.52.92  -1.32.920.00.00.0 94.00
14 109 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 13 2.89 +0.0 m/s 2.48  +0.02.89  +0.02.65  +0.02.890.00.00.0 89.00
15 122 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 4 2.84 -0.6 m/s 2.84  -0.62.62  +0.02.32  +0.72.840.00.00.0 81.00
16 83 Eliška VolečkováEliška Volečková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 11 2.75 -0.8 m/s 2.52  -0.6x2.75  -0.82.750.00.0  -0.80.0 67.00
17 154 Nella VondráčkováNella Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 2.68 +0.0 m/s x2.57  -1.42.68  +0.02.680.00.00.0 57.00
18 130 Ilona MuzičkováIlona Muzičková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 1 2.25 -2.7 m/s 2.12  +0.02.25  -2.72.09  +0.02.250.00.00.0 8.00
Celkem 18 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Dan KačurDan Kačur
ASK LovosiceASK Lovosice
07 17 52.70 0.0 331.00
2 17 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 11 49.46 0.0 303.00
3 73 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 15 46.64 0.0 279.00
4 7 Jan GerthnerJan Gerthner
AK MostAK Most
07 16 46.63 0.0 279.00
5 14 Jan BarátJan Barát
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 10 42.24 0.0 243.00
6 75 Lukáš LaurichLukáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
07 14 41.77 0.0 239.00
7 62 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 12 40.37 0.0 227.00
8 40 Marek PeterkaMarek Peterka
ASK DěčínASK Děčín
07 9 39.96 0.0 224.00
9 52 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 13 39.36 0.0 219.00
10 58 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 1 37.48 0.0 204.00
11 64 Tomáš RichterTomáš Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 8 35.34 0.0 186.00
12 20 Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK BílinaAK Bílina
07 6 34.25 0.0 177.00
13 37 Tomáš FilipTomáš Filip
ASK DěčínASK Děčín
08 2 34.23 0.0 177.00
14 70 Václav HraběVáclav Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 5 33.65 0.0 172.00
15 28 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna
AK BílinaAK Bílina
08 4 28.24 0.0 129.00
16 24 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík
AK BílinaAK Bílina
08 3 25.24 0.0 106.00
Celkem 16 závodníků
Skupina 02 (so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Sam NeumayerSam Neumayer
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
07 2 57.60 0.0 373.00
2 56 Jan SoukupJan Soukup
ASK LovosiceASK Lovosice
07 4 43.75 0.0 255.00
3 3 David TvrdíkDavid Tvrdík
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
07 5 42.89 0.0 248.00
4 11 Jan KrencJan Krenc
AK MostAK Most
08 14 35.88 0.0 190.00
5 57 Tomáš KózlTomáš Kózl
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
08 15 35.26 0.0 185.00
6 54 Lukáš SlabýLukáš Slabý
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 16 33.75 0.0 173.00
7 19 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 17 33.69 0.0 173.00
8 63 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 3 29.50 0.0 139.00
9 33 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 12 28.27 0.0 130.00
10 21 Denis CiprijánDenis Cipriján
AK BílinaAK Bílina
07 11 27.25 0.0 122.00
11 1 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
07 1 25.95 0.0 112.00
12 74 Josef SteineckerJosef Steinecker
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 10 25.73 0.0 110.00
13 50 Miroslav KafkaMiroslav Kafka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 9 23.33 0.0 92.00
14 35 Jakub ŽaludJakub Žalud
AK BílinaAK Bílina
07 8 22.77 0.0 87.00
15 42 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 7 21.30 0.0 76.00
16 12 Šimon PetrákŠimon Petrák
AK MostAK Most
07 6 20.12 0.0 67.00
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Karolína PaterováKarolína Paterová
AK MostAK Most
07 14 45.11 0.0 418.00
2 100 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 18 43.98 0.0 404.00
3 86 Barbora DavídkováBarbora Davídková
AK MostAK Most
07 17 42.68 0.0 388.00
4 142 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 10 39.92 0.0 354.00
5 151 Veronika ErbenováVeronika Erbenová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 11 38.59 0.0 338.00
6 146 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 9 37.58 0.0 326.00
7 129 Barbora FibichováBarbora Fibichová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 13 35.98 0.0 306.00
8 143 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 8 35.89 0.0 305.00
9 85 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 16 33.97 0.0 282.00
10 108 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
AK BílinaAK Bílina
07 6 33.28 0.0 274.00
11 110 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK BílinaAK Bílina
07 4 33.12 0.0 272.00
12 106 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 5 32.61 0.0 266.00
13 95 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK MostAK Most
08 2 32.49 0.0 265.00
14 155 Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 12 31.44 0.0 252.00
15 112 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 15 30.62 0.0 242.00
16 114 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3 28.85 0.0 222.00
17 91 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
AK MostAK Most
07 1 21.59 0.0 138.00
18 93 Ema RýpalováEma Rýpalová
AK MostAK Most
07 7 18.24 0.0 101.00
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (so, 20.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 2 37.64 0.0 326.00
2 139 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 7 33.95 0.0 282.00
3 81 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 18 32.36 0.0 263.00
4 134 Natálie DundrováNatálie Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 1 31.31 0.0 251.00
5 90 Martina MaštalířováMartina Maštalířová
AK MostAK Most
07 5 30.13 0.0 237.00
6 117 Zuzana NovákováZuzana Nováková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 6 29.22 0.0 226.00
7 121 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 14 28.65 0.0 219.00
8 107 Linda LéblováLinda Léblová
AK BílinaAK Bílina
08 15 27.72 0.0 208.00
9 124 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 3 27.52 0.0 206.00
10 101 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 17 26.72 0.0 197.00
11 99 Linda NovotnáLinda Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 16 25.69 0.0 185.00
12 125 Lucie HurtováLucie Hurtová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 4 22.90 0.0 153.00
13 119 Ema HomolkováEma Homolková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 11 21.88 0.0 141.00
14 104 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 10 21.12 0.0 133.00
15 128 Michaela RacíkováMichaela Racíková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 8 18.31 0.0 102.00
16 103 Klára ČervenkováKlára Červenková
AK BílinaAK Bílina
07 13 17.83 0.0 97.00
17 96 Klára TicháKlára Tichá
AK MostAK Most
08 9 16.70 0.0 84.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Dominik BubníkDominik Bubník
ASK DěčínASK Děčín
09 11 33.86 0.0 174.00
2 68 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 33.79 0.0 174.00
3 69 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 15 33.68 0.0 173.00
4 25 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 12 33.52 0.0 171.00
5 49 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 3 29.69 0.0 141.00
