Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen

Meziboří (20. 6. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Dan KačurDan Kačur
ASK LovosiceASK Lovosice
07 17 52.70 0.0 331.00
2 17 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 11 49.46 0.0 303.00
3 73 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 15 46.64 0.0 279.00
4 7 Jan GerthnerJan Gerthner
AK MostAK Most
07 16 46.63 0.0 279.00
5 14 Jan BarátJan Barát
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 10 42.24 0.0 243.00
6 75 Lukáš LaurichLukáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
07 14 41.77 0.0 239.00
7 62 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 12 40.37 0.0 227.00
8 40 Marek PeterkaMarek Peterka
ASK DěčínASK Děčín
07 9 39.96 0.0 224.00
9 52 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 13 39.36 0.0 219.00
10 58 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 1 37.48 0.0 204.00
11 64 Tomáš RichterTomáš Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 8 35.34 0.0 186.00
12 20 Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK BílinaAK Bílina
07 6 34.25 0.0 177.00
13 37 Tomáš FilipTomáš Filip
ASK DěčínASK Děčín
08 2 34.23 0.0 177.00
14 70 Václav HraběVáclav Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 5 33.65 0.0 172.00
15 28 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna
AK BílinaAK Bílina
08 4 28.24 0.0 129.00
16 24 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík
AK BílinaAK Bílina
08 3 25.24 0.0 106.00
Celkem 16 závodníků
Skupina 02 (so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Sam NeumayerSam Neumayer
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
07 2 57.60 0.0 373.00
2 56 Jan SoukupJan Soukup
ASK LovosiceASK Lovosice
07 4 43.75 0.0 255.00
3 3 David TvrdíkDavid Tvrdík
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
07 5 42.89 0.0 248.00
4 11 Jan KrencJan Krenc
AK MostAK Most
08 14 35.88 0.0 190.00
5 57 Tomáš KózlTomáš Kózl
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
08 15 35.26 0.0 185.00
6 54 Lukáš SlabýLukáš Slabý
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 16 33.75 0.0 173.00
7 19 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 17 33.69 0.0 173.00
8 63 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 3 29.50 0.0 139.00
9 33 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 12 28.27 0.0 130.00
10 21 Denis CiprijánDenis Cipriján
AK BílinaAK Bílina
07 11 27.25 0.0 122.00
11 1 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
07 1 25.95 0.0 112.00
12 74 Josef SteineckerJosef Steinecker
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 10 25.73 0.0 110.00
13 50 Miroslav KafkaMiroslav Kafka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 9 23.33 0.0 92.00
14 35 Jakub ŽaludJakub Žalud
AK BílinaAK Bílina
07 8 22.77 0.0 87.00
15 42 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 7 21.30 0.0 76.00
16 12 Šimon PetrákŠimon Petrák
AK MostAK Most
07 6 20.12 0.0 67.00
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Karolína PaterováKarolína Paterová
AK MostAK Most
07 14 45.11 0.0 418.00
2 100 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 18 43.98 0.0 404.00
3 86 Barbora DavídkováBarbora Davídková
AK MostAK Most
07 17 42.68 0.0 388.00
4 142 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 10 39.92 0.0 354.00
5 151 Veronika ErbenováVeronika Erbenová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 11 38.59 0.0 338.00
6 146 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 9 37.58 0.0 326.00
7 129 Barbora FibichováBarbora Fibichová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 13 35.98 0.0 306.00
8 143 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 8 35.89 0.0 305.00
9 85 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 16 33.97 0.0 282.00
10 108 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
AK BílinaAK Bílina
07 6 33.28 0.0 274.00
11 110 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK BílinaAK Bílina
07 4 33.12 0.0 272.00
12 106 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 5 32.61 0.0 266.00
13 95 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK MostAK Most
08 2 32.49 0.0 265.00
14 155 Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 12 31.44 0.0 252.00
15 112 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 15 30.62 0.0 242.00
16 114 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3 28.85 0.0 222.00
17 91 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
AK MostAK Most
07 1 21.59 0.0 138.00
18 93 Ema RýpalováEma Rýpalová
AK MostAK Most
07 7 18.24 0.0 101.00
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (so, 20.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 2 37.64 0.0 326.00
2 139 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 7 33.95 0.0 282.00
3 81 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 18 32.36 0.0 263.00
4 134 Natálie DundrováNatálie Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 1 31.31 0.0 251.00
5 90 Martina MaštalířováMartina Maštalířová
AK MostAK Most
07 5 30.13 0.0 237.00
6 117 Zuzana NovákováZuzana Nováková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 6 29.22 0.0 226.00
7 121 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 14 28.65 0.0 219.00
8 107 Linda LéblováLinda Léblová
AK BílinaAK Bílina
08 15 27.72 0.0 208.00
9 124 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 3 27.52 0.0 206.00
10 101 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 17 26.72 0.0 197.00
11 99 Linda NovotnáLinda Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 16 25.69 0.0 185.00
12 125 Lucie HurtováLucie Hurtová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 4 22.90 0.0 153.00
13 119 Ema HomolkováEma Homolková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 11 21.88 0.0 141.00
14 104 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 10 21.12 0.0 133.00
15 128 Michaela RacíkováMichaela Racíková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 8 18.31 0.0 102.00
16 103 Klára ČervenkováKlára Červenková
AK BílinaAK Bílina
07 13 17.83 0.0 97.00
17 96 Klára TicháKlára Tichá
AK MostAK Most
08 9 16.70 0.0 84.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Dominik BubníkDominik Bubník
ASK DěčínASK Děčín
09 11 33.86 0.0 174.00
