Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen

Meziboří (20. 6. 2020)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1856
2 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 1766
3 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 1598
4 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 1583
5 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1527
6 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1484
7 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1475
8 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1472
9 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 1468
10 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1422
11 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1189
12 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1080
13 David TvrdíkDavid Tvrdík 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 1019
14 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0865
15 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0865
16 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 0849
17 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 0785
18 Vojtěch HamzaVojtěch Hamza 07 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 0757
19 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0725
20 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 0670
21 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 0656
22 Tomáš KózlTomáš Kózl 08 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0617
23 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0601
24 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 0596
25 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0563
26 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0550
27 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 0472
28 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 0440
29 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 0373
30 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0122
Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... DNF
Jan KrencJan Krenc 08 AK MostAK Most DNF
Celkem 32 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2546
2 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 2378
3 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2191
4 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2124
5 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2089
6 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2082
7 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2073
8 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2040
9 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1997
10 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1978
11 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1760
12 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1742
13 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 1734
14 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 1716
15 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 1692
16 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1604
17 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1595
18 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1574
19 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1563
20 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 1489
21 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1482
22 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 1445
23 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 1438
24 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 1401
25 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1349
26 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina 1266
27 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1243
28 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1167
29 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1044
30 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0979
31 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 0943
32 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 0902
33 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 0823
34 Vendulka GýnováVendulka Gýnová 08 AK BílinaAK Bílina 0770
Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. DNF
Celkem 35 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1084
2 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 0949
3 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0904
4 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0898
5 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 0896
6 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0839
7 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0738
8 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0704
9 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 0699
10 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0689
11 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0673
12 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 0665
13 Denis AlinčeDenis Alinče 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0641
14 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 0639
15= Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0612
15= Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0612
17 Jáchym PatzlJáchym Patzl 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0594
18 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0573
19 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 AK BílinaAK Bílina 0564
20 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 0558
21 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0538
22 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0492
23 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0476
24 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK BílinaAK Bílina 0471
25 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0430
26 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 0408
27 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 0383
28 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 0380
29 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0380
30 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 0312
31 Radek FuchsigRadek Fuchsig 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0286
32 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0191
Celkem 32 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1336
2 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1269
3 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1245
4 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 1203
5 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1182
6 Kateřina KonopkováKateřina Konopková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1152
7 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 1108
8 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1098
9 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1093
10 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1069
11 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1057
12 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1022
13 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0995
14 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 0960
15 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0906
16 Ema EkrtováEma Ekrtová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0890
17 Lucie MajerováLucie Majerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0835
18 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0799
19 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0798
20 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 0784
21 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 0759
22 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0757
23 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0750
24 Victoria SlabáVictoria Slabá 09 ASK LovosiceASK Lovosice 0750
25 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0713
26 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0710
27 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0697
28 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0686
29 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 0684
30 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 0663
31 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0637
32 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 0600
33 Nella VondráčkováNella Vondráčková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0585
34 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 0574
35 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0562
36 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 0485
Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNF
Celkem 37 závodníků