6 4 Denis AlinčeDenis Alinče
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 1 29.13 0.0 136.00
7 18 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl
AK BílinaAK Bílina
10 10 28.58 0.0 132.00
8 38 Matyáš KuricMatyáš Kuric
ASK DěčínASK Děčín
09 13 26.85 0.0 119.00
9 76 Tomáš LaurichTomáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 9 26.51 0.0 116.00
10 22 Martin HakalaMartin Hakala
AK BílinaAK Bílina
09 16 26.33 0.0 115.00
11 67 Petr DrahovzalPetr Drahovzal
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 7 25.72 0.0 110.00
12 6 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 14 25.12 0.0 105.00
13 8 David HolýDavid Holý
AK MostAK Most
09 5 24.41 0.0 100.00
14 5 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 8 22.33 0.0 84.00
15 48 Vít DoležalVít Doležal
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 2 20.03 0.0 67.00
16 10 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský
AK MostAK Most
09 6 13.29 0.0 19.00
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 16 41.23 0.0 234.00
2 77 Jakub ParkmanJakub Parkman
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 12 33.57 0.0 172.00
3 78 Matěj SmetanaMatěj Smetana
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 6 31.22 0.0 153.00
4 46 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 15 28.07 0.0 128.00
5 34 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil
AK BílinaAK Bílina
09 13 26.12 0.0 113.00
6 47 Jakub WeisJakub Weis
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 7 24.64 0.0 102.00
7 72 Jáchym PatzlJáchym Patzl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 2 24.37 0.0 99.00
8 66 Tim VaňkátTim Vaňkát
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 14 23.39 0.0 92.00
9 43 Matyáš SeckýMatyáš Secký
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 5 23.30 0.0 91.00
10 39 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník
ASK DěčínASK Děčín
09 1 23.14 0.0 90.00
11 16 Jan NovotnýJan Novotný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 9 22.11 0.0 82.00
12 29 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler
AK BílinaAK Bílina
09 10 19.92 0.0 66.00
13 44 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 8 19.57 0.0 63.00
14 13 Karel PrůšaKarel Průša
AK MostAK Most
10 4 17.25 0.0 47.00
15 51 Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 3 16.12 0.0 39.00
16 30 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 11 12.39 0.0 13.00
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 150 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 19 34.92 0.0 294.00
2 120 Kateřina KonopkováKateřina Konopková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 8 27.17 0.0 202.00
3 98 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 11 26.93 0.0 199.00
4 153 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 14 24.17 0.0 167.00
5 140 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 3 23.42 0.0 159.00
6 79 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 15 22.76 0.0 151.00
7 148 Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 1 22.24 0.0 145.00
8 80 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 16 21.88 0.0 141.00
9 102 Hana BeránkováHana Beránková
AK BílinaAK Bílina
09 18 21.53 0.0 137.00
10 152 Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 9 20.86 0.0 130.00
11 136 Ema EkrtováEma Ekrtová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
10 5 20.43 0.0 125.00
12 126 Lucie KubášováLucie Kubášová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
09 10 18.53 0.0 104.00
13 82 Lucie MajerováLucie Majerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 12 18.09 0.0 99.00
14 105 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 17 17.81 0.0 96.00
15 135 Lucie EisnerováLucie Eisnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 4 15.69 0.0 74.00
16 133 Klára DundrováKlára Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 2 15.38 0.0 70.00
17 89 Linda MaráškováLinda Marášková
AK MostAK Most
09 13 14.82 0.0 64.00
18 87 Jana JestřábkováJana Jestřábková
AK MostAK Most
10 6 14.46 0.0 61.00
137 Barbora KalašováBarbora Kalašová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 7 NM 0.0
Celkem 19 závodníků
Skupina 02 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 147 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 18 42.17 0.0 382.00
2 111 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 17 35.48 0.0 300.00
3 127 Claudie PolákováClaudie Poláková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
09 3 29.33 0.0 227.00
4 156 Barbora PelánováBarbora Pelánová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 16 27.96 0.0 211.00
5 83 Eliška VolečkováEliška Volečková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 15 23.84 0.0 164.00
6 122 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 5 22.16 0.0 145.00
7 118 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 6 20.59 0.0 127.00
8 116 Tereza NosováTereza Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 13 19.52 0.0 115.00
9 138 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 2 19.10 0.0 110.00
10 109 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 14 18.48 0.0 104.00
11 84 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 9 18.25 0.0 101.00
12 154 Nella VondráčkováNella Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 16.03 0.0 77.00
13 94 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK MostAK Most
09 10 15.81 0.0 75.00
14 130 Ilona MuzičkováIlona Muzičková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 1 15.65 0.0 73.00
15 145 Adriana ŘímsováAdriana Římsová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 11 15.61 0.0 73.00
16 131 Victoria SlabáVictoria Slabá
ASK LovosiceASK Lovosice
09 4 14.88 0.0 65.00
17 132 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 12 14.40 0.0 60.00
18 97 Markéta TicháMarkéta Tichá
AK MostAK Most
10 7 08.72 0.0 5.00
Celkem 18 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1856
2 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 1766
3 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 1598
4 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 1583
5 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1527
6 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1484
7 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1475
8 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1472
9 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 1468
10 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1422
11 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1189
12 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1080
13 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 1019
14 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0865
15 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0865
16 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 0849
17 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 0785
18 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 0757
19 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0725
20 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 0670
21 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 0656
22 Tomáš KózlTomáš Kózl 08 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0617