2 68 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 33.79 0.0 174.00
3 69 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 15 33.68 0.0 173.00
4 25 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 12 33.52 0.0 171.00
5 49 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 3 29.69 0.0 141.00
6 4 Denis AlinčeDenis Alinče
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 1 29.13 0.0 136.00
7 18 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl
AK BílinaAK Bílina
10 10 28.58 0.0 132.00
8 38 Matyáš KuricMatyáš Kuric
ASK DěčínASK Děčín
09 13 26.85 0.0 119.00
9 76 Tomáš LaurichTomáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 9 26.51 0.0 116.00
10 22 Martin HakalaMartin Hakala
AK BílinaAK Bílina
09 16 26.33 0.0 115.00
11 67 Petr DrahovzalPetr Drahovzal
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 7 25.72 0.0 110.00
12 6 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 14 25.12 0.0 105.00
13 8 David HolýDavid Holý
AK MostAK Most
09 5 24.41 0.0 100.00
14 5 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 8 22.33 0.0 84.00
15 48 Vít DoležalVít Doležal
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 2 20.03 0.0 67.00
16 10 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský
AK MostAK Most
09 6 13.29 0.0 19.00
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 16 41.23 0.0 234.00
2 77 Jakub ParkmanJakub Parkman
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 12 33.57 0.0 172.00
3 78 Matěj SmetanaMatěj Smetana
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 6 31.22 0.0 153.00
4 46 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 15 28.07 0.0 128.00
5 34 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil
AK BílinaAK Bílina
09 13 26.12 0.0 113.00
6 47 Jakub WeisJakub Weis
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 7 24.64 0.0 102.00
7 72 Jáchym PatzlJáchym Patzl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 2 24.37 0.0 99.00
8 66 Tim VaňkátTim Vaňkát
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 14 23.39 0.0 92.00
9 43 Matyáš SeckýMatyáš Secký
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 5 23.30 0.0 91.00
10 39 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník
ASK DěčínASK Děčín
09 1 23.14 0.0 90.00
11 16 Jan NovotnýJan Novotný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 9 22.11 0.0 82.00
12 29 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler
AK BílinaAK Bílina
09 10 19.92 0.0 66.00
13 44 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 8 19.57 0.0 63.00
14 13 Karel PrůšaKarel Průša
AK MostAK Most
10 4 17.25 0.0 47.00
15 51 Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 3 16.12 0.0 39.00
16 30 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 11 12.39 0.0 13.00
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 150 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 19 34.92 0.0 294.00
2 120 Kateřina KonopkováKateřina Konopková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 8 27.17 0.0 202.00
3 98 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 11 26.93 0.0 199.00
4 153 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 14 24.17 0.0 167.00
5 140 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 3 23.42 0.0 159.00
6 79 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 15 22.76 0.0 151.00
7 148 Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 1 22.24 0.0 145.00
8 80 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 16 21.88 0.0 141.00
9 102 Hana BeránkováHana Beránková
AK BílinaAK Bílina
09 18 21.53 0.0 137.00
10 152 Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 9 20.86 0.0 130.00
11 136 Ema EkrtováEma Ekrtová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
10 5 20.43 0.0 125.00
12 126 Lucie KubášováLucie Kubášová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
09 10 18.53 0.0 104.00
13 82 Lucie MajerováLucie Majerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 12 18.09 0.0 99.00
14 105 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 17 17.81 0.0 96.00
15 135 Lucie EisnerováLucie Eisnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 4 15.69 0.0 74.00
16 133 Klára DundrováKlára Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 2 15.38 0.0 70.00
17 89 Linda MaráškováLinda Marášková
AK MostAK Most
09 13 14.82 0.0 64.00
18 87 Jana JestřábkováJana Jestřábková
AK MostAK Most
10 6 14.46 0.0 61.00
137 Barbora KalašováBarbora Kalašová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 7 NM 0.0
Celkem 19 závodníků
Skupina 02 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 147 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 18 42.17 0.0 382.00
2 111 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 17 35.48 0.0 300.00
3 127 Claudie PolákováClaudie Poláková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
09 3 29.33 0.0 227.00
4 156 Barbora PelánováBarbora Pelánová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 16 27.96 0.0 211.00
5 83 Eliška VolečkováEliška Volečková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 15 23.84 0.0 164.00
6 122 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 5 22.16 0.0 145.00
7 118 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 6 20.59 0.0 127.00
8 116 Tereza NosováTereza Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 13 19.52 0.0 115.00
9 138 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 2 19.10 0.0 110.00
10 109 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 14 18.48 0.0 104.00
11 84 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 9 18.25 0.0 101.00
12 154 Nella VondráčkováNella Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 16.03 0.0 77.00
13 94 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK MostAK Most
09 10 15.81 0.0 75.00
14 130 Ilona MuzičkováIlona Muzičková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 1 15.65 0.0 73.00
15 145 Adriana ŘímsováAdriana Římsová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 11 15.61 0.0 73.00
16 131 Victoria SlabáVictoria Slabá
ASK LovosiceASK Lovosice
09 4 14.88 0.0 65.00
17 132 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 12 14.40 0.0 60.00
18 97 Markéta TicháMarkéta Tichá
AK MostAK Most
10 7 08.72 0.0 5.00
Celkem 18 závodníků