Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen

Meziboří (20. 6. 2020)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 5 2:09.48 378.00
2 39 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 2:10.57 364.00
3 44 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 2:11.95 347.00
4 10 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 4 2:12.59 339.00
5 5 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 2:19.40 261.00
6 34 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK BílinaAK Bílina 10 2:21.12 243.00
7 8 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 3 2:27.08 184.00
8 13 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 8 2:31.91 143.00
9 51 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 2:34.88 119.00
10 18 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 1 2:34.90 119.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 2:06.04 423.00
2 49 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:07.67 402.00
3 48 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 2:13.74 325.00
4 72 Jáchym PatzlJáchym Patzl 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:14.33 318.00
5 30 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 10 2:16.61 292.00
6 6 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 2:17.17 286.00
7 47 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11 2:18.61 270.00
8 29 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 AK BílinaAK Bílina 9 2:24.92 205.00
9 43 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 2:31.04 150.00
10 69 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:40.28 82.00
11 68 Radek FuchsigRadek Fuchsig 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 3:01.10 2.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 2:06.99 411.00
2 78 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 8 2:07.55 403.00
3 45 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 2:09.08 383.00
4 77 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 2:10.96 359.00
5 25 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 5 2:14.40 317.00
6 67 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:17.01 287.00
7 22 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 4 2:18.26 273.00
8 46 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10 2:19.76 257.00
9 76 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 2:21.02 244.00
10 4 Denis AlinčeDenis Alinče 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 2:32.54 138.00
11 66 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 2:39.96 84.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 2:06.04 423.00
2 36 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 2:06.99 411.00
3 78 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 8 2:07.55 403.00
4 49 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:07.67 402.00
5 45 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 2:09.08 383.00
6 38 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 5 2:09.48 378.00
7 39 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 2:10.57 364.00
8 77 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 2:10.96 359.00
9 44 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 2:11.95 347.00
10 10 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 4 2:12.59 339.00
11 48 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 2:13.74 325.00
12 72 Jáchym PatzlJáchym Patzl 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:14.33 318.00
13 25 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 5 2:14.40 317.00
14 30 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 10 2:16.61 292.00
15 67 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:17.01 287.00
16 6 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 2:17.17 286.00
17 22 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 4 2:18.26 273.00
18 47 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11 2:18.61 270.00
19 5 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 2:19.40 261.00
20 46 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10 2:19.76 257.00
21 76 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 2:21.02 244.00
22 34 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK BílinaAK Bílina 10 2:21.12 243.00
23 29 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 AK BílinaAK Bílina 9 2:24.92 205.00
24 8 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 3 2:27.08 184.00
25 43 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 2:31.04 150.00
26 13 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 8 2:31.91 143.00
27 4 Denis AlinčeDenis Alinče 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 2:32.54 138.00
28 51 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 2:34.88 119.00
29 18 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 1 2:34.90 119.00
30 66 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 2:39.96 84.00
31 69 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:40.28 82.00
32 68 Radek FuchsigRadek Fuchsig 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 3:01.10 2.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 6 2:13.26 331.00
2 133 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:17.37 283.00
3 97 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 11 2:18.26 273.00
4 135 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:19.63 259.00
5 140 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:19.64 258.00
6 87 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 5 2:20.34 251.00
7 94 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 10 2:21.69 237.00
8 83 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 12 2:23.48 219.00
9 154 Nella VondráčkováNella Vondráčková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 2:23.87 215.00
10 109 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 7 2:26.38 191.00
11 122 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 9 2:26.68 188.00
12 80 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:26.84 187.00
13 130 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 8 2:32.95 134.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 126 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 2:04.50 444.00
2 105 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 5 2:19.11 264.00
3 148 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:19.60 259.00
4 136 Ema EkrtováEma Ekrtová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:20.28 252.00
5 84 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 12 2:21.82 236.00
6 82 Lucie MajerováLucie Majerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 9 2:22.40 230.00
7 102 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 1 2:23.09 223.00
8 137 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:23.69 217.00
9 79 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:27.74 178.00
10 131 Victoria SlabáVictoria Slabá 09 ASK LovosiceASK Lovosice 11 2:28.28 174.00
11 116 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10 2:30.43 155.00
12 152 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:40.35 82.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 153 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:04.24 448.00
2 111 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 8 2:06.93 411.00
3 127 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:08.12 396.00
4 138 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:11.21 356.00
5 120 Kateřina KonopkováKateřina Konopková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:12.16 344.00
6 150 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:13.75 325.00
7 132 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 10 2:14.59 315.00
8 156 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 2:15.31 307.00
9 118 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11 2:16.10 298.00
10 145 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 2:23.88 215.00
11 147 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 2:29.42 164.00
98 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 153 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:04.24 448.00
2 126 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 2:04.50 444.00
3 111 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 8 2:06.93 411.00
4 127 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:08.12 396.00
5 138 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:11.21 356.00
6 120 Kateřina KonopkováKateřina Konopková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:12.16 344.00
7 89 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 6 2:13.26 331.00
8 150 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:13.75 325.00
9 132 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 10 2:14.59 315.00
10 156 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 2:15.31 307.00
11 118 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11 2:16.10 298.00
12 133 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:17.37 283.00
13 97 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 11 2:18.26 273.00
14 105 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 5 2:19.11 264.00
15 148 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:19.60 259.00
16 135 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:19.63 259.00
17 140 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:19.64 258.00
18 136 Ema EkrtováEma Ekrtová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:20.28 252.00
19 87 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 5 2:20.34 251.00
20 94 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 10 2:21.69 237.00
21 84 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 12 2:21.82 236.00
22 82 Lucie MajerováLucie Majerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 9 2:22.40 230.00
23 102 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 1 2:23.09 223.00
24 83 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 12 2:23.48 219.00
25 137 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:23.69 217.00
26 154 Nella VondráčkováNella Vondráčková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 2:23.87 215.00
27 145 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 2:23.88 215.00
28 109 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 7 2:26.38 191.00
29 122 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 9 2:26.68 188.00
30 80 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:26.84 187.00
31 79 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:27.74 178.00
32 131 Victoria SlabáVictoria Slabá 09 ASK LovosiceASK Lovosice 11 2:28.28 174.00
33 147 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 2:29.42 164.00
34 116 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10 2:30.43 155.00
35 130 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 8 2:32.95 134.00
36 152 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:40.35 82.00
98 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS