Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen

Meziboří (20. 6. 2020)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:58.32 232.00
2 12 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 6 3:04.47 188.00
3 52 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 3:13.53 130.00
4 54 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 3:16.47 113.00
5 37 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 1 3:18.51 103.00
6 28 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 5 3:20.81 91.00
7 57 Tomáš KózlTomáš Kózl 08 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3 3:21.10 89.00
8 33 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 10 3:29.53 53.00
9 50 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 3:55.54 0.00
11 Jan KrencJan Krenc 08 AK MostAK Most 4 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 9 2:50.30 297.00
2 70 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:51.97 283.00
3 3 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 10 2:54.74 260.00
4 21 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 2 3:02.10 204.00
5 24 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 5 3:04.02 191.00
6 1 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 3:05.99 177.00
7 63 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 3:15.07 121.00
8 64 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 3:16.36 114.00
9 35 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 11 3:17.12 110.00
10 19 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 1 3:18.39 103.00
75 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:28.17 512.00
2 2 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 7 2:30.83 483.00
3 40 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 8 2:38.18 408.00
4 62 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:40.34 387.00
5 20 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 2 2:43.47 358.00
6 17 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11 2:50.20 298.00
7 14 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:50.43 296.00
8 56 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 10 2:50.51 295.00
9 42 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 2:56.55 246.00
10 73 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:56.88 243.00
11 7 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 3 3:17.02 111.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:28.17 512.00
2 2 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 7 2:30.83 483.00
3 40 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 8 2:38.18 408.00
4 62 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:40.34 387.00
5 20 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 2 2:43.47 358.00
6 17 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11 2:50.20 298.00
7 58 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 9 2:50.30 297.00
8 14 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:50.43 296.00
9 56 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 10 2:50.51 295.00
10 70 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:51.97 283.00
11 3 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 10 2:54.74 260.00
12 42 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 2:56.55 246.00
13 73 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:56.88 243.00
14 74 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:58.32 232.00
15 21 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 2 3:02.10 204.00
16 24 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 5 3:04.02 191.00
17 12 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 6 3:04.47 188.00
18 1 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 3:05.99 177.00
19 52 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 3:13.53 130.00
20 63 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 3:15.07 121.00
21 64 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 3:16.36 114.00
22 54 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 3:16.47 113.00
23 7 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 3 3:17.02 111.00
24 35 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 11 3:17.12 110.00
25 19 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 1 3:18.39 103.00
26 37 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 1 3:18.51 103.00
27 28 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 5 3:20.81 91.00
28 57 Tomáš KózlTomáš Kózl 08 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3 3:21.10 89.00
29 33 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 10 3:29.53 53.00
30 50 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 3:55.54 0.00
11 Jan KrencJan Krenc 08 AK MostAK Most 4 DNS
75 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 93 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 8 2:56.95 394.00
2 103 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 2:57.68 387.00
3 124 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 3:05.57 315.00
4 119 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 3:11.51 266.00
5 96 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 11 3:11.68 264.00
6 85 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 1 3:16.24 229.00
7 112 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina 12 3:18.47 213.00
8 121 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10 3:19.49 205.00
9 128 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 3:21.50 191.00
10 104 Vendulka GýnováVendulka Gýnová 08 AK BílinaAK Bílina 4 3:21.52 191.00
11 107 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 6 3:33.73 116.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 146 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 2:53.65 426.00
2 117 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 2:54.10 422.00
3 123 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 2:57.36 390.00
4 110 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 11 3:00.39 362.00
5 92 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 9 3:00.64 359.00
6 99 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 3:04.08 328.00
7 125 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 3:07.97 295.00
8 90 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 6 3:11.43 266.00
9 139 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 3:34.44 112.00
143 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNS
106 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 5 DNF
134 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 8 2:34.65 636.00
2 155 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:39.11 583.00
3 95 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 11 2:41.97 550.00
4 101 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 2:52.14 442.00
5 86 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 1 2:55.70 406.00
6 151 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:55.73 406.00
7 129 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:57.67 387.00
8 81 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 2:58.49 379.00
9 114 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 2:58.55 379.00
10 108 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 7 3:10.77 272.00
11 142 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 3:12.65 257.00
12 100 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 3:27.79 150.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 8 2:34.65 636.00
2 155 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:39.11 583.00
3 95 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 11 2:41.97 550.00
4 101 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 2:52.14 442.00
5 146 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 2:53.65 426.00
6 117 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 2:54.10 422.00
7 86 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 1 2:55.70 406.00
8 151 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:55.73 406.00
9 93 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 8 2:56.95 394.00
10 123 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 2:57.36 390.00
11 129 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:57.67 387.00
12 103 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 2:57.68 387.00
13 81 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 2:58.49 379.00
14 114 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 2:58.55 379.00
15 110 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 11 3:00.39 362.00
16 92 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 9 3:00.64 359.00
17 99 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 3:04.08 328.00
18 124 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 3:05.57 315.00
19 125 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 3:07.97 295.00
20 108 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 7 3:10.77 272.00
21 90 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 6 3:11.43 266.00
22 119 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 3:11.51 266.00
23 96 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 11 3:11.68 264.00
24 142 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 3:12.65 257.00
25 85 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 1 3:16.24 229.00
26 112 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina 12 3:18.47 213.00
27 121 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10 3:19.49 205.00
28 128 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 3:21.50 191.00
29 104 Vendulka GýnováVendulka Gýnová 08 AK BílinaAK Bílina 4 3:21.52 191.00
30 100 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 3:27.79 150.00
31 107 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 6 3:33.73 116.00
32 139 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 3:34.44 112.00
143 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNS
106 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 5 DNF
134 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DNF