23 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0601
24 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 0596
25 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0563
26 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0550
27 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 0472
28 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 0440
29 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 0373
30 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0122
Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... DNF
Jan KrencJan Krenc 08 AK MostAK Most DNF
Celkem 32 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2546
2 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 2378
3 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2191
4 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2124
5 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2089
6 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2082
7 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2073
8 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2040
9 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1997
10 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1978
11 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1760
12 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1742
13 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 1734
14 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 1716
15 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 1692
16 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1604
17 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1595
18 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1574
19 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1563
20 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 1489
21 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1482
22 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 1445
23 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 1438
24 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 1401
25 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1349
26 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina 1266
27 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1243
28 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1167
29 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1044
30 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0979
31 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 0943
32 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 0902
33 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 0823
34 Vendulka GýnováVendulka Gýnová 08 AK BílinaAK Bílina 0770
Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. DNF
Celkem 35 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1084
2 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 0949
3 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0904
4 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0898
5 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 0896
6 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0839
7 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0738
8 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0704
9 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 0699
10 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0689
11 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0673
12 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 0665
13 Denis AlinčeDenis Alinče 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0641
14 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 0639
15= Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0612
15= Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0612
17 Jáchym PatzlJáchym Patzl 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0594
18 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0573
19 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 AK BílinaAK Bílina 0564
20 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 0558
21 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0538
22 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0492
23 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0476
24 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK BílinaAK Bílina 0471
25 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0430
26 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 0408
27 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 0383
28 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 0380
29 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0380
30 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 0312
31 Radek FuchsigRadek Fuchsig 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0286
32 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0191
Celkem 32 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1336
2 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1269
3 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1245
4 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 1203
5 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1182
6 Kateřina KonopkováKateřina Konopková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1152
7 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 1108
8 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1098
9 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1093
10 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1069
11 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1057
12 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1022
13 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0995
14 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 0960
15 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0906
16 Ema EkrtováEma Ekrtová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0890
17 Lucie MajerováLucie Majerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0835
18 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0799
19 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0798
20 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 0784
21 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 0759
22 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0757
23 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0750
24 Victoria SlabáVictoria Slabá 09 ASK LovosiceASK Lovosice 0750
25 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0713
26 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0710
27 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0697
28 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0686
29 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 0684
30 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 0663
31 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0637
32 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 0600
33 Nella VondráčkováNella Vondráčková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0585
34 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 0574
35 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0562
36 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 0485
Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNF
Celkem 37 závodníků