Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen

Meziboří (20. 6. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Erbenová, Veronika 07 USK PROVOD Ústí n/L. 2546,00
2 Thiebaut, Emma 08 AK Most 2378,00
3 Hrdličková, Nela 08 AK Slovan Duchcov 2191,00
4 Vrbová, Vendula 08 USK PROVOD Ústí n/L. 2124,00
5 Štěrbová, Ivana 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2089,00
6 Fibichová, Barbora 08 ASK Lovosice 2082,00
7 Mikulková, Natálie 07 AK Most 2073,00
8 Davídková, Barbora 07 AK Most 2040,00
9 Soukupová, Kristýna 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1997,00
10 Kovaříková, Eliška 08 Atletický klub Krupka, z.s. 1978,00
11 Kačur, Dan 07 ASK Lovosice 1856,00
12 Neumayer, Sam 07 Athletic club Teplice z.s. 1766,00
13 Škapová, Alžběta 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1760,00
14 Hošková, Kateřina 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1742,00
15 Paterová, Karolína 07 AK Most 1734,00
16 Léblová, Magdaléna 07 AK Bílina 1716,00
17 Rožcová, Eliška 07 AK Bílina 1692,00
18 Nováková, Zuzana 07 AK Slovan Duchcov 1604,00
19 Peterka, Marek 07 ASK Děčín 1598,00
20 Dvořáková, Kateřina 07 Atletika Litvínov, z.s. 1595,00
21 Bartoš, Matyáš 07 AK Bílina 1583,00
22 Novotná, Linda 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1574,00
23 Hurtová, Lucie 07 Atletika Litvínov, z.s. 1563,00
24 Barát, Jan 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1527,00
25 Rýpalová, Ema 07 AK Most 1489,00
26 Nádaský, Matyáš 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1484,00
27 Prusíková, Klára 08 ASK ELNA Počerady 1482,00
28 Vaněk, Jan 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1475,00
29 Head, Neil Jonáš 07 AK Slovan Duchcov 1472,00
30 Gerthner, Jan 07 AK Most 1468,00
31 Červenková, Klára 07 AK Bílina 1445,00
32 Maštalířová, Martina 07 AK Most 1438,00
33 Soukup, Jan 07 ASK Lovosice 1422,00
34 Klečková, Rozálie 07 AK Bílina 1401,00
35 Dundrová, Natálie 07 ASK ELNA Počerady 1349,00
36 Kubínová, Barbora 09 USK PROVOD Ústí n/L. 1336,00
37 Káňová, Michaela 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1279,00
38 Poláková, Claudie 09 Atletika Litvínov, z.s. 1269,00
39 Vavreinová, Barbora 07 AK Bílina 1266,00
40 Dvořáková, Zuzana 09 USK PROVOD Ústí n/L. 1245,00
41 Siváková, Veronika 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1243,00
42 Rožcová, Veronika 09 AK Bílina 1203,00
43 Petránek, Radek 07 USK PROVOD Ústí n/L. 1189,00
44 Pechánková, Tereza 09 ASK ELNA Počerady 1182,00
45 Gajdošíková, Ráchel 07 Atletika Litvínov, z.s. 1167,00
46 Konopková, Kateřina 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1152,00
47 Ščučková, Anna Marie 09 ASK Lovosice 1108,00
48 Tschernayová, Tereza 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1098,00
49 Kubášová, Lucie 09 Atletika Litvínov, z.s. 1093,00
50 Valenta, Jan 09 AK Slovan Duchcov 1084,00
51 Skokan, Jan 08 TJ Sokol Roudnice n/L. 1080,00
52 Škuthanová, Šárka 10 AK Slovan Duchcov 1069,00
53 Pelánová, Barbora 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1057,00
54 Homolková, Ema 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1044,00
55 Římsová, Adriana 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1022,00
56 Tvrdík, David 07 Athletic club Teplice z.s. 1019,00
57 Bisová, Eva 09 USK PROVOD Ústí n/L. 995,00
58 Racíková, Michaela 08 Atletika Litvínov, z.s. 979,00
59 Hromádková, Veronika 09 AK Bílina 960,00
60 Bubník, Dominik 09 ASK Děčín 949,00
61 Budilová, Kristýna 07 AK Most 943,00
62 Kalašová, Barbora 09 ASK ELNA Počerady 906,00
63 Smetana, Matěj 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 904,00
64 Léblová, Linda 08 AK Bílina 902,00
65 Parkman, Jakub 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 898,00
66 Koša, Vojtěch 09 AK Bílina 896,00
67 Ekrtová, Ema 10 ASK ELNA Počerady 890,00
68 Laurich, Lukáš 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 866,00
69 Hrabě, Václav 08 USK PROVOD Ústí n/L. 865,00
70 Panoška, Štěpán 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 865,00
71 Knapík, Štěpán 08 AK Bílina 849,00
72 Vaník, Radek 10 AK Slovan Duchcov 839,00
73 Majerová, Lucie 09 Atletický klub Krupka, z.s. 835,00
74 Tichá, Klára 08 AK Most 823,00
75 Eisnerová, Lucie 09 ASK ELNA Počerady 799,00
76 Wágnerová, Kateřina 09 Atletický klub Krupka, z.s. 798,00
77 Cipriján, Denis 07 AK Bílina 785,00
78 Beránková, Hana 09 AK Bílina 784,00
79 Gýnová, Vendulka 08 AK Bílina 770,00
80 Šlégrová, Ema 09 AK Most 759,00
81 Hamza, Vojtěch 07 Athletic club Teplice z.s. 757,00
82 Hamouzouvá, Nikola 09 Atletický klub Krupka, z.s. 757,00
83 Dyršmídová, Adéla 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 750,00
84 Slabá, Victoria 09 ASK Lovosice 750,00
85 Dubský, Jaroslav 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 738,00
86 Lukešová, Tereza Václava 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 737,00
87 Richter, Tomáš 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 725,00
88 Nosová, Tereza 10 AK Slovan Duchcov 713,00
89 Dundrová, Klára 09 ASK ELNA Počerady 710,00
90 Laurich, Tomáš 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 704,00
91 Hakala, Martin 09 AK Bílina 699,00
92 Spáčilová, Valentýna 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 697,00
93 Novotný, Jan 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 689,00
94 Hamouzová, Adéla 09 Atletický klub Krupka, z.s. 686,00
95 Miklošová, Rozálie 09 AK Bílina 684,00
96 Drahovzal, Petr 09 USK PROVOD Ústí n/L. 673,00
97 Žalud, Jakub 07 AK Bílina 670,00
98 Sýkora, Štěpán 10 AK Bílina 665,00
99 Marášková, Linda 09 AK Most 663,00
100 Augusta, Lukáš 07 AK Bílina 656,00
101 Alinče, Denis 09 Atletický klub Krupka, z.s. 641,00
102 Kuric, Matyáš 09 ASK Děčín 639,00
103 Kozová, Ella 10 USK PROVOD Ústí n/L. 637,00
104 Kózl, Tomáš 08 AO TJ Baník Meziboří 617,00
105 Doležal, Vít 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 612,00
106 Slaměník, Arnošt 09 AK Slovan Duchcov 612,00
107 Slabý, Lukáš 07 Atletika Litvínov, z.s. 601,00
108 Jestřábková, Jana 10 AK Most 600,00
109 Filip, Tomáš 08 ASK Děčín 596,00
110 Patzl, Jáchym 10 USK PROVOD Ústí n/L. 594,00
111 Vondráčková, Nella 10 USK PROVOD Ústí n/L. 585,00
112 Tichá, Markéta 10 AK Most 574,00
113 Kovařík, Štěpán 09 Atletický klub Krupka, z.s. 573,00
114 Spieler, Ferdinand 09 AK Bílina 564,00
115 Proser, Ladislav 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 563,00
116 Volečková, Eliška 09 Atletický klub Krupka, z.s. 562,00
117 Nádvorník, Jakub 09 ASK Děčín 558,00
118 Steinecker, Josef 08 USK PROVOD Ústí n/L. 550,00
119 Weis, Jakub 10 AK Slovan Duchcov 538,00
120 Secký, Matyáš 10 AK Slovan Duchcov 492,00
121 Muzičková, Ilona 09 ASK Lovosice 485,00
122 Vaňkát, Tim 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 476,00
123 Magna, Tomáš Jan 08 AK Bílina 472,00
124 Vobořil, Tadeáš 09 AK Bílina 471,00
125 Petrák, Šimon 07 AK Most 440,00
126 Drážďanský, Tadeáš 09 Atletický klub Krupka, z.s. 430,00
127 Kamenský, Adam Ján 09 AK Most 408,00
128 Albl, Jan Tomáš 10 AK Bílina 383,00
129 Průša, Karel 10 AK Most 380,00
130 Herolt, Daniel 09 USK PROVOD Ústí n/L. 380,00
131 Větrovec, David 08 AK Bílina 373,00
132 Holý, David 09 AK Most 312,00
133 Fuchsig, Radek 10 USK PROVOD Ústí n/L. 286,00
134 Krenc, Jan 08 AK Most 241,00
135 Picek, Matyáš 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 191,00
136 Kafka, Miroslav 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 122,00